Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21451) ronson válasza bnorci71 (#21450) üzenetére


ronson
őstag

A víz oldja a nyomtató festéket, de a legjobb kigőzölni a nyomtató fejet.

(#21452) elistvan válasza bnorci71 (#21450) üzenetére


elistvan
senior tag

Az ablaktisztítóval csak csínján. Nekem anno egy i350-es fejét tette tönkre, pedig a szervízben is azzal pucolnak. Vagy marad az ultrahangos tisztítás. Amúgy nem nagy show a desztillált vizet beszerezni. Kimész bármelyik benzinkútra. Nekem anno bevált.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21453) jFox


jFox
őstag

Van egy notebook-ba való combó drive-om. (CD-RW/DVD-ROM)
Ha kell valakinek - PÜ- nekem!
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#21454) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Eladó teljesen hibátlan független Nokia n95-öm. Előlap, hátlap teljesen új,(szürke, fekete)+ egy szürke lilás előlap és hátlap ( ez kicsit kopott) a teló jó állapotban van, a kameránál a Carl Zeiss felirat van lekopva zsebkopás miatt. Cd-k, kábelek, kézikönyv doboz mind megvan.
Kijelzőn fólia!
Miskolcon található megnézhető.

25000Ft-ért elvihető!!
Cserélhető is leginkább winyó-ra.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#21455) PLaci58 válasza bnorci71 (#21450) üzenetére


PLaci58
őstag

Engem főleg a szétbombázás érdekelne :)
Hogy lehet a fejhez férni?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21456) Ivanh


Ivanh
tag

2x2 gb ddr2 notiram eladó ddr800
2x320Gb notivinyó(garis 100/100 sata) eladó
prviben, ha valakit érdekel. :R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#21457) bnorci71 válasza ronson (#21451) üzenetére


bnorci71
addikt

érdekes mert ami a kezemen maradt festék ezt nem tudja

elistvan
tudom csak lusta voltam

PLaci58
a tied más nyomtató így hiába írnám az enyémet :)
ahol enged a műanyag ott szét kell pattintani, 10-15 perc alatt szétjön.
nem volt olyan bonyolult.
De így utólag lehet a fej alatti 2 szivacs kimosása+ablaktisztítózása majd fejtisztítás elvégzése is lehet célravezető.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#21458) PLaci58 válasza bnorci71 (#21457) üzenetére


PLaci58
őstag

Most éppen megy minden patron benne :)
Ha nem kérdezed nem kapcsolom be soha.
Nekem eltünt benne egy teljes patron fekete. Megkeresem azt a szivacsot benne :D
Ablaktisztító az mit takar pontosan? Mert van belőlük bőven.

Igen a kézről nem, csak a papírról szedi le a víz a festéket :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21459) sly105


sly105
tag

ELADÓ!
Gembird ip kamera : 10000 ft

sandisk micro sdhc kártya 8Gb-os (a telómból) irányár: 3000ft

Keresek !
SE550i telefont t-mobilosat vagy függetlent akár kijelző töröttet is ,lehet lepusztult is csak működjön, a lényeg hogy olcsó legyen.

Eladó 2 db téligumi olyan 60-70 % 155/80 R13 Debica.azt mondják ladára pont jó.
ára 6000 Ft/2db
Eladó cuccok:
- Microkazettás üzenetrögzítő kazettával együtt.
- Digitális üzenetrögzítő(osztrák tel csatival nem tudtam beüzemelni de lehet hogy csak nem értek hozzá. hang fény van rajta de tovább nem jutottam)
- összecsukható esernyő babakocsi 4000 ft
- újfajta suzukihoz trafósor.
- újfajta suzukihoz ac pumpa
- újfajta suzukihoz önindító
- thermaltake m9-es házikó oldalplexije 500 ft vagy 2L coca cola :D
- skoda fábia önindító
BLAUPUNKT autóhangszórók:
Ic 10 SM
ODC 100 E
TSX352
A hangszórók mind vadi új bontatlan csomagolásban.gari nincs, csak próba gari.
A hangszórók kivételével minden cserélhető is valami értelmes dologra.

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#21460) jagada


jagada
őstag

Eladó 2 db 80*200-as 13 cm magas hideghab matrac, mosható huzattal, kifogástalan, újszerű állapotban. A Möbelix-be lett véve szettben és most lecserélném valami drágábbra :DD

A kettő csak egyben eladó 14k-ért.

