Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) moma


moma
őstag

Nem csak logout, de ennek kapcsán merült föl bennem.Szerintem elég nehéz követni a cikkeket tartozó fórumokat amihez hozzászólt az ember. Baromi macerás, hogyton újra megkeresni és megnézni szólt e azóta hozzá valaki. Szerintem ezt valahogy egyszerűsíteni kéne, mert különben könnyen az lehet a vége, hogy az ember benyőgi a véleményét aztán annyi. Megoldás lehetne, az itt szóltam hozzá rész bőviteni, hogy valamivel több dolog férjen be és tenni melléjük valami kis izét ami jelzi, hogy történt e hozzászólás benne azóta, mióta utoljára láttam. Vagy lehetne valami személyre szabott aktív témák gomb is ahol, az ember követhetné az általa hozzászólt(vagy valahogy ide hozzáadott) témák, sorsát. (szerintem a kedvencek azért alkalmatlan erre, mert ott az ember a hosszú távú kedvenceit tárolja, és ha egy nap hozzászól 10 bloghoz, nem lenne túl praktikus az összeset bedobni (nem is férne be), valamint az, hogy szóltak e hozzá az innen sem látszik. Az emailes dologok meg ilyen mennyiségbe nem igazán kezelhető.

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.