Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) csibe1 válasza boborján2 (#9900) üzenetére


csibe1
addikt

Azt, hogy mi lehet a gondja nem tudom.
"Mi wallpapper" Ez hátterekkel kapcsolatos program, a neve alapján.

Szerintem vagy vegyél egy Strong LEAP-S3 (USB3 mondjuk lehetne rajta) vagy hasonló boxot vagy egy FireStick-et (4k vagy Max), ha meg jobban bejön akkor az Apple TV-t amit említettél, esetleg Google TV 4k-t amiről nemrég írtak.
Gondold át, hogy mire van szükséged, mit kell tudnia a cuccnak.
Nézegettem én is a Xiaomi sick-et, boxot, de nem győzött meg.

A FireStick4k-nál szerencsére nincs ilyen gond, de gondolkodom egy Strong boxon is, mert akkor egy kütyüben meglenne a streaming (most épp Netflix, SkyShowtime) és a helyi adathordozós (pendrive, külső merevlemez) lejátszás.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9902) RedCactus válasza boborján2 (#9900) üzenetére


RedCactus
senior tag

Azt hiszem volt akinek az segített, hogy nem csak kikapcsolta a sticket, hanem áramtalanította is, mert a memóriában összegyűlik a sok felesleges dolog és a kikapcsolás gomb inkább csak hibernálja ezeket. Áramtalanítani kell, hogy felszabaduljon a memória.

(#9903) ktommy91 válasza boborján2 (#9900) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem is venni kell egy kevésbé idejétmúltat, ezt meg eladni, boldogítson mást is. Ennek annyit tudsz ártani, ami itt le van írva: [link] (letiltások, zram, activity manager)

Nincs kerítés.

(#9904) Steve1207 válasza boborján2 (#9900) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem az összes boxnál hasonlóképp az elsők, hogy képernyőkímélős hülyeségek kikapcsol, letiltom az áltatlad is hülyeségnek tartott és tiltott és alkalmazásokat, valamint a fejlesztőiben bekapcsolom a "nem kapcsolódik ki" opciót. Kb ez a legfontosabb szinte, hogy standby-ba ne kerüljön, mert abból kezdődnek a bajok mindig, lassulás, hálózatvesztés. Nálam így több ezer órákat megy folyamatosan, annyival nem fogyaszt többet, CEC szintén kinyomva, hogy még véletlenül se kapcsoljam ki valahogy. Bármikor csak átváltok a forrásra és ott van előttem és több ezer órákat megy így gond és lassulás nélkül (akár Mi cuccok, akár más).

.

(#9905) atala válasza Steve1207 (#9904) üzenetére


atala
addikt

Ehhez a fejlesztői beállításokat hol találom?. Nekem Strong LEAP-S3 boxom van, és azt már megtaláltam, hogy ne kapcsoljon be a képernyőkímélő. (letiltottam az Ambient módot), de így meg kikapcsol a box egy idő után, ami még roszabb mint a képernyővédő.

(#9906) Steve1207 válasza atala (#9905) üzenetére


Steve1207
veterán

Névjegy - Build-en nyomkodod a gombot (10x, de majd írja, hogy mennyi, amíg még fejlesztői mód aktiválódik). Utána ott lesz az Eszközbeállítások alatt kapásból.

.

(#9907) atala válasza Steve1207 (#9906) üzenetére


atala
addikt

Köszi! Emlékszem az androidos telómon is volt ilyen.

Szerk: Csak olyat találtam, hogy "Nem kapcsolódik ki" "A képernyő soha nem kapcsolódik ki a töltés során."

[ Szerkesztve ]

(#9908) Steve1207 válasza atala (#9907) üzenetére


Steve1207
veterán

Azaz, mivel tápról megy, így mindig aktív marad. Nekem így a max 2400+ óra volt egyhuzamban a használat és folyamatosan úgy ment, mintha most indítottam volna (akkor is valami áramszünet vetett véget a statnak, pedig screenshotoltam :D ). Úgyhogy maximum alkalmazás oldalról, ha néha egy-egy behülyült akkor az alkalmazáskezelőben leállítottam, de ez enélkül is "normális" jelenség.

