Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) pingwin92 válasza SerialWin7 (#5296) üzenetére


pingwin92
aktív tag

A Data-t a fönti listboxban, be kéne pipálni ehhez? Alapból nincs benne pipa, és most én se kattintottam be, de amúgy kipróbáltam. Beállítottam előbb egy négyjegyű PIN-t, aztán TWRP -> Mount -> Decrypt Data, megadom, de szerinte nem jó a jelszó ("Password failed").

(#5302) crok


crok
Topikgazda

Este vagy holnap delelott atnezem ezt az off cunamit.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5303) crok válasza crok (#5245) üzenetére


crok
Topikgazda

Addig is: PlayIntegrityFix frissítés: v15.9.5
Talán fontos változás hogy NEM deaktiválja azon alkalmazásokat a ROM-ban amik ugyenezen feladatra valóak (Xiaomi.eu injector app, EvoX, etc..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5304) DM43 válasza crok (#5303) üzenetére


DM43
őstag

Xiaomi Redmi Note 10 pro rootolva, gyári rommal (14.0.9.0 TKFEUXM): úgy eltörte a Device_integrity-t és a Basic_integrity-t, hogy csak úgy nyekkent. Ment vissza a 15.9.4!

(#5305) crok válasza DM43 (#5304) üzenetére


crok
Topikgazda

Tobben jeleztek kozben ejjel meg hajnalban de pl. nalam meg okay.. fura :|

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5306) PpenoO válasza DM43 (#5304) üzenetére


PpenoO
őstag

Itt is mint elefánt a porcelánboltba (GSI Crdroid 10.1).

(#5307) crok válasza pingwin92 (#5284) üzenetére


crok
Topikgazda

Először is első ötlet hogy vidd át a megfelelő topikba a dolgot hiszen van kifejezetten MIUI / HyperOS topik is meg ha más nem az Android szakmai topik de itt aztán végképp nincs semennyi értelme mert totál off.

Aztán.
Olyan ROM verzió arra a telefonra nincs is amit írsz. Olyan van hogy:
xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V14.0.13.0.TKACNXM_v14-13.zip

A Format-al ugye elvesztetted azt ami telefonon volt eddig (kompletten) és azért írt már egy nagyágot a /data-ra 0byte helyett mert akkor még nem volt encrypt-elve (még nem volt meg a ROM első boot a format után). Igen, ezzel rosszabb lett a helyzet (szerintem, mert elvesztetted az adatokat).

Ez a telefon a star vagyis ahhoz kellene egy olyan TWRP-t feltegyél ami erre való és illik az Android főverzióhoz (így ismeri a data decryption-t is hozzá - igen, akkor is encrypted mikor nincs hozzáadva semmi csak akkor az alapértelmezettel feloldható és fel is oldja a TWRP - ilyenkor nem kér kódot). Ha a TWRP nem ismeri a /data encryption-t és nem tudja feloldani akkor nem tudja mount-olni se -> így lesz a belső tár nagysága 0byte.
A Xiaomi.EU-nak van egy nem-hivatalos recovery gyűjtőhelyet itt és a star-nak itt van a könyvtára. AB rendszerű a telefon így skkk féle TWRP van, de ahogy látod majd van A13-ra és A14-re való is. TWRP-be lépve jó lenne tudni melyik van fent egyébként. A TWRP frissítése ugyanúgy megy mint a telepítése - a Xiaomi.EU-nak a fórumában egyébként le van írva a teljes menete, ennek is meg a ROM telepítésének is meg a frissítésének is itt.
Mivel AB rendszerről van szó a ROM-ban eleve benne kell legyen a TWRP (nincs külön boot/kernel és recovery mert egyben van). A telepítés így ott úgy megy hogy a megadott image-et fastboot-al boot-olod és onnan telepíthető "önmagából" (megpatkolja a megfelelő partíciót majd).

