Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Freddy76 válasza Parci (#650) üzenetére


Freddy76
addikt

Köteledsz, beperellek.

;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#652) ati3x


ati3x
senior tag

http://www.fotosidan.se/classifieds/view.htm?ID=236571

Azért nem rossz em5 kicsit kopott de müködökèpes kb 75-èrt. Jó àllapotban pedig olyan 105-èrt. (1,5-2 parcièrt..)

(#653) Parci válasza ati3x (#652) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és haza is hozod nekem hetvenöté'? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#654) .: JuSzT :. válasza .: JuSzT :. (#644) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Érdekel valakit egy 0 expos 3 év garis EM5 ELITE váz? A sima váz új ára alatt adnám.

(#655) TayRol válasza .: JuSzT :. (#654) üzenetére


TayRol
veterán

Engem nem, de mi az az elite?

(#656) .: JuSzT :. válasza TayRol (#655) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

fekete bőrborítás, és a gombok nyomáspontja jobb lett mint az alap EM5 vázé.

(#657) TayRol válasza .: JuSzT :. (#656) üzenetére


TayRol
veterán

Aham. Köszi!

(#658) cdl


cdl
senior tag

Az Index adok veszekben van 1-2 dolog, hátha Valakit érdekel.

(#659) Monya78 válasza cdl (#658) üzenetére


Monya78
veterán

Bár volt minden földi jó a hirdetésben, törölték mivel nem írt szériaszámokat...

(#660) hegyimorc válasza .: JuSzT :. (#656) üzenetére


hegyimorc
senior tag

A gombok alakja nem változott? Úgy értem a play és Fn1 nem lett nagyobb? (rég láttam)

Valamikor régebben érdekelt volna egy ilyen gép, de akkor is inkább csak úgy ha ráfizetéssel cserélhettem volna a normál em5-re.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#661) .: JuSzT :. válasza hegyimorc (#660) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nagyon kevés találat van rá a gugliban, és ott sem vagyok biztos hogy jó képet raktak fel, sajnos.
Holnap lesz nálam a gép, akkor meg tudom nézni.

[ Szerkesztve ]

(#662) hegyimorc válasza .: JuSzT :. (#661) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Nincs nálad?

Valami olyasmi rémlik, mintha az em10-hez hasonlóan változtak volna a fn1 és play gombjai, de nagyon rég láttam és most én sem találok róla képeket.

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#663) Tin_Shield válasza hegyimorc (#662) üzenetére


Tin_Shield
őstag

Szerintem csak a két tárcsa változott egy kicsit, az fn1 és play nem, legalábbis én nem vettem észre semmi különbséget. Eleinte zavartak a gombok, de már annyira megszoktam, hogy az E-M10 volt a fura :)

[ Szerkesztve ]

(#664) TayRol


TayRol
veterán

Lehet, hogy paraszt a stílusom, és kérlek, mondjatok véleményt, mert akkor változtatok rajta: egy majd 200e ft-os fotós terméket szerettem volna 10e ft-tal olcsóbban elvinni (alkudni), az eladó csak 5e ft-ot tudott engedni, majd én mondtam, hogy akkor legyen olcsóbb 7500 ft-tal.
Ez nagyon gáz, fillérbaszó dolog volt? Ha igen, akkor megkövetem magam.

(#665) .: JuSzT :. válasza TayRol (#664) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én a 10% alkut mindig alapnak tartottam, tartom. Persze néha kivétel, ha a termék az éppen kapható legolcsóbb a piacon. Szóval nálam általában ez mindig így van, de azért szoktam engedni is.

Szóval egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#666) Parci válasza TayRol (#664) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sztem sem. ha valamit árulok kéccázé, valaki ajánl 190-et, odaadom azonnal (kivéve, ha odaírtam, hogy fix kéccáz és pont)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#667) TayRol válasza .: JuSzT :. (#665) üzenetére


TayRol
veterán

Én ha a 10%-ot nem is, de azért egy kellemes alkut alapnak szoktam tartani, természetesen mint eladó magamnál is.

Köszi.

Mivel az eladó kiakadt a 2500 ft-os fillérb@szásomon inkább lemondtam, elmondása alapján így is viszik majd teli áron.

(#668) pilóta válasza TayRol (#664) üzenetére


pilóta
nagyúr

Itt pontosan elmagyarázzák, hogyan kell csinálni: [link]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#669) Freddy76 válasza TayRol (#664) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem paraszt a stílusod :K , de azért rendes gyerek vagy ;)

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#670) Monya78 válasza TayRol (#664) üzenetére


Monya78
veterán

Ráalkudtál a 75mm obira?

