Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) madgie válasza Mercutio_ (#149) üzenetére


madgie
titán

Hol árulja?

(#152) Mercutio_ válasza madgie (#151) üzenetére


Mercutio_
félisten

E

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#153) madgie válasza Mercutio_ (#152) üzenetére


madgie
titán

Hub+, milyen cuccok!

(#154) Lassú Víz válasza hegyimorc (#146) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A wifi nem faszság, legalábbis az Oly E-M1-ben nem az. Jó dolog, hogy a telefonomból távvezérlőt tudok csinálni. Nem mondom, hogy tökéletes az OI Share, de már használható.
Az, hogy valami neked haszontalan, az nem jelenti azt, hogy faszság.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#155) #40935168 válasza Lassú Víz (#154) üzenetére


#40935168
törölt tag

Faszaságot írt ... :)

(#156) hegyimorc válasza madgie (#148) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Értem én amit írsz, én is egyre kényelmesebb vagyok, csak kicsit másképp. Én válogatni utálok, ezért manapság már olyan keveset kattintok, hogy lassan több expót kell belehazudnom egy eladásra kínált gépbe, hogy ne hangozzék kamunak :D (A maradék képekkel viszont szívesen elpepecselek, ez is a móka része)

(#154) Lassú Víz : faszság nem egyenlő faszaság ;)

Persze, hogy fasza dolog a wifi, csak nem létszükséglet, főleg nem annyira, hogy másfélszeres áron vegyek meg valamit a wifi miatt.

De ha már wifi, azt próbálgatta valaki, hogy milyen távon működik megbízhatóan?
(GM1-en és egy még itt is off Drift Ghost S kamerán ki tudom próbálni. Utóbbinál egyelőre csak azt tudom, hogy a rádiós távvezérlője nem túl nagy hatótávolságú. Majd ezt is megnézem, hogy wifin milyen)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#157) madgie válasza hegyimorc (#156) üzenetére


madgie
titán

"Persze, hogy fasza dolog a wifi, csak nem létszükséglet, főleg nem annyira, hogy másfélszeres áron vegyek meg valamit a wifi miatt."

Értem én, csak az X100s-ről van szó, amiből jelen pillanatban hiányzik a CC, a wifit kispórolták belőle, face detection AF sincs... ilyen erővel még mindig az eredeti X100 a legjobb vétel, az X100s árának a feléért.

(#158) hegyimorc válasza madgie (#157) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Ha valakit nem zavar, hogy milyen könnyen eltekeredik az expokorrekció gomb, és milyen nehéz benyomni az OK-t (legalább is úgy, hogy ne nyomj meg mellette valami más is) és milyen az AF akkor igen. Számomra a felsoroltak miatt kb használhatatlan volt az eredeti x100.

Ez nem pénz kérdés, mert x100 nem kell olcsón sem.

De nem kell ezt túlbonyolítani. Azt, hogy ki szerint mit érdemes megvenni, a legjobban az mutatja, hogy mit vett meg :D

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#159) Lassú Víz válasza hegyimorc (#156) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Baszki... :W Úgy látszik inkább aludnom kellett volna mint ide irkálni.

Másfélszeres árat tényleg nem ér, de egy távvezérlőének másfélszeresét pluszban igen.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#160) somasz


somasz
addikt

Szerintetek a meghirdetett két obimat érdemes e-m1-re cserélnem? Új, két év mm garis, dobozos, papíros.
(Nincs szükségem az e-m1-re, de ezt ajánlották cserébe. Tuti, hogy utána azt hirdetném. Valszeg mégis e-m10 lesz belőle.)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#161) Lassú Víz válasza somasz (#160) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Milyen két obi? Nem tudom, hogy kellene rákeresni...

Vázat mindig nehezebb eladni, és az értékvesztése is gyorsabb, míg obinál amíg a rendszer van addig az obi is tartja az árát. Én így nem cserélném (gondolom nem Helios-t árulsz :) ). Adja el a másik a vázat, aztán hozzon pénzt. Ha kellene neked egy E-M1 akkor el lehet gondolkodni, hogy jó csere alap-e, de ha úgyis árulnád, lehet rajtad maradna.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#162) schawo válasza Lassú Víz (#161) üzenetére


schawo
titán

17/1.8 és 75/1.8, ha jól látom [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#163) Dolphin válasza Lassú Víz (#161) üzenetére


Dolphin
tag

Rajta biztosan nem maradna, megnőtt mostanában a kereslet a gép után, 280-300 körül viszik (ha azóta nem talált, vevőt is tudnék rá), de az értékcsökkenés jogos.

