Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz #75376384 #28476 üzenetére

    Gyorsan raneztem. Van par komment ami dragulasra panaszkodik (i.e. ar/ertek arany csokkenes), de a tobbseg problemaja az, hogy tul sok a tobb szaz euros keszlet, amit mar nem tudnak megengedni. Ar/ertek aranytol fuggetlenul.

    Ezt onmagaban en nem latom problemanak. Nem elvarhato, hogy mindenki megengedhessen mindent maganak. Persze, faj latni valami szep dolgot amire nincsen penzunk, de tul lehet elni. A Lego eseten foleg nem latok okot kritikara, amig a keszletek tobbsege messze nem kerul ilyen sokba.

    A Lego tobb keszletet gyart, mint valaha. Ezek a nagy D2C keszletek nem valami helyett jonnek, ha nem lennenek kiadva, valoszinuleg nem jonne semmi helyettuk. Nyilvan a legtobb felnott rajongo ezekre fokuszal, hiszen ezek a leglatvanyosabb es legnagyobb keszletek, es szeretnek birtokolni oket, es pont ezert faj az arcedula igazan. De nem lehet ezeket osszehasonlitani egy random City flagship keszlettel, ami 15 eve kb a csucsot jelentette egy AFOL szamara (SW UCS leszamitva). A Lego egyszeruen bovitette a kinalatot felfele. A megengedhetoseg pedig soha nem volt cel. Miota az eszemet tudom, a Lego premium termek volt mindig is, amit sokak nem tudtak megfizetni.

    Persze, en is panaszkodhatnek, hogy mar nem tudok szinte minden D2C keszletet megvenni egy evben (ahogy regebben szoktam), mert egyre tobb jelenik meg €300+ arsavban (ahogy tobb kommentelo teszi is). First world problem. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés