Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Végre megmurdált a kis nyafka szőke picsa.Nem fog hiányozni :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1652) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Lassan kezdek hinni a számokban, mert 2 szám hílyán 5 öm lett volna, és az már szépen fizet. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1653) szicsu válasza Achill3uS (#1649) üzenetére


szicsu
őstag

ha következőre jössz hozd mjad a 15-ös részt ;]

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1654) nRu3 válasza Jégkokó (#1651) üzenetére


nRu3
addikt

Biztos hogy kampec? de legalább elment előtte :D
Valahogy olyan érzésem lesz hogy a gyerekekre valami pedofilok hajtanak a szigeten :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1655) Jégkokó válasza nRu3 (#1654) üzenetére


Jégkokó
veterán

Lehet hogy a sziget, igazábol Michael Jakson szigete, és igy szerzi be magának a kisgyerekeket :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1656) [lAyCsI] válasza nRu3 (#1637) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Az melyik csat?
Bár tök mind1, mert mindenképp buktam...
Azért majd valaki írja meg mi volt a kibb@szott
vasajtő mögött:D

-= No way back from Here =-

(#1657) nRu3 válasza [lAyCsI] (#1656) üzenetére


nRu3
addikt

axn, bunker

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1658) Jégkokó válasza nRu3 (#1657) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azért annál kicsit több mint egy egyszerű bunker, sztem legalábbis. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1659) kapcs-ford válasza [lAyCsI] (#1656) üzenetére


kapcs-ford
őstag

chips, csoki meg szósz ami felbontástól számítva 7évig eláll.. mit sauce?

Aláírás

(#1660) nRu3 válasza kapcs-ford (#1659) üzenetére


nRu3
addikt

meg van egy hipermodern számitogép is.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1661) Jégkokó válasza kapcs-ford (#1659) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát é azt szólom erre, hogy ilyen dolgok nekem is kellenének. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1662) nRu3


nRu3
addikt

megnéztem ma az ismétlést 2.5.részt nem látam rejtet szám feliratot(gondolom én) :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1663) szicsu


szicsu
őstag

na végigértem, ma megnéztem a 2x14 es részt.
És még nagyobbak lettek bennem a kérdőjelek:D
Mi indulhatott el a visszaszámlálás végén?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1664) Jégkokó válasza szicsu (#1663) üzenetére


Jégkokó
veterán

Gondolom egy atomrakéta, ami pont az USA t vette célba, és mindenki meg fog halni :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1665) nRu3 válasza Jégkokó (#1664) üzenetére


nRu3
addikt

na az már jól hangzik :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1666) szicsu válasza Jégkokó (#1664) üzenetére


szicsu
őstag

az elég érdeks lenne, ha nem lenne többé hová haza menniük :U

Sayd kommunikációs képességei azért nem rossz....
Nem tudom mit fognak kezdeni a fogolyal, tippek?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1667) bagyulajuve válasza Jégkokó (#1664) üzenetére


bagyulajuve
addikt

;]

Resistencia eterna

(#1668) Jégkokó


Jégkokó
veterán

s mi van akkor, ha Hugo elmondja a többeiknek, hogy mennyi pénze van, és bármennyit hajlandó lenne azért fizetni, hogy elmehessenek a szigetről? :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1669) kapcs-ford válasza szicsu (#1666) üzenetére


kapcs-ford
őstag

[link]

Aláírás

(#1670) Achill3uS válasza Jégkokó (#1668) üzenetére


Achill3uS
veterán

kinek fizeti ki? az ősmamutoknak? azon a szigeten a pénz csak gyujtósnak való :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1671) szicsu válasza Achill3uS (#1670) üzenetére


szicsu
őstag

aq jó kis papírbankó jó gyújtósnak ill eü papírnak:D

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1672) Jégkokó válasza Achill3uS (#1670) üzenetére


Jégkokó
veterán

És mi van akkor, ha a többiek el tudják hagyni a szigetet?Merthát nekik van valami hajójuk, meg abba benzin is kell.De akkor azt valyon honnan szedik bele :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1673) szicsu válasza Jégkokó (#1672) üzenetére


szicsu
őstag

leghet hogy a sziket É- szaki oldalán mégnagyobb raktárak vannak :U

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1674) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Az RTL Klubon csak ősztől lesz a 2. évad. :((( [link]

(#1675) szicsu válasza Shadowfax (#1674) üzenetére


szicsu
őstag

azért kell letölteni és megnézni, ki tud várni addig?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1676) Jégkokó válasza szicsu (#1675) üzenetére


Jégkokó
veterán

Vagy most megy az axn en, és ott nézni, és ráadásúl még magyar nyelven is, nem pedig felirattal :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1677) nRu3


nRu3
addikt

Most jutt eszembe a francia csajal mi van? látható lesz majd valamelyik részben?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1678) ArGab válasza nRu3 (#1677) üzenetére


ArGab
őstag

Még visszatér, most volt a 14. részben.

