Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) tothjozsef válasza viharhozo (#850) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

és? mi a 108?

(#852) strike-force válasza viharhozo (#846) üzenetére


strike-force
őstag

i had to give him the touchdown back!!!!

nade viccet felreteve, nem tudom valakinek feltunt-e, de a 203-asban Peggy szerepel a Rem rendes csalabol. majdnem dobtam egy hatast, amikor meglattam. :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#853) viharhozo válasza strike-force (#852) üzenetére


viharhozo
addikt

#701 :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#854) strike-force válasza viharhozo (#853) üzenetére


strike-force
őstag

spoilert nem olvasok :D earl-t viszont nezem rendesen!!!

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#855) --TIKI--


--TIKI--
tag

de miért látya az apját az a csávo:F

(#856) almi válasza --TIKI-- (#855) üzenetére


almi
senior tag

Ez már meg van válaszolva valahol!

De leírom:) 1. A szigeten vannak fura dolgok.Mivel Lock tolószékes volt és hirtelen felállt és járt, lehet h az apja feléledt.Furcsa aza sziget :)
2. meg lehet h halucinált.De ha halucinál akkor az apja mé nincs a koporsóban amikor megtalálja?

Meg hova tűnik?Vagy lesz még a sorozatban mert én csak az RTL-ennézem.

Szóval a válasz a kérdésre számomra eddig megválaszolatlanul marad :)


röviden ennyi!

(#857) Arnold2 válasza almi (#856) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát feltűnik még egyszer-kétszer,de akkor csak a szokásos visszaemlékezésben,sok vizet nem fog kavarni,csak lesz egy meghökkentő momentum azt annyi.

(#858) válasza viharhozo (#853) üzenetére



addikt

Biztos én vagyok a fáradt, de még így sem esett le.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#859) katavagyok válasza (#858) üzenetére


katavagyok
tag

mit nem értesz? #853-masban visszautalt egy régebbi hozzászólásra, reagálva #852-re :) szóval aki a rém rendes családban peggy-t játszotta, feltűnik a sorozatban majd. már érted? :)

katavagyok...offolóskata...

(#860) ArGab válasza viharhozo (#850) üzenetére


ArGab
őstag

Most hogy mondod, fel sem tűnt. Szerintem aki meg még nem látta, úgysem érti. :) (a számokat figyelni meg egész érdekes már mielőtt kiderülnek)
Egyébként most hogy megnéztem a második évad elejét, hát ehhez képest az első egy lightos kis bevezető. :C

(#861) ArGab válasza almi (#856) üzenetére


ArGab
őstag

Locke esete még megmagyarázható is lehetne, de ez tuti hallucináció volt, mert pl. a tengerben is ott állt, mikor senki más nem látta. De hogy nem volt a koporsóban az érdekes.

(#862) válasza katavagyok (#859) üzenetére



addikt

Azért ennyire ne nézz hülyének...:)
Azt nem értem, hogy miért érdekes, hogy pont 108 jön ki ha összeadja azokat a számokat, csak rossz hszre írtam a válaszom.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#863) ArGab válasza (#862) üzenetére


ArGab
őstag

Láttad a 2x03-at?

(#864) válasza ArGab (#863) üzenetére



addikt

Nem, csak az első évadot láttam. A kettesnek csak akkor állok neki, ha meglesz mind, mert nem szeretek napokat várni az új részre.
Viszont ha abból derül ki, inkább ne mondd el.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#865) viharhozo válasza (#864) üzenetére


viharhozo
addikt

Oda is irtam, h csak annak mond vmit, akinel mar nem jelent spoilert. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#866) katavagyok


katavagyok
tag

Pá: bocs :P

valaki nem tudná átküldeni a részeket dc-n vagy msn-en? lécci lécci lécci :);)

corlagon: nekem nem jön le senkitől, nincs szabad slotjuk vagy nem tudom :(

[Szerkesztve]

katavagyok...offolóskata...