Kérésre lefotózom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#21461) ikiviki válasza Gabe123 (#21454) üzenetére


ikiviki
aktív tag

ez sima vagy 8gb-os..?

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21462) elistvan


elistvan
senior tag

Az egyik barátom rám bízta a slim ps2jét, hogy adjam el neki:

Tehát ps2 slim scph-70004 (ez a verzió moddolható vinyóssá) fekete alapgép (makulátlan külső állapot,olvas mindent,doboza, tartozékai (táp, av kábel) megvannak) 2db joy (1gyári sony fekete+1ugy.) 2db 8Mb-s memkártya az egyik softmoddos 1db kormány +1db GT4 játék fix.18k

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21463) Gabe123 válasza ikiviki (#21461) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Sima. :)

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#21464) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

HIRDETÉSEIM, tessék válogatni:D!

[ Szerkesztve ]

A számom az adatlapomon. ;)

(#21465) ikiviki


ikiviki
aktív tag

HTC Wizard Qtek 9100.és i-mate K-JAM (HTC Wizard) eladóak,cserélném is Nokiára 5 sorozatúra vagy esetleg más ajánlat is lehetséges.

[link]

Akkumulátorok gyengék ,amugy szép állapotban vannak
Függetlenül de tőltők nélkül..

Érd:PÜ vagy Mail

Átvehető Miskolcon.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21466) elistvan válasza elistvan (#21462) üzenetére


elistvan
senior tag

Néhány kép kedvcsinálónak:
[link] [link] [link] [link] [link] [link]

A képekről hiányoznak: a játék, a másik joy, és a memóriakártyák, de jár vele természetesen.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21467) jagada


jagada
őstag

Eladó 3,5" alu házikó 3,5K-ért. Karcmentes, dobozos, zsíros...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#21468) bnorci71 válasza PLaci58 (#21458) üzenetére


bnorci71
addikt

én Ajax-t használtam az volt itthon
de csak saját felelősségre az eredmény még lehet lesújtó is hisz kipróbálni még nem tudtam

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#21469) sutykuru


sutykuru
tag

Spot lámpa valakinek?
ÚJ Massive 2793/63/31
Eglo 13053

(#21470) bnorci71 válasza PLaci58 (#21458) üzenetére


bnorci71
addikt

mit találtam
[fejtisztító folyadék]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#21471) PLaci58 válasza bnorci71 (#21470) üzenetére


PLaci58
őstag

Köszi. Az ablakpucera olcsóbbnak tűnik

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21472) benvolio


benvolio
őstag

Eladó előszobafal, tükör. Érd. pü-ben.

(#21473) Ivanh válasza sutykuru (#21469) üzenetére


Ivanh
tag

Eglo 13053
vi fíl?
ne mondj sokat, hogy legyen kedvem megvenni... :)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#21474) sutykuru válasza Ivanh (#21473) üzenetére


sutykuru
tag

1 ízzóm van csak hozzá, 2k

(#21475) Bull Boss válasza elistvan (#21466) üzenetére


Bull Boss
senior tag

elkelt :R

(#21476) jagada válasza sutykuru (#21474) üzenetére


jagada
őstag

(#21477) Gfox


Gfox
csendes tag

használt, működő socket 939 alaplapot vennék!

(#21478) jFox


jFox
őstag

Ezt olvastátok már? Átalakul a hardverapró.

on: keresek olcsó wifi routert
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#21479) PLaci58 válasza jFox (#21478) üzenetére


PLaci58
őstag

Én is keresek 300-as occsó routert, lehetőleg TP-Link-et :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21480) elistvan válasza jFox (#21478) üzenetére


elistvan
senior tag

Eléggé érdelesnek ígérkezik ez az új rendszer. De várható volt, hogy egyszer fizetős lesz.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21481) Bull Boss válasza elistvan (#21480) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nem nagyon értem ezt a rendszert hogy fogják tudni megoldani.. akkor itt a miskolci topicba se fogunk tudni ingyen aprózni?

(#21482) bozsozso válasza Bull Boss (#21481) üzenetére


bozsozso
őstag

mondjuk kíváncsi leszek az évi x db ingyenesre is. Vajon az x=? Gondolom a fórum nem fog aprónak számítani és így értékelése sem lesz. Legalább annyi haszna lesz, hogy nem lesznek felesleges le nem zárt hírdetések.

[ Szerkesztve ]

(#21483) mycso válasza Bull Boss (#21481) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valahol ott a topikja elején láttam, hogy ezt is kérdezte valaki, de nem találtam rá választ...

