Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Amoonre


Amoonre
tag

Kérdés. Miért van az hogy 1 óra alatt írja meg a dvd-t 4x-esen és a NEROban 13perc van kiírva. Már mint ennyi idő alatt kéne megírnia???

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#52) Totyi válasza Amoonre (#51) üzenetére


Totyi
őstag

Igen.Elvileg 15 perc kb a 4*-es lemez.Buffer nem ürül közben?Minden simán megy?

(#53) Badb0y válasza noren (#47) üzenetére


Badb0y
addikt

A208

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#54) tobsa


tobsa
tag

Közben rájöttem,hogy a biosban nem volt beállítva az UDMA.Nekem csak 2-re engedte állítani de jó lett.Most megfelelő sebességgel és idő alatt ír.

[Szerkesztve]

(#55) noren válasza tobsa (#54) üzenetére


noren
tag

Élénken érdekelne hogy a biosban hol álítod be az udma módot...!!

Mindamelett én nekem sem irt 1x-esnél gyorsabban...de nekem nem jól volt fűzve fel...mert valaki azt tanácsolta...ne 1 kábelre legyen felfűzbe a vigyoval...!
Amikor változtattam ezen...attol kezdve...dulpa sebességet értem el...!!

noren

(#56) alcher válasza tobsa (#49) üzenetére


alcher
csendes tag

többszörösen összetett a problémád.nézd meg a biosba minek látja,és az eszközkezelőben LG-HLV4082B-DVD-RAM VALAMI ilyesmit kell hogy láss mindkét helyen!milyen oprencer van a gépeden?lehet,hogy atapi driver probléma?azt tudok küldeni.milyen iróprogit használsz?célszerű a legújabb nero,v.bsa record gold.ill.a lemez,milyen lemezt használsz?ha ezekközül egyik sem jön be,akkor sajna rossz az iród,vagy megkell próbálni firmwaret frissiteni.vagy a kábeleket rendezd el,úgy hogy nekem pl:egyik kábelen masteren van a dvd iró,slaven a cd-iró,másik kábel,master1winyó,slave2.winyó.

[Szerkesztve]

(#57) noren válasza alcher (#56) üzenetére


noren
tag

Nos....kezdjük sorban....))

A kábelek úgy vannak fűzva hogy...külön a vigyó és külön a dvd-író...!

Annak ismeri fel a biosban...és a gépen is ami a neve...ezzel nincs is gond!!

én az udma részt nem találtam a dvd-romhoz sehol...!

Op rendszer....az Xp+2 javító csomag....!!

Szovtverek....nos én 2 dologban hiszek...az egyik a dvd decrypter és a clone dvd2
Csak ezt használom...éstelmét nem látom hogy mással kinlodjak...!!

Korongok közül csak Ritec G 0,4 hordozó rétegűre irok..semmi másra...!

Egy korongot ami széltöl szélig van irva azt 12 perc alat menti le iso file-be....
és ezt 28 perc alatt irja meg...!

noren

(#58) zottya 2


zottya 2
csendes tag

Helló mindenkinek. Nem régen vásároltam egy ilyen tipusú irót, de sajnos dvd t még nem igazán sikerült vele irnom. Egyszerüen és gyorsan hogyan lehet vele dvd t irni? Valamiért nem engedi a másolást. Előre is köszönöm a segitséget.

[Szerkesztve]

mindig veszitek valamit, de mindig nyerek is!

(#59) fokukac válasza zottya 2 (#58) üzenetére


fokukac
nagyúr

talán mert az eredeti DVD-k másolásvédettek...

ezt úgy tudod megszüntetni, ha egy erre a célra sozlgáló progival kiiktatod a másolásvédelmet, és úgy rippeled le a filmet.

Ilyen pl a DVDDecrypter.

Bővebben: link

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60) zottya 2


zottya 2
csendes tag

Köszönöm, próbálkozok. Jól jönne mára egy kis siker élmény.

mindig veszitek valamit, de mindig nyerek is!