A helyzet viszont az, hogy neked lehet egyszerűbb lenne egy PC-t keríteni a megfelelő driver-ekkel (ha WIn-ed van) és a hibrid ROM fastboot telepítést (pontosabban most a frissítést) választani mert az egyszerűen feltol majd mindent és nem kell TWRP-zni se, de (ahogy írtam fentebb) az is fel fog kerülni helyesen. Szóba jöhet a recovery-ből indított adb sideload is egyébként de felesleges mert ha már van PC akkor a Xiaomi.EU ROM hibriddé válása óta ott van hogy egy ZIP-et lehet használni recovery-ből is meg fastboot-al is, baromi gyors és egyszerű, megkímélnél mindenkit az önszivatástól. A leírás ott van a fentebbi Xiaomi.EU fórum linkben. Ha mindenképp TWRP-vel akarod csinálni akkor egy OTG USB pendrive vagy microSD kéne és vagy onnan telepíteni a frissebb TWRP-t (most ugye Android 12 verziót kellene használd mert ez most még jelenleg Android 12 ROM vagyis annak a decrypt method-ját kellene használni). De ha meg már úgyis lenne OTG vagy microSD akkor mehetne eleve arról a zip telepítése (ott ugye nincs decrypt.. a /data-hoz meg nem kell nyúlni, dalvik-ot meg ne piszkáld most, első boot-nál úgyis invalidált lesz és megcsinálja majd magától - de 0byte-os belső tárra Dalvik törlést küldeni nem okos).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5308) crok válasza crok (#5303) üzenetére


crok
Topikgazda

PlayIntegrityFix frissítés: v15.9.6 -- de ez már az enyém is eltörte :D úgyhogy szerintem ne tegyétek fel még..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5309) pingwin92 válasza crok (#5307) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Köszönöm a választ! :R
Akkor a beszélgetést átvittem ide.

Köszönöm, hogy.. zavartam! Nem akartam. :R

(#5310) SerialWin7 válasza crok (#5308) üzenetére


SerialWin7
újonc

Érdekes dolgok ezek... hosszú idő után nekem pont a 15.9.5 törte el és a 15.9.6 hozta rendbe. Ennyire függne az adott készüléktől?

(#5311) crok válasza SerialWin7 (#5310) üzenetére


crok
Topikgazda

ROM-tól, Android főverziótól.. és így a DroidGuard-tól.. úgy kb. három tucat dolog van most ezzel a verzióval (is) - de eddig is össze-összeakadt pl. a saját megoldásokkal, lazán kezelt hook-okkal..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5312) user26


user26
aktív tag

Sziasztok, szia @crok!
Szerettem volna segíteni egy kolegának a TV Go alkalmazással kapcsán, Xiaomi.eu heti ROM -n. Alap esetben nem indul el. Sajnos nem jegyzeteltem le, hogy mit csináltam, de sikerült elindítani. Most újra tiszta lappal megpróbáltam, de nincs eredmény.

Első próba: Magisk v27.0 -> Magisk app elrejtése -> Zygisk be -> Tiltólista be -> Tiltó listán minden elemével -> TV Go app adatai törlése = Nem indul el.

Második próba: Magisk v27.0 -> Magisk app elrejtése -> Zygisk be -> Tiltólista be -> Tiltó listán minden elemével -> Airforzenbe a Magisk jegelés -> TV Go app adatai törlése = Nem indul el.
Hamradik próba: Magisk v27.0 -> Magisk app elrejtése -> Zygisk be -> Tiltólista ki -> Tiltó listán minden elemével -> Shamiko modul telepítve -> TV Go app adatai törlése = Nem indul el.

Negyedik próba: Magisk v27.0 -> Magisk app elrejtése -> Zygisk be -> Tiltólista ki -> Tiltó listán minden elemével -> Shamiko modul telepítve -> Airforzenbe a Magisk jegelés ->TV Go app adatai törlése = Nem indul el.