[ Szerkesztve ]

.

(#9909) boborján2 válasza ktommy91 (#9903) üzenetére


boborján2
aktív tag

A linkből legalább megtudtam miért nem megy az 5ghz wifi. Amint lesz idő átnézem milyen hasznos tanácsokat tartalmaz még.

@Steve1207

Inkább arra hajlok hogy kap egy kapcsolós hosszabítót és majd ki/bekapcsolom. Bár az igaz hogy keveset eszik én mégsem szeretem ha indokolatlanul napokig is úgy van valami bekapcsolva hogy nem használjuk.
Gondolom a friss bootolás is megoldás lehet neki az akadozás ellen.

Kár hogy a tv usb nem bírja meghajtani, mint a cc2-t , hiszen akkor a tv kapcsolná ezt is.Praktikus hiszen az okosító is csak akkor kell, ha megy a tv is.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#9910) Steve1207 válasza boborján2 (#9909) üzenetére


Steve1207
veterán

Persze, az is megoldás, a lényeg, hogy ne alvóból éledjen vissza, de hogy hogy érjük el az lényegtelen innentől, egyénfüggő megoldások ezek már.

.

(#9911) boborján2 válasza Steve1207 (#9910) üzenetére


boborján2
aktív tag

Táv. power gomb nyomva tartás ---> restart az segít , vagy ez csak félmegoldás?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#9912) Steve1207 válasza boborján2 (#9911) üzenetére


Steve1207
veterán

Az is jó, ugyanúgy egy rendes indítást érsz el vele.

.

(#9913) Beni2360 válasza Steve1207 (#9912) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem a mobil topikban azt írták, hogy a ki be kapcsolás nem ugyan az mint egy reboot.
A reboot többet csinál.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9914) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Streamingre keresek egy megfelelő TV boxot, Netflix, Disney+ , HBO, Direct one app, Youtube és a Plex.

A lényeg a gyors, könnyen használhatóság lenne. Meg persze a megbízhatóság. Magyar nyelv is előny lenne. Mit ajánlanátok?

Köszönöm!

Minden szinten,szinte minden.

(#9915) Patice válasza m0rd0k (#9914) üzenetére


Patice
nagyúr

Google Chromecast with Google TV 4K
Szerintem.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9916) atala válasza Steve1207 (#9908) üzenetére


atala
addikt

Köszi, sikerült. Most már nincs képernyővédő, és kikapcsolás sem. :R

(#9917) Fall-N válasza Steve1207 (#9904) üzenetére


Fall-N
veterán

Mi Box S-nél és az új Google Chromecastnél sincs gond ha standbyba megy. A Box S a héten kapott Android 12-t és megkapta a Google TV felületet is (füles főképernyő), igaz nem úgy néz ki teljesen, mint a Google eszközén. Mindkettő hiba nélkül megy, a CEC a Chromecasttal tökéletesen megy, Box S-nél régebben nem úgy müködött, ott még inaktív.

m0rd0k: +1 a Google Chromecast 4K-ra, teljesen meg vagyok elégedve vele. Vicces, hogy olcsóbban kapni, mint a Mi Box S 2nd Gent. Ha viszont kell USB kimenet akkor a Box S2 lesz a te barátod, vagy a Thomson boxa, mert a Chromecaston nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#9918) blakey válasza atala (#9916) üzenetére


blakey
titán

A képernyővédő nem okozhat problémát a normálisabb boxokon, sőt, ha OLED-et, plazmát használsz, akkor jól jön. Elég sok Androidos eszközt teszteltem, a legtöbbnek nincs problémája a képernyővédővel vagy a készenléti móddal. Mi Box S hajlamos lefagyni, de az nem azért van, mert a valamelyik mód okozza, hanem a fejlesztők hibája, hogy nem csináltak normális FW-t.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9919) Fall-N válasza blakey (#9918) üzenetére


Fall-N
veterán

Megerősítem, bár nekem régóta nem csinálta, az Android 9-vel sem a Mi Box S. Az elején tényleg belassult meg fagyott ha standbyba ment. A Chromecast viszont sokkal jobb és gyorsabb, ezért is vettem meg.

