Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #49553920


#49553920
törölt tag

Haverom 2 napja nem tud bejelentkezni a felhasználójával, mert a következő hibát kapja: szinkronizálciós hiba, kérjük próbálja később. Mi lehet a baj?

(#502) Lauda válasza #49553920 (#501) üzenetére


Lauda
félisten

Elso korben probalja meg torolni a cache-t, sutiket meg a tobbi weboldalakra vonatkozo elozmenyt es ugy probalja. Ha nem babralt el email cimet, akkor elvileg igy jonak kell lennie.

(#504) Nimda2


Nimda2
újonc

Én sem tudok belépni az eredeti accommal..:(...mindent megpróbáltam,más böngészövel is próbáltam,de nem engedi...mindig szinkronizációs hibára panaszkodik,mindenhol...

[ Szerkesztve ]

(#505) Nimda válasza Nimda2 (#504) üzenetére


Nimda
addikt

Megoldottam,töröltem a mentett jelszavakat a böngészöben és újra létrehoztam...fura egy hiba:)

(#506) miarákvan


miarákvan
újonc

Urak!

Belépéskor mindig szinkronizációs hibára hivatkozik.

Jó lenne ha valamit csinálnátok az oldallal.Napok óta egyre szarabb.(Elöszőr csak képeket nem lehetett feltölteni,aztán hirdetéseket sem lehet feladni most meg belépni sem lehet.) :(

Elhiszem hogy csináljátok az oldalt de így hogy belépni sem lehet nem sokat ér az egész. :U

(#507) Laszmen válasza miarákvan (#506) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Próbáld meg te is amit Lauda írt!

(#508) BRIKLY válasza Laszmen (#507) üzenetére


BRIKLY
veterán

Azt hiába. Én töröltem mindent,2 gépről, 3 böngészőből,és 2 mobilról 2 böngészőből a lapcsalád egyik oldalán sem tudtam belépni éjjel 2 óta.. Írtam egy emailt Kalandor-nak, rá 20 percre be tudtam lépni.

Ezúton is köszönöm neki,ha Ő csinált valamit... :)

(#509) rlazol válasza miarákvan (#506) üzenetére


rlazol
addikt

adj má egy kis időt nekik, hidd el, ha lehetne egyszerűbben/gyorsabban, úgy csinálnák, nem szórakozásból állították le....

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#510) deicide


deicide
veterán

Nem tudom, jó helyre írom-e, de olyan problémám van, hogy váltottam firefox 9-re (firefox 4-ről) és a logouton a középső részen, ahol az utolsó hozzászólás dátuma és ideje van, a dátum és idő nem fér ki egy sorba (eddig kifért és pl a mobilarénáról nézve most is jó, linkeltem képeket), mit, hogyan állítsak, hogy megjavuljon?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#511) deicide válasza deicide (#510) üzenetére


deicide
veterán

Má' mindegy, visszaraktam a régi FF-ot... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#512) Lauda válasza deicide (#510) üzenetére


Lauda
félisten

A ctrl + "-" kombinacioval vedd le kisebbre es akkor elvileg jo lesz.

(#514) deicide válasza Kalandor (#513) üzenetére


deicide
veterán

Semmi sem oldotta meg, továbbra is ilyen, mobilarénáról nézve jó, logoutról nézve nem, visszarakva a firefox 3.6-ot pedig minden OK, ki érti ezt?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#515) becsitibi


becsitibi
senior tag

Ezt ki tudjátok törölni:[link]

:R

(#516) Redzs


Redzs
csendes tag

ne is haragudjatok.. de nagyon rossz az oldal..
miért nem maradhat a régi dessign??
ennyit kérek semmi mást...
az egy korrekt normális könnyen kezelhető és jól is nézett ki.
na ez most lassú is meg nagyon rossz minden értelemben

(#517) Winner_hun válasza Redzs (#516) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rossz helyre írtál.
Lassúság és hibák javítása folyamatban van. Dizájn is lesz még tekerve.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#518) proci985


proci985
MODERÁTOR

bug:

ha valamelyik oldalcím túl hosszú, az ember hibaüzenetet kap... majd pedig a vissza után minden addigi változtatás törlődik. ez akkor, ha az ember még a küldés előtt átolvassa és csinosítgatja még egy picit, nagyon zavaró tud lenni.

tehát ha adott esetben megoldható, hogy a controll még az oldalról való elnavigálás előtt történne, lehet segítene pár esetben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#519) Présház


Présház
újonc

Sziasztok!

Írtunk egy cikket a Logout.hu-ra, amit a Játékok kategóriába szántunk. Mikor azonban publikálttá tesszük, s az engedélyre váró cikkek közé kerül, folyamatosan visszadobásra kerül a be nem fejezettek közi.

Ez miért lehet? Nincs benne semmi durva, vagy a fene tudja, mi lehet a baj, egy bemutatócikk az egész.

Köszi a segítségeteket!

Üdv.!

(#521) SP!T


SP!T
addikt

Hali! Olyan kérdésem lenne, hogy mégis hogyan tudok egy cikket oldalakra szabni? Sehol nem találom, de tuti biztos, hogy csak vak vagyok... :) Előre is köszönöm, főleg, hogy tuti kiböki a szemem valahol...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#523) Phvhun


Phvhun
őstag

itcafe hibajelentőt nem találtam, de sikerült a híreket a címlapon megduplázni, miután a "még több"-re nyomtam. Nem csak grafikai glitch, kijelölhető a hiba, és a forráskódban is megjelent.

https://dl.dropbox.com/u/83962714/dupla.jpg

[ Szerkesztve ]

(#524) Dany007


Dany007
veterán

Izé, egy régi cikkembe szerettem volna belejavítani - pontosabban újra képeket felrakni - és nem tudom módosítani. Olyan hibaüzenetet kapok, hogy a "a kapott adatok érvénytelenek".
Ez csak ideiglenes vagy van konkrét oka?