(#61) Amoonre válasza Totyi (#52) üzenetére


Amoonre
tag

A buffer végig tele van. Viszont van egy másik mérő is amit nem tudok beazonosítani az egyfolytába ingázik 100 és10% között. Lehet hogy itt a bibi??:U

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#62) fokukac válasza zottya 2 (#60) üzenetére


fokukac
nagyúr

és még egy dolog, a filmeket általában újra is kell tömöríteni, hiszen a műsoros DVD-k általában kétrétegű DVD-n vannak, és nagyobbak a 4,38 GB-nál.

ilyen tömörítőprogram a pinnacle instant copy

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#63) Totyi válasza Amoonre (#61) üzenetére


Totyi
őstag

Nem lehet,hogy 100 darabban van amit írni akarsz?Tördezettség mentesítés kéne...lehet...talán.Azért ugrál a buffer.

(#64) fokukac válasza Amoonre (#61) üzenetére


fokukac
nagyúr

van írási és olvasási buffer is.
a neroban felül van az olvasási, alul az írási.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#65) tobsa


tobsa
tag

A biosban ahol látja az íródat enter,ott lehet állítani.

(#66) alcher válasza noren (#57) üzenetére


alcher
csendes tag

hali!
1lépés:eszközkezelő.2.cd-dvd rom meghajtók.3.dvdrom meghajtód,jobb klikk,tulajdonságok,elméletileg itt lehet állítani a dma modot.de ezt elvben elvégzi a windows magától.én gyanítanék még egy ''hibát'',ugyanis a microsoft kiadott egy tetemes listát,hogy az sp2-es javítócsomag jóvoltából egy csomó szoftver,nem kompartibilis a windowszal.(én ujraraknám az xp-t sima sp1-es javítócsomaggal,az sp-2-est feletsd el!)a másik az iróprogik nem hit kérdése,nálam nem jött össze a clone dvd,mert nálam sem ismerte fel a lemezeket,hogy hányszorosan lehet írni!az mind rendben van,hogy dvd-decripter,stb...de az iso,img filéket,én a néróval szoktam kiírni hiba nélkül!de van egy ingyenesen letölthető jókis progi ami az iso-kat tudja kiirni,plusz szolgáltatása,hogy kiirja az általa vélt hibákat és automatice el is küld helyekre(ha talál)a hiba kijavitására.a neve burn4free,innen letolthető:burn4free.com
DE MINDENEK ELŐTT JAVASOLNÁM AZ SP2-EST SZEDD LE!

(#67) alcher válasza fokukac (#62) üzenetére


alcher
csendes tag

hali!
ajánlanék egy másik modszert.dvd-decripter,utána dvd shrenk ami beolvassa a dvd lemez teljes hosszát,ott nagyon precízen kitudod jelölni,mi kell,ill.mi fér rá a 4.7gb-ra.rém egyszerű kezelni a progit.de letudod menteni egyből a lemezről a vinyóra ami kell.

(#68) fokukac válasza alcher (#67) üzenetére


fokukac
nagyúr

a DVDShrink minősége viszont igen sok kívánnivalót hagy maga után.

Az Instant DVD is ugyqanolyan egygombnomásos progi, viszont sokkal szebb a végeredmény. ja, és ugyanúgy be lehet minden állítgatni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69) noren válasza alcher (#66) üzenetére


noren
tag

nos végig vittem ezt a dologot...

de érdekes modon ezt akkor sem láttam amikor a sima 1 javító csomag volt fent:((

tehát

Eszközkezelő--DVD\CD-Meghajtók--Tulajdonságok...!!

Innen nyillik a következő ablak...


Általános--Köteg--Illesztőprogram--Tulajdonságok--Részletek--Régió Kódok Beál.

Ezek között sehol nem lehet be álítani az UDMA modot...!!

De viszont az IDE ATA/ATPI vezérlők

Elsődleges--Másodlagos IDE csatorna

Itt viszont lehet álitani UDMA modot...és be is van álitva...!!