Természetesen minden esetben megnéztem a Device, és a Basic ellenörzést, hogy azokon rendben van-e a dolog, és végig rendben volt.
Visszafelé olvastam, hogy MagiskCanary-val elindult, valakinek, de a beállításai nem tiszták egyenlőre, még azt párszor áttolvasom.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5313) crok válasza user26 (#5312) üzenetére


crok
Topikgazda

Legjobb emlékem szerint Xiaomi.EU-n még Magisk vagy bármilyen módosítgatás nélkül ("tisztán") se indul el.
Az eset amiről írtál a Canary-val az Magisk Alpha volt nem Canary de az már benne van a v27-ben úgy tudom.. de mindegy is mert az ArrowOS-en volt (és bármelyik Magisk-el megy azóta is), nem tudom végül itt megoldótott-e Xiaomi.EU-n mert mikor ránéztem nekem ez jött ki és emlékem szerint azóta se megy (mondjuk nem is feccöltem bele többet mert az ugyanezen külsős ellenőrzőt használó alkalmazások ugyanúgy nem mennek, XDA-n is sokat pörög a dolog).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5314) the radish válasza crok (#5313) üzenetére


the radish
senior tag

Ez így van, a TvGO egyik régebbi verziója ment csupán az említett trükkökkel. Anno azt derítetted ki, hogy a nyitott BL-re ugrik.

[ Szerkesztve ]

(#5315) LaySoft válasza PpenoO (#5283) üzenetére


LaySoft
tag

Nekem sem megy most a Gránit bank, ezért letöltöttem ezt a Shamiko-t. Magisk-ból nem tudom felrakni, nem engedi kiválasztani a file-t. Recovery-ből kell?

(#5316) crok válasza LaySoft (#5315) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem installkor a Magisk ki is írja hogy a Shamiko amit fel akarsz tenni csak bizonyos Magisk verzió felett támogatott. Az utolsó V26 Canary vagy a V27 már biztosan megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5317) LaySoft válasza crok (#5316) üzenetére


LaySoft
tag

27-es Magisk van fent, a file selector listájában a Shamiko-v1.0.1-300-release.zip inaktív, mellette a PlayIntegrityFix_v15.9.6.zip aktív.

[ Szerkesztve ]

(#5318) crok válasza LaySoft (#5317) üzenetére


crok
Topikgazda

Ott mas baj lesz.
Probald meg nem a nemreg letoltott es nem a Letoltesek kozul megnyitni hanem a file bongeszo belso tar es onnan a letoltesek konyvtarbol (volt egy ilyen mar itt a topikban).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5319) PpenoO


PpenoO
őstag

Nekem felment a Shamiko de pár nap múlva ez illetve a playintegrity module is inaktiválódott magától inkompatibilitás miatt. Leszedtem a modulokat, újratelepítettem a 27es Magiskot (directly - recommended) és a modulokat. Most megy minden.

(#5320) LaySoft válasza crok (#5318) üzenetére


LaySoft
tag

Átraktam másik könyvtárba, onnan felment. Érdekes... Így most ismét megy a Gránit Bank. Köszönöm neked és PpenoO sorstársnak a segítséget!

(#5321) crok válasza crok (#5109) üzenetére


crok
Topikgazda

ZygiskNext frissítés: v1.0

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5322) crok válasza crok (#5321) üzenetére


crok
Topikgazda

ZygiskNext frissítés: v1.0.1 gyorsfix

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5323) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Átolvastam az összefoglalót és próbáltam értelmezni az ott leírtakat, de azért lenne pár kérdésem. Oneplus 8T telefonom van, rajta Magisk 26.4 (direkt nem a legfrissebb mert azzal nálam gondok voltak). Mindez mellé az android 14-es rendszert használom.

A kérdésem: ahhoz hogy a safetynet teszten átmenjen a telefon, elég akkor a Playintegrity fix meg mellé egy működő pif.json? Vagy mit kell még csinálni hogy a teszten átmenjen? Jelenleg működik a Gránit bank appom, mert a zygisk és az Enforce denylist engedélyezve van, viszont a safetynet teszten nem megy át.

