Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vladi válasza Yutani (#149) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, nem jó, ez így van. Lehet hozzá alkalmazkodni. Én például ha címlapra írok nagyjából megsaccolom, hogy mennyi szöveg fog oda felkerülni. Aztán azt úgy fogalmazom meg, hogy felvezesse a témát, érdekes legyen és egy befejezetlen gondolat "vezesse az olvasó egerét a linkre." ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#152) Viszlát válasza Vladi (#151) üzenetére


Viszlát
addikt

80-110 karakter hosszúságú lead az, ami tuti három sor lesz (ez a követelmény, hogy ne csússzon szét az oldal).

mod: szóközökkel ennyi.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#153) Wolverine válasza Viszlát (#150) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán capslockosok tudják módosítani; szvsz nem ártana, ha a szimpla user is külön megírhatná :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#154) Yutani válasza Vladi (#151) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem kell egyből trollkodni! Ez nem kőbe vésett dolog, lehet rajta módosítani, és ha már van egy ilyen "feature" a Logouton, akkor az legyen korrekt és jól használható, ne nekem kelljen már a szépen elrendezett írásom elejét "elcsúfítani" egy kifejezetten a lead-be szánt, kiszámított hosszúságú szöveggel!

Wolverine: Köszönöm a támogatást, látom van értelmes ember itt, aki lát fantáziát a felvetésemben.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#155) Vladi válasza Yutani (#154) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Trollkodni? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#156) Viszlát válasza Wolverine (#153) üzenetére


Viszlát
addikt

Ööö, ezekszerint félreérthető voltam. Abszolút támogatom az ötletet, csak leírtam, hogy jelenleg ez a megoldás létezik. Mindenképpen hasznos lenne az biztos, több szempontból is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#157) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy javaslatom lenne, ez a tiszta fehér háttér nem túl kellemes a szemnek, mikor hosszabb dolgokat olvas, szerintem kellene valami színt betenni, mint pl. a ph! hozzászólások hátterében ez a pasztel barna, vagy windows szürke, vagy bármit, amitől nem üt el nagyon a fekete...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#158) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Lehetne egy azonnali logoutos kérdések topic, mert én pl nemmerem még leokézni az írásom, nehogy valami hülyeséget csináljak. Nem tudom hogy működik na:) Majd segít valaki már rajtavagyok, de nekem az tűnt logikusnak, hogy rögtön keresem az azonnali logoutos kérdések topicot keresőzni meg informálódni.

Köszi!

(#159) Winner_hun válasza kem (#158) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha címlapos írás akkor a dátumot írd át későbbre, ha személyes bejegyzés akkor az azonnal publikálom* jelölőbigyót szedd ki.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#160) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy-két javaslatot tenni a logouttal kapcsolatban!
Az elmúlt pár hétben ébrettem rá :DD

Láttok-e arra lehetőséget, hogy ha a logouton valaki szakmai cikket ír, akkor az azzal kapcsolatos hozzászólások, szakmainak legyenek minősítve, ne közösséginek!
Tény hogy vannak kimondottan nem szakmai cikkek, de igen sok van ami kimondottan szakmai témáról szól.

Itt van például ez a topic is, ez is lehetne szakmai, hiszen arról szól!

U.I: Nem kötözködök, csak ötleteket adok!

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#161) proof88


proof88
addikt

Üdv!

Nekem csak annyi, hogy bizonyos gépeken lassabban töltődnek le az oldalak és ilyenkor akár fél percet is igénybe vehet, amíg egy topik 100 hsz-es oldala letöltődik, de a fél percből kb 25 mp csak a képek, a szöveg lejön az első 5 mp-ben. Viszont olvashatatlan a szöveg, amíg töltődnek a képek, mert ugrál az oldal. Ha minden avatar 50 px magas, akkor lehetne olyat, hogy alapból 50 px hely legyen a képek helyén, amíg nem töltődtek le?
Azt tudom, hogy ha alapból az img tagnél meg van adva a height, akkor nincs ilyen gond, de gondolom van oka annak, hogy ezt nem csináltátok meg... :U

(#162) Winner_hun válasza proof88 (#161) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elég sok méret van, az 50 az ajánlott az új avataroknál...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#163) tildy válasza Skyhigh (#160) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez már többször felmerült más topikokban, de ahogy ebből a topikból is kitűnik, pl a lead megadás is 1.5 éve felmerült már, most került implementálásra.
A cikkek ratingelése sem mai téma már, ha jól tudom, ez is hamarosan elkészül.

De úgy tűnik Panther most belehúzott (provo törlés ), szóval ki tudja :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#164) proof88 válasza Winner_hun (#162) üzenetére


proof88
addikt

Ja, ezt nem tudtam... :B

(#165) Dany007 válasza tildy (#163) üzenetére


Dany007
veterán

"A cikkek ratingelése sem mai téma már, ha jól tudom, ez is hamarosan elkészül."

Ez komoly? Mármint, hogy ez egy kijelentő mondat volt!

(#166) tildy válasza Dany007 (#165) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez alapján hamarosan arra is sor kerül, de előtte még van egy-két fontosabb változtatnivaló (gamepod pl.)
(Bár lehet elnéztem valamit, de nekem úgy tűnik, nincs elfelejtve a kérés. )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#167) Dany007 válasza tildy (#166) üzenetére


Dany007
veterán

Na, ez már valami...! : ) Kiváncsi leszek...
Mondjuk az relatív kinek mi a fontos... :U

(#168) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy nekem tűnik csak zavarónak, hogy a logout-os cikkek alján látszódnak a hozzászólások!
Ez régen is így volt, de ha valaki több oldalasat ír akkor nem lehetne a PH-hoz hasonlóan?
Akaratlanul is beleolvasgatok :O

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#169) Skyhigh válasza Skyhigh (#168) üzenetére


Skyhigh
senior tag

No reaction??

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#170) Dany007 válasza Skyhigh (#168) üzenetére


Dany007
veterán

Eddig is így volt,h a cikkek alján az első 6 hsz van feltüntetve. De mért baj ez ? :F

(#171) Skyhigh válasza Dany007 (#170) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ha megnézzük a PH!-t nem jelennek meg az első oldalon a hozzászólások egy cikkben, csak abban az esetben ha az egy oldalas!

Tehát a hozzászólások mindíg a cikk utolsó oldalán láthatóak!
Ha a PH-n olvasok egy cikket akkor ott a hozzászólások úgymond nem zavarnak bele az olvasásba!
Ha a logouton olvasok egy cikket akkor már a cikk első oldalál láthatóak a hozzászólások!

Remélem most már világosabban fogalmaztam!

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#172) 7


7
addikt

Topic áthelyezve és átnevezve.

(#173) Skyhigh válasza Skyhigh (#171) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Csak érdeklődnék, hogy sikerült-e valamit kezdeni a felvetésemmel?

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#174) Winner_hun válasza Skyhigh (#173) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha igen is, nem 1-2 napon belül, sőt, nem is 1-2 hónapon belül lesz megvalósítva. Van egy mit kell csinálni lista, vannak fontos meg kevésbé fontos dolgok. Majd ha a fontosak megvannak, akkor jöhet a többi. Hiába kérdezed meg többször, attól előbb nem lesz belőle semmi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#175) pointer4


pointer4
tag

Hi!

Ma nem lehet cikket publikálni ?

(#176) Racecam válasza pointer4 (#175) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miért ne lehetne? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#177) pointer4 válasza Racecam (#176) üzenetére


pointer4
tag

Hát 14:00 óta ott áll amit írtam, azt nem jelenik meg.
Legalább még pofozgatom...

Igen, Bepipáltam az Elkészült négyzetet. :)

[ Szerkesztve ]

(#178) Racecam válasza pointer4 (#177) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Látom, de egyrészt én sem vagyok mindig, hogy folyamatosan, real time figyeljem az írásokat, másrészt a címlap egy szerkesztett felület, ahová az írások válogatva, előre beállítva mennek ki. Így biztosítható, hogy az olvasóknak minden nap friss anyag álljon a rendelkezésére. :K

u.i.: Ezért adott esetben, amikor sok írás vár megjelenésre, 2-3 nap is eltelhet az írás felrakása és a megjelenése között. Ez ellenőrizhető abból, hogy amennyiben egy írást már átnéztem és beállítottam a megjelenés időpontját, az a szerző is láthatja.

u.i.2: Ha gond van vele, azt minden esetben privát üzenetben jelzem és kiveszem a pipát az "Elkészült" jelölőnégyzetből, ezzel mintegy "visszaadva" szerkesztésre.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#179) pointer4 válasza Racecam (#178) üzenetére


pointer4
tag

Oké :)
Tehát akkor csak idő kérdése, vagy gond van vele ?

(#180) pointer4 válasza Racecam (#178) üzenetére


pointer4
tag

Bevallom, kicsit sem tetszett ez a változtatás. De nem szóltam, gondoltam inkább kitapasztalom. Rá kell döbbenjek, remek módszer. Nekem is van időm még jól átgondolni, hogy igazán teljes lehessen a mondandóm. (éltem is ezzel a lehetőséggel). Illetve láttam, hogy helyesírásilag is átt lett fésülve a cikk. :R (bár, a aktuátor szó ki lett javítva akkumulátorra, amit visszaírtam, mert konkrétan az a szót ami kell oda :D )

Grat a fejlesztéshez!