Ta ha pl irsz...mennyi idő alatt irsz meg egy iso filet...ami kb olyan 4.3 G....?

noren

(#70) alcher válasza noren (#69) üzenetére


alcher
csendes tag

hali!
bevallom őszintén,én még nempróbáltam se a decryptert,se a shrenket,a haverom dolozik vele innen az info,meg kiprobáltam,hogy shrenket hogyan kell kezelni.én vinyon kapom a filmeket iso-ba,ill.img-be,én ezért a néróval dolgozom,és megvagyok vele elégedve.4x-es sebességen 12-15-perc körül ír meg egy dvd-t.(ugye attól is függ,ténylegesen4.7gb,v.3.5,4.0.(4.7gb az 15perc).nekem ez a clone dvd nemjött be,még a 4081-esemhez kaptam a dobozban,iróprogit,bsa record gold,a néróval meg évek óta dolgozom,nekem ezek bejöttek.az iróm most 4120b-duallayeres.szerintem próbáld ki a nérót.a clone az cd-knél is inkább arra volt alkalmas,hogy amit azzal grabbaltél,azzal is irtad ki.de érdekes dolgok ezek,nekem ilyen jellegű problémáim nemvoltak soha.pedig nem nagy durranás a gépem;)IV.INTEL2,5PROCI,msi 865chip-es alaplap,és 256-ddr 333-as.xp-sp-1el+amit a netről letöltött magának frissítést.sehol nemkellett semit állítanom,még a biosban sem,mondjuk ott is lehet rendszerbusz sebességet állítani optikai az ata 66-ha jól tudom,vinyok ata 133,de az enyém autón van.más ötletem nincs.

(#71) noren válasza alcher (#70) üzenetére


noren
tag

Ne keverjük össze a dolgokat..! a CloneDVD az tényleg nem jó...!

Viszont ennek van egy másik variánsa a CloneDVD2 ez már tökéletes..!!

A DVD Decrypterrel leszedet dolgokat beolvasom a CloneDVD2 alá..látom hogy melyik chepterben mi van..mert van betekintő ablakom...!Kiszedem ami nem kell..
és van alól egy skála...az nem nagyon szerencsés ha 65% alatt van..!!
Ezután a következő ablakban kiválasztom a hangot és a feliratott...és gogogo..:))


At irási sebesség szerintem nagyon függ a korongoktol hogy mire irsz...
és a korongnak hanyas a versioja...)

Amit látok és tapasztalkok hogy inkább..2x,2,4x sebesség az elég jó...
mert könnyen lehet hogy az asztali dvd irok nem játaszanák le...
vagy is szenvednének vele...:((

noren

(#72) Mujke


Mujke
csendes tag

DVD 4082b-t nagyon elkúrták, anyám munkatársa 10*-szer cserélte. Szériahibás A Samsungot érdemes megvenni. Nekem még TDK-t is elbaszta az LG.

Intel D865 PERL alaplap, Celeron 2,4 GHz, 768 MB DDR RAM, 160 GB Samsung, GeForce 4 Tornado, Creative Sound Blaster Extigy, LG GSA 4082b DVD-RW, LG 16× DVD olvasó

(#73) emre33 válasza Mujke (#72) üzenetére


emre33
addikt

esküszöm te nem vagy maganál.

sajna ven egy-két ember aki zeket a hülyeségeket el is hiszi

[Szerkesztve]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#74) Mujke válasza emre33 (#73) üzenetére


Mujke
csendes tag

mér mondod, hogy nem vaygok magamnál

Intel D865 PERL alaplap, Celeron 2,4 GHz, 768 MB DDR RAM, 160 GB Samsung, GeForce 4 Tornado, Creative Sound Blaster Extigy, LG GSA 4082b DVD-RW, LG 16× DVD olvasó

(#75) alcher válasza noren (#71) üzenetére


alcher
csendes tag

ok köszi!
a lemezes dologot meg nemigazán értem??én most aritára(zöld,ez is ritek féle)irkálok 4x-es sebességgel,az asztali lejátszóm ami elég komoly(philips)minden zokszó nélkül beolvassa lejátsza.amit a haveroknak irok az is mind jó.(- -os 4x max sebbel lehet irni az aritára.)ha lesz időm,akkor fogok csak foglalkozni a lemezgrabeléssel,akkor majd hozzátudok szólni ahhoz is,ha már lesz kellő tapasztalat,most addig kuka maradok.