-Norbi-

(#5324) crok válasza Norby86 (#5323) üzenetére


crok
Topikgazda

SafetyNet-en már mindegy mi van.. Play Integrity API teszt, többit el is felejtheted. És igen, ha gyári ROM (értsd: nincs benne ami megoldja..) akkor PIF és hozzá egy működő pif.json. Viszont a PIF-hez bekapcsolt zygisk kell így az Enforce DenyList-ed is "meg kell fordítani" vagyis az Enforce-ot ki kell kapcsolni és a listát meghagyni valamint feltenni a Shamiko-t hogy a DenyList lista alapján tudjon dolgozni és elrejteni előlök amit kell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5325) PpenoO


PpenoO
őstag

Ezt nem tudom hogy hoztam össze, nem csináltam semmit... Checken átmegy de a modulok nem mennek.

(#5326) crok válasza PpenoO (#5325) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez a GSI crDroid-od vagy mi? Mert ott van beépített móka és most azzal átmegy, ezen meg most igencsak elcrashelt a Zygisk daemon. Restart rendszerint "megoldja", előtte azért logot nézz hogy látsz-e valami értelmeset az okáról.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5327) Norby86 válasza crok (#5324) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi a segítséget, kezdem érteni akkor, csak még ennyire nem mélyültem bele a dolgokba.
Szóval az Enforce DenyList kapcsolót kikapcsolom, de a listát amibe előzőleg bepipálgattam az appokat hogy mit rejtsen el a root elől, azt meghagyom. Mellé felteszem a Shamiko-t és akkor ennyi. Az Enforce DenyList-ben milyen appokat kell pontosan bejelölni hogy működjön a dolog? (A banki appon kívül, gondolom google play és társai, csak pontosan nem tudom mit kell)

-Norbi-

(#5328) crok válasza Norby86 (#5327) üzenetére


crok
Topikgazda

A DenyList-re csak azokat tedd fel amik elől el kell rejteni a root-ot meg hogy nyitott a bootloader, stb, tipikusan a banki meg szenzitív alkalmazásokat (a PIF miatt a "jól ismert" Google alkalmazásokat nem kell felvenni mert azzal amúgy is lábon lőnéd magad - egyébként is megnézi boot-kor a modul a DenyList-et és leszedi róla).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5329) PpenoO válasza crok (#5326) üzenetére


PpenoO
őstag

Igen az, de ehhez nincs alapból móka és kacagás. Restart nem segített.

(#5330) Norby86 válasza crok (#5328) üzenetére


Norby86
őstag

Most próbálkozom a telepítéssel, de a Shamiko elhasal, azt kéri telepítsem fel a Magisk Canary-t. Tehát gondolom a 27.-es Magisk-ot akarja feltelepíttetni velem, de nekem azzal gondok voltak, ezért tértem vissza a 26.4-re. Ezt nem lehet a Shamiko-nál valahogy kicselezni hogy ne akarja velem a 27-es Magisk-ot felrakatni? Akár egy régebbi Shamiko kiadás pl.,bár kérdés az mennyire stabil.

-Norbi-

(#5331) crok válasza Norby86 (#5330) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lehet (mert nem mukodik vele, nyilvan nem veletlen kell neki a megfelelo verzio). Max a 2 verzioval regebbi Shamiko.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5332) Norby86 válasza crok (#5331) üzenetére


Norby86
őstag

Rendben, akkor megpróbálom a két verzióval régebbi Shamiko-t.

-Norbi-

(#5333) crok válasza Norby86 (#5332) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát mivel olyan összetevőt használ ami csak a megadott verzió felett van a Magisk-ben így más lehetőséged úgy nagyon nincs.. nem "megtrükközni" kell hanem egyszerűen nincs benne amire szüksége van a működéshez (imádom az ilyen nettó magyar mentalitást :D).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5334) Norby86 válasza crok (#5333) üzenetére