Valszeg Én csúnyább összeget ajánlottam érte, úgyanis néhány olyan "kellemes" privát üzenetet folytattam le az eladóval, hogy már a kiinduló árért sem adná oda Nekem :P

(#671) TayRol válasza Monya78 (#670) üzenetére


TayRol
veterán

Nem-nem, annyit nekem nem ér. :)

(#672) Gondwana válasza TayRol (#671) üzenetére


Gondwana
addikt

(De nem is az én gépemre alkudtál, mert lehet, hogy én még a bakter úr ünneplő öltönyét is odaadtam volna, ha valaki érte jön és csak ennyit alkudozik)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#673) TayRol válasza Gondwana (#672) üzenetére


TayRol
veterán

Nem, pedig az is jó vas. :)
A lényeg, hogy remélhetőleg a teljes aron sikerült eladnia a cuccost.

[ Szerkesztve ]

(#674) Monya78 válasza Gondwana (#672) üzenetére


Monya78
veterán

Közben kitaláltam hogy a 12-40 F2.8 -ra próbálkozott be...
(Szerintem hamarabb jön egy Oly akció minthogy az eladót betörje :) , Én is erre várok)

[ Szerkesztve ]

(#675) Studi válasza Monya78 (#674) üzenetére


Studi
addikt

Várjatok, ha nyár végéig nem találok melót, akkor kénytelen leszek "felélni" az összeharácsolt cuccaimat is. :DDD

(#676) TayRol válasza Studi (#675) üzenetére


TayRol
veterán

Majd jelentkezem. :D

(#677) Monya78 válasza Studi (#675) üzenetére


Monya78
veterán

Első gondolatom túl gonosz volt, úgyhogy előveszem a jóságos Énemet, és remélem mihamarabb találsz számodra megfelelő melót. ;)

(#678) Dolphin válasza TayRol (#667) üzenetére


Dolphin
tag

Csak hogy tisztázzuk a dolgot.
Nem telt el a hírdetéstől számítva 1 óra sem(ha jól emlékszem), és kaptam a becses ajánlatot. Amivel az ég világon semmi probléma nem volt, tisztességes ajánlat volt, komolyan, de ahogy meg is írtam, még tartani szerettem volna az árat, még ropogott a hírdetés, épp hogy kikerült, és egyből jelentkeztek páran. Ahogy mondtad, beállsz a sor végére, teljesen korrekt. Ha nem menne el, nyilván odaadom annyiért.
Aztán megenyhültem mégis, arany középúton, 5-öst engedtem.. ez még mindig nem felelt meg, majd jött a nagylelkű 2500-as ajánlat...
Valószínűleg velem lehet baj, hogy egy 190 ezres (használt ár ugye) objektívet 2500Ft miatt nem visz el valaki. Ez volt a sok, és köszöntünk el egymástól :)

Erről egyébként komolyan meghallgatnék 1-2 véleményt, nektek mi a tapasztalat, vélemény, ha valaki 1-2% miatt gyarapítja a postaládát, most ettől a majdnembiznisztől eltekintve. :R Nálam nem az első, se a második sajnos, sőt.. kapok hajmeresztőbb ajánlatokat is :D

A 75-ös ajánlatot nemigazán firtatnám :D

[ Szerkesztve ]

(#679) TayRol válasza Dolphin (#678) üzenetére


TayRol
veterán

Nincs ezzel semmi gond.:) Nálam elvi kérdés, hogy amennyit számomra ér, annál többet nem adok, és lehet, hogy ez kívülről sz@rrágásnak tűnik, mert a végén pár ezer ft a különbség az eredeti árhoz képest. De remélhetőleg elviszik teli áron, és akkor ez csak egy rossz emlék marad neked.:)

[ Szerkesztve ]

(#680) Monya78 válasza Dolphin (#678) üzenetére


Monya78
veterán

Csak kíváncsiságból, volt aki még az Én ajánlatomnál is kevesebbet adott volna a 75mm-ért? :B

(#681) Lassú Víz válasza Dolphin (#678) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Általában vevő szoktam lenni, és nem szeretek alkudozni. Két eset szokott lenni. Az elsőben találkozik az elképzelésünk és megveszem annyiért amennyiért hirdetik. A másodikban nem áll túl messze, és akkor megmondom, hogy mennyiért venném meg és nem adok többet, ha más vinné többért, hadd vigye.