Egyébként még ez a miskolci nem is olyan durva, de pl.: a debreceniben nap iszinten olyan forgalmat bonyolítanak...ilyeneket nemtom hogy akarnak megszüntetni. :(

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#21484) dudikpal válasza mycso (#21483) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Úgy hogy a közvetlen hirdetés meg lesz tiltva. Csak hardveraprós linket lehet betenni.
Például.

(#21485) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

" A díjkötelesség oka nagyon egyszerűen fogalmazva az, hogy a Hardverapró jelenleg veszteséget termel (nem, a bazárok zöme nem fizet, alkudozik, sír, kifizet 2 hónapot és eltűnik stb.) iszonyatos munkát ró ránk és nem fenntartható így." Milyen kis ártatlanok nem? aztán egyszercsak pénzéhes hiénákká vállnak mint a vatera és egyre több embert fognak alkalmazni csak azért hogy naponta ellenőrizzék ki akar sumákolni.. Olyan büszke voltam a Ph! ra hogy itt lehet ingyen bizniszelni és nem huzzák le a szegény magyart még jutalékkal sms-el stb hát tessék.. lehet meghalni.. :W

(#21486) jFox válasza dudikpal (#21484) üzenetére


jFox
őstag

Tehát nem írhatom be a topicba, hogy van ez meg az eladó? Még ide a lokába sem? Vagy ezek meg is fognak szűnni? (Mondjuk kár lenne érte, olyan jó kis csapat van itt.)
A cikkből nekem még csak az derült ki, hogy változtatni akarnak az apróhírdetési rendszeren, de az nem hogy az adok-veszek topicokat is megszüntetik.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#21487) KukkSteve válasza jFox (#21478) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Igen, én preferálom, sztem jobb lesz, már bátran lehet mindenkitől venni, ha nem sikerült a dolog, akkor igazságügy. Sok olcsó dolgot azért kell hanyagolni, mert újonc az eladó :(.
Remélem hogy nem sok hercehurca lesz az átállásnál, mert ahhoz nincs kedvem.

Kíváncsi vagyok hogy mi lesz a fórumos eladásokkal?!
Na erre már megtaláltam a választ, remélem hogy nem úgy lesz :(

[ Szerkesztve ]

A számom az adatlapomon. ;)

(#21488) elistvan válasza jFox (#21486) üzenetére


elistvan
senior tag

Állítólag kettéválik a dolog. Lesz külön a beszélgetős fórum meg a hírek és lesz külön apró portál. Mondjuk aki helyben akar bizniszelni és nem akar postázni meg ilyenek, azzal csúnyán kicsesznek így, hogy a helyi topicba se teheti be az épp eladó portékáját. Márpedig ha ez megvalósul, és tiltva lesz ez, akkor egy bizonyos nyerítő haszonállatnak egy adott testrészét a hátsó alfelükbe.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21489) elistvan válasza elistvan (#21488) üzenetére


elistvan
senior tag

Mondjuk nem féltem a tagtársakat, mert találékony a magyar. Jobb ha csinálunk valami közös levlilstát ami hetente 2x körbemenne minden feliratkozónál, hogy kinél épp mi van eladó.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21490) Bull Boss válasza KukkSteve (#21487) üzenetére


Bull Boss
senior tag

na igazságügy petikét sikerült már elérned ? :D

(#21491) sly105


sly105
tag

Szerintem csak a hardverapróra fog kiterjedni a dolog.Nem igen hiszem hogy minden egyes topicra ráállítanak egy modit és végig fogja olvasgatni az összes hsz-t. :N

Vagy legvégső esetben van jfoxnak egy szervere(meg nekem is) és oda rákéreckedünk így cuzammen áttelepülünk oda. :DDD
Vagy legvégső esetben valamelyik másik hasonló oldalra.

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#21492) mycso válasza mycso (#21483) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Debreceniben azt írta valaki, hogy utána járt és egyelőre az a terv, hogy ezekben a topikokban nem szüntetik be a helyiek között, ha nem lesz vele visszaélés...

