Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#127026) Crias válasza palfitom (#127024) üzenetére


Crias
senior tag

Tyűűűű jól lemaradtam én alapból egy i5-7500/7600-at néztem ki.
Ennyivel jobb lenne az új i3?

amúgy akkor inkább később veszek ssd-t addig elpöcörgök HDD-n is.

Pár kérdésem még azért lenne.

1. Végülis te melyik konfigot preferálod? Intel vagy AMD? tekintve azt hogy mit könyebb eladni későbbi lap + cpu cserével? Pentiumot annyira nem szeretném szóval intel2 vagy amd között vacilálok.

2. Főleg inteles konfiggal kapcsolatban van kérdésem: akkor a fenti i5 -öt egyáltalán nem ajánlod és inkább az i3-at vegyem meg intel esetében?

3. VGA-nál van valami márka amit kerülni kell? illetve itt az OC-sek közül válogassak? pl ez?
Asus GTX1050 Ti OC 4GB DDR5 EX-GTX1050TI-O4G

Gigával vannak fenntartásaim jópár éve még csak a nevét rakta az alkatrészekre és csak a magasabb kategóriában csinált használható cuccokat.

4. Végülis milyen táp kellene a 400-as kiszolgálja mind a 3 konfigot amit ajánlottál vagy valamelyikhez kellene az 500-as?

5. van valami olcsóbb de ajánlott lap ehhez az i3-hoz?

+1 ja a 4. és 5. pont annyiban tartozik össze hogy nem szeretném a procit tuningolni szóval ezzel nem kell számolni se lapnál se tápnál.

+2 ha már nincs tuning a nem K-s i3-as procik közül van valami ajánlott vagy ez se játszik?

Crias

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.