Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gergő_


Gergő_
őstag

hú de ideges lettem :)
persze a saját hibámból
történt hogy gondoltam leszerelem szépen lassan a freemailes email címem, ezért a ph-snak csinálok egy gmailest(amit egyébként átirányítok a rendes gmailemre)
be is regisztráltam az új gmail-fiókot, aztán itt átírtam copy-paste-tel a címet az újra, de az új jelszó csak nem akart megjönni :D
fél órával később elkezdtem írni Racecamnek a régi címről a segítségkérő levelet, amikor rájöttem talán mégis én rontottam el valamit, csak én ronthattam el valamit!.
az átirányításnál bejelöltem hogy törölje az átírányított példányt :D
tehát hiába kerestem azon a fiókon új levelet...

Csak annyi észrevételem van ezzel kapcsolatban:
Nem lenne tisztább, ha ilyenkor menne a régi a címre egy levél hogy email megváltoztatva erre@és.erre?

[ Szerkesztve ]

(#202) DarPet


DarPet
tag

Üdv!
Azt vettem észre, hogy a felhasználói profiloknál az utolsó bejelentkezés és az utolsó feltűnés időpontja mindíg megegyezik. A kérdésem az lenne, hogy mi a különbség a kettő között, valamint, hogy normális ez a jelenség?

(#203) Winner_hun válasza DarPet (#202) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem mindig egyezik meg. Jelentkezz ki és úgy nézegesd az oldalt, akkor az utolsó bejelentkezés nem, csak az utolsó feltűnés fog frissülni;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#204) DarPet válasza Winner_hun (#203) üzenetére


DarPet
tag

Köszi, ezt még nem próbáltam, de így már értem a dolgot. :)

(#205) KrAt


KrAt
veterán

Nem lehetne csinálni vmit azzal a kurva aqua bannerral, hogy ne fogja be a gépet 10mp-re? Kurva idegesítő, hogy írnék egy cikket a logoutra, 20x frissítem az oldalt, hogy jó legyen, szép legyen, erre mindig 10mp-eket kell várni a bannerra.. Kezd elmenni a kedvem az egésztől.. :( Hiába rejtem el adBlock-al, nem érek semmit vele..

kiblokkoltam az egész domaint, így jó. Kérdésem ettől még fennáll, nem egyedi a problémám..

[ Szerkesztve ]

(#206) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kérdésem lenne. Logoszférába hogy nyithatok blogot magamnak? Jobb fölül az " új fórumtéma nyitása" gombbal?

(#207) Winner_hun válasza Psychonaut (#206) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy.
Bár van már általad nyitott topik, így nem értem a kérdést:F

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#208) tome.jr


tome.jr
addikt

A címlapra akartam feltölteni egy írásomat, de péntek óta "szerkesztés alatt" van. Várjak türelemmel vagy tegyek le róla hogy felkerül oda? :U

Lehet nem ide kellett volna írni. Ha eltévedtem akkor egy linket a megfelelő topichoz please :R

[ Szerkesztve ]

(#209) Winner_hun válasza tome.jr (#208) üzenetére


Winner_hun
félisten

Várj;)
+ [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#210) tome.jr válasza Winner_hun (#209) üzenetére


tome.jr
addikt

:R

(#211) Psychonaut válasza Winner_hun (#207) üzenetére


Psychonaut
addikt

De konkrétan Logoszférára gondoltam. Mivel ahhoz csak te szólhatsz hozzá, nem tudtam kell-e valami mást beállítani esetleg. De köszi. :)

SZERK: okos ez a RI/OS. :D

[ Szerkesztve ]