Már csak egy helyesírásellenőrző plugin kéne az írás ablakba, akkor még kevesebb lenne a munkátok :) . Sajna itt word nincs, Google Chrome-hoz meg nem találtam ilyen kiegészítést. Esetleg valami javaslat, különálló progiként ?

(#181) D1Rect válasza pointer4 (#180) üzenetére


D1Rect
félisten

Firefox. :)
(mint hejesítás ellenűrző)

(#182) doc válasza Racecam (#178) üzenetére


doc
nagyúr

az normalis, hogy szerkesztem a cikket (pl. javitok egy elgepelest) es ket nappal arrebb ugrik a megjelenesi datuma?

(#183) Oliverda


Oliverda
félisten

Új cikk/írás értesítő nincs tervben? Teszem azt engem érdekel XY minden új írása és ha kijön egy új akkor arról jönne egy privát egy linkkel.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#184) Winner_hun válasza Oliverda (#183) üzenetére


Winner_hun
félisten

Személyhez kötött RSS lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#185) paulthomas


paulthomas
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy problémám. Van egy másik accom és megnéztem a profilomat és láttam hogy rossz az email cím mert így volt írva felhasználónevem@18167-citromail.hu
Megpróbáltam kitörölni a számokat és nem engedte menteni mert azt irta h az emailcím már létezik. Kitöröltem egy számot és mentettem. És aztírta h adatok elküldve az emailre. na igen de nem jöttek a citromailes címre és most nemtudok belépni....Valaki tudja h kinek kéne írni és mit?

Köszi!

(#186) Winner_hun válasza paulthomas (#185) üzenetére


Winner_hun
félisten

(#187) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Kis hibát észleltem a Logouton.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#188) Winner_hun válasza Snowy_owl (#187) üzenetére


Winner_hun
félisten

A fenti az olvasható hozzászólások száma, az alsó a már megírt. Néhány törölve lett, ezért különbözik a két szám;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#189) Snowy_owl válasza Winner_hun (#188) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Erre nagyon nem gondoltam. Köszi szépen. :D

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#190) CSorBA


CSorBA
őstag

Fura, de Firefox 3.0.11 alatt nem tudom megnyitni a logout főoldalát. Kifagyasztja teljesen a böngészőt. Tegnap este még ment, most meg azonnal fagy. IE8-al jó, más oldal FF-el jó. Nem telepítettem/frissítettem azóta semmilyen plugint sem, nem értem. Valami ötlet?

(#191) Winner_hun válasza CSorBA (#190) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#192) CSorBA válasza Winner_hun (#191) üzenetére


CSorBA
őstag

Addig el sem jutok mert kifagy, de félig meddig megoldódott.
Az AdBlock Plus miatt nem ment, kikapcsoltam így jó, de ahogy visszakapcsolom és frissítem fagy :S Esetleg felkerült valami új hirdetés?

(#193) Dany007 válasza CSorBA (#192) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, lehet, hogy az oldal nem kamálja az adblockert? ;)
Nem csodálkoznék ha szándékos lenne a dolog.
Ha nézni akarod az oldalt, nézd a reklámokat is ;)

(#194) Winner_hun válasza Dany007 (#193) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lol:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#195) Winner_hun válasza CSorBA (#192) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet aqua-s reklámal van valami, többen panaszkodtak már rá. Kifagy a böngésző vagy 100%-on pörög a proci?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#196) CSorBA válasza Winner_hun (#195) üzenetére


CSorBA
őstag

Kifagy a böngésző és kb 60% a procihasználata. De feladatkezelőből bezárható elég gyorsan a folyamatoknál. Meg is nézem. De nem értem, betölti az aquas reklámot (ugye ha le van tiltva) így fut szépen. De ha bekapcsolom az ABP-t, akkor elvileg be sem töltené, és akkor fagyna? :F

(#197) CSorBA válasza CSorBA (#196) üzenetére


CSorBA
őstag

Kifutottam szerkből:

Szóval bekapcsolom ABP-t, frissítem az oldalt.
Proci 99%, és elkezd felmenni a memóraihasználat. Alapból 100MB-t eszik az ff. Szépen megy fel 5 Megánként, egészen 400ig. Akkor bezáródik. Ennyi

(#198) zazahoho


zazahoho
őstag

sziasztok!
lehet nem jó helyen vagyok ,de azért megkérdezném ,hogy apró hírdetést naponta 2x lehet a lista elejére hozni.na most nekem ez nem jön össze ?velem van a hiba?vagy átmeneti kb 3 hete ez van
üdv :R

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#199) Winner_hun válasza zazahoho (#198) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#200) zazahoho


zazahoho
őstag

köszönöm így már jó :D :D :D
:R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.