Norby86
őstag

Végül engedtem neki, feltettem a friss Magisk-et (v27), + a play integrity fixet, meg a shamiko-t is a legfrissebb kiadásokat. Aztán bemásoltam a json file-t a helyére, de sajnos nálam az API checkerrel nem ment át az ellenőrzésen, pedig még a Enforce DenyList-t is kikapcsoltam ahogy mondtad, csak a listát hagytam meg úgy hogy csak a Gránit bank appot pipáltam be.
Most vissza raktam a 26.4-et, mert végülis a wallet-et nem használom, de legalább így megy a gránit bank app, utalni tudok, stb.
Friss Magisk Canary-n az istenért sem működik Enforce DenyList-el. De azért köszönöm a segítséged! :)

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#5335) crok válasza Norby86 (#5334) üzenetére


crok
Topikgazda

"az istenért sem működik Enforce DenyList-el" -- es nem is fog: A DenyList itt most csak egy lista amit majd a Shamiko fog hasznalni hogy mi elol rejtsen el nyomokat. Amint bekapcsolod az Enforce-t a Magisk a listan levo alkalmazasok alol telibe kiszed (umount) mindent ami Magisk.. es onnantol kezdve a modulok se tudnak veluk senmit csinalni (Zygisk && Shamiko) viszont az Enforce nem rejt el semmit igy a nyomokat az alkalmazasok lathatjak es latjak is. Erre van a Shamiko es a DenyList, kikapcsolt Enforce mellett.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5344) llaszlo


llaszlo
veterán

Hello!

Ma azzal szembesültem, hogy nem megy a YT premium. Azt írja ki, hogy csak a legújabb yt verzióval játsza le a videókat. A legújabb magisk van fent.
Próbáltam feltenni a legújabb premium modult, de azt nem hagyta. Mindig hiba lett a vége. Amit sikerült az az előző. a V19.05.36-os. A V19.07.40-es futott hibára.

A lényeg az lenne, hogy a yt premium menjen. Próbáltam a vanced YT-ot is, ott meg szerver hibát írt ki.

Nincs elérhető leírás.

Nincs elérhető leírás.

(#5345) crok válasza llaszlo (#5344) üzenetére


crok
Topikgazda

Hasznalj ReVanced-et. Inkabb orulnek hogy nem ment fel egy ilyen forrasbol szarmazo modul..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5346) llaszlo válasza crok (#5345) üzenetére


llaszlo
veterán

Miért ez nem megbízható oldal?
https://www.magiskmodule.com/official-youtube-premium-magisk-module-v18-41-34/

(#5347) crok válasza llaszlo (#5346) üzenetére


crok
Topikgazda

Telegram-rol meg az isten tudja honnan / milyen forrasbol felkerult random modulok gyujtohelye ami a legtobb privacy-aware esvagy reklamblokkolo hosts listan alapbol blokkolt, ismerten malware forras is volt mar es abbol tartja fenn magat mint az Androidacy (akar ketes forrasu vagy free/open source modulokat tesz neked letolthetove egy reklamokkal teletolt oldalon amibol a modulkeszitok semmit nem kapnak). A dontes a tied de van atlathato modon keszult es mukodo megoldas, sose ertettem minek ez a himihumizas mindig.
Ott van a j-ch, a shekhawat, a Revanced APKs, mind GitHub-on epul, atlathato forrasbol.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5348) llaszlo válasza crok (#5347) üzenetére


llaszlo
veterán

Én nem tudom, hogy mi k a megbízható források. NEkem githubos linket adott be.

[ Szerkesztve ]

(#5349) crok válasza llaszlo (#5348) üzenetére


crok
Topikgazda

De azt nem tudod hogy ok mit raktak meg bele, hiszen a GitHubos modulok custom.sh-jaba is bekerult hogy "Downloaded from ...." ki tudja mi kerult meg bele.. foleg az oldal hirenek es multjanak tukreben.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5350) janakbacsi


janakbacsi
őstag

telefonomon nincs magisk és root, revanced youtube-ot használtam rajta, de sajnos már nem működik. valamit biztos baszakodott megint a google. xiaomi.eu rom van rajta, az nfc-s fizetés működik kiválóan. hiába csinálom meg az itt leírtakat, sajnos ennek ellenére sem akar működni a yt. [link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.