Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#113012) dr.nervus válasza membrandj (#113009) üzenetére


dr.nervus
tag

Akkor már szűkült a kör.. :)
Sinlge nem érdekel.
Multi lenne csak.
Házat nem használok. Megvetnek érte, de jobban szellőzik, könnyebb tisztítani, de ez csak az én "heppem".Tudom hogy a por könnyebben rászáll,de ez egy másik téma...
Akkor az a kérdés jelenleg, hogy bf4 multihoz milyen gép kell? Látom a gépigényét tudom hogy mit kér, de valami olyan gépet kellene összeszedni ami FHD-ban high közeli (medium) beállításokkal 60 körüli fps-t produkálna..

Xeon L5430 @3Ghz-re húzva szerintem elégnek kell lennie..
8gb ddr2 800mhz nem lesz szűk keresztmetszet? Számít annyit hogy ddr3-ra váltsak?
Vga-val vagyok bajban, mert nem tudom hogy mit lenne érdemes venni egy ddr2-es géphez..

Ha meg semmit mert ez a gépecske elavult akkor új gép.. Arra nem írok keretet, mert nem tudom hogy mit mondjak, mert nem arra lennék kíváncsi hogy pl.80k-ból milyen gépet lehet kihozni, hanem hogy a bf4 multihoz FHD-ban játszáshoz medium beállításokkal , milyen gépet kell vennem, és mennyiért.. :U ;]

(Fiatalon azt hitte az ember hogy ezt csak gyerekek csinálják, és hogy biztosan kinőjük.. De szerintem sose.. :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.