Hirdetés
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- GoodSpeed: Ágymatrac keresési kálvária
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- WireGuard VPN a mindennapokra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ghandi
aktív tag
válasz
jaja1981
#10510
üzenetére
Az erösítön a crost csak mélyre lehet használni,a vágás értéke is 30-250Hz-ig van.Nem használom az erősitőn a vágást,az ugyanis az csak mélynyomókhoz jo,nekem meg csak szélessávú hangszoroim vannak.Ez egy Daewoo DB 43-as erősítő.Nem a legjobb minőségű,de tökéletesen működik,ehez a szetez szerintem elég.
A hátsó hangszorók 20centis 3utasok,ezek nagyon jól szolbak semmi baj nincsen velük.
Elöl eredetileg egy Blaupunkt 16centis szett volt,csak a gyári hangváltójuk elvesztek.Sokáig nem volt beépitve a szett és nem találtam meg a hangváltóját.Vettem 2utas Dls pro slimline hangváltót.Nagyon jók is voltak ezek amig csak egy sima fejegység hajtotta meg.
Na most az erősitő teljesitmény szabályozásával nem lenne baj,azzal meg lehet oldani hogy ne torzitson az első hangszoró,de akkor a hangereje lesz annyira kicsi hogy semmit se lehet hallani belőle mert elnyomják a hátsó hangszórók.Ha a tabon leveszem a mélyeket akkor teljesen jól szólnak,magyarul a teljesítményt bírják,csak a mélyeket nem.
Na most ugye a hangváltó adott,abban csak egy magas és egy mély szürés van,de nekem egy sávszűrő váltó kellene.Nem igazán vennék egy 3utas hangváltót,ha meg lehet oldani hogy levágom a mélyeket és az megy bele a meglévő 2utas hangváltóba akkor elérném a sávszűrést.
Csakhogy ez működik e gyakorlatban?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 14 Pro Max / Kártyafüggetlen / 256GB / 12Hó Garancia / 87% akku
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új és újszerű 15-16 Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