Egyébként meg szvsz nagyon sok tagot fognak elveszteni, akik nem feltétlenül csak a hardver-apró miatt voltak itt, hanem hírdetésük feladása/karbantartása közben akár az összes ide tartozó lapot látogatták esetleg még valamilyen szintén a részét is képezték...ezután viszont valóban beindulhat egy hanyatlás az egész lapcsaládra nézve. (bár remélem nem így lesz :R )

Más: Cserélném Gigabyte OEM 8800GTS 512MB VGA-m hasonló tudású/árfekvésű atira pl.: 4850 vagy ráfizetéssel 4870 valami ilyesmire. Akár eladó is lehet, ha találok megfelelő utódot.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#21493) KukkSteve válasza Bull Boss (#21490) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Hehh...mondhatni igen, sikerült beszélnem a párjával, ő már egy kicsit kommunikatívabbnak tűnt. Megvárom a februári fizut, elvileg krisztina visszaadja nekem az összeget.
Hope... :U

A számom az adatlapomon. ;)

(#21494) .:Kristian:. válasza mycso (#21483) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Parci azt írta, hogy addig marad amíg ki nem használják a kiskapukat és nem itt fog hirdetni mindenki...
Biztos, hogy itt fog mindenki hirdetni, szóval szerintem nem sokáig marad.

(#21495) Teng


Teng
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel:

Van egy eladó APC Smart UPS 1000VA-s fekete színű UPS-em
és egy D-Link 5portos 1000MB-s Switchem.

(#21496) .:Kristian:. válasza jagada (#21467) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

ráuntál? :P

(#21497) jagada válasza .:Kristian:. (#21496) üzenetére


jagada
őstag

;)

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#21498) AtHoS válasza jFox (#21486) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egyelőre még csak tervezetek vannak és az sem világos (legalábbis számomra), hogy a hardver-apró átalakulása milyen globális változtatással fog járni a fórumok irányzatában. A jelenlegi elképzelések úgy néznek ki, hogy fórum rang/egyebek figyelembevételével mindenki jogosult lesz jelenleg ismeretlen darabszámú ingyenes hirdetés feladására a majd átalakult hardveraprón illetőleg egyelőre megmaradnak ehhez a miskolcihoz hasonló beszélgetős topicoc is (természetsen ingyenesen), de ha nagyon sokan átszoknak, akkor jöhetnek a retorziók.

Na most lehet kombinálni. Egyelőre gyerekcipőben vannak az elképzelések és vannak olyan területek, amikről nincs információ.

Ez az 1 hónapos korlát is érdekes dolog. A hardveraprón vannak olyan cuccok, amikre nincs napi szintű kereslet és jelenleg is több hónapig fent van a hirdetés, mire talán beír oda valaki.
Szvsz. a jelenleg elképzelt 1 hónapos korlátot minimális változtatással (pl. 1 hónap múlva automatikus inaktív lesz egy ideig és ha a hirdető nem reagál meghatározott időn belül, akkor auto mód be lesz zárva) elfogadhatóra is lehetne hozni.

Mivel az egész változtatást a visszaélések elkerülésére hegyezik ki én el tudnék képzelni olyan dolgot, hogy a hardverapró megtekintéséhez és azon hirdetés elhelyezéséhez előfizetési díjat kellene fizetni és bezony hozzá lehetne kötni természetes személyekhez/üzletekhez. Itt nem kell oltári összegre gondolni. Pár száz forint/év viszonylatban is bőven több pénz folyna be, mint ha csak a hirdetők fizetnének.

Több apró oldalon bevett szokás, hogy az fizet, aki venni akar és nem az aki elad. Itt picit kombinálva lenne.

Persze mindenhol vannak buktatók, de nem szeretném, ha a helyi beszélgetős topicok rovására menne az átalakulás.

Remélem lesz majd topic, ahol várják majd az elképzeléseket, ötleteket, mert már a mostani rendszerben is vannak triviális hiányosságok, amiket ha már új rendszert terveznek (ráadásul nem kis pénzért) akkor kényelmes is legyen a felhasználóknak, ne csak teher :K

read-only mode on the forum

(#21499) Ivanh válasza AtHoS (#21498) üzenetére


Ivanh
tag

Jómagam is egy éves tagdíjat tartanék elképzelhetőnek, mondjuk 1000huf/év, ettől még nem rogynék térdre, és be is fizetném, mert nem szeretném, ha az a büdös zs... viselkedés uralkodna el , ami a vatera/toszvesz és bűntársaira jellemző.. :(

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#21500) Bull Boss válasza Ivanh (#21499) üzenetére


Bull Boss
senior tag

ezt az elképzelést támogatnám.! :K

1GB DDR2 ram kizárólag nagytételben 2.700Ft/db 1-2db-os ára 3K :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.