Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) PirosHello válasza Snoop27 (#150) üzenetére


PirosHello
senior tag

Már régen nem magyar klán tagja vagyok. Mivel nem "beszélgetek" a klántagokkal, ezért tökmindegy, hogy melyik csapat tagja vagyok.
Egyébként már ez a játék is (mint általában mindegyik) annak kedvez, aki sok pénzt költ rá. Ahhoz, hogy a mostani csúcsszintet elérd, komoly összegeket kell rá költened.
Én megmaradtam az amatőr szintnél (3,3 milla CP-vel), csak a saját kedvtelésemre játszok néha. Nincs az a pénz, amit egyébként ne lehetne elkölteni erre a játékra (is). :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#152) Snoop27 válasza PirosHello (#151) üzenetére


Snoop27
őstag

Nos en a HIT jatekot jatszom mar jo ideje, es nagyon elvezheto, nem annyira penz igenyes jatek nagyon szep grafikaval. S kozben a Heroes of dawn jatekot is tolom mikor idom van, lvl 88as knight vagyok, Hungary klan leader, a legjobb, h a klan tagok 90%a vietnami, sztem azt se tudjak mit jelent a klan neve :DD

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#153) Snoop27


Snoop27
őstag

Letoltottem a jatekot, nem is rossz ez az Ice, mar lvl 2-es, nincs is mar olyan sok a max lvl-ig :D

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#154) Snoop27 válasza Snoop27 (#153) üzenetére


Snoop27
őstag

Haaaat ez nagyon furcsa, felhuztam az Ice-t 10esre, kidobott a net, s mikor visszaleptem eltunt a karakter, mintha nem is csinaltam volna... jol kezdodik.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#155) PirosHello válasza Snoop27 (#154) üzenetére


PirosHello
senior tag

Már lassan másfél éve játszom a Kritikával, de még hasonló sem fordult elő soha velem :Y

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#156) Snoop27 válasza PirosHello (#155) üzenetére


Snoop27
őstag

S hogy erzed, eros az Ice, vagy nem annyira, hogy erdemes lenne felhuzni maxra? Csak mert 5 karakterem 70es, s ha nem eri meg nem toltenem vele az idomet :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#157) PirosHello válasza Snoop27 (#156) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!
Magic ATK-ban a legerősebb karakter.
Physical skill csak 2 van hozzá, azok átlagosak, de magic-ben a legjobb. :R
Nekem 7 awa, 3 nem awa lvl70-esem van, valóban sok :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#158) Snoop27 válasza PirosHello (#157) üzenetére


Snoop27
őstag

Te jo eg, jo sok. Ezek szerint te is jobban elvezed felhuzni maxra, mint utana fejlesztgetni a karaktert.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#159) Snoop27 válasza PirosHello (#157) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem tudom hogy tudnalak ravenni, hogy kiprobald a HIT-et, nagyon elvezned. Sokkal osszetettebb, mint a Kritika, 5 fele karakter van, a haboru is nagyon jol ki van talalva. Par napot adnal neki tuti nagyon elvezned.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#160) PirosHello válasza Snoop27 (#159) üzenetére


PirosHello
senior tag

Sehogyan, már kipróbáltam. Nem tetszett, ahogyan elsőre (meg másodikra) a Kritika sem.
Egyébként a Darkness Reborn-ban törölték a bannolásomat, úgyhogy most néha még azzal is játszom nosztalgiából.
Ezért mást most semmiképpen sem kezdek el :R :N

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#161) Snoop27 válasza PirosHello (#160) üzenetére


Snoop27
őstag

AKkor nem eroltetem tobbet ;) A Darknessbe en is beneztem nemreg de nagyon gyengenek tunt a grafikaja, s nem volt mar kedvem jatszani vele.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#162) PirosHello válasza Snoop27 (#161) üzenetére


PirosHello
senior tag

Most hogy mondod, tényleg :)
Amíg csak azzal játszol fel sem tűnik, csak ha visszamész :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#163) Snoop27 válasza PirosHello (#162) üzenetére


Snoop27
őstag

Pontosan, igy voltam en is. A Kritika sokkal szebb, s a HIT meg annal is szebb (legalabbis nekem), s ezek utan nehez lenne ujra azt megszokni :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#164) Snoop27 válasza PirosHello (#162) üzenetére


Snoop27
őstag

Hogy haladsz a HIT-ben? Latom atalltal hugora, jobban tetszik?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#165) PirosHello válasza Snoop27 (#164) üzenetére


PirosHello
senior tag

Talán egy kicsit jobb. Lehet, hogy kipróbálok egy Kikit :F (még nem tudom).