(#9920) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Édesanyámnak kellene valamilyen tv okosító. Régi plazma tv-je van és szeretne Youtube-ot meg Plex-et nézni rajta. 25k környékén milyen lehetőségei vannak?

Üdv:Viktor

(#9921) boborján2 válasza Fall-N (#9917) üzenetére


boborján2
aktív tag

Szerintem usb is megoldható alktív hub -al.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#9922) Patice válasza Viktoár (#9920) üzenetére


Patice
nagyúr

5 hsz.-el korábban

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9923) Fall-N válasza boborján2 (#9921) üzenetére


Fall-N
veterán

Na annak utána nézek. Az egyetlen Type-C csatlakozóba kéne gondolom bedugni. Gondolom egy ilyen jó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9924) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok. tv boxot keresek, hivatalos androiddal, amin. működik minden program, vanced, direct one online tv, torrent stb. egy a95x f4-ről váltanék, valami BB érdekelne. köszönöm előre is :R

(#9925) Viktoár válasza Patice (#9922) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi. :R

A Google Chromecast with Google TV 4K és a Google Chromecast + Google TV (HD) van lényegi eltérés a felbontáson kívül? Azért kérdezem mert az utóbbit lehet kapni a helyi euronics-ban a másikat meg rendelni kell a netről. :) A tv full hd felbontású.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#9926) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap bekapcsoltam este a kis régi Xiaomi Mi Box S androidTV-s boxomat, és meglepődve tapasztaltam, hogy frissült rajt a felhasználói felület. Beállításokban megnézve a rendszer maradt a régi AndroidTV 9-es, de a főmenű kint ahol a programokat ki lehet választani, illetve kipakolgatni programok hírcsatornáit, most teljesen máshogy néz ki.
Amúgy nekem jobban is tetszik ez az új kinézet, és gyorsabbnak, fluidabbnak is tűnik tőle a rendszer.
Még az is eszembe jutott, hogy esetleg megkapta a Google TV rendszer UI-ját (felhasználói felület), de nem, mert rákerestem és az megint teljesen máshogy néz ki.
Mindenesetre érdekes meglepetés volt ez így számomra tegnap, és valószínűleg a Google frissített valamit, mert a Xiaomi már ezer éve nem adott ki semmit erre az első generációs kis Mi Box S-re.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9927) Hauptmann válasza Viktoár (#9925) üzenetére


Hauptmann
addikt

A HD 1080p-t tud maximum, és nem HDR10 kompatibilis. FullHD tv-hez tökéletes.

(#9928) Fall-N válasza Exelsior24 (#9926) üzenetére


Fall-N
veterán

Olvass vissza. Nemrég írtam, hogy van rá Android 12, ami előbb frissült, mint a felület a Playből.

(#9929) atala válasza blakey (#9918) üzenetére


atala
addikt

Az volt a baj, hogy nem tudtam úgy kijönni belőle, hogy pl a filmet ugyan ott folytassam ahol abbahagytam. Valamelyik gomb nem csinált semmit, valamelyik meg a fő képernyőre dobott vissza. Aztán rájöttem, hogy ha jobb oldali felfele nyilat nyomom, akkor elttűnik a képernyővédő, és folytethatom a filmet.
De nekem nincs szükségem rá, jobb ez így. Nem oled tv.

(#9930) Exelsior24 válasza Fall-N (#9928) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Aha , visszaolvastam most, érdekes, mert én tegnap rányomtam amúgy a frissítés keresésre is utána, és nem talált semmit a box.
Neked is a régi Mi Box S-ed van, arra jött meg az AndroidTV 12-es frissítés? :F

Közben rákerestem és tényleg, [xiaomi-mi-box-s-android-tv-12-update] van róla cikk is, bár azt is írják, hogy jó bugos lett :W , a cikkben azt ajánlják aki teheti inkább kerülje és hagyja rajt a régi rendszert. :(

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9931) Fall-N válasza Exelsior24 (#9930) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem felajánlotta még aznap, amikor láttam a Redditen. Nekem semmi bug nincsen, meg vagyok elégedve vele. Első generációs Mi Box S-em van, még 2020-ban vettem.

