Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) lacam


lacam
aktív tag

...korán keltem, pedig ma akár délig is fetrenghettem volna.
Szar nekem, tudom...ráadásul egész nap esik.

7től már szólt a Bumeráng, csináltam dolgom, 10kor már ideje lett volna reggeliznem, neki is álltam, de megcsörrent a telefon. Rokont el kell vinni orvoshoz, mert....

Nah akkor reggeli elmarad, öltözés, gyorsanmenés, mert ha sokáig tart a vizit, akkor nem érek vissza fél1-re. (Kb ekkor kezdek el készülni a melóra.)
Szóval orvoslátogatás: Sokan voltak a rendelőben, ezért annyiban maradtunk, hogy a rokon majd telefonál, ha végez a dokinál és majd értemegyek, hazaviszem.
Mondanom sem kell, nem szólt. Már kezdtem kicsit ideges lenni, ezért 2óra eltelével újra autóbaültem és elmentem a rendelőbe. Üres! Namondom, ez szép lesz. Keresés....szerencsére megtaláltam, épp a buszmegálló felé tartott. Persze utána futottam és megkérdeztem, miért nem szólt, mikor nem ez volt megbeszélve?! Válasz nem érkezett...lehet hogy nem akart ezzel terhelni? Pedig nem volt probléma, én ajánlottam, hogy hazadobom.
Na mind1, meg volt a mai "érdekes történet" is.

Ezen felül még egy jack - RCA kábelt is "heggesztettem", f@x@ kis ruszki forrasztópákával, csak mert kellett...nehogymár unatkozzak, nem volt jobb dolgom! :C

..jah és délután 3kor reggeliztem! :Y :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.