(#212) yolan


yolan
őstag

Sziasztok.
Tegnap az esti órákban egy frissítés után (f5) megmakacsolta magát a logout.hu és azóta minden próbálkozásom ellenére sem akar betöltődni.
Nincs hibaüzenet, nincs semmi. Fél óráig vártam, hogy betöltse, de semmi, ugyan úgy "tölti" mint azelőtt a nagy semmit.
Amint látjátok, a ph-t megtudom nyitni, a gamepodot is, minden egyéb oldalt, csak a logout nem jön be.
Vírusom nem hiszem, hogy van, egyéb gyanús dolgot nem tesz, vagy létezik direkt logout eltiltó féreg? :)
Win7-et használok, avast regisztrált vírusirtót, és firefox 3.5.2-őt.
Üdv, yolan.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#213) Ndruu válasza yolan (#212) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az egyik reklám banner lehet érte a felelős. Az aqua-s bannerrel voltak mostanában gondok, ideiglenesen le lehet tiltani.
Másik böngészőből próbáld meg, ott nézd meg mi a banner címe és Avast-ban állítsd be a szűrését.

Harrrr!!!!

(#214) yolan válasza Ndruu (#213) üzenetére


yolan
őstag

NoScriptel letiltottam minden bannert, így működik. Köszönöm!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#215) nrgia


nrgia
őstag

Jó napot!

Nem tudom megvalósítható-e.
A tagok fényképeit a saját adatlapjukra feltenni/beilleszteni valahogy nem lehetséges...esetleg nem lehetne ennyivel kibővíteni a névjegyet....
Marha jó dolog lenne ha láthatnám a júzer fényképét/fényképeit és nem csak az avatarját...
Persze ez is mint az e-mail cím stb, csak a kód beütése után válna láthatóvá...

Ha valaki már írt ezzel kapcsolatban ide akkor sorry...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#216) Weaver


Weaver
senior tag

biztos többen felhozták már , de a nem érvénytelenített hírdetésekkel kapcsolatban tenni kellene valamit. pl a két hétnél régebben UPolt hírdetéseknek autómatikusan törlődnie kellene. ez csak egy öltet, ami nem biztos h jó, de akkor is kellene találni valamit h csak az aktuálisak maradhassanak. rengeteg a már érvénytelen hírdetés.

(#217) D1Rect válasza Weaver (#216) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez nem LOGOUT-os. Ez hardveraprós, de lesz ilyen, dolgoznak rajta.

(#218) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A most frissült rész 15-ös blokkját (vagy mennyi volt) néha kevésnek tartottam, de így, hogy még csökkentve is lett, borzalmasan kevés ez. Nem lehetne csinálni egy bővebb oldalt? Van hogy reggel megnézem az oldalt, este van időm megint megnézni és a 15-ös lista minden tagja új, aztán ki tudja hogy mennyi bejegyzés született még.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#219) D1Rect válasza Winner_hun (#218) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy lehetne egy gomb, ami listázná, hogy "legutóbb firssült", és kidobna egy 20-30-50-100-as listát.

(#220) D1Rect


D1Rect
félisten

Amikor valaki cikket ír, kaphatna-e nagyobb tárhelyet előzetes elbírálás után, hogy ne kelljen külsős tárhelyet használnia?

(#221) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem lehetne valamilyen értékelő rendszert bevezetni? Pl. olyanra gondoltam, mint a youtube-s videók alatt, hogy a regisztrált tagok 1-5 ig tudják pontozni a videókat.

Pl. lehetne

Stílus
Tartalom
Hasznosság

alapján pontozni.

Még mindig kerülnek ki időnként mindenféle alaposságot, hozzáértést mellőző cikkek a főoldalra, és valamilyen formában ezeket kellene minősíteni, hogy a fórumba beleolvasás nélkül is kiderüljön, nem érdemes elolvasni a cikket...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#222) Winner_hun válasza CPT.Pirk (#221) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#223) RoyalFlush válasza Winner_hun (#222) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Azt is tudod, mikor? :F :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#224) Winner_hun válasza RoyalFlush (#223) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha odáig eljut a fejlesztés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#225) D1Rect válasza Winner_hun (#224) üzenetére


D1Rect
félisten

Időben kifejezve?
Akár mértékadó időegység is megteszi.
nap-hét-hónap-év(-perc-óra :DDD )

(#226) Winner_hun válasza D1Rect (#225) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még ebben az évezredben:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#227) Racecam válasza CPT.Pirk (#221) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tényleg tervezzük már egy ideje ezt a fejlesztést, de rengeteg dolog folyik a háttérben és ez pont nincs a lista élén, úgyhogy egyelőre kis türelmet kérnénk.

