Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Xpod válasza [pod]Diablo (#400) üzenetére


Xpod
addikt

Erre én is kiváncsi vagyok, szerintem amit az első részben medvének néztek az a kicsinye.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#402) Gergello válasza [pod]Diablo (#400) üzenetére


Gergello
addikt

már elmondták, amúgy , de állítólag itt sem fogjuk látni

(#403) [pod]Diablo válasza Xpod (#401) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

szerintem is

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#404) [pod]Diablo válasza Gergello (#402) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

megtudnád mondan hogy mi volt egy SPOILER kiséretében?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#405) Gergello válasza [pod]Diablo (#404) üzenetére


Gergello
addikt

SPOILER




SPOILER



Lehet kamult az arc, de azt mondta, hogy vmi nagy vaddisznó mozgatta a fákat, de nem az rakta fel az emberet a fára! (1.rész/



SPOILER


SPOILER

(#406) nagyfelbont


nagyfelbont
újonc

Aki nem tudná kivárni, vagy nem tudja letölteni:

LOST - Eltűntek ! ! ! Az első évad 25 része 3 DVD lemezen, eredeti angol hanggal, magyar és angol felirattal. Lejátszásához asztali divxes dvd lejátszó kell.
VAGY 1/4 HD felbontásban (960*528), ami jobb mint a DVD felbontása, eredeti angol 6 csatornás dolby digital hanggal, magyar és angol felirattal, 5 darab DVD, lejátszásához számítógép kell.
3 pénz.
nagyfelbontas@freemail.hu

[Szerkesztve]

(#407) corlagon válasza nagyfelbont (#406) üzenetére


corlagon
senior tag

Maradhattal volna az indexen... :(

(#408) nRu3 válasza Gergello (#405) üzenetére


nRu3
addikt

nem kamusztam:(((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#409) nRu3


nRu3
addikt

Na mik futkárosztak ??? vadisznok :D és még hogy kamuzok:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#410) Gergello válasza nRu3 (#408) üzenetére


Gergello
addikt

sorry, sorry nem emlékeztem, hogy tevoltál:B

(#411) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

glock-nak anyi.szerintem a túlélők úgyfognak hulanni mint a kicsi indiánok.Most hal meg az első kicsi indián aztán jön a többi:D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#412) kypre


kypre
tag

hát igen, kiváncsi vagyok, hányan maradnak a végére?? :F
minden esetre ez a rész is izgalmas :Y

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#413) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Gondolom most a fun-ok felhördülnek, de szerintem ez a film egy kalap sz..r. Hiteltelen fantazmagória az egész. Rettenetes... A fotómodell, kikent szájjal sétálgat a bozótban, és pár nappal a zuhanás után, már faszit keres magának. Hát kösz...
A vaddisznós effektre meg nem is lehet mit mondani. Annak idején, évekig jártam faterral vadászni. A vaddisznó nem hogy nem támad az emberre, hanem több száz méterről kerüli azt. Ha ''gyerekei'' vannak, akkor is rendkívül rikta a támadás. Sőt... Ok. Persze, most lehet, mondani, hogy ott egészen mások a vaddisznók... Nekem ebből nem kell több...

(#414) nRu3 válasza Gaskin (#413) üzenetére


nRu3
addikt

de ez a vadisznófaj fáramászik és nagyon éhes:DDD

a hanibal címü filmben is voltak malacok akik a vére és az embere bevadultak ''vérmalac''

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#415) Viktor77 válasza Gaskin (#413) üzenetére


Viktor77
titán

Ajánlom a National Geographics csatornát.

Ez egy film. Kitaláció, pár ember agyszüleménye, aminek többnyire köze nincs a valósághoz, élethűséghez.

De néha ez kell, ha ki akarok (akarunk) kapcsolódni 45 percre.

Ezért fikázni.... :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#416) kypre válasza Gaskin (#413) üzenetére


kypre
tag

hála az égnek, ennél azért több szálon fut az események sora, de legalább mostmár tudod, mit nem kell nézned...:DD

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#417) kovsol válasza Gaskin (#413) üzenetére


kovsol
titán

én erre azt mondom ez nem arra van hogy valóséghű legyen arra ott a spekrum meg a national geographi meg a többi hasonló
ezt azért csinálják hogy sokan nézzék és döljön a lé

May the Force be with you!

(#418) kovsol


kovsol
titán

más: szerintem a kopasz vadász tutira látta a szörnyet de akkor miért nem mondta el milyen ? :U

May the Force be with you!

(#419) hcstuning


hcstuning
tag

Ez a rész sem volt rossz, de azért látszi, hogy amerikai. Szval vannak benne hülyeségek, de mivel egy viszonylag jót alkottak a mezőnyhöz képest, ezért azt mondom nem rossz. Azt mondjuk nemtom hogyan állt fel a csávó amikor tolószékes volt...Nah de mind1. Next friday-t már várjuk;]
hcs

-=Joey=-

(#420) roley16


roley16
tag

Szerintem egy izgalmas sorozat. Tudnék nála xarabbat is mondani :DDD

http://www.rtsguru.hu / RTS Guru /

(#421) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Hogy lépett meg a hapi az a nagy izé elől?megszelidítette,vagy mi?meg ki lehetett az a hapi akit a látott a doki?Tényleg rengeteg kérdés van

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#422) onlysony


onlysony
tag

Jobb a Lost mint a ''kertész Gézás verekedős barátok köztös'':DD

jó volt a mai rész is azaz öltönyös fickó hát az meg a .......nem mondom meg kinek a kije volt...:DD:C:C

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#423) nRu3 válasza kovsol (#418) üzenetére


nRu3
addikt

mert a rendező és producer nem engete meg neki:)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#424) onlysony válasza [pod]Diablo (#421) üzenetére


onlysony
tag

ha érdekel h ki aza hapi akkor elmondom:P:P

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#425) nRu3 válasza onlysony (#422) üzenetére


nRu3
addikt

ha elárulsz valamitt akor SPOILER :(((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#426) onlysony válasza nRu3 (#425) üzenetére


onlysony
tag

ide tuti nem írom be:P:P

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#427) Viktor77


Viktor77
titán

Én csak tippelek, nem láttam a sorozat többi részét.