Második generációt nem venném meg, Chromecast nem volt még itthon kapható akkor, azért lett a Mi Box S. Később jöttek a Strong, Thomson, Leap stb. boxok azokat vettem volna ha akkoriban lett volna. Ugyanígy nem tartom jó vételnek a Mi Sticket sem, sokkal olcsóbban kéne adniuk.

Akárhogy elvoltam és el is vagyok vele, a Chromecast fürgébb, tovább lesz támogatva. Mondjuk kellemes csalódás volt, hogy megkapta az Android 12-t a Xiaomi készüléke, én azt hittem nem kap már több frissítést, mert az előtte levő jó régen jött ki.

(#9932) Exelsior24 válasza Fall-N (#9931) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Valóban nagy meglepetés, hogy még kijött rá, elvégre egy 2018-as tvbox-ról beszélünk, meg amúgy is elég ritkán jött ki rá 1-1 frissítés, már korábban is.
Amúgy elvileg azért nem dobta már fel nekem a frissítést, mert egyelőre visszavonták és levették a sok negatív visszajelzés miatt.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9933) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Tegnap váltottam egy Formuler Z8 Pro rol egy Nokia 8000 boxra.
Hát, nem gondoltam volna hogy ennyi pénzért ilyen minoseget kapok
Bátran ajánlom mindenkinek. A távirányítójan hang alakú vezérlés is van. Tökéletesen fel ismer mindent amit mondok neki. Csatorna váltó gombok világítanak mikor meg nyomom valamelyiket. Minden meg található a boxban amire szükségem van. 4K UHD felbontas tökéletesen jatsza.

(#9934) matthews válasza Exelsior24 (#9932) üzenetére


matthews
aktív tag

Hali!
Na én meg feltettem gyanútlanul, és azóta az MX player se meg a VLC se találja a pendrive-ot, meg kilépnek automatikusan. Lehet "visszaredukálni" az előző verzióra valahogy? Ha igen hogyan?

Köszönöm.

"No brain, no problem"

(#9935) teszt345


teszt345
tag

Sziasztok!
Thomson THA-100-at használok, tegnap egyszercsak Kodiból visszatérve a kezdőképernyőre megjelent egy-egy nagy ablakban a "Kezdőképernyő személyre szabása" és a "Visszajelzés küldése" a képernyő közepén. Sehol nem tudom kikapcsolni, vagy eltüntetni egyiket sem. Alkalmazásokat tudnék levenni, feltenni, de ezeket sajnos nem. Esetleg van valakinek ötlete, javaslata?
Semmiféle automatikus frissítés nincs bekapcsolva, nem frissített előtte sem alkalmazást, sem magát a rendszert.

(#9936) boborján2


boborján2
aktív tag

Mi stick -re is megérkezett az új felület.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#9937) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

egy második TV box vásárlásán gondolkodok, ami vélhetően majd leváltaná a jelenlegi X96 Max Plus boxomat. elsődlegesen streaming céllal (Netflix, Max, Disney, Prime, Sky) volna rá szükség, egy elég koros (csak fullHD) Sony készülékre lesz rákötve.

topikban nagyon picit visszaolvasva láttam, hogy többször is ajánlottátok a Google Chromecast with Google TV nevezetű kütyüt, ami nekem eddig azért esett ki, mert sok sok évvel ezelőtt még nagyon gyengusz volt a Google Chromecast (talán 2. generációs volt nekem pár hónapig) ...most azonban kicsit utánajártam, néztem videókat és arra jutottam, hogy ez talán tényleg elegendő is lenne számomra.
a másik opció volt a Xiaomi Mi Box S (2.gen) - őt viszont, ha jól láttam, nem igazán ajánljátok.

egyik videóban láttam, hogy elvileg a Google cucc tud olyan, hogy kikapcsolja a TV készüléket x perc tétlenség után. kérdésem volna, hogy ez a valóságban is tényleg működik? illetve milyen "követelményei" lehetnek ennek a funkciónak? ha ebben a régebbi TV készülékben van és működik is a HDMI-CEC (forrást pl automatikusan vált), akkor elvileg ezt fogja tudni, igaz?
csak azért kérdezek erre rá, mert amúgy ez nálam egy elég dealbreaker funkció volna, ugyanis ezt még a jelenlegi boxommal sem tudtam összehozni másik TV készüléken :D

illetve abban is szeretnék megerősítést kérni, hogy ez a kütyü már nem a klasszikus értelemben vett "cast" eszköz, tehát kvázi minden funkciót és beállítást el fogok érni a TV képernyőről és távirányító segítségével. tehát a "cast" az csak egy funkciója lényegében, egyébként pedig ugyanúgy egy streaming eszköz, mint pl a Mi Box

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9938) sepsi0 válasza bepken (#9937) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Teljes értékű eszköz, mint egy box vagy stick, maximum a tárhely mérete lehet a szűk keresztmetszet. Pl Kodi vagy Plex esetén, ha nagy a filmkatalógusod.
Ha csak streamre használod, akkor én most eddig jobbat ebben az árban nem találtam.
Kodit használtam én is az itthoni filmgyüjteményem lejátszásához, volt egy Plexes időszakom is, de rá jöttem, hogy tökéletesen kiszolgál a VLC is....

Kikapcsolás.
Nekem eddig az összes lejátszó eszközöm kikapcsolta az összes megjelenítő eszközömet. Eddi 15-30 perc között volt beállítva és működik.

Topik lakóknak megosztom, ha Google TV-t akarnának venni, én nekem most van úton a 3. az Alzáról.
Fel szokott tünni használtan az Alzán a 4K változat 17,5k áron, 3-at vettem. Mind bontott volt eddig, egyikben pl elem volt, másikban nem, de volt táp.
Szóval figyelgessétek és el lehet csípni 17,5k áron.

Sőt az elsőt 17k-3k gvh kuponnal vettem :D

[ Szerkesztve ]

(#9939) bepken válasza sepsi0 (#9938) üzenetére


bepken
veterán

köszi szépen a választ :) Kodi szerintem viszonylag keveset lesz használva, mert mostmár tényleg annyi helyről érhető el tartalom (idő meg nincs), hogy lényegében feleslegessé vált számomra a mókolás.

X96 is tudja elvileg, de csak a box szokott kikapcsolni, a TV nem (forrás automatikus váltása ott is működik)

ha tehát csak a sima HD verzióra van szükségem, akkor a GA03131 számút kell keresnem, igaz? mondjuk így most rákeresve 21k a legolcsóbb...ezek szerint még a 4K is olcsóbb szokott lenni ennél :)

vagy ez is az lenne? [link]

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9940) csibe1 válasza motown5l (#9933) üzenetére


csibe1
addikt

Hol vetted a boxot?
Emagon kicsit drága: [link] 66k
A távirányítója olyan, mint az emag-os képen vagy ilyen? [link]

Az oldal szerint egy S905X3-as proci van benne 2GB RAM, és 8GB tárhely, Android 10 fut rajta.
Van rajta USB3-s és TypeC port is, kártyaolvasó az nincs.
Itt egy külföldi teszt róla: [link]

A HDR-t és a Dolby Atmos-t le tudja játszani?
A LAN csatlakozó milyen sebességű?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9941) motown5l válasza csibe1 (#9940) üzenetére


motown5l
senior tag

Amazonon. Meg lepődtem én is, hogy otthon milyen drágán árulják.
60 font volt.
[link]

(L:/dl/upc/2023-09/419320_20230910_115718.jpg)
(L:/dl/upc/2023-09/419320_20230910_115823.jpg)
(/L)(/L)

[ Szerkesztve ]

(#9942) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Ismerősömnek vennénk egy boxot ami tudja a streaming szolgáltatásokat. Én a Thomson tha 100-at ajánlanám neki mert van usb és lan csatlakozó is (wifi gyenge abban a helyiségben ahova tervezve van). A kérdésem, hogy ebből nincs újabb verzió kicsit erősebb procival? Egy mi box s - hez képest gyorsabb jóval ez a Thomson tha 100? Fire tv 4k max kilőve mert ahhoz még kell cucc hogy lant lehessen rákötni így inkább csak box jöhet szóba. Van ennél a Thomson tha 100 ( meg más néven kapható verzióinál) jobb ajánlat 25 ezer Ft-ig?