(#76) alcher válasza Mujke (#72) üzenetére


alcher
csendes tag

kicsit lapozz vissza a fórumban,már kifejtettem,hogy az irókkal kapcsolatban mi lehet igazán a gond!azért ne felejtsük el az lg-azért ott van a toppon,az egyik pc-s magazin ódákat zengett róla!énis azért vettem lg-t!miért pont samsung?lg-samsung mindkettő délkoreai?!samsungot azt nemismerem,de szerintem az lg jobb!lg utána nec,ill plextor!

(#77) Badb0y válasza fokukac (#68) üzenetére


Badb0y
addikt

A DVD Shrinket 10% tömörítésig illik használni. Felette már mást (rebuilder) és ez tényleg jó minőséget ad. De ez nem az az oldal :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#78) fokukac válasza Badb0y (#77) üzenetére


fokukac
nagyúr

mármint úgy érted, hogy az eredeti minőség 90 %-a felett... :)
ugye?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79) Badb0y válasza fokukac (#78) üzenetére


Badb0y
addikt

Szerintem nem :)
Én ugy értem,hogy ha mondjuk 5.5 gigát akarsz ráirni a 4.36-ra az kb 10% tömörítés. De ahogy ezt most leírtam valahogy ugy ahogy te is mondtad :DDD

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#80) noren válasza alcher (#75) üzenetére


noren
tag

Sors is úgy akarta hogy Thomson asztali lejátszót vegyak annak idején...!!

Hogy miért...?Nos...Irtak nekem...filmeket...és volt olyan hogy 4x is megirták!!

És még sem lehetett lejátszani...a nagy titok a Primco korong volt..valami oknál fogva..nem kezeli...a Primco korongokat..!!És mint tudjuk ritka szar minőségű!
Söt azota már ki is vonták a forgalombol:((!:))

Én most Aritára irok..a (fos szinűre)
Az elött...meg lila Arita volt!!

Én többször probálkoztam már azzal hogy felhúztam az irást 4x-esre de erre a 2 féle korongra nem irt 2,4x nél gyorsabban..:((

Szóval...azért irtam neked hogy van összefüggés szerintem abban hogy milyen korongra irunk...!!!

Nem tudom mit lehetne tenni hogy 4x irjak...!

Veszek én is Aritát a zöldet...!
Kiváncsi leszek rá hogy arra tudok e irni...4x-en..!!!

noren

(#81) noren válasza alcher (#75) üzenetére


noren
tag

néz már rá légyszi a www.pc.inf.hu linkre....és te melyiket javaslod onnan!

itt van pár Ritec..kiváncsi vagyok te melyiket javaslod...!!!

noren

(#82) Badb0y válasza noren (#80) üzenetére


Badb0y
addikt

Vegyél RITEK ETALON-t minimálissal drágább és az mint a nevéből is adódik etalon :D

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#83) noren válasza Badb0y (#82) üzenetére


noren
tag

Ha megondod hol lehet kapni...akkor veszek...!!!

noren

(#84) Wektor


Wektor
csendes tag

Hali! LG 4082B miért nem irja az ARITA 8x-os lemezt 8x-osan?
Segitséget köszönöm.
A legujabb bios van benne.

BÁRMI MEGESHET

(#85) alcher válasza noren (#80) üzenetére


alcher
csendes tag

hali!
még mindíg tudsz újat irni nekem!de érdekes!én megvettem a 4081b-met,előszőr princo lemezeket használtam,a néroban az írást,be lehet állítani:2x-re és4x-esre,én beállítottam 4x-esre,és megírta 4x-en,gond nélkül,az asztali lejátszóm is simán vitte,most a 4120b-vel és a ritek és arita lemezekkel is ez a helyzet.nekem ez újdonság ez a2x-es és főleg2,4x-es irás,egy 4x-en írható lemeznél.nagyon furcsa jelenség.nem véletlenül ujrairható lemezt használsz?(kaptál)ott lehet állítani 2x-es,2,4x,4xírást,de hát ott is ha a lemez tudja a 4x-est és azt állítod be,akkor 4x-esen is kéne megírnia!téveszt az íróprogid,szóval ezt,most így énsem értem??

