Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Kalandor válasza Bjørgersson (#600) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nem lehet hozzászólni, oké. Különben tudjuk mi lesz belőle :(

[ Szerkesztve ]

(#602) Bjørgersson válasza Kalandor (#601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alszok még rá párat, aztán eldöntöm.

Második kérdésre nem a válasz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#603) Kalandor válasza Bjørgersson (#602) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, azok az eszközök vannak, amiket látsz a bejegyzésben.

(#604) Bjørgersson válasza Kalandor (#603) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben, köszi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#605) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

Nem gondolkodtatok még olyanban, hogy a fórumokon ne csak szavakra / szavak alapján lehessen keresni, hanem felhasználó alapján is? pl felhasználó hozzászólásaira.

(#606) AndrewTdi válasza AndrewTdi (#605) üzenetére


AndrewTdi
addikt

bocs. dobjuk a kérdést. megtaláltam, hogy hogyan lehet. :R

(#608) Ndruu válasza AndrewTdi (#606) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Na igen, nem csak kezdőknek.

Harrrr!!!!

(#609) Samus


Samus
addikt

Illetőleg lenne egy olyan javaslatom, már párszor nyavalyogtam érte, hogy a privát üzeneteket a Logout főoldalára is be lehetne nyuvasztani, egy pici linkként a jobb felső box környékére (ugyanúgy számlálóval, mint fórumnézetben). Ne csak fórumnézetből és egy bejegyzés alól látszódjon. :R

(Szerk. találtam bug topikot, így itt csak a javaslat marad)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#611) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok

segítsetek már léci mindig kidobál a logout.bejelentkezek a további lehetőségeket is bepipálom de mindig kidobál...
itthono gépről, routeres.bentiről is, telorol is.miért?
abnszolut random időközönként 1-30 perc.... :U
amig xp.m volt és nem kapcsoltam ki a gépet benn tudtam maradni gépről.mit állitsak be a win7be?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#612) chatran


chatran
őstag

Előre is elnézést, ha már kérdezték. Miért a Logout az egyetlen a PH lapcsaládból, ami balra van igazítva? Wide Screen monitoron nagyon zavaró tud lenni. Várható a jövőben, hogy középre lesz igazítva?

(#614) Jorus


Jorus
nagyúr

Logout-ra készült írások esetében volna arra lehetőség, most vagy a későbbiekben, hogy az itt látható módon a cikk egyes részeit elrejtse egy kattintás mögé a szerző? Játékokkal kapcsolatos írások esetében így jól lehetne kezelni a spoilereket.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#616) Jorus válasza Kalandor (#615) üzenetére


Jorus
nagyúr

Rendben, köszönöm a választ!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#617) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez hogy került ki címlapra?

Ott van benne, hogy "A memóriaolvasás ténye a Blizzard által kiadott Diablo EULA-val ütközik, ezért ban járhat érte."

(#619) flash-


flash-
veterán

sziasztok

lenne egy észrevételem:
Több helyről netezek,és jó dolgonak tartom hogy a prohardver cikkeket,topicokat jobbra el lehet menteni a kedvencekbe.de sajnos a logout os cikkeket-blogokat nem lehet oda betenni.
Mi az akadálya annak hogy megcsináljátok azt a módositást hogy azokat is be tudjam tenni?

ide kapcsolódik,már ezt is régóta akartam kérdezni:

nagy probléma szerintem hogy minden topicnál ugyanazokat a kérdéseket teszik fel,ezek plusz posztokat adnak,és így az ezekre adott válaszok is.Okosabbá,logikusabbá lehetne tenni az egész prohardver családot ha lenne egy kis módosítás.

már nagyon régóta gondolkodok ezen,más oldalaknál is,mégpedig az hogy ugye kihasználatlan a hozzászólás box oszlop melletti bal és jobb oldal.
mi lenne ha a hardveraprró (baloldalt)és a google hirdetések(joboldalt)alattis üres területet is kihasználnánk?
mégpedig arra gondoltam hogy lehetne GYIK az adott topiccal kapcsolatban.pl táp topicnál az éppen ajánlott topikok ranglistája,vagy mondjok egy adott telefon topikjában leírások a romokról felrakásáról,stb...
tudom hogy ott az első hsz,de egyrészt lusták az emberek oda görgetni,viszont ez mindig ott lenne a monitorn bármelyik lapon bárhol jár az ember.
ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#620) Kalandor válasza flash- (#619) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ó, de hiszen be lehet, nekem is benne van, ezért is tudtam, hogy hozzászóltál, mert van rá emlékeztetőm is :)
A logoutos cikk fórumtémáját lehet beletenni a kedvencekbe.

(#621) flash- válasza Kalandor (#620) üzenetére


flash-
veterán

megnyitom ezt pl
nekem azt írja jobboldalt a már kedvencek alatt hogy az oldal nem menthető el..

(#619) hozzászólásomban volt egy ötlet is.vélemény?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#622) Kalandor válasza flash- (#621) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez sajnos speciális, az író letiltotta a hozzászólásokat, ezért nem lehet elmenteni :(

Jah, amikor én láttam, az egy rövidebb hsz volt. Pillanat.

A logout domain alól böngészed az oldalakat? Mert ha igen, akkor ez folyamatban van, a többi portál alól már van ilyen. A logoutra is érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#623) flash- válasza Kalandor (#622) üzenetére


flash-
veterán

én arra gondoltam hogy jobboldalt folyamatosan lehessen látni,mint az ugró reklám csikok amik jobb és bal oldalt folyamatosan mennek le a görgetéssel együtt

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#624) Kalandor válasza flash- (#623) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az úgy nem jó, ez a megoldás a jó így, hidd el, sokat filóztunk rajta :)

(#625) flash- válasza Kalandor (#624) üzenetére


flash-
veterán

jolvan nekem tetszene ha úgy lenne:)

mindenesetre nagy luxus két oldalt az üres mező valamit lehetne vele kezdeni sztem(nem reklámot tenni oda XD)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#626) Troy.


