Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Bohus


Bohus
aktív tag

Nemrégiben úgy döntöttem, hogy ezentúl ha valamilyen közösségi szempontból is hasznos v. érdekes dolgot alkotok, azt a logout-on kiposztolom. Nyilván eddig is követtem el ilyesféléket, de a dokumentálás, a közzététel mindig elmaradt. Volt már PH fórumon is olyan hosszan kifejtett ténykedésem, ami inkább blogbejegyzést kívánt, úgy éreztem ideje helyükre tenni a dolgokat.
Elég gyakran botlom bele érdekes logout írásokba, talán ezért döntöttem úgy, hogy én is itt osztom meg a jövőbeli műszaki, technikai témájú írásaimat.
Első írásom egy fúró-csavarozó gép akkumulátor celláinak cseréjéről szólna, csak éppen nem találtam olyan kategóriát amibe az írás igazán belepasszolna (kivéve az általános 'élet' és 'akármi' kategóriákat). Számtech vonatkozása a dolognak, hogy egy már használaton kívüli notebook akksi celláit hasznosítottam újra, de ettől még nem lehet besorolni a bejegyzést a számtech, IT-ipar, modding kategóriák egyikébe sem.

Javaslatom: legyen a logouton BARKÁCS kategória is.

Ebbe ugye sok minden belefér, de épp ettől lehet hasznos, mert sok olyan technikai vonatkozású téma adódhat ami egyértelműen nem illeszthető be a már meglévő kategóriák egyikébe sem.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.