(#86) alcher válasza noren (#81) üzenetére


alcher
csendes tag

nekem ezen az oldalon nemvolt színpatikus egysem,viszont van egy másik oldal,ott van bővebb választék.http://dvdr.atw.hu/ itt akadnak egész márkásak is.pl.:fuji,tdk,az énféle aritám.innen még nem vásároltam,de azt hiszem fogok.én innen vásároltam eddig:www.skynetwork.hu/dvd/ itt van lila ritek is.

(#87) alcher válasza Wektor (#84) üzenetére


alcher
csendes tag

hali!
lenne néhány ötletem.1.biztos 4082b-van és nem 4081b,utóbbi - ost csak 4x-esen tud irni!2.lehet,hogy lebutítottad a masinát az új biosszal,rátöltötted a 4081b-s biost.bioshoz ajánlanám az lg hivatalos oldalát,lg.com és némi(jó műszaki angol tudást,mert a biosok mellett ott van leírva mit frissítenek!!)én nemvagyok biztos magamban ezért hagytam ki eddig a bios frissítéseket.3.esetleg szar a lemez,nemlehet csak 4x-en írni.milyen író progit használsz?ha bent van a lemez,irás előtt,irásisebességnek miket ajánl ki?(2x,4x,8x)kitudod így választani?

(#88) alcher válasza noren (#80) üzenetére


alcher
csendes tag

még valami!! fontos!!
persze van a lemezek között különbség,van 2x-en irható(erre csak 2x-en tudsz irni)
4x-en irhatóra(2x-en,és4x-en),8x-ra(2x-en,4x-en,8x-an).van az ujrairható és a dvd-ram:1-4x-ig,és itt lehet állítani2,4x-es sebességet.
a lejátszód a thomson mindenevő?az én philipsem bírja a + -os és - -os lemezeket is,és most fogok venni + -os lemezt,mert annak valahogy látványosan szebb a képminősége,azt ne kérdezd miért,mert fogalmam sincs.és még a princo lemezeket is hiba nélkül játsza,sőt van 2x-es bridatám azt is.

(#89) Wektor válasza alcher (#87) üzenetére


Wektor
csendes tag

Biztosan 4082B irorol van szó.
A lemez 8x-os ARITA(rozsaszin)
A beállitásban4x 8x szerepel.
A bios A 208.
Valami ötlet?????????????

BÁRMI MEGESHET

(#90) Nyuf


Nyuf
senior tag

Hm sztem az Arita 8x az g05-ös lemez és vmit hallottam ezzel a lemezzel és iroval kapcsban,már nem emléxem,hogy azt,hogy egyeltalán nem irja meg,vagy,hogy csak 4xesen irja,de vmi volt...

Amugy igaz,hogy a g05 rosszabb minöség mint g04?

Debian amd64 sarge

(#91) Wektor válasza Nyuf (#90) üzenetére


Wektor
csendes tag

Szerintem csak azok mondják akiknek beragadt, rengeteg 4x-es lemezük van.
Pontosan nem tudom.
Viszont a PRINKO-bol 10 böl 10 CRC hibás.

BÁRMI MEGESHET

(#92) Roka1


Roka1
csendes tag

HI!
Szal nekem ez a nyolcadik iróm,de mindegyiknek lett valami gyíkja,2-3 hónapon belül.Most a 4082b-m tünik gagyinak,mert eddig 4x-esen irtam/teljesen korrekten/ de most már,ugye, a 8x os lemezek jönnek.Ezt kéne eröltetni,de csak 4x-esen ir :(
Irt már valaki ezzel a tipussal 8x osan? A kiirás szerint 8x osan ir,de időbe,15-17 perc,tehát 4x -es!

(#93) tobsa


tobsa
tag

És mi a gond,nem érsz rá?Én audio cd-t sem írok 4×nél gyorsabban.

(#94) Badb0y válasza noren (#83) üzenetére


Badb0y
addikt

Bővebben: link

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#95) roka


roka
csendes tag

Audiót én se azért irok négyszeresen,mert nem tudok mit kezdeni a ''drága'' időmmel! Szoval,ha már van olcsón 8x dvd,akkor mért várjak negyed órát,mikor az iróm elvileg tudja.E gyébbként a mostani princokat el lehet felejteni. 10/10 szar. crc-hiba.

másik: kiváncsi vagyok,hogy az asztali lejátszóm, mit szól a 8x irt lemezhez.

