Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) alcher válasza roka (#100) üzenetére


alcher
csendes tag

akkor valószínüleg ennyit tud a 4082b!de nem rá érsz?!nem mindegy,hogy13-15-perc vagy 8-10-perc?!szerintem tök mindegy! az a lényeg tökéletes legyen amit megír! minek a lelkét is kihajtani!az én 4120b-m mint már irtam dualayeres,de a duallayert nemfogom kiprobálni!sőt 12x-en tudja írni a + -okat(ezt sem fogom kiprobálni)a - -ost 8x-osan,de én ráérek! jó nekem 4x-esen!ugyis este irkálok,alatta meg tv-t nézek,vagy filmet.tök mindegy az idő,csak jó legyen!de szerintem biztos,hogy a bios frissítéssel csináltál vele valamit!előtte próbáltad?töltsd vissza rá az eredeti bios-át,már ha engedi,és próbáld ki úgy!

(#102) roka


roka
csendes tag

Igen, próbáltam elötte is, és azért frissitettem firmwaret benne,de ez se segitett.:(
Addig nincs baj, amig 1-2 darabot kell irni,de mikor napi 10-20 db, az nem mindegy!És ezeket mind vissza is kell másolnom gépre,ami kb 8-15 perc:(


Szal igy már nem mindegy,hogy 4x, vagy 8x-os az irás.Főleg ha mentés után fizetnek!!

(#103) alcher válasza roka (#102) üzenetére


alcher
csendes tag

igen-igen,sorry azt nemirtad,hogy dolgozol vele!
én azt javaslom akkor nézz,jól körül a piacon,és érdemes lenne beruháznod egy komolyabb irora,mondjuk én plextort javasolnék.ezek húzosabb árban vannak(öszintén nemtudom,ugyan mit tudnak!)de nagyon megbízható! vagy akkor pioneer,vagy nec.esetleg a lemeztipusokkal végigszórakozni.

(#104) roka


roka
csendes tag

Köszi a tippet, fél órája vettem egy Pioneer DVR-108-ast, 16 szoros,remélem 8x osan ir. Holnap megirom ide a tapasztalataimat,ha nem bánja senki.Teszt light :DD

(#105) Victor-y


Victor-y
aktív tag

Haveromnál jópár Princo-t elrontott és van olyan is, amit nagyon nehezen(szinte már nem is) olvas be ő is, meg más olvasó/író is..:(
Viszont vannak jók is hál' Istennek!

A kérdésem, hogy ha írásnál nem ronotta el, akkor a továbbiakban már biztonságban van a tajta lévő adat(Princo-n)?!?

Ja és ezek 4x-esen voltak írva; a maradékot mondtam neki, hogy már csak 2x-esen írja meg.

Köszi!
Viktor

[Szerkesztve]

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#106) roka


roka
csendes tag

Sajnos a Princot annyian hamasitják,hogy már nincs is igazi szerintem.Ha jól tudom,kitiltották az unióbol,ugy hogy ami még raktáron van,az eladható,de több nem lessz!/Hál' istennek/ Most aa Aritát probálom,ugy nézki hogy jó lesz,és árba se horror.

(#107) alcher válasza roka (#104) üzenetére


alcher
csendes tag

ok okvetlenül ird meg a tapasztalatod!
lehet akkor énis legközelebb pai-ot veszek ha úgy néz ki neked beválik.

(#108) alcher válasza Victor-y (#105) üzenetére


alcher
csendes tag

ha az adat,már rajta van és tudják is olvasni az olvasók,akkor rajta marad az adat,de ha fontos cucc van rajta,javaslom mentsd át aritára,v.ritekre,ill.valami jobb minőségű cuccra.

(#109) Amoonre válasza fokukac (#64) üzenetére


Amoonre
tag

Akkor az írási jár föl le.