A főoldalra kikerülő, esetlegesen gyengébb cikkekkel kapcsolatban viszont, mint illetékes (az egyetlen illetékes) szeretnék válaszolni.
Sokszor kerülök abba helyzetbe, hogy a címlapra jelölt írások között olyan is felbukkan, amelynek tartalma éppen csak alulról súrolja a Logout címlapon megjelenő írások általános színvonalát. Ilyenkor két lehetőség közül kell választanom. Száműzöm a saját blogba. Vagy, amennyiben az író szemmel láthatóan rengeteg energiát és időt fektetett a cikk megírásában és a többszöri visszaküldés, hibajavítás után is ragaszkodik az írás megjelenéséhez, valamint nem egyértelműen rossz az írás és a szerzőnek még soha sem volt publikált írása a címlapon, és még számtalan apróság figyelembe vételével, kiengedem a címlapra. Sokszor nem egyszerű a döntés, nem jó érzés valakinek, akiről tudom, hogy fontos neki a cikke és rengeteget dolgozott rajta, azt mondani, hogy ez bizony kevés. Tisztában vagyok vele, hogy többek között ez a feladatom és hozzá tartozik a munkámhoz, de ettől függetlenül ez a része nem kellemes.
Mivel a Logout nem egy "hivatalos", szakmai újságírók által írt cikkeket tartalmazó portál, ezért a címlapra időnként, a rendkívül magas szakmai színvonalon álló írások közé, néha becsúszik egy picit gyengébb is. De olyankor ott vagytok Ti, hogy a Fórumban korrekten megfogalmazott kritikátokkal, a hibák felsorolásával, javaslataitokkal segítsétek az írót abban, hogy a következő cikke már sokkal jobb legyen, illetve, hogy belássa, az írás nem az erőssége.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#228) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

sziasztok,

pár nepja nem kapok e-mail-t a privát üzeneteimről. A beállításokban be van kapcsolva h mindenről kapjak. Van ezzel még így valaki? esetleg a gmail csinálhatja?

köszi

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#229) Krissz88


Krissz88
csendes tag

Én csak szeretném megköszönni az oldal üzemeltetőinek, hogy egy ennyire jól működő, korrekt (és lassan a vaterát kenterbeverő) apróhírdetés felületet alkottak. Öröm itt lenni. Csak így tovább. Köszönöm.

(#230) sgergi válasza kenesei1982 (#228) üzenetére


sgergi
veterán

Nézd meg a spam mappában, mostanában többen írták, hogy az értesítőket oda teszi a gmail valamiért.

(#231) Racecam válasza kenesei1982 (#228) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ahogy előttem is írták, ott lesz az, csak valamiért a spam mappába teszi a PH!-s e-maileket. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#232) CPT.Pirk válasza Racecam (#227) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Értem, köszi. Így végiggondolva tényleg nem egyszerű a helyzet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#233) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

Gmail-es fiókom van nekem is, és engem kifejezetten bosszant, hogy a spam-be teszi az értesítő email-eket. :(
Előfordul, hogy nem mindennap látogatom az oldalt, és ha PÜ-t kaptam akkor a Gmail-es üzenetjelzőm mindig jelezte...eddig.

