Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Kalandor válasza Oldman2 (#950) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt van leírva a különbség.

- Ha egy bejegyzés publikus, van-e lehetőség annak utólagos karbantartására? Azt látom, hogy Cikk esetében lehetséges.
Igen.

- Bejegyzésben megvalósítható-e valahogy az oldalakra tördelés?
Nem.

- Ha egy cikket Publikálok, megoldható-e hogy az ne kerüljön ki a címlapra?
Igen, de akkor csak te magad fogod látni, más nem. (nem kell az elkészültet bepipálni)

[ Szerkesztve ]

(#952) Oldman2 válasza Kalandor (#951) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, a leírtak alapján maradok a Bejegyzésnél.

(#953) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Sziasztok, olyan problémám van (ami már hónapok, talán évek óta fennáll), hogy nem engedi módosítani az adataim a saját adatlapomon a rendszer, mert azt írja, töltsem ki az email címem, mert kötelező mező. Elvoltam vele, de mostmár szeretnék 1-2 dolgot átírni. Természetesen alapérterlmezetten ki van töltve. Ezért nem tudom változtatni az aláírásom, stb. Bögészőt próbáltam minden félét. Ha van ötletetek, szívesen venném. Köszönöm.
[/ L]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#954) Jovanny2 válasza Jovanny2 (#953) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor meg is válaszolom: HA motor buta motor, topic motor okos motor. A fórum felől csont nélkül megy, hardverapró felől meg hibát dob. :N

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#955) Kalandor válasza Jovanny2 (#954) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Így is mondhatjuk.

(#956) fps8


fps8
senior tag

Lehet, hogy csak egy orbitális nagy noobság lesz a kérdés, de most már muszáj valahol feltennem. Még akkor is, ha csak le leszek tolva figyelmetlenség miatt :DDD
Ősidők óta vagyok itt már tag, de csak most figyeltem fel egy funkcionalitás hiányára. Persze könnyen meglehet, hogy én nem voltam elég körültekintő ez ügyben, de eddig még meg sem fordult a fejemben a dolog.

No, csak hogy valami konkrétum is legyen az írásomban, a kérdésekre adott (esetleges) válaszok megkeresésével kapcsolatban problémázgatnék egy picit.

Ma, Londoni időszerint 1:00-kor belém hasított a gondolat, hogy "mi a francért görgetek itt lefelé egy számot keresve a tömegben, mikor biztos van a pásztázásnál jobb megoldás is a kérdésre adott (vagy nem adott) válasz megtalálására..."
Szóval, ha valaki feltesz egy kérdést, és én tudni szeretném, hogy a konkrét kérdésre jött-e válasz (az összes, amit a kérdésre adtak), akkor miért nem elég csak a kérdés kettőskereszttel ellátott számára nyomnom? Hely bőven lenne rá az új oldalon behozott egyszem bejegyzés alatt... Rosszul gondolom :F

Előre is köszönöm a nyugodt, megértő hozzáállást, és a kedves válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#957) Kalandor válasza fps8 (#956) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos ez még nincs lefejlesztve.

(#958) Oldman2 válasza Kalandor (#957) üzenetére


Oldman2
veterán

Az oldalon valóban nincs, de létezik egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, amiben ez egy működő funkció.

[ Szerkesztve ]

(#959) fps8 válasza Kalandor (#957) üzenetére


fps8
senior tag

Pedig mennyire jól tudna jönni... :))

A szerver biztosan listázza a válaszokat valahogy, nem? Hiszen hivatkozni lehet a kérdésekre, ami a válaszadáskor meg is jelenik.

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#960) Kalandor válasza fps8 (#959) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Technikailag megoldható, csak nincs még megoldva.

(#961) energy4ever


energy4ever
addikt

Irtam megint egy cimlapos cikket.

Lenne egy kerdesem/keresem: Megoldhato, hogy meg husvet elot kikeruljon? Fontos lenne! :R

Masik:
Akik atnezik, majd kirakjak a cikket, azoknak kellene egy rublika, nekik szannt uzenettel, mert jelenleg semmilyen modon sem lehet veluk komonikalni. Vagy igen? :F

"Korrektúrázva" Rublika mit jelent, azt is bekell pipaljam ha elkeszult a cikk?

(#962) Kalandor válasza energy4ever (#961) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megoldható.

Kéne, addig is a cikk elejére szoktak írni, ha van valami.

A korrektúra rubrika mindegy, csak ezt a rendszert használja a többi portál is, azért van ott.

[ Szerkesztve ]

(#963) Oldman2


Oldman2
veterán

Egy Logout-os cikkben a beillesztett képek megjelenítési szélessége módosítható-e a cikk kódjában (width)?

Ha jól látom, jelenleg a motor alapból széthúzza a képeket hasábszélességre.

(#965) Kalandor válasza Oldman2 (#963) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szabadon, pixelre a nagyobb kép nem módosítható, csak ha eleve kisebb képet teszel be.