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#110) Amoonre válasza Totyi (#63) üzenetére


Amoonre
tag

Nem mert csak filmeket írok dvd-re 6cd anyagát ami 6 db-ban van

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#111) roka


roka
csendes tag

Jó hir! Az asztali lejátszóm, csont nélkül lejátsza a 8x osan irt dvd filmet! Ugy hogy még egy kicsit tesztelem,aztán áttérek 8x Arita-ra.A lejátszó egy egyszerű Daewoo /metroba 22e ft volt./.

Az Alcohol 120% fel is ismeri, RITEK G05 -nek.
Az arita 4x-est meg RITEK G04 -nek. Azt hiszem ennek igy is kell lennie!
Szóval a Pioneer 108 irja 8x osan az Aritát,de majd 50 db körül derül ki,mennyi a hibás:DD

(#112) roka


roka
csendes tag

Itt választ kaphattok minden kérdésre: http://dvdr.uw.hu

(#113) noren válasza alcher (#99) üzenetére


noren
tag

Mire gondolsz frissebb verzió....?

a Firmware...?

Abbol nekem...a A208 van fent...pár hetes...!!:)

Beszéltem tegnap az Lg szervizzel...és be fogom vinni az dvd irót mert valószinű azzal vannak gondok:((

Olyan nincs hogy valami aminek 8x kellene irni elvileg még 4x esen sem tud irni:(

Egy natur gyári dvd...csak 5x-en olvasson holott 12x-en kellene!

Visszem vissza hogy basszanak vele valamit...!!!

noren

(#114) roka


roka
csendes tag

Nah, sziasztok!

Túl vagyok a 40. Arita 8x -os lemez irásán! Mindet visszaolvastattam,másoltam, és megy mind! alcohol 120%-al felment a pillanatnyi sebesség 12x fölé, nem tudom ez mennyire valós a 8x lemeznél.Ugy néz ki eddig, hogy beválik a lemez, csak ne lenne rózsaszín:) a Pioneer is jól muzsikál,de még van mit probálni rajta!RAJTA!

köszi!

(#115) alcher


alcher
csendes tag

hali!
ha valakit érdekelne?megvállnék a gsa-4120-as duallayeres irómtól.
bővebb infot e-mailben.

(#116) idom


idom
csendes tag

Nos, lenne egy kérdésem...állítólag benne van a válasz vhol a fórumban, kerestem de nem találom. Miután UDF-re formáztam a RAM lemezt, mit kell átállítani a Total Commanderben, hogy tudja kezelni? Mert így azt mondja, hogy írásvédett a lemez, szal nem RAM-nak látja! :F
Köszi

[Szerkesztve]

- - --== '' Az emberi világban az okos nők, a gyöngeségükből is erőt kovácsolnak! '' ==-- - -

(#117) Badb0y válasza idom (#116) üzenetére


Badb0y
addikt

Feltetted a hozzá való RAM drivert és utána ujraindítottad a géped? Mert ha nincsen fennt a RAM driver akkor bármire formázhatod akkor se lesz jó.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#118) Akahash


Akahash
csendes tag

En a narancssarga bulkpackra siman irtam vele 8x-an. Ez prodisc s04-es azonositoju lemez volt, asszem fuji alapanyag. Nem csak ez az irom van az lg-tol.
Nem szabad lefikazni, mert amugy nagyon jo irok. Egy gond van veluk mostanaban, hogy a 8x-os aritakat csak negyszeresen irjak. Sztem ez kizarolag firmware hiba lehet, amit potolni fog az lg. Azert gondolom ezt, mert a 12x-es duallayeres irom sem tudja 8x-an irni ezeket a lemezeket. A vilagos kek arita 8x meg nem jart nalam, igy errol nem tudok erdemben nyilatkozni. A pajom siman irja 12x-en a 8x aritakat...DE!..ezen kivul siman elbujhat az lg-k mellett...a tobbi lemeznel. Mert mondjuk 10 fajta lemezbol az LG legalabb kilencet megir, vagy 10-et, es mindet vissza is olvassa, de a pajoval volt mar ra pelda hogy egymas utan 3 tipussal nem tudott kezdeni semmit..egyikkel iraskor, a masik kettovel visszaolvasaskor. Rohej, hogy a NEC eddig minden akadalyt vett.:))....a sima 4x nec iro update utan 8x lett....a'la Nec 2500-Nec 2510...ingyér..:))

Powered by XL600R

(#119) alcher válasza Badb0y (#117) üzenetére


alcher
csendes tag

valószínűleg feltette.másként hogyan tudta volna megformázni a dvd-ramot?

