Hirdetés
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Zsoca1991102: Kábel kereső / ér pár kereső
- GoodSpeed: Harcban az adathalászokkal - az AI tud segíteni?
- droidic: [Memory Leak] Az agy defragmentálása
- droidic: Safe Mode az agyban
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Invázió egy novellában 3-4. (Update) +5. fejezet! (18+ nyelvezet)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mercutio_
félisten
válasz
Geller72
#17146
üzenetére
Jobbra fent beirod a keresőbe, hogy Gigabyte, Lian Li, Silverstone, vagy épp általánosabban csak azt hogy ház...
Alaplap honlapján a specifikációban általában feltuntetik ha van tdp limit.Ha a jövőben 2 slotos VGA a terv akkor a felsorolt házak + Silverstone SG05 jöhet szóba, a csak 1 slotos vga-t fogadó házak között közkedvelt az olcsó és aránylag jó elrendezésű codegen MX31 a tápot eladod belőle és veszel 4k-ért valami megbízható FSP-t itt ph-n ATX vagy SFX méretben.
-
#25954560
törölt tag
válasz
Geller72
#17146
üzenetére
ebben az arban tappal egyutt nehez
de eleg felelmetes erzes szamomra egy tokismeretlen tapra bizni a gepet. marmint lehet h jonevu gyarto cucca (bar az ara alapjan nem valoszinu), csak nem tudjuk.ami fura h van a hkc-nek 430-as tapja, de az az ipon-nal is 6500 penz. nem lehet h eliras es csak a haz maga 7k?
ha pedig tenyleg ez az a tap, akkor van lokal topikja. nem tul bizalomgerjeszto
Új hozzászólás Aktív témák
- Gyúrósok ide!
- Formula-1
- Két kamerával cserélné az iPhone Air a zakót kapucnis pulcsira
- Korai iOS árulkodik arról, milyen eszközök várhatók az Apple-től a közeljövőben
- Automata kávégépek
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- Fél perc csend, majd világra jön egy Magic8 Pro
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- További aktív témák...
- Intel XMP és AMD Expo Compatible! Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32GB (64GB) Kit!
- Kingston Fury Beast Black 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, Bontatlan, Gari 2052.06.06. -ig -
- Patriot Viper Venom 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, Bontatlan, Gari 2028.10.15. -ig -
- Kingston 16GB DDR5 5600MHz KCP556US8-16
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL 30 EXPO/XMP -2 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ / 8/256GB / Kártyafüggetlen
- AKCIÓ! ASUS ROG G16 (2025) G615LR 16 - Ultra 9 275HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 12GB WIN11
- 155 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060
- 200db SZETT! REFURBISHED - DELL Docking Station WD19S + 130W töltő
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
de eleg felelmetes erzes szamomra egy tokismeretlen tapra bizni a gepet. marmint lehet h jonevu gyarto cucca (bar az ara alapjan nem valoszinu), csak nem tudjuk.
