Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Arnold2


Arnold2
őstag

Tényleg azt már lehet tudni mi a geny mozgatja a fákat mintha fűszálak lennének?

(#752) válasza Arnold2 (#751) üzenetére



addikt

A texasi láncfűrészes gyilkos...;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#753) Arnold2 válasza (#752) üzenetére


Arnold2
őstag

Az inkább kivágná a fákat a kis fűrészével,nem mozgatná...
És ha tényleg ő lett volna akkor elég rövid lett volna a sorozat,nem?:U;]

[Szerkesztve]

(#754) válasza Arnold2 (#753) üzenetére



addikt

Hát nemtom, lehet, hogy beosztja őket, minden részben csak egyet öl meg. Vagy összeterelgeti őket és az utsó részben lehenteli egyszerre...
Amúgy én inkább lennék egy lánvcűrészes gyilkossal együtt egy szigeten, mint egy 10 méteres mutáns jegesmedvével....

szerk:, ja SPOILER kéremszépen, elárultam mindent....

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#755) almi


almi
senior tag

Valaki egy választ pls.Lehet tudni hogy ki ütötte le az Arab csávót?

A szőkén gondolkoztam de hátaz messzire volt és fellőtte a tüzijátékot!

(#756) busman


busman
addikt

2.3?:Fvalakinek?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#757) Arnold2 válasza almi (#755) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha tényleg tudni akarod, akkor olvasd el a #707-es HSZ-emet.

(#758) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Jó lehet hogy kicsit túloztam a 10 méteres mutáns jegesmedvével, akkor csak 5 méteres , de az is bazi nagy.De szerintem már az első részben kiderült, hogy a jegesmedvék döngetik a fákat.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#759) corlagon válasza busman (#756) üzenetére


corlagon
senior tag

En reggel leszedtem, ejszaka ha hazaerek meg is nezem jol.

(#760) busman válasza corlagon (#759) üzenetére


busman
addikt

Dobhatnál egy linket

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#761) ArGab válasza Jégkokó (#758) üzenetére


ArGab
őstag

Neked is lesz még meglepi ;]

(#762) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát eddig is elég sok meglepetés volt a sorozatban, valahogy nem lehet előre megmondani, hogy mi lesz a következő részben.Valahogy ez is jó benne szerintem.Meg azt nem értem, hogy az rtl miért nem tudja naponta adni, mondjuk valmelyik idota brazil szappanopera helyett vagy a hülye kibeszélős sók helyett.Még szerencse , hogy van itthon axn és ott legalább minden nap adnak egy részt:))

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#763) SpiT válasza corlagon (#759) üzenetére


SpiT
tag

Jah, nekem is dobhatnál egy linket. thx

Winbond BH-5 rlz ;]

(#764) corlagon válasza busman (#760) üzenetére


corlagon
senior tag

Sry, nincs link, ph! alapelvek.
Delutanra az osszes letezo torrent site-n fenn lesz, holnapra dc-n is, holnaputanra mar ugy kell kerulgetni a neten.

(#765) SpiT válasza corlagon (#764) üzenetére


SpiT
tag

Esetleg mailben? :B

[Szerkesztve]

Winbond BH-5 rlz ;]

(#766) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A mai rész is izgalmas volt, de lemaradtam az első 15 percről, nem tudja valaki, hogy az mögött a föld alatti ajtó mögött mi van, mert a tegnapi rész végén világosság volt ott.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#767) válasza Jégkokó (#766) üzenetére



addikt

Nyugi nem maradtál le semmiről.

SPOILER

A második évadig nem nagyon fogod megtudni...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#768) Jégkokó válasza (#767) üzenetére


Jégkokó
veterán

És az a lock nevű fickót elintézi a jack ?Mert a mai részben utnak indult hogy megkeresse , mert szerinte ő őlte meg

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#769) válasza Jégkokó (#768) üzenetére



addikt

Mit gondolsz? Jacket ismerve?

Amúgy meg nem sokkal izgalmasabb a sorozatból megtudni? Ráadásul te szerencsés vagy, van axned csak egy napot kell várj.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#770) Jégkokó válasza (#769) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igazad van mondjuk , akkor várok holnapig és megtudom, hogy mi fog történbni, de holnap dupla epizódot fogok látni mert egyszer az axn en egy részt utána meg az rtl en is.Az első rész az miért volt dupla, mert nem nagyon láttam amikor lezuhant a gép csak a visszaemlékezésekben

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#771) válasza Jégkokó (#770) üzenetére



addikt

Eredetileg nem dupla az első rész, ez az RTL magánakciója. Majd az utsó rész lesz dupla.
Úgy kezdődik, hogy a gép már le van zuhanva, Jack fekszik a földön a dzsungelben, azt nem mutatják, hogy zuhant le, csak amennyire visszaemlékeznek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#772) almi válasza Arnold2 (#757) üzenetére


almi
senior tag

Köszi a választ Arnold!

Szinte tudtam h ő volt.Mert valahol hallottam h olyan lehetett aki nem akar kijutni a szigetről.És hát Lock naon jól érzi ott magát.És nincs is hova mennie mert a csaj is dobta :)

(#773) Jégkokó


Jégkokó
veterán

És az a Lock az elején csak ugy felált minden különösebb probléma nélkül a legelején?De ugye nem lesz megint mozgássérült m, mert az nem lenne poén szerintem:C

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#774) Arnold2 válasza Jégkokó (#773) üzenetére


Arnold2
őstag

Igen. Jack kért segítséget,Lock fekvésből felnéz és látja,hogy tudja mozgatni a lábát. Mepróbálunk felállni és lám megy kb úgy mint Bambi harmadjára. Elindul Jack felé segíteni,de egy olyan mosollyal mit egy olyan gyerek aki azt hiszi a beöntésre először hogy egy fagyifajta.

almi: tulajdonképpen az nem a csaja volt haem egy fizetős telefonos ''forgalmi dugó''.
Szóval olyan mint ha a mikulás mondana egy 5éves gyereknek hogy:majd anyád megveszi.

(#775) válasza almi (#772) üzenetére



addikt

Nekem ugyan mindegy, mert már láttam, de igazán figyelemmel lehetnél a többiekre, akik az RTLen nézik, írd má ki hogy spoiler, ha olyasmit írsz, ami még nem derült ki.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#776) corlagon


corlagon
senior tag

Huh ez a második szezon kezd _nagyon_ izgalmas lenni... A fejem kapkodtam az új rész alatt.
Véletlen láttam a 2x04 trélert, hát az is durva, főleg a vége ilyen Hö? jellegű...

(#777) almi válasza (#775) üzenetére


almi
senior tag

Hát én is az RTLen nézem!És a bemutatóban pont maga Lock mond ilyesmit h olyas valaki tehette aki nem akar kijutni a szigetről.Sztem ezt a következtetést más is levonhatta.

(#778) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma reggel megnéztem az első részt, és szerintem már az is elég izgalmas volt.Most már tudom, hogy mi ovlt az első részben amit akkor sajna nem láttam.Most már azt is tudom, hogy miért nem tudnak jeleket küldeni a gépről.Meg elég durva volt a rész végén a pilóta a fa tetején.Ezt is a mutáns jeges medve csinálta.Vagy ezt egy őslény ami megszökött a jurassic park ból?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#779) Jégkokó


Jégkokó
veterán

DE azért remélem, hogy nem valami nagy égtelen nagy hülyeség lesz az első évad vége, hogy valami ufók vagy mik vannak a szigeten

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#780) válasza Jégkokó (#779) üzenetére



addikt

Nem lesz semmi ilyesmi.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#781) Sytex válasza Jégkokó (#779) üzenetére


Sytex
tag

Egy kérdés sem marad megválaszolatlanul az első évad végére:F

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#782) PÁ 2 válasza Sytex (#781) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Ami azt illeti igen, és még több kérdésed lesz, mint amennyi most van. Nem is beszélve a 2. évad elejéről. Na az már kész káosz.

(#783) válasza PÁ 2 (#782) üzenetére



addikt

Hey, te lopod a nickem!

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#784) Arnold2


Arnold2
őstag

Tudtok nekem adni egy epizódlistát a magyar(!!!) címekkel?
Köszi!