(#1679) szicsu válasza Jégkokó (#1676) üzenetére


szicsu
őstag

sztem felirattal sokkal jobb:D
a szereplők hangaj sokkal jobb sztem

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1680) Jégkokó válasza szicsu (#1679) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de nekem annyira nem jött be az eredeti nyelvvel, mert egyszer láttam már az axn en angolul. :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1681) szicsu válasza Jégkokó (#1680) üzenetére


szicsu
őstag

régebben én szem szerettem a feliratos filmeket, d emost ha lehet választani, akkor inkább felirat.

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1682) lakos12


lakos12
újonc

Ki halt a topic? :F

lakos12

(#1683) nRu3 válasza lakos12 (#1682) üzenetére


nRu3
addikt

nem csak sokan elutaztak nyaralni és eltüntek,feltehetöen egy szigeten :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1684) szicsu válasza lakos12 (#1682) üzenetére


szicsu
őstag

elméletileg tegnap játszották a 15. rész :C
remélem már estére valahonnan le lehet tölteni majd:D
ha valakinek megtalálta, közhírré tesz?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1685) ArGab válasza szicsu (#1684) üzenetére


ArGab
őstag

Itt nézz körül: [link]

(#1686) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz a 15. részben, mert elég izgisre sikerült a 14. vége, legalábbis amit olvastam róla a neten.De a következő rész is érdekelni fog az axn en.Meg kiváncsi vagyok , hogy Sayid , hogy reagál a nőjének a megölésére, mert azt olvastam, hogy nem lesz valami nyugodt :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1687) Achill3uS válasza szicsu (#1684) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekemis most csorog :) csak angol feliratot keresek de még azt se találok :U

ja ez meg nyamnyam :)
[kép]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1688) nRu3 válasza Jégkokó (#1686) üzenetére


nRu3
addikt

előjön az iraki vér benne biztos, alah bar.... vagy mit is szoktak kijabálni ők :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1689) Achill3uS


Achill3uS
veterán

na túlvagyok a 15-ösön (Claire-s rész), angoltudásom ugyan hagy névi kívánnivalót magaután így nem mindent értettem, de nagyon izgalmas rész, persze semmi túl nagy kocka a kirakósból ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1690) szicsu válasza Achill3uS (#1689) üzenetére


szicsu
őstag

jó neked, én még nem is sejtem, hogy mi lehet benne

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1691) ArGab


ArGab
őstag

Ez most tényleg jó volt. Claire az amnéziás időszakára emlékezett vissza... ;]

(#1692) szicsu válasza ArGab (#1685) üzenetére


szicsu
őstag

;) ;) :R :R

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1693) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Sztem is jó rész volt, legalább vmit megtudtunk, bár sokat nem. A bezárt csávó az nagy geccc, John fejébe bogarat ültetett, tuti gonosz a kiccsákó.

Resistencia eterna

(#1694) szicsu válasza bagyulajuve (#1693) üzenetére


szicsu
őstag

nekem már lejsött, demég nem nézem meg mert neam nagyon tudok angolul :O
de lehet hogy megnézem úgy is ;]

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1695) nRu3


nRu3
addikt

Ma este a 6.rész lesz axn-n, csak a nagy havazás miatt egy adó sem megy,remélem estére javul a helyzet :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1696) Jégkokó válasza nRu3 (#1695) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nálunk szerencsére ilyen nem fordul elő.Gondolom kábel tv n jön az axn nálatok

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1697) nRu3 válasza Jégkokó (#1696) üzenetére


nRu3
addikt

végre megjavult, AD-n jönn.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1698) Shodan válasza szicsu (#1694) üzenetére


Shodan
addikt

Remélem estére lesz már felirat, így én se merek belevágni.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1699) Shodan


Shodan
addikt

Már van felirat :) mindegyik verzióhoz.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1700) nRu3


nRu3
addikt

Én naiv miért gondoltam hogy a mai részben Said dühöngeni fogg vagy bármitt :) de legalább egy gyors t9rténetet infokal lenyomtak a többi tulélőröl.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.