Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- Szevam: ChatGPT: Bizonytalansági jelölés funkció bekapcsolása
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
Új hozzászólás Aktív témák
-
sifaa
csendes tag
Sziasztok!
Adott egy HP Spectre x360 8BS71EA noti.
Streamelni szeretnék vele, Canon DSLR géppel (amit hál' Istennek a nemrég kiadott szoftverrel könnyen meg tudok oldani) és egy kondenzátor mikrofonnal amit egy behringer Xenyx S02 előerősítővel csatolnék a gépre.
Az erősítőről (kábelhiány miatt) úgy szedek le jelet, hogy vagy a MAIN OUT -ról (2db 6,3-as monó jack) hozom le egy sztereó 6,3-3,5 jack átalakítóval, aztán 3,5 profi kábellel amit átalakítok 3,5-es de 3 sávos jackre (ezzel megy a gépbe). Egy rakás munkaórát beletettem. Mindenféle mikrofon beállítást, hangkártya drivert szuszakoltam rajta, de a hibajelenség megmaradt, ami a következő.Vagy éles "csobbanás-zörgés-csorgás- jellegű zaj van rajta (rájöttem hogy ez a windows féle zseniális zajszűrés eredménye) vagy miután levettem a zajszűrést normál sistergős zaj (mint amikor középhullámú rádiózajt hallunk).
Azt sikerült kiszűrni, hogy a gépig jó vagyok, ugyanis (egy usb c-s átalakítóval) rádugtam a telefonomra és ott (hozzávetőlegesen) tiszta volt a hang.
Mondjuk szebb is, windows alatt enyhén torzít.Van ötletetek mivel tudnám megoldani?
Üdv.
Robi
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP Revolve 810 G2 - i5-G4 I 8GB I 180GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W10 I Garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
- Bomba ár! HP Elitebook 8570P - i5-3340M I 8GB I 500GB HDD I DisplayPort I 15,6" HD I Garancia!
- S. Mario PC! Hogy fusson a Super Mario! I5 14400F / RX 6900XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

