Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyimger

    őstag

    Olyan mérhetetlenül dühös vagyok b.meg, hogy arra szavakat sem találok. Egy elég pofás univerzummal rendelkező játéksorozat mi a francért használ ilyen best-of-horror karaktereket, rohadtul fel nem tudom fogni. Végeláthatatlan értelmes karaktert elő tudtak volna húzni a korábbi idővonalból, ki tudtak volna találni egy rakás újat is saját történettel, de ehelyett ilyen oda nem illő, felesleges, történetre nézve teljesen jellegtelen, unalmas, szürke és megint, indokolatlan, szükségtelen karaktereket húznak elő valami horror rajongó seggéből. Most hasamra ütök és betették volna a játszhatatlan sztori-karaktereket, akkor is jobban jártunk volna. Nálam meg itt rohad a játék a season pass-szel, és ha most tudnám, eladnám. A játék történetét imádom és minden más médiumot (könyvet/filmet) is magam köré gyűjtöttem már, de az ilyen döntések elveszik a kedvemet az egésztől. Freddy elment, Jason oké, de ez a sehonnani Bőrpofa, meg Tri-borg, ami inkább idétlen és csak dísznek van, a robotfesitisztáknak. Alien? Mi a tyőgyért kellett ez ide? Predátornak játszópajtásnak? Mert igen, Predator is úgy kellett ide, mint púp a játék valagára. Ez valami WB döntés, vagy mi? Universal szörnyek akkor nem jönnek? A láthatatlan ember, Múmia, Drakula, Farkasember? Hiszen ez Mortal Kombat, jöhet mind!!!!

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés