Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Van egy Mi Box S 1st Gen-em, amit szeretnék lecserélni. Két lehetőség jött eddig szóba, ami minőségi előrelépés lehetne. Melyiket javasoljátok?

Mi Box S 2nd Gen
Mecool KM2 Plus

PSN ID: marquuard

(#10302) lowzor válasza EnterR (#10301) üzenetére


lowzor
veterán

Leap S3 most jó áron: [link]
Vagy Hako Pro külföldről, ha nagyobb ram és tárhely kell.

(#10303) EnterR válasza lowzor (#10302) üzenetére


EnterR
veterán

Köszi! S905Y4 és S905X4 között van lényeges teljesítmény különbség? A 1st-gen Mi Box S már közel használhatatlan sajnos. "Naprakész" hardvert keresek ezeken az árakon.

PSN ID: marquuard

(#10304) solti


solti
senior tag

Sziasztok! van egy 1gen mi stickem, de pl a d+ kezd használhatatlan lenni, akad folyamatosan. Nyáron már próbáltam egy mi box 2nd gent, de se az AFR nem ment, ráadásul a hang is valahogy lekeverődött stereora erősítőn keresztül is...
NASrol játszok le content és streamingre használnám, 4k elvárás. A leap s3 jó lenne vajon nekem is?

[ Szerkesztve ]

(#10305) jeni


jeni
félisten

Hello
Mi a ma kapható best buy 4K okosító?
TV-re lesz más külső forrás nem lesz rajta,(pendrive,optikai külső lejátszó).
lényeg ne akadjon,ne szakadjon,magyar menü előnyben.
ezeknél a 4Gb(vagy több) belső ram és a 4(vagy több) mag elvárás?
wifi is,LAN előnyben de gondolom ez már fizikailag nincs ilyen kiépítve?
van a felsoroltakon kívül jobb cucc?
Hako Pro
Strong LEAP-S3 Tv Okosító
Google Chromecast + Google TV GA01919

(#10306) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Szaisztok

Kb 2 éve vettem egy h96 max 4/32gb készüléket, Android 10, modell h616.
Igy nez ki mint a képeken.
A kérdésem az lenne ettől gyorsabb cucc van igy 2023 vége felé létezik, mert akadozik néha rendesen!!! Kb24-28 ezerért max
Ha igen pontosan milyet kell vennem ami akadás mentes? 8gb van? Vagy ujabb csippes? YouTube, twitch, filmezésre kellene.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#10307) lowzor válasza jeni (#10305) üzenetére


lowzor
veterán

Most a Pepitás Leap S3 a best buy: [link]

(#10308) EnterR


EnterR
veterán

Megjött a Leap S3, váltotta a Mi Box S-t (1st gen). Érzehetően előrelépés. Ami furcsa, hogy nem megy fel rá 64 bites app, pedig támogatja a hardver. Gondolom szoftveres limitáció.

PSN ID: marquuard

(#10309) Fall-N válasza EnterR (#10308) üzenetére


Fall-N
veterán

A Mi Box S-nél nem nehéz gyorsabbak lenni. Megvan még itthon nekem is, sokkal lassabb, mint Google Chromecast. Mióta kijött rá az Android 12 azóta mintha még egy kicsit jobban fogná a hardvert.

(#10310) tzsolesz válasza sscsabi (#2) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok.
Sajnos egy régi laptopot szeretnék kiváltani ami rettenet túlmelegszik és ezért laggol Telekom TV GO streem közben. Egy elég jó USB wifi adapterem van, ebből kapta a netet.
Na már most, ez ugye windowshoz készült, működnek ezek Android boxokkal?
Másik: Ezen a boxon én TV GO-t szeretnék futtatni, az ultra olcsó emagos kínálat is tudná ezt akadás nélkül?
8-10k árszint...

3 ik: Próbált már valaki plusz helységbe ilyen boxot bekötni Telekom IP TV re? Úgyhogy nincs megrendelve plusz beltéri?
Remélem érthető... :))

[ Szerkesztve ]

(#10311) jeni válasza tzsolesz (#10310) üzenetére


jeni
félisten

Elméletben a Telekom applikáció rateheto ilyenre.
Legalábbis az apron vett medialejatszon
X96x5 verziónál nekem rajta van a jelzett applikáció.
Van egy srác aki árul medialejasztot és maga irja,fejleszti a szoftvert

(#10312) boborján2 válasza tzsolesz (#10310) üzenetére


boborján2
aktív tag

Adott droid box , milyen chipes usb-t kezel azt szerintem a vásárlás előtt kellene kideríteni.
Ha meg alapból wifis boxot veszel , akkor fölösleges.

