Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) imibogyo válasza ptrsk (#42) üzenetére


imibogyo
veterán

Természetesen ennek továbbra is a te döntésednek kell lennie, de a magyar árból akkor már inkább vennék kettőt külföldről analóg ampermérővel és akkor első körben semmit sem kell tákolnod. Az egyik géppel tudsz dolgozni és alkatrészt gyártani, a másikból meg elkezdhetsz építeni máris egy új gépet, ami kiváló tanulási alap. Ha rábízod magad egy külsős cégre, emberre, te sohasem fogod megtanulni az alapokat sem és akkor mindig fizethetsz majd mindenért. Nem egy nagy ördöngösség ez. Persze vannak fortélyok, trükkök, amik magadtól csak idővel jönnek majd meg egy-egy "aha" pillanatban, de ez is része a mókának szerintem. Ha én könyvtárosként nagyjából meg tudtam tanulni ezt is, meg a 3d nyomtatást is, akkor bárki képes rá. :B

Air assistot meg egy sima rézcsőből is lehet csinálni, ahogy már linkeltük itt is, nem kell hozzá 3d nyomtató, akár két gyors-kötöző is megteszi (nekem van nyomtatóm még sem azzal készül a sajátom (már csak a pumpára várok)). De ha találsz valami jó 3d-s tervet én is szívesen kinyomtatom neked bekerülési költségen, nem kérek munkadíjat semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.