(#120) alcher válasza idom (#116) üzenetére


alcher
csendes tag

nemigazán tudom,hogy csináltad a formázást?én feltettem a dvd-ram drivert amit kaptam(dobozos volt az íróm,abba jár progi).elindítottam a ram drive-t,kiajánlotta a formázás fat32,és azt az udf-est,én az utobbit választottam.gond nélkül megformázta.nekem:Potal commander 6.03-os van,csak a szokásos beállításokkal,formázás után minden további nélkül látta a t.c.a 4.7gb-os(üres)dvd-ram-ot.majd fogtam és simán mintha vinyóról-vinyóra másolnék F5-és már másoltam is az adatokat a ramra,és sikerült is.(win xp,ntfs particó,(no fat32,az nemtudja kezelni!!)formázás után állítolag,már nem is kell a ram-driver,mert az xp alapból tudja kezelni(látja a ramot)

(#121) Badb0y válasza alcher (#119) üzenetére


Badb0y
addikt

Mert én is le tudtam a lemezt formázni de másolni nem tudtam rá, csak ujraindítás után.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#122) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

Üdv. Ma megvettem az Lg-t, és bár túl sokat még nem használtam, elsőre jónak tűnik. Sokat nézelődtem vásárlás előtt (többek között itt is), mire kikötöttem a 4082b-nél. Nekem a teljesítménye jelenleg bőven elég, mivel egy 500as cerkával hasítok még mindig... :) Szóval vettem hozzá próbaképpen két minuszos sima-, illetve egy plusz-os rw-t tédékáéktól. Az rw-t próbáltam ki eddig, mp3-at másoltam rá pár albumot 4xesen. Meglepődtem, mert vitte rendesen, aszittem max talán 2xesen fogok tudni vele írni. Másik örömöm az volt, hogy az LG házimozim is beolvasta a pluszos rw-t. Első blikkre ennyi, majd még irogatok. Ja, fekete a djágaságom, és OEM. 16-ért vettem. Döntésemet nagymértékben befolyásolták az itteni infók, úgyhogy kösz utólag is :) Remélem nem bánom meg..

People always talk about the weather...

(#123) Badb0y válasza musclemuseum (#122) üzenetére


Badb0y
addikt

Nem fogod megbánni :C
Nekem eddig a princoval volt egyedül bajom, mert azt csak 2*esen irta hiába 4*-es, de mint mindenki tudja PRINCOT NE VEGYETEK mert egy nagy határ 3z@r.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#124) noren


noren
tag

Mi az oka hogy nem képes felismerni ez a nyomorúlt író a Verbatin korongot...?

noren

(#125) gallet


gallet
csendes tag

Segítség!!! Van nekem is LG-GSA4082b íróm meg van nagyon occsó ARITA DVD-R és vagyok én aki agyvérzést kap mert: Berakom a lemezt és hiába van ráírva hogy 8x-os a néro nem ad más lehetőséget csak a négyszeres írást. Ez még nem halálos DE elkezd írni és mielött 1% lenne belevágja az arcodba hogy írási hiba. DE nem ám mindíg mert ha még 5-6-szor próbálkozok van hogy sikerül megírni de van hogy nem. Más lemeznél nem fordult elő simán ír mindent irtam vele vagy 100 princo-t semmi baja de ettől megőrülök. Vettem vagy kétszázat bel.Kuka??


Az íronak van baja vagy a nero-nak vagy a lemeznek????????

Segítség van nekem is LG-GSA4082b íróm!!!!!:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.