Ezen a boxon én TV GO-t szeretnék futtatni, az ultra olcsó emagos kínálat is tudná ezt akadás nélkül?
Hivatalosan nem. Szóval ez is utánajárós dolog lesz.

A laptopnak sem szabadna túlmelegedni, főleg nem laggolni a melegtől. Ott valami nagyon komoly hűtési gond lehet.
Szét kellene kapni kitakarítani, újrapasztázni. Ez a legolcsóbb megoldás (ha magadnak csinálod) A trékom tvgo win böngészőben mindíg menni fog elvileg.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10313) kenand


kenand
Topikgazda

Tv go felejtős. Úgy van megírva, hogy tiltsa a külső megjelenítőt.
Alap csatornakra ott az online stream

https://onlinestream.live/tv (boxra kodi alá van plugin)

(#10314) Csillag01


Csillag01
aktív tag

0 ez a csoport! Nem is értem minek van

Asus Rog Phone 6

(#10315) motown5l


motown5l
senior tag

Valaki szokott rajta játszani? Most elérhető a netflxen a GTA sorozat. Gondolkodok rajta hogy, le toltom hozzá

(#10316) RVR400 válasza Csillag01 (#10314) üzenetére


RVR400
veterán

Ha nem vagy képes 1 oldalnyit sem visszaolvasni, akkor Neked semminek...

(#10317) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Ma megérkezett a Hako Prom, 4+64 -es. Nincs semmilyen tapasztalatom tv boxok terén, totál nulla, de nekem tetszik. A Samsung tv után olyan, mint a villám a smart rész. A smarttube-ot feltettem rá, illetve a cyberghost vpn-t is. Kis nyomkodás után elégedett vagyok vele.

(#10318) benjamin


benjamin
tag

Sziasztok

Kis segítség kellene.
Firmware keresek ehhez ami működik rendesen.
TT-TV Box X88 mini 13 TV Aliexressről rendeltem. RK3528 chip és aci8800.

Találtam a Boxput IATV R5 Smart TV Box firmwaret amivel megy gond nélkül, de az elején billentyűzettel kell beállítani, utána rendesen gond nélkül megy.

Eredeti nem sikerült lementenem, de mindegy is mert azzal dobta a netet és akadozott.
Stock firmware nem megy rendesen amit letöltöttem.

Köszi a segítséget.
Várom a válaszokat és ötleteket.

Semmi sem sürgős, csak ha futni kell!!!

(#10319) dingoka válasza benjamin (#10318) üzenetére


dingoka
csendes tag

androidpctv.com. Lehet,hogy az ott található firmware megfelelő lesz.9.havi.A kínai hibás,sérült.

(#10320) btomi89


btomi89
csendes tag

Sziasztok

Segítségetek kellene. Adott egy Strong Leap S3 egy vezetéknélküli Logitech K400 Plus billentyűzettel.
External Keyboard Helper Pro-val sikerült a kiosztást magyarra varázsolnom magában a Google TV rendszerben vannak is ékezetes karakterek viszont Youtube, Netflix, HBO Max stb appoknál nem működnek az ékezetes karakterek. Ez mitől lehet?

(#10321) batagy válasza DrKapocs (#10317) üzenetére


batagy
őstag

Örülök hogy beválik! Használd egészséggel. :)

(#10322) Thuglife


Thuglife
senior tag

Sziasztok! Kb. Másfél éve vettem egy Strong Leap S1 lejátszót de amióta frissített az android rajta, néha brutális módon akad a menü. A filmeket szépen viszi de belassult érezhetően. Érdemes S3ra váltani vagy inkább egy Dune / Popcorn legyen a választásom?

(#10323) EnterR válasza Thuglife (#10322) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem kb. 2-3 hete jött meg a Leap S3 és rendben van. Nem akad meg a támogatott formátumokkal, a Google TV rendszer is akadásmentes. Van jópár app a kezdőképernyőn.