[ Szerkesztve ]

(#966) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

technikai kérdésem lenne... azt nem lehet valahogy megoldani,hogy ha belépek a saját oldalamra és szerkesztem egy blogom vagy én mint az író megnézem a bejegyzést, azt ne számolja az oldal? mert ez kicsit rontja a blog megtekintésnek a statisztikáját

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#967) Kalandor válasza st3v3np3t3r (#966) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez így van, jelenleg sajnos nem megoldott és nem tudom, hogy mikor lesz megoldva.

(#968) Cifu


Cifu
nagyúr

Hoi!

A cikkek visszafogásának van valami oka?
Ahogy nézem nagyjából 2 cikk kerül ki hetente az utóbbi időben, és 13 cikk várakozik megjelenésre...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#969) BomiBoogie válasza Cifu (#968) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért jönnek. :K
November 19-én, 21-én és 22-én is jelent meg cikk.

(#970) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok.

Én is érdeklődnék a cikk megjelenéssel kapcsolatban, mert nekem is több mint egy hónapja várom, hogy megjelenjen.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#971) BomiBoogie válasza Lalikiraly (#970) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szia,
a késedelem oka csak annyi volt, hogy kicsit feltorlódtak az írások és ugye egy nap nem akarunk sokat "ömlesztve" megjeleníteni, hogy mindent lehessen olvasni szépen nyugodtan. :K

De közben már meg is jelent. :C

(#972) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nincs problémám, és effektíve észrevételem se. De lenne egy kérdésem.
Saját logout oldalon, nem lehetne a cikkek sorrendjét módosítani? Vagy kiemelni egyet, hogy mindig az legyen az első? Tudom, hogy most dátum szerint van, ez logikus is.
Van egy bejegyzésem, amit folyamatosan frissítek, ezért jó lenne ha mindig az lenne az első.

Van valami tippetek? Megoldásotok erre? Azt nem akarom, hogy ctrl+c - crtl+v-vel újra "írom mindig", az gány megoldás lenne azért. :)

Vagy a jövőben lesz erre lehetőség esetleg?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#973) Kalandor válasza .LnB (#972) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igazából ez nem hülyeség, hogy egy all time toplistát meg lehessen adni a saját cikkekből, nemsokára nekikezdünk a logout megújításának, ezt felírom.

(#974) Cifu


Cifu
nagyúr

Bocsi skacok, de mi van a Logout kinézettel mostanság?

Az utolsó két cikknél nincs kép, a legutóbbi cikk ismertetője meg erősen túlcsordult... :U

Firefox, Waterfox, Chrome, tökmindegy, ahogy az OS is...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#975) Kalandor válasza Cifu (#974) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már helyreállt :(

(#976) Cifu válasza Kalandor (#975) üzenetére


Cifu
nagyúr

:R

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#977) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

anno lelkes iroja voltam a Logout-nak. Most is irtam egy cikket ket honapja de semmi sem tortent. Valtozott volna a cikk iras menete vagy csak elkallodott az iras?

koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#978) adamssss


adamssss
veterán

Ez a topik is legalább annyira élő mint maga a Logout... :(

Ennek van valami oka? Tudunk valamit segíteni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#979) Ndruu válasza adamssss (#978) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudsz adni egy linket az írásodhoz, amit beküldtél?
Vagy ez lenne az?

Kalandor időzíti az írások címlapra kerülését.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#980) Kalandor válasza adamssss (#978) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést :( Ma megjelent.

(#981) e-newsee


e-newsee
addikt

Csak azért írok ide, mert az észrevételem a Logoutot érinti.
Olyan funkciót hiányolok, hogy a saját cikkekhez/blogbejegyzésekhez be lehessen állítani értesítést, ha jött hozzájuk új hozzászólás. (Igazából minden topikra elférne egy ilyen, de a saját írásokhoz minimum).
Tudom, be lehet tenni a kedvencekhez, de annak mennyisége véges. Az "Itt szóltam hozzá" részhez pedig értelemszerűen hozzá kell szólni, és utána nem kell onnan kitörölni. Ez egy-két írásnál még oké, de ha sok van, akkor csak azért nézegetni a saját oldalt, hogy valaki kommentelt-e valahova...
Szóval eccómincász, nem lehetne egy ilyen értesítési beállítást bevezetni legalább a saját írásokhoz? :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#982) Oldman2 válasza e-newsee (#981) üzenetére


Oldman2
veterán

Van ilyen, a Logout-on nézve a Hozzászólásokat, felül a Topik neve mellett, a boríték ikon.

(#983) e-newsee válasza Oldman2 (#982) üzenetére


e-newsee
addikt

Valóban, ezt csak elfelejtettem, köszi! :R (Amúgy ez az új felületen is megvan)
Ámbár, ez csak akkor működik, ha van már hozzászólás. Mondjuk ez azért elég sok írást lefed. :) De az lenne a tuti, hogy ha a bejegyzésem megírásakor be lehetne állítani, hogy az első hozzászólásról kapj értesítést. Vagy nem is kellene külön bekapcsolni, hanem az első kommentről automatikusan kapnád az értesítést.
A fent említett emailes értesítést pedig ki lehetne egészíteni az új felületen a kis harang ikonnál lévő értesítésekkel.
Tudom, tudom, sokat akarok, de ezek olyan jó kis kényelmes fícsörök lennének.