Szerk.: érdekes, egy régebbi cikkemnél engedte a módosítást. Ennél a mégrégebbinél pedig nem. Elképzelhető, hogy az a gond, hogy egy oldalon van 30k plusz karakter?
Esetleg oldaltörést kéne alkalmaznom? Aminek mondjuk így utólag nem örülnék...
Igazából csak a képek linkjét akartam módosítani. Plusz szöveges rész nem került bele... De nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#525) SP!T


SP!T
addikt

Nem tudom volt-e már, de egy Logout cikkem szerkesztettem egy újabb oldallal. Majd mikor el akartam menteni, közölte hogy ilyen oldalszám már van (igen, véletlen elírtam). Eddig semmi gond, gondoltam megnyomom a vissza gombot, de ott már üres elérhetetlen oldalra dob ki, majd ha frissítek bezáródik az ablak automatikusan FF-ban. Egy valag írást kezdhetek újra. :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#528) SP!T válasza Kalandor (#526) üzenetére


SP!T
addikt

Először megnyomtam a vissza gombot a Logout-on. Majd bejött egy üres oldal, mint ami nem érhető el. Próbáltam F5-el frissíteni, de automatikusan bezárt. Próbáltam többször is, ugyan ez.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#530) SP!T válasza Kalandor (#529) üzenetére


SP!T
addikt

CTRL+C-t használtam egy részletből. :) Nem tudom, lehet a böngészőm hülyült be, mert az sem normális hogy utána automatikusan eltűnt a lap. De a hiba az én készülékemben van. :U Majd törlöm a cache-t, hátha. Köszi!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#531) Dany007 válasza Kalandor (#527) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm a választ!
Erről a cikkről lenne szó!

(#533) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok hogy ide írok de nemtudom hol kellene ezt emgkérdeznem!
Most írtam először logoutot és nem tudom mennyi idő amíg elbírálják!
Esetleg ha abban tudnátok segíteni megköszönöm!

(#535) Szatesz. válasza Kalandor (#534) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Köszönöm!
:R

(#536) klambi


klambi
addikt

Üdv!
nem tudom hogy egyedi-e a probléma, de mikor az adataimat módosítottam (Felhasználó adatainak módosítása ablak) a kitöltési mezők kilógtak a képernyőről.
Firefox 15.0.1 böngészővel

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#537) CoolMan válasza klambi (#536) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

[link] és szintén Firefox.

(#538) Parci válasza klambi (#536) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az új ffoxok csinálják, a 14-es verzió óta. mi is szeretjük a mozillát miatta. meg lesz oldva, kicsit lassan, mert át kell szervezni a teljes input oldali css-t, de megoldjuk majd. addig meg szori. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#539) klambi válasza Parci (#538) üzenetére


klambi
addikt

okok, csak gondoltam szólok ha már van rá lehetőség. :)

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#540) Parci válasza klambi (#539) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jól tetted, köszi a feedbacket!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#541) bul07


bul07
nagyúr

Lehet nem jó helyre írok de remélem igen
Gondom a következő van nekem egy RSS a logout.hu-ról a Bluerainbow oldaláról , és ma egy hirdetés is megjelent a friss bejegyzések között
Kérdésem az lenne hogy ez hiba vagy szándékos?
És hogy tudnám megakadályozni hogy több ilyet kapjak?

Előre is köszönöm a válaszokat

(elnézést ha nem jó helyre ment)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#542) Parci válasza bul07 (#541) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szándékos, és őszintén remélem, hogy ennyi kényelmetlenséget zokszó nélkül elviselsz cserébe azért, hogy van logout...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#545) Fecogame


Fecogame
veterán

Ugyan nem csak a LOGOUT-ra, hanem mindenhova ki lehetne az alábbit terjeszteni, ha a fejlesztők is úgy akarják:

Mostanában elég sok a duplázás, és emiatt a moderátori munka. A duplázások elkerülésére "kitaláltam" néhány dolgot:

- X időn belül csak egy hsz küldhető el ( pl. 10 másodperc )
- Az "OK" gomb megnyomás után inaktiválódik, míg a hozzászólás elküldésre nem kerül
- Két egymás után hsz nem tartalmazhatja ugyanazt a szöveget ( ehhez ellenörző algoritmus kell, ez a legbonyolultabb módszer )

Szerintem az első a legkönyebben kivitelezhető és hatásos módszer, de ezt döntsétek el Ti :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#546) #49553920


#49553920
törölt tag

Mikor belepek az accountomba bepipalom a "Időkorlát nélkül belépve maradok" gombot , de akarhanyszor meglatogatom az oldalt ujra es ujra be kell jelentkeznem. Hogyan lehetne megoldani a problemat?

[ Szerkesztve ]

(#548) #49553920 válasza Kalandor (#547) üzenetére


#49553920
törölt tag

Kitoroltem, de meg mindig nem jo.

(#549) oriic válasza #49553920 (#546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nálam is így van, Chrome-ot használok...

Live-Die-Respawn

(#550) Parci válasza #49553920 (#548) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

márpedig nem a login rossz chrome-mal, vagy ilyesmi, iszonyú sokan használják, már tele lenne a levelesládánk meg ez a topik is. biztos, hogy valami cookie/cache/stb. parája van a böngészőnek. sajnos okosabbat nem tudok mondani.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.