PSN ID: marquuard

(#10324) szeva000


szeva000
addikt

Üdv!
Melyik most a legolcsóbb box, amire CE felmegy? Kikötés a gigabites LAN és a 4k felbontás, wifi nem játszik. Nekem semmi másra nem kell, csak a NAS-ról való lejátszásra, viszont ki van építve kábelesen minden. Nomeg a wifi már beakadt komolyabb HDR 4K-s filmekbe már a vorke z6 és X96 max-on . Ha esetleg meggyőznétek a wifi-ről, talán szóba jöhet és akkor nem kell a gigabites LAN.

[ Szerkesztve ]

(#10325) neo81 válasza szeva000 (#10324) üzenetére


neo81
senior tag

Pl.: Vontar X4

[ Szerkesztve ]

(#10326) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Apósomnak vettem egy xiaomi mi box s gen 2 -t és azt vettem észre, hogy ez ne vált frekit ( nincs kadenciahelyes lejátszás plex alkalmazásban például). Nekem volt xiaomi mi box s előző generációs és az váltott frekit ha beállítottam plexben.
Ez az új nem tud frekit váltani?

(#10327) solti válasza Imi1981 (#10326) üzenetére


solti
senior tag

nyáron még nem tudott :( (el is adtam)

(#10328) boborján2 válasza Imi1981 (#10326) üzenetére


boborján2
aktív tag

Próbáld kodival. + kodi beállításaiban is engedélyezni kell.

Nekem mi stick-en műkódött.
A mi box meg ez majdnem egykutya.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10329) Imi1981 válasza boborján2 (#10328) üzenetére


Imi1981
veterán

Plex alkalmazással próbáltam mert nem magamnak vettem de előző generációs mi box s-en váltott plex is frekit és emby is . Mindegy végülis após úgyse látja ha nem vált frekit és nem zavarja. Amúgy gyorsabb mint a régi és jól működik viszont ez, hogy nem vált frekit vissza lépés az előző generációhoz képest. Szerintem kodiban se vált de majd ha megyek legközelebb hozzájuk kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#10330) solti válasza boborján2 (#10328) üzenetére


solti
senior tag

mi box 2nd genen nem ment Kodival sem... csak 1 frekit lát, ami a box felbontása...

(#10331) kenand válasza szeva000 (#10324) üzenetére


kenand
Topikgazda

Régi amlogic 912-es és 905-ös boxok tudtak Gigabitest LAN-t, vagy 905x3 905x4 és USB 3.0 LAN adapter a megoldás

(#10332) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

Sziasztok!

Ezt ismeritek?
Én most futottam bele egy face hírdetésben.

Ez létezik?

https://bsudrich.com/products/tvfree

(#10333) boborján2 válasza Erzsébeti (#10332) üzenetére


boborján2
aktív tag

A domaint két hónapja sincs hogy regisztrálták. :)

Gondolom működik, aztán ha sok pénzt beszedtek és elterjed ,akkor majd kimegy a helyi tek és viszik a szervereket meg pár embert , szerzői jogok sorozatos megsértése miatt.
Az előfizetőnek meg marad egy +kacat ami nyilván semmire sem lesz jó.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10334) lowzor válasza boborján2 (#10333) üzenetére


lowzor
veterán

Dehogy működik, scam az egész.

(#10335) csibe1


csibe1
addikt

Egy másik topikból linkeltek lejátszót, és kicsit körülnézve az oldalon ezt találtam egy H96 MAX adatlapján [link] :
"*** Az HBO GO és Disney+ az új frissítés óta nem kompatibilis TV Boxokkal."

Valaki tapasztalt ilyet az általa használt boxon, hogy ezek az alkalmazások tényleg nem mennek vagy csak a webáruházban tudnak megint valamit nagyon jól?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10336) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

Köszönöm!

Gyanítottam... :)

(#10337) szeva000 válasza kenand (#10331) üzenetére


szeva000
addikt

Igen, ma találtam is itthon egy usb3.0-ás lant. Kipróbáltam az X96max-on, kodi alatt ment símán. így ha van olyan box amin van usb3.0 és CE felmegy az is jó lenne így...Csak az a kérdés melyik a legolcsóbb, mert másra nem kell.