(#785) [pod]Diablo válasza (#783) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Honann tudod hogy rólad nézte le?Lehet hogy kapásból ezt a nick-et írta megának.És nem is ugyan az mert neki az Á-betű is nagy;]
És hogy ne csak off legyegy:
Nemsoká kezdődik a köv.része.Kiványcsi vagyok hogy ebbe a részbe hány ujjab kérdés,és rejtély lesz.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#786) Troy.


Troy.
addikt

vki magyarázza már el a leveles ''témát''. :)) nem igazán értem :F

.

(#787) Arnold2 válasza Troy. (#786) üzenetére


Arnold2
őstag

Milyen leveles témát? Amit Sawyer tart magánál?

(#788) [pod]Diablo válasza Troy. (#786) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

na szóval,ha jól gondolom azt a levelet egy embertől kapta akinek az anyával kavart,és az ő segítségével lenyulta a fárjétől a pénzté és ezt megtudta a hapek és ezért megülte a feleségét.(szerintem ezek azok voltak akikkel beszél a sawyer abban az étteremben.)DE nembiztos

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#789) válasza [pod]Diablo (#788) üzenetére



addikt

Apró spoiler

Egyelőre valóban így áll a dolog, de majd ezzel kapcsolatban is várható további meglepetés.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#790) [pod]Diablo válasza (#789) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hát ez tényleg apróbb spoiler volt.Ezt végképp nem gondoltam hogy ő volt az akis kölök.Ez nagyon meglepett.Ez már csak azért is ijen jó sorozat mert vannak benne ilyen érdekes csavarok is.Egy spoilerrel együtt megtudja valaki mondani nekem hogy ki és miért fogta el azt a said-ot?Előre is kösz

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#791) Troy. válasza [pod]Diablo (#788) üzenetére


Troy.
addikt

nemigazán értem :D

szrk: párszor még át kell gondolnom ..

[Szerkesztve]

.

(#792) harry válasza [pod]Diablo (#788) üzenetére


harry
veterán

Hát, amikor a csajjal felolvastatta nagyjából így volt - de a rész végén, mondta, hogy ezt ő írta, még gyerekként, és nem ő Sawyer, hanem az akinek írta.
A fordulat az, hogy mikor felnőtt, Sawyerhez hasonlóan ő is majdnem kirabolt egy családot - ezért vette fel a nevét (és ezért is dobta el a táskát a családnál amikor meglátta a gyereket).

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#793) [pod]Diablo válasza harry (#792) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

mostmár tudom

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#794) [pod]Diablo válasza Troy. (#791) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

hogy vége lett a résznek igy már érted?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#795) válasza [pod]Diablo (#790) üzenetére



addikt

De csak ha tényleg ezt akarod...


SPOILER ON

============================================================
************************************************************************************************

Az a francia nő fogta el, aki az üzenetet küldte 16 éve, kicsit meg is kínozza utána, amúgy asszem azért kapta el mert társaságra vágyik vagy mi a szösz, bár nem teljesen 100-as a nő...


************************************************************************************************
============================================================

SPOILER OFF

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#796) Arnold2 válasza [pod]Diablo (#790) üzenetére


Arnold2
őstag

SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!

A francia csaj aki az adást sugározza tök rég.
És most meg ne kérdezd ki az a francia csaj.:(
Majd kiderül...

(#797) Troy. válasza [pod]Diablo (#794) üzenetére


Troy.
addikt

sajnos a végét nem láttam . (rohadek mosogatógép elkezdett sipolni , villogni a szemet :((:((( )

.

(#798) AMD Power válasza Arnold2 (#796) üzenetére


AMD Power
titán

De utálom ezt a kurv* topic-t!:((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#799) válasza AMD Power (#798) üzenetére



addikt

Én mondtam, hogy jobb ha hanyagolod...
Én is azt tettem, nincs más megoldás.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#800) [pod]Diablo válasza (#795) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

KÖszönöm.Amúgy nekem van erre egy másik elképzelésem.Zzerintem az a francia csaj csinált egy jegesmedve bunda gyárat és a happi véletlenül megtalálta és azért fogta el hogy ne beszélhessen senkinek a jegesmedve bunda gyárról.HA esetleg már volt ehhez hasonló hozászólás akkor sorry.Nemtudom hogy haverom beírta-e végül,mert ezt a jegesmedve bundagyáras sztorit az egyik haverom találta ki..

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.