Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) somasz


somasz
addikt

Üdv!

30-as és 19-es sigma art obik mit érnek? Be kéne őket számolnom...
Könnyen el lehet őket adni?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#952) .: JuSzT :. válasza somasz (#951) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

30-35 körül szerintem eladható darabja.

(#953) gorgo


gorgo
őstag

Szevasztok!

mi most a legóccóbb beszerzési forrás a 12-40/f2.8-ra? Fél-1 éves használt lenne a legjobb,de nincs sehol, legalábbis az irányjelzőn nem látok, meg itt sem. Vatera/stb. szarokat nem érek rá böngészgetni...

Illetőleg eladóvá vált a szeretett kicsi koszos sötét zúmom: Pana 12-32 :DDD . Első tulaj vagyok, számla, gari van (igaz németből vettem, ha valakit ez zavarna) alig használtam, baja szál se és nem is koszos, viszont nagyon pici!!! 77k huf.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#954) .: JuSzT :. válasza gorgo (#953) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Újat 200 ért ki tudod hozni úgy, hogy az EM5 elite kitet megveszed kártyával, és a vázat eladod, Így nagyjából 200 lesz a végösszege a 12-40 obinak. Akár társat is kereshetsz már előre is a vázra.

(#955) jmakk válasza .: JuSzT :. (#954) üzenetére


jmakk
őstag

Szerintem ezt a most kijött E-M10 pénzvisszafizetéses akcióval kicsit nehezebb lesz kivitelezni. Odab... az E-M5 árának. De azért nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#956) .: JuSzT :. válasza jmakk (#955) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Sajnos igen, de talán így lehet a legolcsóbban kijönni most.

(#957) mondomén


mondomén
őstag

Hahó! Valakinek eladó Pana 14 f2.5 vagy Sigma 19 f2.8? (Bp)

[ Szerkesztve ]

(#958) somasz válasza mondomén (#957) üzenetére


somasz
addikt

Akit írtam nem jött össze?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#959) mondomén válasza somasz (#958) üzenetére


mondomén
őstag

Nem, nagyon messze van. Személyesen szeretném intézni... Azért köszi!

(#960) TayRol válasza mondomén (#959) üzenetére


TayRol
veterán

Ha Zalaegerszeg vagy Kiskunhalas környéke, vagy Pestről haladva útbaesik akkor el tudom hozni.

(#961) mondomén válasza TayRol (#960) üzenetére


mondomén
őstag

Nem esik útba. De köszönöm szépen a felajánlást, rendes vagy! :) Amúgy a Pana érdekel leginkább. Nem tudjátok, hogy áll most a piacon, nagyon ritka?

(#962) somasz válasza mondomén (#961) üzenetére


somasz
addikt

Nekem van egy, de nem eladó :) Kipróbálni mondjuk kipróbálhatod Budapesten.
Vettem rá egy wide convertert is (Fuji WL-FXE01). Leírás itt.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#963) mondomén válasza somasz (#962) üzenetére


mondomén
őstag

Köszi, de nincs szükség rá, már eldöntöttem, hogy veszek. Ez a legrövidebb fix amire még lenne pénzem... :) Ilyen konverterről eddig nem is tudtam, kösz a linket!

(#964) cselt


cselt
senior tag

Mintaboltos klubtagságis vásárlásnál ti a neten előre meg szoktátok rendelni a fényképezőt/obit? Ha igen, akkor lehet olyat, hogy saját névre rendelem, de más kártyájával vesszük, vagy a kártyatulaj nevére kell kérni?

(#965) Studi válasza cselt (#964) üzenetére


Studi
addikt

Kár túlvariálni: felhívod a Mintaboltot, hogy van-e, és ha igen, akkor megkéred őket, hogy tegyék félre, míg bementek érte. Elég akkor rendelni, ha nincs készleten.

(#966) cselt válasza Studi (#965) üzenetére


cselt
senior tag

Hívtam őket, azt mondták most jött készlet, de az a tuti, ha megrendelem neten, de akkor nem variálok, csak nem kapkodják el hétfőig :)

(#967) Bazsee71 válasza cselt (#966) üzenetére


Bazsee71
őstag

Szerintem rendeld meg. Én táska után érdeklődtem nemrég, akkor volt raktáron. Leraktam a telefont, ittam egy kávét és megrendeltem, addigra pedig már nem volt.
Amikor személyesen voltam az üzletben, akkor is mondták, hogy mindenképp rendeljem meg ami kell, mert mire megérkezik az áru, addigra sokszor már csak 1-2 szabad darab marad (ez konkrétan E-M10-zel volt).