És ha már írok. Van arról valami infó, hogy a Logout mikor kerül át az új formátumba? Tudom, hogy sokan nem szeretik az új felületet, de pl az új fórum design sokkal jobban használható, mit a régi. Szerintem. :)
És bízom benne, hogy az új cikk szerkesztő is hoz némi újítást (pl. behúzás lehetősége a bekezdés elején? Esetleg hasábok, táblázat? Mindez természetesen csak alapszinten, nem kell Word szintű részletesség. Na? Na? :D ;) )

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#984) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok,

írnék egy cikket Logout-ra, életemben az elsőt, de nonstop abba a hibába futok, hogy "A megadott szöveg nem egy oldal!"

Én ezt nem értem.
[PAGE:1]Lap címe[/PAGE]
Lorem ipsum dolor sit amet
.
.

[PAGE:2]Második lap címe[/PAGE]
Duma duma duma
.
.

És nem.

Az első lapot elfogadja, PAGE:1 es blokk oké.
Ahogy beteszem a PAGE:2-es blokkot, azonnal jön a fentebbi hiba, bárhova helyezem, tehát nem a mennyiség a baja.

Ha pedig a teljes első lap szövegét rakom PAGE:1 mögé és csak a végére a záró /PAGE tag-et, akkor meg hosszú az oldal címe.

Úgyhogy nézzetek hülyének, de nem tudom az irományom több oldalra tördelni, tudna segíteni vki ? :F
:R :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#985) Ndruu válasza Dißnäëß (#984) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Melyiket választottad?

Csak a címlapos írásokat lehet oldalakra tördelni, személyes bejegyzést nem.

Harrrr!!!!

(#986) Dißnäëß válasza Ndruu (#985) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Köszi a segítséget, még magam sem tudom. (Választottam?)

Szóval ennek írnám meg a gyakorlati útmutatóját (nem én írtam, csak tennék most hozzá egy amolyan 2. részt).

Szerintem nem címlapos volt, vagy igen ? (Nem derül ki számomra). Tudástár.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#987) Ndruu válasza Dißnäëß (#986) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha megnyitod az írásodat, akkor a címe alatt lehet szerkeszteni.

Ha azt látod, hogy:

Írta: Dißnäëß |
[ ÚJ BEJEGYZÉS ] [ BEJEGYZÉS MÓDOSÍTÁSA ] [ BEJEGYZÉS TÖRLÉSE ]

akkor az egy blogbejegyzés, ami nem tördelhető oldalakra.

Ha azt látod, hogy:
[ ÚJ TESZT ] [ KARBANTARTÁS ]

akkor az egy címlapos írás.

Harrrr!!!!

(#988) Dißnäëß válasza Ndruu (#987) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Címlapos. :)
:R :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#989) joghurt


joghurt
addikt

Ebben az igen aktív topicban feltenném a kérdést: Vajon mi kell hozzá, hogy egy elkészült írás ki is kerüljön? Egy hete áll ott "korrektúrára várva". Van valami felelőse, aki ennyire nem ér rá végigfutni? Szavamra, elég kevés korrektúrázni való lehet benne.

Technikai megjegyzés: Ha a saját írásomnál nem mondhatom azt, hogy ez már korrektúrázva van (felteszem, ez engedélyezi a megjelenést), akkor miért aktív a check box?

A tej élet, erő, egészség.

(#990) daninet válasza joghurt (#989) üzenetére


daninet
veterán

Ugyan ezért jöttem ide, de ezt a topikot látva kicsit elgondolkoztam ide kellene-e írni.
Az egész korrektúra dolgot kicsit értelmetlennek tartom egy blog jellegű oldalon.
Csak tartalmi átnézésre lenne szükség (értsd: low effort, warez, reklám stb törlése) ami fél perc, majd egy mod beállítaná megjelenésre. Napi 4-5 cikk akár, semmi értelme visszatartani. Nyelvtannal verekedjen a poszt toló kommentekben. :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#991) V.Stryker válasza joghurt (#989) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pont ezért jöttem én is... Több hete vár korrektúrázásra. Felesleges is írni ide...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#992) daninet válasza V.Stryker (#991) üzenetére


daninet
veterán

több mint 4 hete nem jelenik meg az enyém sem. Konkrétan a szoftver amiről írtam kijött egy új UI-val azóta és minden screenshotom elavult a cikkben lol :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#993) daninet


daninet
veterán

több mint 2 hónapja nem jelenik meg a cikkem :U van ennek oka?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#994) Cifu


Cifu
nagyúr

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Az én cikkem is már lassan két hónapja várja a megjelenését.
Ha azt látnám, hogy egyszerűen csak a heti egy megjelenésbe nem fér bele, nach so.
De 10 cikk vár megjelenésre (12 van felsorolva, de ugye kettő ezek közül már kikerült), mégis 2 hete kerültek ki az utolsók.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#995) winhate


winhate
őstag

Logout privat uzenetek letiltottak?
Atdob a prohardverre.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#996) Ndruu válasza winhate (#995) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs letiltva, csak így lehetett megoldani átmenetileg. [link]

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.