Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) alcher válasza ggabz (#40) üzenetére


alcher
csendes tag

sajna a szervíz nemközölte,hogy mi volt a konkrét hiba,úgyhogy ezügyben nemtudok nyilatkozni!megmondom öszintén,én nagyon örülök,hogy erre a legujjabb tipusú lg-gsa4021b-re cserélték ki az irót.a duallaer irást valószínüleg nemfogom kiprobálni(drága a lemez!2200ft,meg szerintem ez még nincs kiforrva)a 12xmax.+dvd irást sem.de szerintem a 4x-es irással már stabilan elfog boldogulni,mert szerintem javitottak fejlesztettek rajta anyit,hogy ez stabilan menjen.én a dvd-ram-ot sem fogom használni,semmi értelme!ujrairható +os tdk lemez a jól bevált modszer.jelenleg énis zöld arita szitázású lemezt használok,még 40dbvan belőle,utána +os lemezekre térek rá valami márkásabbra,pl:philips.de a - -osból elég jó minőség a lila ritek!én eztajánlom inkább,mint az aritát!princo szerintem,csak pénzkidobás,bár hozzáteszem,nekem nemvolt gondom vele,csak haver mondta,hogy egyidő után eltűnik róla az anyag,mert silány minőségű.de vegyél a kezedbe egy princot,aritát-riteket,hasonlitsd össze a színeket,látható a különbség!princo egész világos lila,arita-ritek mélysötét lila.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.