(#968) Schanyee válasza cselt (#964) üzenetére


Schanyee
senior tag

Én így csináltam. Megrendeltem a nevemre, majd más nevén lévő kártyára történt a vásárlás.

Más: kis késéssel megjött az email értesítés is, hogy kifizették a nyári kedvezményt :D

(#969) cselt


cselt
senior tag

Köszi srácok E-M10 lefoglalva, remélem hétfőn már a kezemben :) Utána ugyanitt E-PL5 eladó ;)

(#970) Studi


Studi
addikt

Nem tudom, volt-e már, de azért bedobom: 7-14 PRO teszt sok mintával, és Oly-Pana összehasonlítással. :R

(#971) Mercutio_ válasza Studi (#970) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tudsz féláron, vagy miért ide? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#972) Studi válasza Mercutio_ (#971) üzenetére


Studi
addikt

:DDD Elnéztem.

(#973) szpetri


szpetri
tag

Sziasztok,

ebayen találtam új Pana 12-35-öst bő 200 ezer Ft-ért Angliából. Ezt.

Eddig csak filléres dolgokat rendeltem ebayről, így a vám/áfa/garancia kérdések nem nagyon izgattak.
Ha innen rendelek, akkor van vám/ÁFA problémám? Unión belül vagyunk, gondolom nem kellene lennie.
Ill. az angol garancia érvényesíthető itthon?

[ Módosította: TayRol ]

(#974) szpetri válasza szpetri (#973) üzenetére


szpetri
tag

Egyébként van valami felhasználóbarát módja a link beszúrásnak itt a PH-n? :F

van. lent, a link gomb. - TayRol

[ Módosította: TayRol ]

(#975) Studi válasza szpetri (#973) üzenetére


Studi
addikt

Ha UK-ből jön, akkor nincs vám és áfa. Viszont az eladó hongkonginak írja magát, így a garanciával nem számolnék: 99%, hogy szürkeimportként kerül be Angliába, ázsiai termék. A garanciájának érvényesítése több, mint kérdéses.

Szerk: igen, a link gomb használata a szerkesztőben. :)

[ Szerkesztve ]

(#976) szpetri válasza Studi (#975) üzenetére


szpetri
tag

Kösz!

Akkor használt vásárláshoz képest (olyan illúzióm nincs, hogy használtan ennél olcsóbb lenne) csak a helyszíni kipróbálást buknám, ha jól értem. Cserébe elvileg brand new.

És tényleg ott van a link nyomógomb... :W

Studi, TayRol :R

(#977) jmakk válasza szpetri (#973) üzenetére


jmakk
őstag

Nem vennék ekkora értéket "csak" 96,2%-os visszajelzésű eladótól. Az is összesen 2349 visszajelzésből. De te lehet bátrabb vagy nálam. 10%-kal többért van biztosabb forrás is.

(#978) Studi válasza jmakk (#977) üzenetére


Studi
addikt

Még egy szó az eladóról, amit telefonról csak gyanítottam, most megnéztem részletesebben: az értékelései közül 52 készült az elmúlt 6 hónapban, a többi több, mint egy éve. Olyannyira több, hogy akkor írták őket, amikor még részletesen nem is lehetett értékelni. Valamiért alvó nick volt az e-bayen, az ilyentől mindig tartok. Ehhez jön még a Hongkongi location az eladónál, angol shipping a terméknél, ez nekem már épp elég arra, hogy kihagyjam a "jó árat". :(

(#979) szpetri válasza jmakk (#977) üzenetére


szpetri
tag

Bátrabb nem vagyok, elmélkedésem meglehetősen "elméleti".
Mivel a keret így sincs meg rá teljesen. :)
Csak így megvalósíthatóbbnak tűnik a majdani beszerzés.

Tapasztalatból mondod, hogy megbízhatóbb forrás, ettől a szállítótól egyébként rendeltél már?

(#980) jmakk válasza szpetri (#979) üzenetére


jmakk
őstag

Igen rendeltem. De a több, mint 15000 és 99,9%-os visszajelzés, az már jelent is valamit az eBayen.

(#981) Studi válasza szpetri (#979) üzenetére


Studi
addikt

Én tőle (hldigitalbestbuy) vettem a GX7-et, korrekt eladó. De ő is szürkeimportos bontott kiteket árul amúgy, szóval garival nem szabad számolni az esetében sem.

