Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    Ma voltunk diszplázia előszűrésen. Teljesen mentes a kutyám, meg vagyok nyugodva.
    Amikor a kábítószurit megkapta a kutya, néztem hogy milyen gyorsan kiütötte, volt talán 5-10 mp:U
    Az ébredése... érdekes volt. Remegett mint a kocsonya, aztán amikor fel akart állni, nem ment neki, elkezdett sírni, aktív nyugtatgatásra úgy ahogy megnyugodott. Persze hogy gyalog mentem, telefonálhattam haza hogy jó lenne eljönni értünk, mert nem igazán fogunk hazajutni.
    Hazaértünk, Brúnót letettem a földre, hátsó lábaira nem tudott felállni, ülve is úgy imbolygott mint egy teljesen részeg ember. Aztán kb fél órát még simogattam, utána már fel tudott állni, elvégezte a teendőit, labdát elő, na azzal már mindjárt más volt az állása. Igaz még kicsit szédelgett de úgy voltam vele hogy ha mozog akkor gyorsabban hatástalanodik a kábító cucc.

    Itthon megnéztem a papírokat, amiket kapott a szűrésről, az irányítószámom és a kutya születési ideje is el van írva rajta, csak azt nem értem hogy hogy, amikor jó adatok vannak megadva (előző számlákat meg az ott kapott oltási könyvét megnéztem)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés