Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi k7n420 pro (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WN31RD


WN31RD
addikt

Egy ismerősömnek össze kellene raknom egy stabil, megbízható, és még sokáig nem cserélendő gépet főképp irodai jellegű munkára. Az MSI K7N420 PRO lapot szemeltem ki, ezen minden van, ami kell, hang + VGA + LAN, és az ára is elég barátságos. Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel az alaplappal...

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2) boca111


boca111
tag

Szia!
Nekem ilyen lapom van július óta, és nagyon jól megy, bár nekem egy kicsit kevés az mx400-nak megfelelő videokártya, de eddig mindent ment vele :))
Lehet, hogy lecserélném, a videokártya miatt :)) )

(#3) WN31RD válasza boca111 (#2) üzenetére


WN31RD
addikt

Hello

Kösz az ajánlatot, de nem kell a lap, mert mindenképpen új gépet akar, számlával, garanciával, stb.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4) boca111 válasza WN31RD (#3) üzenetére


boca111
tag

Szia!
Még garis 9 hónapig :))

(#5) WN31RD


WN31RD
addikt

Naaaaa...

Senkinek sincs semmi egyéb hozzáfűznivalója a témához?

:O

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Nekem annyi, hogy a lapon levo videokartyahoz kepest,az mx400 egy geforce 5:t

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#7) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Szal annyi, hogy irodai munkahoz nem kell ilyen lap, a video meg a hang miatt.:)
Vegyel inkabb olcsobban egy ecs k75sa-t vagy vmi hasonlot, tegyel bele sok ramot, tegyel fel egy linuxot , underlockold aprocit kicsit, es megvan a 100%osan megbizhato, stabil gep.:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi k7n420 pro (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.