(#164) .: JuSzT :. válasza Dolphin (#163) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Bezzeg amikor a HLD7-tel együtt volt 200 zindexen, akkor másba szórtam a zsét :D

(#165) Studi válasza somasz (#160) üzenetére


Studi
addikt

Mivel a gyors haszonszerzés a célod, célszerű cserélned, az E-M1-re most mutatkozik kereslet. Ellenben a 75-öst még meg lehet szerezni annyiért, amennyiért te vetted, 200-ért akkor sem volt könnyű eladni, amikor nem volt akciós a Mintaboltban.

(#166) .: JuSzT :. válasza Studi (#165) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az övé fekete.
Amikor a Médiában 220 volt akciósan novemberben, mindenki habzó szájjal kereste hogy hol lehet ennyiért venni újat.

[ Szerkesztve ]

(#167) Studi válasza .: JuSzT :. (#164) üzenetére


Studi
addikt

Volt 200-ért? :Y (vagy arra gondolsz, ami FL600-al volt fent?)

(#168) .: JuSzT :. válasza Studi (#167) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Arra bizony, FL600R-el 250 ért.

(#169) jmakk válasza .: JuSzT :. (#168) üzenetére


jmakk
őstag

Látta is valaki azt élőben? Mert hirdetést bármiről bármennyiért fel lehet rakni.
És mi volt az eladás oka? Válik? ;]

[ Szerkesztve ]

(#170) .: JuSzT :. válasza jmakk (#169) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Studié lett a 75s obi onnan, lehet hogy nála volt a többi is, de az eladó korrekt, termékek pedig Ipon garival.

(#171) Studi válasza jmakk (#169) üzenetére


Studi
addikt

Tőle vettem a 75-öst, nagyon korrekt eladó volt, nem hinném, hogy kamu lett volna a váz. Egyszerre nagyot csökkentett az árakon, el is ment 1 nap alatt minden.

(#172) jmakk válasza Studi (#171) üzenetére


jmakk
őstag

Majd egyszer valld be hány váz és obi van otthon éppen! :)

(#173) somasz


somasz
addikt

Köszi a válaszokat! :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#174) Studi válasza jmakk (#172) üzenetére


Studi
addikt

Magamnak sem merem. :DDD

(#175) madgie


madgie
titán

Nincs valakinek ócó Micro SD? Vettem egy Sony AS20-at (érdemes megnézni az aprót, mennyien csencselnek vele :D), csak nincs mit belerakni :))

(#176) Studi válasza madgie (#175) üzenetére


Studi
addikt

Olyan aprók, hogy eltűnt mind... :U De tényleg, volt jópár darab, múltkor kerestem, és nem találtam egyet sem. Egyről tudom, hogy meghalt, egy meg ex telefonjába került. De hogy még 3-4 darab hova lett...

És miért csencselnek vele ennyien? Ennyire sz@r, vagy ajándékba adták valamihez? Jó ez? Miféle rögzítéseket adnak hozzá? Jobb minőségű dashcamként használható esetleg?

(#177) madgie válasza Studi (#176) üzenetére


madgie
titán

60 ezer az árgépen, a Tesco-ban tegnaptól 22245-ért lehet megvenni. Hát vili, hogy mindenki rácuppant. Dashcam-nek szerintem elsőrangú, adnak hozzá két öntapadós talpat is, egyenes, meg íves műszerfalra is.

Tényleg, elvileg nekem is van valahol otthon Micro SD, de hát hogy hol... :)))

[ Szerkesztve ]

(#178) somasz válasza madgie (#177) üzenetére


somasz
addikt

nem 44490?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#179) Marseille199 válasza Studi (#176) üzenetére


Marseille199
senior tag

Nekem szebb a képe, mint a GoPro-é. Kapásból eyecandybbek a színek.
Akár nyersen is élhető. Olyasmi mintha az oly színvilága vs pana lenne , csak itt sony vs GoPro. Az utóbbi inkább utómunkázós szvsz.

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#180) Studi válasza madgie (#177) üzenetére


Studi
addikt

Váá, annyiért én is beneveznék egyre, de nem hiszem, hogy itt Pestiában maradt még... :(

(#181) .: JuSzT :. válasza madgie (#177) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

[link] ez jó ez ? :D

(#182) Mercutio_ válasza madgie (#177) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, hamarosan kocsit kap asszony abba érdemes ilyet venni, vagy van jobb /helytakarekosabb megoldás? (gopro apróról vagy ilyesmi, mittomén, nem értek a focihoz hozzá)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#183) .: JuSzT :. válasza Studi (#180) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

mire jó ez ? balesetnél visszanézős?

(#184) madgie válasza somasz (#178) üzenetére


madgie
titán

Nem, tényleg ennyi:

szerk: majdnem befordította :DDD Mobilos app-pal is szépen megy, time lapse mód akár, Full HD videót 60p-vel is tud, 720p videót 120 fps-sel, szóval papíron jó.