Ahogy kivettem a topicból, (Onlysony ''jóvoltából'' :((( ) ez a tudós lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#428) onlysony válasza Viktor77 (#427) üzenetére


onlysony
tag

nem-nem:P
de akit érdekel e-mail!

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#429) [pod]Diablo válasza onlysony (#428) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

elköldenéd az adataim közötti e-mail címre?
Előre is köszi

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#430) nRu3 válasza [pod]Diablo (#429) üzenetére


nRu3
addikt

ez a kiss info a jövöhéten kiderül ,szerintem várj egy hetet.:)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#431) onlysony válasza [pod]Diablo (#429) üzenetére


onlysony
tag

érdekel h k iaza pali vagy mire vagy kíváncsi?:P

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#432) kypre válasza onlysony (#431) üzenetére


kypre
tag

te már láttad az összes részt?

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#433) nRu3 válasza onlysony (#431) üzenetére


nRu3
addikt

az összes részt látad?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#434) onlysony válasza kypre (#432) üzenetére


onlysony
tag

nagyjából ezen a héten csak ezeket néztem:)
Pod Diablo ment a mail!:C

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#435) [pod]Diablo válasza onlysony (#434) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

köszi:R:R

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#436) onlysony válasza [pod]Diablo (#435) üzenetére


onlysony
tag

szivesen!
érdekes ugye?:);)

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#437) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Nagyon meleg ez a sorozat. Gratula a csatornának... már ha van itt olyan aki ott dolgozik :C

(#438) kypre válasza onlysony (#434) üzenetére


kypre
tag

akkor én is bombázhatlak mailon kérdésekkel? vagy már nincs hozzá türelmed? :U

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#439) onlysony válasza kypre (#438) üzenetére


onlysony
tag

ha kivi vagy nyugodtan:P

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#440) Viktor77


Viktor77
titán

Mondtam már, a mailezéshez nem kell a fórum. Már a sokadik felesleges hsz-t írjátok a mailekkel kapcsolatban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#441) kypre


kypre
tag

én azt most nem értettem, mikor a Kate leejtette az antennát, vagy adóvevőt, akkor az tönkre ment? vagy azzal most mi van?

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#442) Bibby


Bibby
addikt

Naja, ilyen alapon írassátok le vele a történetet és nem kell fáradni azzal hogy megnézzétek.Könyvnek is a végét olvassuk el először ám...

Ebben a részben nekemis kicsit sok volt a hülyeség, de itt nem elsősorba olyanokra gondolok mint a vaddisznó meg a feltűnő öltönyös.A négerbácsi ugyan miért bízza egy idegen, emberi nyelvet nem beszélő nőre a gyerekét?Kevés volt a honfitárs biztos...értelme semmi.Azért mert látta félmeztelenül nem?:)

Ελευθερια η θανατος

(#443) kypre válasza Bibby (#442) üzenetére


kypre
tag

igen, azért mert látta félmeztelenül, és egyből szimpatikusak is lettek egymásnak :P, így ez tűnt kézen fekvő megoldásnak...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#444) Bibby válasza kypre (#441) üzenetére


Bibby
addikt

Aham az darabokra tört.Ez is annyira érthetetlen amit az arab művelt, hogy neki összevissza hazudnia kell hogy mit csinál.Pff.Egyébként is ő valami rejtett atomerőművet sejt a sziget alatt?

Ελευθερια η θανατος

(#445) kypre válasza Bibby (#444) üzenetére


kypre
tag

nem, gondolm azt, azért nem...de legalább valami kis logikát csempész a dolgokba. Mert igaza lehet, melyik akku bírja ilyen sokáig, így valaminek lennie kell. Miért kell hazudnia??? Ennyire nem figyeltem ma :F

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#446) [pod]Diablo válasza onlysony (#436) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

ez tényleg érdekes,szerintem vele is az történhetett akor mint a gloc-al hogy nemtudod járni aztán hírtelen meggyógyult.Ez valami csodasziget?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#447) csibor válasza [pod]Diablo (#446) üzenetére


csibor
őstag

Nem csak egy tudományos amcsi sorozat:))

(#448) AMD Power


AMD Power
titán

Olyan ideges voltam tegnap. Nem értem haza a film elejére. Tovább tartott a francos angol tanfolyam!:((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#449) kypre válasza AMD Power (#448) üzenetére


kypre
tag

szia, azzal kezdődött, hogy kiderül, hogy nincs elég étel..illetve, hogy egy zacskó mogyorón kívül semmi nincsen.
Aztán Lock-ot láttuk, ahogy a munkaheylén ül, egy kis boxban, és nagyon számol valamit...a fitala kis nyikhaj főnöke állandóan megalázza. Aztán snitt, és ott vagyunk a szigeten, közvetlen a zuhanás után, Lock szembesül azzal, hogy tud járni. Így fut és segít, amiben tud. Meg közben, megint a jelneben vagyunk, Lock kitalálja, hogy vadásszák le a vaddisznókat, és akkor lesz vacsi. Előkerül, egy bőrönd, amiben csak kések vannak, (jó fajták), kiderül, hogy Lock-é, és mennek vadászni. NAgyjából ennyi volt az eleje....

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#450) AMD Power válasza kypre (#449) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon szépen köszönöm!:R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.