(#982) jmakk válasza Studi (#981) üzenetére


jmakk
őstag

Elvileg vállal 1 év garanciát a termékeire, de ez eladói garancia. Erről szerencsére nincs tapasztalatom, jól működik, amit tőle vettem.

(#983) szpetri válasza jmakk (#982) üzenetére


szpetri
tag

JMAKK, Studi,

köszi az infokat.

Szürkeimportos eladói garanciát azóta 0 biztosítékként kezelem, hogy 2003-ban (de rég is volt már...) egy itthoni "szürkétől" megvettem a Minolta Z1-emet, és három hónapra rá lehúzták a rolót. "Kicsit" izgultam utána, de hál'istennek nem volt gond a géppel.

(#984) Studi válasza szpetri (#983) üzenetére


Studi
addikt

Én 2003-ban vettem az első digit fényképezőmet, egy Minolta Z1-et. :DDD Egy (akkor még) szürkeimportos kereskedőtől, az edigitaltól. De ők más utat jártak be. :)

(#985) TayRol


TayRol
veterán

Ha valakinek van eladó 75-öse (hibátlan, garis), azt keddig megvásárolnám. Szín mindegy, ár megegyezés kérdése.

(#986) szpetri válasza Studi (#984) üzenetére


szpetri
tag

Micsoda hasonlóságok, nekem is az volt az leső digit :)
Hát igen, ők (edigital) a jelek szerint hosszú távra terveztek, nem úgy, mint a többi hasonszőrű.

(#987) Dolphin válasza TayRol (#985) üzenetére


Dolphin
tag

pixin van most egy eladó...

(#988) Mercutio_ válasza Dolphin (#987) üzenetére


Mercutio_
félisten

De amennyiért ő szeretne tuti nincs.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#989) TayRol válasza Mercutio_ (#988) üzenetére


TayRol
veterán

180-190e körül szeretnék (gondolom nem erre tippeltél). Pixis hirdetés ugye Márké, sok mindent vettem már tőle de ő keddig nem jár Pesten.

[ Szerkesztve ]

(#990) Peat;) válasza Studi (#984) üzenetére


Peat;)
veterán

Edigital annyira más utat járt be hogy egy 32 gigás samsung micro sd 32. napja van náluk "garanciában" :), bizonyára tiszta forrásból van ha így elhúzzák, nem egy kis gyártó, nem népszerű termékéről van szó :) De azt mondták kérhetem a pénzvisszafizetést 1-2 hét múlva, a számlán szereplő összeget, nos fekete péntekes a termék, így rendkívül korrekt hozzáállás :D , mehetek be majd ha úgy tartja kedvem balhézni.

(#991) |AP|


|AP|
veterán

Fotoplus-nál 54k egy új Sigma 60-as. Van olyan forrás, ami annyival olcsóbb, hogy megérné cserébe lemondani a hazai garanciáról?

(#992) rbalint88 válasza |AP| (#991) üzenetére


rbalint88
addikt

használt csak. ebayről se olcsóbb jelentősen, általában 120 font körül van

(#993) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Ehhez képest 100k-ért az E-M5 Elite kiskutya füle volt. :DDD

(#994) cselt válasza TayRol (#989) üzenetére


cselt
senior tag

Irányjelzőn is van most egy

(#995) TayRol válasza cselt (#994) üzenetére


TayRol
veterán

vele már beszéltem, szerintem sok az ára ahhoz képest, hogy 5 hónap garancia van rá.

(#996) TayRol


TayRol
veterán

No, lehet a végén lesz mégis valami. Ti melyiket választanátok:

Teljesen új állapot, doboz meg minden, fél év gari, 170e;
Teljesen új állapot, doboz meg minden, 2,5 év gari, 195e?

(#997) somasz válasza TayRol (#996) üzenetére


somasz
addikt

Tőlem 190e-ért vitték el akkor, mikor akciós volt, 1-szer próbáltam ki. 3 év mintaboltival. Ezt kb. ugyanakkor vehették.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#998) TayRol válasza somasz (#997) üzenetére


TayRol
veterán

Ez nem válasz a kérdésre.:)

(#999) Monya78 válasza TayRol (#996) üzenetére


Monya78
veterán

Inkább a több garisat választanám. (illetve még alkudnék abból egy kicsit)

- Később, még meglévő garival könnyebb eladni
- Nyugodtabban használod ha garis.

[ Szerkesztve ]

(#1000) somasz válasza TayRol (#998) üzenetére


somasz
addikt

;)
Én 190e-ért elhoznám a több garisat, ha hosszabb távra terveznék.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.