(#867) corlagon válasza katavagyok (#866) üzenetére


corlagon
senior tag

valaki nem tudná átküldeni a részeket dc-n

Ha már dc-zel, miért nem töltöd le őket egyszerűen? 16 millió embernek megvan :F

(#868) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A mairész is elég izgisre sikeredett szerintem.Nem értem, hogy miért nem bízik senki se lockban

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#869) válasza viharhozo (#865) üzenetére



addikt

Ok, ezt meg én értettem félre.:)
Azt hittem a spoiler dolgot az eredeti számokra mondod, a 4, 8 stbre, mert lehet az RTL Klubon még azok sem voltak és ez sem jelent semmit annak aki nem látta...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#870) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tegnap este láttam leírásokat emberektől a filmből, és szerintem a nagy része hülyeség.Mert eléggé hihetetlen dolgokat irtak, főleg a számokkal kapcsolatban

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#871) viharhozo válasza Jégkokó (#870) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem viszont nagyon tetszik az a gondolatfoszlany, miszerint Locke labat nanorobotok reparaltak meg, es ezekkel van tele a sziget. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#872) Shalala


Shalala
senior tag

Ezt nezzetek meg, ha mar a szamokrol van szo:
Bővebben: link

egy masik oldalon linkelte valaki.
Eleg erdekes..:)

(#873) BlackWoOd


BlackWoOd
aktív tag

Bővebben: link
:B (bocsánat előre is, de aki ide benéz talán értékelni fogja)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#874)



addikt

SPOILER


Egyébként a számokra visszatérve, nem jelölik az űlésszámot is amiken a főbb szerelők ültek a gépen?

Én pl úgy emlékszem Jack a 23-as ülésen ült.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#875) Shalala válasza BlackWoOd (#873) üzenetére


Shalala
senior tag

a saddam-os kep az nagyon allat :DD

(#876) Arnold2 válasza viharhozo (#871) üzenetére


Arnold2
őstag

Ez most komoly vagy csak spekuláció?
Veled ellentétben nekem nem tetszene a nanobot.Valahogy nem passzolna az eddig látottakhoz.

(#877) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát szerintem is elég hülyeség ez a nanobotos dolog, ez nem a világok harca, mert az eléggé el lett cseszve.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#878) Arnold2 válasza Jégkokó (#877) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát ha a nanobotokra gondolsz akkor ott sem voltak nanobotok,csak sima földi hétköznapi baktériumok...

(#879) viharhozo válasza Arnold2 (#876) üzenetére


viharhozo
addikt

Csak spekulacio. Allitolag a szerzo maniaja a nanorobotos dolog, es beleszovi a muveibe.

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#880) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Valaki tudja már , hogy mi az a kabin a föld alatt, és hogy kik vihették oda?:F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#881) Sytex válasza (#874) üzenetére


Sytex
tag

Ana Lucia meg a 42esen

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#882) Shalala válasza Jégkokó (#880) üzenetére


Shalala
senior tag

hat persze hogy tudjuk :)

(#883) Balinov válasza Shalala (#875) üzenetére


Balinov
félisten

hát annál én is padlót fogtam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#884) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Na ez a mai rész engem kisértetisen emlékeztetett a falú című film egyes jeleneteire, a fekete föst, meg hogy jönnek a többiek, de vajon kik és honnan.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#885) Arnold2


Arnold2
őstag

[SPOILER] + VÉLEMÉNY!!

Hát megnéztem az összes eddig leadott részt. Nem is tudom,kezd hülyeségnek tünni.
Tegyük fel hogy a számok el vannak átkozva,misztikusak (az alapja a dolognak a megfoghatalan a misztikum),de ugyan ezek a számokat be kell táplálni egy számítógépbe,hogy megakadályozza,hogy ,teszem azt, felboruljon a föld mágneses tere (itt az alap a fizika a konkrét tudomány) akkor valahogy nem fér össze a kettő. Misztikum vs. konkrét tudomány. Remélem majd valami nagy kunkorral helyreteszik a dolgokat mert ha nem akkor csúnyán fogok nézni:(((.

Meg a másik,hogy már akkoriban is volt olyan hogy automatizálás,mikor azokat a számítógépeket gyártották.Nem értem,hogy minek kell ezeket a számokat manuálisan beadni. (Hacsak tényleg nem egy ilyen megfigyelő kisérlet.)

Remélem valami jót találnak ki mert nagyon kezd süllyedni a tetszési indexem.

[/SPOILER]

(#886) Sianis


Sianis
addikt

Hány rész ment le eddig? 8 nem?

(#887) Jégkokó válasza Arnold2 (#885) üzenetére


Jégkokó
veterán

És lehet tudni, hogy kik vagy mik vannak a szigeten rajtuk kivűl mert azaxn en még csak most jönnek értük.Afrancia csaj megmajdnem csak annyit mondott róluk, hogy azokrol akikről nem beszélnek

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#888) Arnold2 válasza Jégkokó (#887) üzenetére


Arnold2
őstag

Sianis: amit eddig amerikában leadtak ill bedigitalizáltak és feltettek a netre.

SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!
Amíket most leírok végül is spoilerek,de nagy részt az én személyes véleményem.
Maradok annál,hogy aki nem akarja tudni,hogy mi fog történni az NE OLVASSA TOVÁBB.

Nos hogy kik ők még mindig nem lehet tudni,egyedül a 2 széria 3 részében tünnek fel.
Van egy sanda gyanúm (de ez csak a az én véleményem),hogy nem feltétlen rosszak és nem biztos hogy ők azok a ''mások'' akikre a francia csaj gondolt.
Az én véleményem a sziget össz lakóiról: 1;az a 40 ember akit eddig láttunk 2;a félreértelmezett ''mások'' talán egy másik túlélő csapat 3; valódi mások 4; a gombnyomó srác.
Én úgy vélem,hogy az első és második csoportot a francia csaj egymás ellen uszítja,de ez csak az én véleményem.

(#889) Sianis válasza Arnold2 (#888) üzenetére


Sianis
addikt

De idehaza mennyi ment le eddig?

(#890) Arnold2 válasza Sianis (#889) üzenetére


Arnold2
őstag

Amennyit írtál, 8 rész. Holnap lesz a 9. rész. A holnapiban megismerjük közelebről Sayidot és a francia nőt.

(#891) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma meg az axn en az utolsó elötti rész fog menni.Remélem időben hazaérek rá, mert a mulltkor is majdnem lekéstem :(((

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#892) Shalala válasza Arnold2 (#888) üzenetére


Shalala
senior tag

Ez is akar lehet SPOILER :), bar magaban nem jelent semmit.

Szoval, sztem tuti nem rajuk gondolt a francia csaj, mivel o mar 16? eve van a szigeten es az others mar regota ottvan ok vittek el meg anno az o gyereket is.
Ez a par ember pedig szinten a repulon volt,csak a hatso reszeben ami leszakadt, tehat ok is most kerultek oda. Legalabbis a csaj biztos.

(#893) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az első évad utolsó két része , azok egyben lesznek levetítve?Mert akkor csak az első rész elejéről fogok csak lemaradni.Mert valaki mondta itt nekem , hogy csak az utolsó két rész van egyben és nem pedig az első kettő:F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#894) Kain


Kain
senior tag

Megnéztem az első évadot,összeségében pozitiv a véleményem róla /lehet ma neki is állok a második évad első 4 részének/.Tetszik a story,a történetvezetés,a sok összefüggés és misztérium.A flashbackek is jók,de sztem túlságosan megtörik a szigeti események dinamizmusát,más kérdés h vmivel ki kell tölteni azt a 40 percet.Vannak benne apró cserprő hibát,ezekből mondjuk sok /borotválkozás téma,mindneki ua 3 napos borotvával rohangál,a csajok meg 1 hónap után is olyan szép epiláltak,h még....,a Trufa gyerek meg 1 nap szenvedés után leszokik a herkáról,ez még a sziget misztikus erejével együtt is szánalom/.

Ellenben a 24. rész végén nagyobb katarzist vártam,ehez képest semmi.
Majd véleméynezem a 2. évadot is.

(#895) busman válasza Kain (#894) üzenetére


busman
addikt

Ilyen apróságokon már nem akadok fenn.Ahhoz képest ,hogy egy kettészakadt képen 50-60 ember is túlél egy ilyen katasztrófát,a többi már csak apróság.
:DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#896) Shalala válasza Kain (#894) üzenetére


Shalala
senior tag

csak nem fognak budos szoros csunya noket mutatni, nem igazan jo nezettsegi szempontbol sztem :DDD
amugy borotvajuk biztos van , vmelyik reszben talan mutattak is hogy valaki borotvalkozik.
ha meg nincs akkor ott van Locke kesgyujtemenye ilyen celra.

(#897) Kain válasza busman (#895) üzenetére


Kain
senior tag

Azt felfogtam a misztikumnak :DD

(#898) Kain válasza Shalala (#896) üzenetére


Kain
senior tag

Ja Jack borotválkozik a 19. részben.Azé megnézném ahogy Shannon a bikinivonalat igazitja a machatéval :DDD

(#899) busman


busman
addikt

Én sem szertnék hónaljkutyával és szőrös bikinivonallal futkozó csajokat látni..:DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#900) Kain válasza busman (#899) üzenetére


Kain
senior tag

Jó egyértelmű h én sem szeretnék iylet látni,meg igy tényleg esztétikusabbak,csak azon az 1 jeleneten kivül egyéb erre irányuló utalást is tehettek volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.