Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#146017) #83431424


#83431424
törölt tag

Szép estét mindenkinek!

Egy időre kimaradtam a gépezésből. Gyors segítségre lenne szükségem, egy kis pct kell építenem, After Effects, meg Premiere Pro használatához. Volt egy i3 8100 as gépem, azon minden ment 4K ban, render is, vágás is.
Sürgősen kell egy másik, mutatom mit raktam össze, képernyő kepet csinaltam róla, és lent linkek is vannak. Sajna lap csak az van a kinezett boltban, és nincs idő keresgélni, ezen a heten kell a gép.
Legyen szíves valaki mondja meg, ez igy működni fog együtt? 🤣😵 Pl az alacsony profilú hűtő elfer e a házban, ram mellett stb, és ez a proci bénább, vagy jobb mint az I3 8100. Bocsánat, de már elég rég építettem, azt se tudom mi micsoda...

Köszönöm szépen a segítséget előre is!! 😇😇

Proci [link]

Lap. [link]

Ház. [link]

Processzor hűtő. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.