Remélem lesz rá valami megoldás. :K - bár nem tudom, kinek is a "hibája". :U
PH! vagy Google :U :DDD

Üdv.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#234) philoxenia válasza tomy_cz (#233) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jelöld meg az üzenetet "nem spam"-ként....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#235) 7 válasza philoxenia (#234) üzenetére


7
addikt

A Gmail spamszűrője lassan tanul. Javaslok egy szűrőt létrehozni rája a webfelületen, hogyaszondja:

Beállítások ==> Szűrők ==> Új szűrő létrehozása (azért ezt az útvonalat mondom, mert bár hosszabb, de itt minden szűrőt lát az ember)

Új szűrőnél pedig a Feladó pontnál meg kell adni azt a domaint, ahonnan a levelek érkeznek (ha jól rémlik, ez változhat annak függvényében, hogy a lapcsalád melyik portálját állítottuk be alapértelmezettnek), azaz például azt, hogy @prohardver.hu (igen, csak ennyi, az eleje nem kell -- leellenőrizhetjük a Próbakeresés gombbal, hogy ügyesek voltunk-e).

Következő lépés, majd bepipáljuk szépen, hogy Soha ne legyen Spam, továbbá érdemes a Szűrő alkalmazása az alábbi x beszélgetésre is opciót is megkínálni egy pipával, aztán lehet rábökni a Szűrő létrehozása feliratra.

-----

Kérek elnézést azoktól, akik szerint tulságosan részletesen írtam le, én is hülyét kapnék, ha valaki ilyen részletesen magyarázná (ráadásul én a "Tartalmazza a következő szavakat" mezőben szoktam turkálni, sokkal összetettebb filtereket lehet vele kreálni), de úgy gondoltam, hogy aki magától nem találja meg ezt a lehetőséget, annak lehet, hogy elkél a kézfogás a folyamat során :)

[ Szerkesztve ]

(#236) philoxenia válasza 7 (#235) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam elég volt egyszer megjelölni,azért mertem tanácsolni,de a Te megoldásod nyilván hatékonyabb. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#237) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Második próbálkozás.

Talán a linkelt topicban még nem vettétek észre a problémámat, ezért írok ide is, hátha azzal van a gond, hogy rossz helyre írtam(ez esetben sorry, a linkelt két hsz-emet nyugodtan törölhetitek. Az illetékesek tudtommal úgyis látni fogják). Erről lenne szó: [link]

Ha szabad kérnem, akkor szeretnék információt kapni arról, hogy hol tart a probléma felderítése? Ha már nincs szükség a bejegyzésem állapotának megőrzésére, akkor kérem jelezzétek(nem mintha sietnék valahova, ha szükség van rá, nyugodtan ráér, csak valami infot szeretnék kapni, hogy mi is a helyzet.)

Üdv. H

(#238) whiz


whiz
aktív tag

Akkor én tennék egy javaslatot. :)
Jó lenne, ha a jutúb mintájára lehetne amolyan "válaszbejegyzést" írni a személyes bejegyzésekhez. Mint most pl. van ezt a sláger meg danubiuszos mizéria, ha valaki írt egy "jajderosszhogynincs" bejegyzést, akkor én úgymond válaszolhassak erre egy "hálaistennekhogynincs" (vagy akár egyetértő) bejegyzéssel, és ez megjelenjen nála is. Csak egy felvetés, nagy marhaság? :B

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#239) D1Rect


D1Rect
félisten

Csak nálam van ilyen?

IE 8 és Chrome alatt nincs baja.

[ Szerkesztve ]

(#240) barnam_


barnam_
nagyúr

Eltűnt a Logout-ról a topic-ok (szakmai, off, blogout) lekérésének száma. Miért?
jah most nézem a ph többi fórumáról is eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#241) Dany007


Dany007
veterán

Már régóta észrevettem, de most úgy gondoltam, hogy le is írom...

A logouton jobboldalt a logo kb 1 pixelt el van csúszva lefelé... És ez engem zavar... :U

(#242) Dany007


Dany007
veterán

Nem is tudom mi értelme van ide írni... :U

(#249) Dany007 válasza Dany007 (#242) üzenetére


Dany007
veterán

Látom javítva lett! :R

(#250) Alwares


Alwares
aktív tag

Ez az aqua-vás banner az én Firefoxom folyamatosan kifagyasztja. Pedig elég stabil szokott lenni a gépem :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.