A konkrét esetben neked adok igazat. Volt egy -10 ezres ajánlatod nem fixként. Beálltál a közepére első lépésben, onnan már nincs hová alkudozni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#682) .: JuSzT :. válasza Lassú Víz (#681) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A maradék 2500 forint alku nálam hangulat kérdése lett volna. Egyrészt annyira kis százaléknyi alku, hogy

A: röhögök egy jót aztán persze vigyed, le van szarva.
B: Felbaszom magam a szarrágáson.

(#683) Dolphin válasza Lassú Víz (#681) üzenetére


Dolphin
tag

Köszönöm a válaszokat! :K
Nekem speciel tavaly megtörtént még az is, hogy vevő létemre felfele "alkudtam" az árat 10%-al, annyira rendes volt az eladó, és jó áron is adta a terméket :DD

Monya78: Igen, volt, 150, mert 160-ért újat lehetett kapni... :)

TayRol: Nem hiszem hogy rossz emlékként megmarad (:

(#684) Monya78 válasza Dolphin (#683) üzenetére


Monya78
veterán

Na, a 150-hez képest nem is volt rossz az ajánlatom :B

Később lehet hogy egy pár ezressel megpótolom...

(#685) Dolphin válasza Monya78 (#684) üzenetére


Dolphin
tag

Ahhoz képest nem :D
:R

(#686) Studi


Studi
addikt

Friss regisztráció, kis faluból. Cím és képek eltérnek. Nem válaszol, ha azt kérdezem mikor mehetnék érte. Meglepő? :))

(#687) TayRol válasza Studi (#686) üzenetére


TayRol
veterán

Ez már volt fent egyszer.

(#683) Dolphin: :)

[ Szerkesztve ]

(#688) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Affene, valahogy megint törlődött ez a topic a kedvencekből, de most behoztam a lemaradást :)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#689) TayRol


TayRol
veterán

Na, megrendeltem egy EM5 elite kitet. Így jó áron van 12-40-esem.

(#690) Mercutio_ válasza TayRol (#689) üzenetére


Mercutio_
félisten

Attól függ mennyiért viszik el a mostani vázadat:)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#691) TayRol válasza Mercutio_ (#690) üzenetére


TayRol
veterán

Amennyiért meghirdettem.

(#692) Gondwana válasza TayRol (#691) üzenetére


Gondwana
addikt

Ilyen hatékonysàg mellett nem akarod esetleg eladni az X100s-em is, némi jutalékért? :B

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#693) Mercutio_ válasza TayRol (#691) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, hogy már van rá vevő, úgy más :C

Bár a 45/1.8-ra és a 40-150-re is úgy volt, hogy van vevőm, aztán mindkettő meggondolta magát :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#694) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#693) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Persze, mert körülnéztek, és látták hogy nálad minden drága :D

(#695) TayRol válasza Mercutio_ (#693) üzenetére


TayRol
veterán

Szerdán viszik - de jelenleg még természetesen csak én is azt tudom mondani, hogy elvileg.:) Ha nem jön érte akkor sincs gond, vannak érdeklődők. Az Elite kit meg 322e kedvezménnyel, és induljunk ki Juszt 150 ezres váz-árából és viszonylag korrekt összegért lett egy pro zoomom.

(#696) TayRol válasza Gondwana (#692) üzenetére


TayRol
veterán

Pár ezressel lejjebb vinném az árát, mert igaz, hogy a sok kiegészítővel viszonylag jó áron adod de ez egy rétegcucc és kevesen keresik. Van érdeklődő, vagy nincs? Ha utóbbi, akkor el kell dönteni, hogy ragaszkodsz-e az árhoz és nem engedsz, esetleg kell a pénz és lejjebb viszed az vételárat.

De nem tudnám hamarabb eladni nálad. Annyi, hogy az Oly cuccos keresettebb.:)

(#697) madgie válasza Gondwana (#692) üzenetére


madgie
titán

X100-at soha nem volt könnyű eladni itthon, kivéve persze ha rendesen alávágsz az áraknak.

(#698) Mercutio_ válasza TayRol (#696) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, hát a nyugdíjasok mozgásának szinonimája a Fuji adok-veszek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#699) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#694) üzenetére


Mercutio_
félisten

Felmérgeltek kiszórok mindent nullszaldósan :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#700) Studi válasza Mercutio_ (#699) üzenetére


Studi
addikt

A huszas jöhet. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.