Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: ASRock B250M Pro4 coffeetime mod! (DDR4)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Hieronymus: Pihole + Unbound
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dilikutya
félisten
válasz
Lord Zero
#13
üzenetére
A kisautógyárak és ilyen egyebek a szegény országokba települnek, ahol olcsó a munkaerő, a szegénység miatt képezni sem tudják magukat mert a gyereknek is 10 éves korától dolgoznia kell, ha nem korábban. Korea, Vietnam... rendszerint itt készülnek ezek, bár elég sok jön ténylegesen Kínából is. Mérete miatt az is elég sokoldalú ország. Egyszerre jelen van a csúcstechnológia, a high-end technológia, a liberalizálódás, a másik oldalon még mindig ott a kommunista, elnyomó államhatalom, és a nyomor.
Taiwan-on, Japánban és Hongkongban ilyen olcsó tömegárucikkgyárak nem hinném, hogy vannak. Taiwan, Japán ugye az elektronika terén igen fejlett, Hongkong pedig úgy tudom, főleg az üzleti élet, tőzsdék, bankok miatt jelentős.
Vietnamban, Koreában nagy a nyomor, nagy az éhinség, főleg Észak-Koreában, a népesség nagy része képzetlen, sőt tanulatlan a körülmények miatt. Így bármilyen munkát elvégeznek, csak egy marék rizst kapjanak. És vannak, akik ezt használják ki. Dél-Korea valamivel jobb helyzetben van, bár gondjaik nekik is vannak még.
Na amit mondtál. Miért ne lenne így. A hardveriparban hozzáértésre van szüklség, és a hozzáértő, képzett munkaerőt a világ minden részén megfizetik.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Yettel topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Horgász topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- MasterDeeJay: ASRock B250M Pro4 coffeetime mod! (DDR4)
- Dell notebook topic
- Hardverfogócska a kertben
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI X570 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Kolink Unity Lateral ARG 750W
- iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4598, 100% Akkumulátor
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i5-1334U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4495, 100% Akkumulátor
- Eladó egy Huawei GT3 okos óra Dobozzal tőltővel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