Troy.
addikt

Ami hirtelen szembetűnt, hogy nem lehet nyomtatható verziót csinálni a bejegyzésekből. :)

.

(#627) Kalandor válasza Troy. (#626) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még tényleg nem, de nemsokára igen :)

(#628) tjb007


tjb007
nagyúr

Nincs tervben, hogy a személyes bejegyzések is megkapják az oldalakra tördelés funkciót ?

(#630) tjb007 válasza Kalandor (#629) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy néz ki, akkor ez lesz, mert sok infó ez egy oldalra, főleg úgy, hogy folyamatosan bővül.

(#632) dragonfx


dragonfx
veterán

mi történt amiért lenn a hsz alatt nem müködneka szmájli jelek meg a link okff és többi hivatkozás se?
meg cikkekben felül rákattintoka legördülőbe valamir eés nem jön be?
ja meg hsz utána rá kell kattintania piros sikeresre emrt nem jön be vissza magátóla topik
tegnap este még smemi nem volt
???:U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#633) Keeperv85 válasza dragonfx (#632) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

(#634) dragonfx válasza Keeperv85 (#633) üzenetére


dragonfx
veterán

ja ok rendben köszi a választ ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#635) putti


putti
aktív tag

Sziasztok!

Amikor a Prohardver főoldalát tallózom a keresőben, előtte mindíg egy számomra "nemkívánatos" reklámoldal ugrik fel. Gondolom jó szponzor, nem is akarom bántani őket, de hogyan tudnám beállítani, hogy amikor a prohardverre lépek ez az oldal ne jöjjön be előtte, mert marhára idegesít, hogy állandóan a "tovább a prohardverre" gombra kell kattintani. Vagy most ez lesz a legújabb trendi és hozzá kell szoktatnom magamat ehhez az erőltetéshez?

Köszi mindenkinek, ha tud segíteni! Megjegyzem teljesen jóindulatból írtam/kérdeztem ezt, mert nekem már az agyamra megy, hogy már itt sem tudok rendesen olvasgatni, mert tele van szórva egy csomó "szeméttel" az oldal.

(#636) Parci válasza putti (#635) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

maximum 2x láthatod, utána nem jelenik meg többet (ha engedélyezve vannak a sütik... más módja nincs, hogy kövesse a rendszer, hogy kihelyezte-e már a reklámot).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#637) dragonfx


dragonfx
veterán

faxák vagytok jo lett a hardverapro nem tudom ide kell e írni ezzel kapcsolatban.
sokkal átláthatóbb összetetebb lett.szebb is.
az értékelés tök faja dolog ujjitás. ;)
annyi hogy 5 freeUp az összes hirdetésre vonatkozik tehát ha 1 van akkor akár napi 5x is uppolhatom de ha 10 van akkor ki kell váklasztanom melyik 5 legyen a szerencsés feluppolt napi 1x? :U ugye?

freeUp.t nem lehet ídőuzíteni?
:U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#638) Parci válasza dragonfx (#637) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg nem ez a jó topik, de: igen, így van, 5 db up van naponta, amit úgy használsz el, ahogy szeretnél. akinek sok hirdetése van, rosszabbul jár picit, mint eddig, de a rendszer a "kis embereket" preferálja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#639) dragonfx válasza Parci (#638) üzenetére


dragonfx
veterán

:K ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#640) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hali!

Abszolút világos hogy most a HA az elsődleges és magas prioritás, de sacc per kábé mikorra várható az új kinézetű Logout?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#641) Parci válasza Apollyon (#640) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

maholnap, de ez titok :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#642) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Azt hiszem van egy kis gondom.

Először egy félkész bejegyzésem tűnt el: 1, 2

Aztán olyanok váltak publikussá, amiknek nem lett volna szabad, pl.: [link]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#643) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tetszik, hogy nem tudom kitörölni a saját (tévesen publikált) logout bejegyzésem. :N
Úgy emlékszem régen minden további nélkül lehetett, és ma is korlátlanul tudom módosítani, tehát nem látom értelmét, hogy törölni ne lehessen (ha átírhatom két kötőjelre a teljes tartalmát, akkor miért nem távolíthatom el?).

Ma sokszor elfelejt nullázódni az olvasatlan hozzászólás számláló, mikor benézek egy fórumtémába.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#644) kraftxld válasza janos666 (#643) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, ezt én is megerősítem, nem működik az olvasatlanhsz számláló a logout-on. Ha bemászok a témába nem nullázódik.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#645) stevve


stevve
nagyúr

Igen, az új hsz számláló valóban nem jó még.

[ Szerkesztve ]

(#646) moli.hu


moli.hu
őstag

ket bug:
1) az rss oldal tele van 404-gyel
2) az rss-ben szereplo linkek mind 404-re visznek. Peldaul.

(#647) moli.hu válasza moli.hu (#646) üzenetére


moli.hu
őstag

ez meg mindig van, tippre keves ido javitani es nagy az elerheto nyereseg.
Vagy rossz helyre irtam?

(#648) Parci válasza moli.hu (#647) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó helyre írtál, de közben hardverapró programozás is van stb. meg lesz oldva, köszi a bugreportot!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#649) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hali!

Bár csak apróság (még csak a használatot se korlátozza), de azért beírom: 2560 pixel szélességű böngészőn az oldal háttere "le van vágva".

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#650) Parci válasza tDr1v3r (#649) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, valahol meg kell húzni a határt, majd 5 év múlva bővítünk hátteret :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.