(#10338) Beni2360 válasza szeva000 (#10337) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem csak az Androidon kell mennie a CE-n is kell hozzá driver.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10339) lowzor válasza Erzsébeti (#10332) üzenetére


lowzor
veterán

Most látom amúgy, hogy már a képek lebuktatják a cuccot, mert egy sima HDMI-VGA átalakító van rajtuk. Tehát kb egy 500Ft értékű cuccot küldenének 10000-ért, már ha egyáltalán küldenének valamit.

(#10340) szeva000 válasza Beni2360 (#10338) üzenetére


szeva000
addikt

Ott próbáltam, ment rendesen. AX88179 QF vezérlő van benne, mert szétszedtem.

(#10341) szeva000


szeva000
addikt

Hi!
Elméletben erre felmegy a CE símán? [link]
Ez is jó lenne nekem, van usb3.0 rajta, megoldható így is a gigabites lan. Árban meg sokkal jobb, mint egy s905x4-es típus. Nekem más nem kell a HDR és 4k felbontáson kívül.

(#10342) boborján2 válasza szeva000 (#10341) üzenetére


boborján2
aktív tag

Mit lehet csinálni egy ilyen boxon amihez nem elég az usb2?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10343) szeva000 válasza boborján2 (#10342) üzenetére


szeva000
addikt

gigabites LAN, mi mást :), de nem ez a lényeg, CE felmegy rá vagy nem :)

(#10344) boborján2 válasza szeva000 (#10343) üzenetére


boborján2
aktív tag

Félreértesz.
Usb2 -be is lehet használni usb3-gigabit lan átalakítót és minden lejátszáshoz bőven elég lesz.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#10345) Thea


Thea
kezdő

Sziasztok! Létezik olyan Android TV Stick vagy Box amire le lehet tölteni a Yettel TV alkalmazását?
Sajnos a Yettel TV Boxot nem tudom használni, külföldi tartózkodás miatt, a Samsung tévémen pedig nincs ilyen app, mert 2018-as gyártású.

(#10346) kenand válasza boborján2 (#10344) üzenetére


kenand
Topikgazda

Gigas adapterk általában USB 3.0-ás cstolóval készülnek, de tény az USB 2.0 40 megabyte/s sebessége elèg

Creelec honlapon le van írva melyik chipset támogatott (905w2 is)

[ Szerkesztve ]

(#10347) petya2012


petya2012
őstag

Üdv mindenkinek :)

Lenne pár kérdésem ha lehet :)

Gondolkodom egy ilyen tv box vételén,streamre lenne(netflix.skyshowtime,hbo max,stb)meg néha usb-ről film lejátszására(bár ez annyira nem fontos,mert a pc-m serviióval összehozva),na meg persze youtube-kis netezés néha.
Nézegettem ezt a XIAOMI TV Box S (2nd Gen)-őt,de neki csak wifi van és gondoltam,hogy kábeles nettel azért csak biztosabb lenne a dolog.Tudnátok ajánlani valamit ami teljesen rendben van ezekre a paraméterekre?
Köszi előre is a segítséget

(#10348) DrKapocs válasza petya2012 (#10347) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nincs összehasonlítási alapon, de nekem nagyon bejött a Hako Pro. Én ellene voltam, mondván van laptopom, HDMI-n összedugom a tv-vel, nem kell szerelni semmit, a szekrény mögött a laposig megy a kábel. Vezeték nélküli egér és már megy is. De baromi gyors és kényelmes a Hakoval. Netflixet, YouTube-ot Cyberghost VPN-el, Smarttubeot és Kodit használok rajta. Prime, Disney, HBO is lenne, de nincs rá elfizetésem, így azokat nem tudom. Nálam minden jól megy, egyszer sem volt akadás. Az ethernet portot nem is használom rajta, wifin minden simán megy. Ha hosszabb szöveget gépelnék, akkor a Zank Remote teszi a dolgát a távirányító helyett. 4/64-es, én 19-ért vettem. Ahogyan látom, most sokkal drágább. Ha ráér, én várnék vele kicsit.

(#10349) petya2012 válasza DrKapocs (#10348) üzenetére


petya2012
őstag

Szia

Köszi a választ

Olvasgatok róla :)

Olvasom itt ezt a STRONG LEAP-S3-at jókat írkálnak itt róla
Vajon ezen a strongon van magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

(#10350) kenand válasza petya2012 (#10349) üzenetére


kenand
Topikgazda

Minden Androidosra állítható magyr nyelv. USB lan adapterrel pótolható a lan. De a strong Leap S3. Jó lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.