(#9943) csibe1 válasza motown5l (#9941) üzenetére


csibe1
addikt

Közben meglett az amazon.de-n, ott 69 euro. :)
Ezeket a dolgokat nézted már a boxon? :
"A HDR-t és a Dolby Atmos-t le tudja játszani?
A LAN csatlakozó milyen sebességű?"

A világítós gyári távirányító jó dolog, rászokhatnának megint a gyártók.
Találtam egy tesztet ahol az USB C portról is ment a telefon töltőjével. [link]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9944) motown5l válasza csibe1 (#9940) üzenetére


motown5l
senior tag

100 felett van
[kép]
Nekem voltak bajok az eddigi keszulekjeimmel. A szolgáltatóm mindig tiltotta az, ip, szolgaltatasom, mikor foci merkozest adtak. Hiába be kapcsoltam a vpn t. Az, se segilitett. Most ezzel tökéletesen működik.
Nokia, az csak Nokia

[ Szerkesztve ]

(#9945) motown5l válasza csibe1 (#9943) üzenetére


motown5l
senior tag

Optikai csatlakozó van, benne. Akkor valószínű jatsza a dolby atmost is.
2160p be jatsza a nezltflixet
[kép]
Videó és hang: 4K Ultra HD, Dolby Digital Plus
Tok jó hogy lehet neki beszélni. Nem kel piszkálni a taviranyitot.
Ki is tudom , kapcsoltati a készüléket vele

[ Szerkesztve ]

(#9946) csibe1 válasza motown5l (#9945) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi, hogy megnézted! :) :R
A LAN az csak 100-as lehet szerintem. Azt viszont nem értem, hogy miért nem lehet még a gyártói oldalon se kiírni a pontos specifikációkat. :F
Nemcsak a Nokiánál, a Homatics-nál se sikerült. :D
A Nokián viszont van USB3, de nézegetem a Homatics Box R 4K boxot is.

Közben találtam alzán: [link]
meg már kapható a 8010-es is: [link]

Ahogy olvasgattam nem megy rajta a Core Elec.
Kodit tettél a boxra?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9947) sepsi0 válasza bepken (#9939) üzenetére


sepsi0
őstag

Ez ami a linken van, HD verzió.
Értem, hogy fhd tvd van, de ezért nem vennék hd-t, 4k erősebb hw, fejlettebb.
Anno én is így gondolkodtam és 2db hd fire sticket és 2db 4k fire sticket vettem.... A HDt már nagyon bánom.
Nekem most egy 4K van a fhd projektoron, 1db a konyhában fhd tvn és 1db lesz LG 4k tvn.

Ha van időd nézegesd az Alzán.
Akkor a tvn kellene valamit állítani, hogy kikapcsoljon.

Ki lehet fogni, ez a 4K verzió, már a 3. 1 hónapon belül...
A 4K verzió 26-31k között van.

[ Szerkesztve ]

(#9948) motown5l válasza csibe1 (#9946) üzenetére


motown5l
senior tag

Nem. Mert volt hozzá IP TV Pro.
Minden rajta volt, amit it egyébként is fel tettem volna rá.
De érdemes a YouTube videókat meg g nézni róla. Jobban látni miket tudnak a készülékek. 8010 is fent van.

[ Szerkesztve ]

(#9949) bepken válasza sepsi0 (#9947) üzenetére


bepken
veterán

most egyelőre megrendeltem a HD verziót eMAG-ról, aztán meglátjuk. tényleg szó szerint semmi másra nem akarom használni, csak az említett, hivatalos streaming szolgáltatók kínálatát fogyasztani :) (ha nagyon gagyi lesz, akkor megy vissza 14 napon belül)

mondjuk ettől függetlenül beállítottam egy értesítést alza-nál, hogy ha 18 alá esik, akkor szóljon. köszi a tippet! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9950) AlyrArkhon válasza Imi1981 (#9942) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

tha 100= leap s1.
nezz ra esetleg a leap s3-ra.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.