Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43010) Qru válasza barnam_ (#43008) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van még mit csiszolni az adatbázisukon. Hatchback-em van de a műszakin kombiként vizsgázott le. Mondom az embernek, hogy má' bocs de ez nem kombi. Azt mondja tudom, nem magamtól vagyok hülye: a hivatalos adatbázisban nincs csak szedán vagy kombi opció. :W

mod:

Ez azért van mert tényleg nem ért az autókhoz. Nem mintha a többi (pl Winkler) többet értene hozzá mint egy olvasottabb laikus... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#70831) Qru válasza bitpork (#70828) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sosem volt az. De Tomcsival még most is jókat röhögünk rajta, hogy sikerül Bubit kombiként levizsgáztatniuk. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#74527) Qru válasza EQMontoya (#74525) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én leszarnám de...zavarna hogy világít a visszajelzője és nem mellékesen így át se menne a műszakin.

mod:

Bár utóbbiban nem vagyok teljesen biztos azok után, hogy a hatchback-et kombiként vizsgáztatták le... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77941) Qru válasza bitpork (#77937) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

mod:

Saint: Akkor a tiédet nem is kombiként vizsgáztatják le?? :F :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#89022) Qru válasza EQMontoya (#89012) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az eredeti elnevezés megkeverte a hivatalt. Az mk3-asból csak sedan és kombi volt, az mk4-ből csak sedan és hatchback. De hogy a gyagya amcsik tudják követni a dolgot az mk4-nél a hatchback wagon néven futott. Ezt sikerült a hivatalnak szó szerint lefordítania, így kombiként szerepel a hivatalos iratokban.

No comment...

#nincsbennetarcsi

(#89397) Qru válasza BigBlackDog (#89396) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A műszakin akkora szakértelemmel viseltetenek az autók iránt, hogy az 5 ajtós hatchbacket sikerült kombiként levizsgáztatniuk... én nem aggódnék. Legyen tengelyenként egyforma és legyen meg a kötelező profilmélység meg ne legyen félrekopva mást nem néznek.

#nincsbennetarcsi

(#103789) Qru válasza Jorus (#103787) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Figyelj, mióta az enyém kombiként lett levizsgáztatva a szigorított NKH vizsgán már semmin sem lepődöm meg. :N

mod:

Acheron: Legacy már nincs (legalábbis európában), szóval végül mégis ti nyertetek. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#145154) Qru válasza Kickass (#145143) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam a 170 ló helyett sikerült 170 kw-ot beírni a forgalmiba, a 1390 kg helyett 1500 kg önsúlyt. Ja és hatchback helyett kombiként szerepelt az adatbázisban.

Fehér Farkas: Most már szigorúbbak, elivleg online ellenőrzik az egészet. Ami jó, mert nekem így végre átírták a kombi megnevezést csapotthátúra. :D

#nincsbennetarcsi

(#172723) Qru válasza szabonagyur (#172721) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az én hatchbackem sok évig kombiként futott a nyilvántartás szerint, a legutóbbi műszakin írták át 5 ajtósra.

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.