Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv!

[link] Van ez a cikk, de főoldalon nincs előnézeti képe (?), ez bug vagy feature? Kalandor, említetted, hogy te rakod be ezeket, nekem így néz ki:

[kép]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#854) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Le lehetne valahogy még jobban lassítani a korrektúrázási / publikálási folyamatot?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#855) moonlight115 válasza Bjørgersson (#854) üzenetére


moonlight115
tag

Hová, hová ilyen sietősen? :)

Bizony, vannak még rejtett lehetőségek. Ha pl. a cikkíró nem egy-két hét, hanem egy-két hónap múlva válaszolna a cikkével kapcsolatos, részleteket tisztázni szándékozó kérdésemre. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#856) Bjørgersson válasza moonlight115 (#855) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Turelmetlen vagyok. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#857) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok!

nem tudom jó helyre írok.
e igen én is csodálkoztma másfél napig vagyis kb eddig nem tudtam belépni.
sejtettem valami gebax van.
remélem megoldjátok a dolgot anélkül hogy fizetőssé válljon az oldal. :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#858) Cathfaern válasza moonlight115 (#855) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nagyjából milyen átfutási idővel lehet mostanában számolni? :B Utoljára 6 éve írtam logoutra, akkor még más világ volt :)

(#859) Cifu válasza Cathfaern (#858) üzenetére


Cifu
nagyúr

A saját tapasztalatom szerint függően a cikktő 3-5 naptól indul az óra, és akár két hétig is elhúzódhat.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#860) Bjørgersson válasza Cifu (#859) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy hónapnál járok, és még korrektort sem kaptam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#861) moonlight115 válasza Bjørgersson (#860) üzenetére


moonlight115
tag

Sok cikk van. Amit 1-2 hete javítottam, még az sem jelent meg. [link]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#862) Bjørgersson válasza moonlight115 (#861) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, latom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#863) Kalandor válasza Bjørgersson (#860) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bug, valamiért nem látszott néhány cikk az elkészültek között a korrektoroknak.
Nekem igen, de én meg a root oldalt nem szoktam nézni, de majd ezentúl nézem. Ez persze nem az üzemszerű működés, úgyhogy remélem lezso meg tudja csinálni, hogy korrektortól felfelé mindenki ugyanazt láthassa.

[ Szerkesztve ]

(#864) moonlight115 válasza Kalandor (#863) üzenetére


moonlight115
tag

" korrektortól felfelé..." Szóval vannak lentiek és fentiek. Mint a Csengetett, Mylord?-ban... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#865) Argos válasza moonlight115 (#864) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

" Fogd be a szád, Henry! " :DDD

...elmúlik...

(#866) moonlight115 válasza Argos (#865) üzenetére


moonlight115
tag

"Maga is ezt mondja mindig, ugye, Mr.Twelvetrees...?" ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#867) Argos válasza moonlight115 (#866) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

" Henry! Gyere csak ide! Mi ez itt az asztalon...? " [*tasli*] :B

...elmúlik...

(#868) moonlight115 válasza Argos (#867) üzenetére


moonlight115
tag

"Jó éjt, Dorottya!" :D

Mindjárt kitörölnek minket innen... mert leszállt a meggy az aljára... :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#869) Argos válasza moonlight115 (#868) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sanszos.. :P

Úgyhogy:

" Ne felejtsd el bezárni éjszakára az ajtódat! " (Már, ha van rajta zár...) ;)

...elmúlik...

(#870) moonlight115 válasza Argos (#869) üzenetére


moonlight115
tag

- Rendben, apa.
- Mondtam, hogy ne hívj apának!
- Igenis, Mr.Stokes!

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#871) Louro


Louro
őstag

Nem túl motiváló, hogy több napja jóváhagyott cikk is napokig még parkolópályán van.

Lehet, hogy motorral van a baj, de nem jön semmi infó. Máshol, ha megírok egy cikket, ellenőrzés után egyből élesedik.

Itt miként működik a dolog? Lehet a gyorsabb kikerülés javítana a blogkedven is. Vagy csak a címlapos írásokkal van ilyen soklépcsős megvalósulás?

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#872) moonlight115 válasza Louro (#871) üzenetére


moonlight115
tag

Igen, csak a címlapos írások kapnak jóváhagyást és korrektort.
A blogbejegyzés rögtön megjelenik.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#873) Louro válasza moonlight115 (#872) üzenetére


Louro
őstag

Oh, ha ezt tudom....

Ha most átállítanám - már ha át lehet -, akkor az segítene?

Mess with the best / Die like the rest

(#874) moonlight115 válasza Louro (#873) üzenetére


moonlight115
tag

Persze. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#875) Louro válasza moonlight115 (#874) üzenetére


Louro
őstag

Öööö, néztem, de cska másik kategóriába tudnám tenni. Akkor gondolom csak az működhet, hogy csinálok egy új bejegyzést és oda átmásolom a bepötyögött irományt.

Mess with the best / Die like the rest

(#876) Bjørgersson válasza Kalandor (#863) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#877) MK VII


MK VII
veterán

Üdv.
Sikerült már a szervert helyreállítani? Vagy mi is volt a gond múltkor?
Időközönként olyan lassú az oldal, hogy képtelenség kivárni, hogy egyáltalán bejelentkezzek vagy, ha már bejelentkeztem akkor meg egy topik megnyitása hosszú percek. Most is, hogy eljussak ehhez a topikhoz, megírjam ezt 13 percre volt szükségem. Csak várok, várok, várok.
Hetek óta ilyen az oldal. Egyszer jó, de legtöbbször nem.
Nem számonkérés a hozzászólásom, hanem kíváncsi vagyok, hogy mikor számíthatunk változásra?
Előre is köszi.

(#878) Argos válasza MK VII (#877) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

(#879) MK VII válasza Argos (#878) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi..
Igen. Tudom ,hogy dolgoznak.. Semmi kétségem nem volt efelől..

Rendben. Természetesen nem várom el én sem, hogy olyan lépést tegyenek ami nem megfelelő.
Csak egy megjegyzés volt, mert tényleg elég zavaró tud lenni, hogy hosszú perceket várok egy oldalra. De van, hogy órákat míg visszaáll rendes sebességre az oldal..

Bízom benne, hogy sikerül megtalálni a legjobb megoldást minél hamarabb.. Sok sikert skacok! ;)

(#880) Argos válasza MK VII (#879) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nincs mit.

Nyilván kellemetlen a helyzet mindenkinek.
Neked, nekem mert nem tudjuk használni a fórumot (gugli-cache mondjuk segít, ha infó szerzés a cél és nem infó csere.), a hirdetőknek bevételkiesés, a site meg veszít a respektjéből. Régi motorosok, vagy akik legalább valamennyire konyítanak egy ilyen szolgáltatás mibenlétéhez, azok megértik. Aki az utóbbi időben került kapcsolatba a lapcsaláddal, annak sajnos elég negatívan jöhet le a szituáció. Kevés a sansz rá, hogy tartósan visszajárna, ha azt látja, hogy ennyire döcög a gépezet... Akinek nincs rálátása, nem elég aktív az oldalon, az nem igazán tudhatja, hogy kisebb-nagyobb fennakadások-e, vagy ez az általános. Ebből a szempontból a vezetőség szívja a legnagyobbat. És nem is csak a negatív anyagi vonzata miatt, de a szabadidejüket, amit családdal, barátokkal tölthetnének, azt áldozzák fel a PH! oltárán. A stresszről nem is beszélve...

Na, de lényeg a lényeg, bízzunk a legjobbakban! Hajrá srácok! A PH!-éjel soha nem érhet véget...! ;)

...elmúlik...

(#881) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Logouton a címlapos cikknél hogy lehet pontosan oldalt hozzáadni? A Page/page taget hozzáadtam, közé a címet beírtam, de azt a hibaüzenetet kapom, hogy az 1. oldalnak nincs címe.

[ Szerkesztve ]

(#882) Kalandor válasza Chosen (#881) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor valamelyik oldalnak nincs címe megadva.

(#883) Chosen válasza Kalandor (#882) üzenetére


Chosen
addikt

Megvan mi volt a hiba. Cím meg volt adva, csak nem a szöveg legelejére volt beszúrva, hanem volt előtte szövegrész. (Azt gondoltam, hogy a Page tag zárja az oldalt)

Más: mi az oldal szélessége? A lehető legszélesebb képet szeretném beszúrni, ami még elfér nagyítás nélkül.

(#884) Kalandor válasza Chosen (#883) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom, le kell mérni :B

(#885) Ndruu válasza Chosen (#883) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

628px vagy 630px, de inkább 628.

Harrrr!!!!

(#886) Chosen válasza Ndruu (#885) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi, kipróbálom majd. :R

(#887) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Üdv!

Érdeklődnék, hogy nincs-e lehetőség arra, hogy alapértelmezettként be lehessen állítani, hogy ha Logouton személyes bejegyzést írok az publikálva is legyen, és hozzá lehessen szólni, ne nekem kelljen bepipálni.

Üdv: Bazsesz

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#888) Kalandor válasza Bazsesz (#887) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Úgy lesz.

(#889) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Ő, lehet hogy rossz helyre írtam az előbb (PH lapcsalád volt feltüntetve ott). Szóval másnak se jön be a logout perpill?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#890) Kalandor válasza raskolnikoff (#889) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem.

(#891) kraftxld válasza Kalandor (#890) üzenetére


kraftxld
nagyúr

DNS hibának tűnik.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#892) Lauda


Lauda
félisten

Ez melyik mufaja a megjelenesnek?:

(#893) Kalandor válasza Lauda (#892) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést kérek, nem értem, hogy mi a gond.

(#894) Lauda válasza Kalandor (#893) üzenetére


Lauda
félisten

Ja ha nem erted akkor semmi gond nincs.

(#895) Bjørgersson válasza Kalandor (#893) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Logó nem lehet arckép. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#896) kraftxld válasza Bjørgersson (#895) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Quod licet iovi non licet bovi
:)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#897) Winner_hun válasza Lauda (#892) üzenetére


Winner_hun
félisten

.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#898) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv!

Konkrétan a hardverapro.hu-hoz lenne egy kis hozzáfűzni valóm. Már írtam, de nem történt orvoslás.

Lumia 630 Win10 Edge böngésző (A pontosítás végett)

Böngészve a jegelt termékek (Hópihe) ikonjai nem látszanak/ nincsenek. Orvosolható ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#899) Winner_hun válasza szabog4 (#898) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd ha lesz új hardverapró (hamarosan) akkor (valószínűleg) ez is orvosolva lesz. A jelenlegi már marad úgy ahogy van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#900) szabog4 válasza Winner_hun (#899) üzenetére


szabog4
aktív tag

Rendben! Köszönöm a gyors választ! :R (Féltem, hogy rossz topikba írom. :U )

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.