Mercutio: nem igazán ismerem ezeket, nekem is ez az első ilyenem.

Juszt: Várdától hullott ki a hajam, két decijével ittunk 10-15 éve, most már a szagától is elhánynám magam :DDD

Studi: itt még volt egy, de leadtam az infót itt a PH!-n, szerintem most viszik el.

[ Szerkesztve ]

(#185) TayRol válasza somasz (#178) üzenetére


TayRol
veterán

nem, mert most fél áron mentek a tescoban a műszaki termékek.

(#186) Schanyee válasza TayRol (#185) üzenetére


Schanyee
senior tag

Ilyenkor sajnálom, hogy nem járok teszkoba, lehet találtam volna 1-2 érdekes cuccot. Érdemes még elnézni, vagy már mindent elvittek ami jó?

(#187) madgie válasza Schanyee (#186) üzenetére


madgie
titán

Én szét se nézem, mi mennyi, csak megkerestem ezt és elhoztam. Francba, lehet jó lett volna nézelődni :D

(#188) Mercutio_ válasza Schanyee (#186) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pesten elvileg már mindent leraboltak, vidéken még itt-ott vannak réteg cuccok.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#189) somasz válasza madgie (#187) üzenetére


somasz
addikt

Camponából még jutott egy utolsó. :) kösz a tippet!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#190) Schanyee válasza Mercutio_ (#188) üzenetére


Schanyee
senior tag

Kár, bár valahogy sejtettem :D

(#191) Studi válasza somasz (#189) üzenetére


Studi
addikt

Soroksári úton hűlt helye sincs. :)

(#192) jmakk


jmakk
őstag

@Mercutio: szar a forint, így nincs. Ez jó oldal a tájékozódásra. Meg azt hiszem most lejártak a Pana promóciók is éppen.

(#193) madgie válasza Studi (#191) üzenetére


madgie
titán

Én már szerintem tovább is adom, tényleg impulzív vásárlás volt :D

.: JuSzT :.: ja, lemaradtam róla. Amúgy meg elképzeltem, milyen vagány leszek, mikor kirakom a viharba time lapse-ezni, meg nyaraláskor a medencében, meg a túró tudja. Az előbbinél ki sem tesze ma lábam a házból ,az utóbbiról annyit ,hogy négy éve nem voltam tőlünk délebbre :D (és tavasszal is Lengyelországba megyünk).

[ Szerkesztve ]

(#194) Studi válasza madgie (#193) üzenetére


Studi
addikt

Jöhet! :)

(#195) .: JuSzT :. válasza madgie (#193) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Miért? Nem sikerült egy nyugger tőmegbunyót sem felvenni a kórház előtt ? :D

(#196) jmakk válasza Studi (#194) üzenetére


jmakk
őstag

Eddig valszeg ez volt madgie leggyorsabb adásvétele, 1 perc 14 mp alatt. :DDD

(#197) Mercutio_ válasza jmakk (#192) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezek tényleg elég gyengusok :O igazság szerint ilyen 2-300Ł-os készletsöprős akcióra gondoltam ;]

.: JuSzT :.: A kórház még hagyján, de a mammerek a szemüveges pult előtt, a mindenre kapható fiúcska miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#198) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#197) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

De ez "autós" kamera, gondolom nem az üzletben parkol :D

(#199) madgie válasza .: JuSzT :. (#198) üzenetére


madgie
titán

Fel lehet ezt mindenhová rakni... amúgy elég nagy kapkodás van utána a Fb-n ,a fene hitte volna.

(#200) Studi válasza madgie (#199) üzenetére


Studi
addikt

Hát ez a rögzítő nem valami telitalálat. Főleg hogy bárhova akarod rakni ahhoz be kell dugni a búvártokba. :F
Amúgy nem rossz kis kacat ennyiért, a képe telefonon visszanézve bőven jó az én igényeimnek. Monoron még hagytam egyet este. :DD

Más, ON!!!!!44!44!!NÉGY!:
Az eredeti terv E-M10 volt, de véletlenül :DDD E-M1 lett, így maradt egy előre beraktározott gyári BLS-1-es akkum. Újonnan vettem ~másfél éve, járt időközben E-P1-ben, PL1-ben, P3-ban, PM2-ben is, de mindegyikben max 1-2 töltésnyit, összesen szerintem 10-szer ha töltöttem. Megér valakinek 3e Ft-ot?

Szintén akku: maradt két Patona márkájú, Panasonic DMW-BLC12 akkum is, G5-be, G6-ba tuti jó, meg még ki tudja mibe. Ezek két évesek, voltak használva, a két vázban összesen ~10e expot nyomathattam ezzel a két akkuval és a gyári akkujukkal cserélgetve. A kettőért együtt szintén 3e Ft-ot gondoltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.