:F

(#96) noren válasza alcher (#85) üzenetére


noren
tag

Nos...

A DVD Decrypterban van olyan opcíó hogy 2,4x irás...!

Ha belet teszek olyan korongot amit 4x-esen lehet irni akkor is csak 2x-esen lehet megirni..legjobb esetben 2,4x..!!

El kell gondolkodnom azon...hogy miért nem ir 4x-esen...és föleg 8x-oson..!!

Én először a korongokra gondoltam...de attol tartok hogy az iró nem fasza:(

Természetesen használok RW-s DVD-t...ha valamit letöltök és nem tudom milyen akkor arra irom ki...felesleges minden szir-szart kiírni...és ez föleg a filmekre igaz!

Néroval nem szoktam irni...csak néha adatot...ott felteszem 4x-esre és ir..!
De viszont nem látom mennyi a tényleges irási sebesség..!

Úgyan ez a helyzet a CloneDVD''2 vel is nem lehet látni a tényleges irási sebességet!!

A decrypternél viszont látod hány kb ir és hányszoros sebességel..
Igy ez remek kis kontoroll...!!

noren

(#97) noren válasza alcher (#86) üzenetére


noren
tag

Megtaulmányozom a linkeket amiket küldtél nekem...!!

köszi:)

Én amit látok és mások tapasztalata is benne van...hogy csak ''Ritec G 0,4'' hordozó rétegű korongot szabad venni...!!

Arita...Ridata..Traxdata...

noren

(#98) noren válasza alcher (#88) üzenetére


noren
tag

Kicsit olyan szájba rágós volt..milyen korongra mennyivel lehet irni..!!

Hidd el nem vagyok gyogyos és tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal...!:(

A gond csupán ott kezdődik amikor a 4x korongnál beálitód hogy 4x irás és mégis csak 2x-esen irja...!!

Ilyenkor végig kell nézni minden lehetőséget..!!!

Az első..a korong...majd a programok...dvd iró..stb..stb...!

Én most ezeket a köröket futom:(((

A lejátszóm...az bir mindent...nem gond neki az RW-s korong sem..!
Abbol a TDK-t szereti:))

Egyetlen ami megfogja és ez az érzékenységének köszönhető a Primco korongok!

Mindent csinál...kivéve..azt hogy lejátszaná:((

Mint szépen lassan kiderült rosszak a Primco korongok...!:(
Hál' istennek 1 filmem sincs azon...!!

noren

(#99) alcher válasza noren (#96) üzenetére


alcher
csendes tag

hali!
sorry a szájbarágos,leírásért!
mint már irtam az előzőekben a dvd-decrypterhez,nemtudok hozzászólni(szóval megfogtál),mert még nempróbáltam,gőzöm sincs mit csinál,hogy működik.lehet,hogy ö csak 2.4-es maximumon tud.nincs frissebb verziója esetleg?
nagyon tudományos alapon megy itt a buli!az én tényimet már leirtam,az iso fileket,adatot,mp3 a néró is a bs-is,burn4free is irja 4x-en13-15-perc között,ezek tények.de a 2x irommal 1xben is kész volt a cucc 45perc alatt 2x-ben 30perc,én nemfoglalkozom vele ilyen tudományosan,berakom a lemezt,megírja 15-perc alatt,de nemülök a gép előtt még ir,bámulom a tv-t v.filmet nézek.az a lényeg,hogy irja meg hiba nélkül!nem?idő meg van?!

(#100) roka


roka
csendes tag

Szóval 100 szónak is 1 a vége, mégse derült ki,hogy a GSA 4082B ír-e 8 szorosan!!!! Ha valakinek sikerült már vele,legalább 4 GB-t 10perc /vagy kevesebb/ idő alatt megirni,az t megkérném ,hogy jelezze!!Meg hogy milyen lemezre sikerült eztg elkövetni!! Köszi.


Az iró prg-k azt mondják 8x-an ir,de időbe a 4x-ével egyezik meg./15-17 perc./




Most teszteltem egy Pioneer 107D-t, és az 8,30 perc alatt irta meg,ugyanazt az anyagot,ugyanazzal a szoftverrel!!! /Nero 6.3.1.6./

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.