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#166) Snoop27 válasza PirosHello (#165) üzenetére


Snoop27
őstag

A kiki nagyon jo tud lenne, oriasiakat sebez, en most egy lucast huzok, az se rossz, attol fugg melyiket szereted jobban, a kozel harcost vagy pedig a tavolit.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#167) Snoop27 válasza PirosHello (#165) üzenetére


Snoop27
őstag

Hogy haladsz? Nagyjabol megszoktad mar a jatek stilust?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#168) PirosHello válasza Snoop27 (#167) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, bár még azt, hogy miből mit lehet összeolvasztani, még szoknom kell (pl. 2 db 20-as legendaryból egy véletlenszerű immortal lesz, de gondolom 4 db kővel léptetett legendary weaponból ugyanolyan nevű és típusú immortal).
Sajnos a hugo DEF-je szépen fejlődik, viszont azt ATK pontokkal leragadtam (már 2x annyi a DEF, mint az ATK, viszont így a pályákat nem tudom 3csillagosra hozni :W ).
Amúgy Lucas-al kezdtem én is új karit, bár a Hugo-t szeretném fejleszteni, de mondom, megakadtam kicsit (lelassul lvl 55 után a fejlődés rettentően :W ).

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#169) Snoop27 válasza PirosHello (#168) üzenetére


Snoop27
őstag

A fegyo fejlesztes ugy van ahogy irtad.
Igen lelassul, de a a phantasma island utolso palyajan fejlodsz akkor gyorsan fogsz haladni, foleg ha dupla exp-vel skip-eled a palyakat. A cuccokra probalj obsidianokat tenni, es a fegyora is attackot, es change option-nal allitsd at a fegyodat amig attackot ad, ezek segithetnek.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#170) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok...ezt lehet PC-n tolni azzal az accal amit telón használok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#171) PirosHello válasza Sirandrish (#170) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szerintem nincs akadálya, mivel ugyanaz a szerver...
[link]
A telón is facebook azonosítóval kell, hogy belépj, és utána a PC-n is. Akkor a kettő egyezni fog.
Mivel én tableten és telón is használtam már tanulság, hogy az új eszközön való belépés után nem egyből indul a játék, hanem pl. FB bejelentkezés után kilépni, és újra indítani a játékot :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#172) Sirandrish válasza PirosHello (#171) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most én nem értek valamit? Ez a HIT és a Kritika ugyanaz vaaaaagy? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#173) PirosHello válasza Sirandrish (#172) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én kérek elnézést :W , ez a Kritika játék topicja, és nem a HIT-é (már annyira belemerültünk a HIT kitárgyalásába, hogy én is keverem).
Viszont amit leírtam, igaz a Kritikára is. Google v. FB azonosítóval való belépéssel ugyanarra a szerverre történik a belépés, mint Androidról. Még ugyan nem próbáltam, de ez a meggyőződésem :B .
Egyébként a GAMEVIL fórumán erre (ugyan angolul), de rá lehet kérdezni :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#174) Snoop27


Snoop27
őstag

Valoban mar kicsi keverjuk a dolgokat, nem lattam ertelmet ennek a nehany hozzaszolasnak uj topikot nyitni, de esetleg offba tesszuk ami a HIT-tel kapcsolatos.
Hogy haladsz PirosHello a Kritikaban? Par napja lett meg az awa a nobilia (ha ez aneve) karaklteremnek, eleg jo, bar mintha az elozo ice erosebb let volna.
A HIT-ben pedig felhuztam egy lucast 81re, s nem tudom melyikkel maradjak vegul, azt mondjak a kovetkezo frissites sokat fog dobni az ijjason.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#175) PirosHello válasza Snoop27 (#174) üzenetére


PirosHello
senior tag

A Kritikával lassan, csak a napi ajándékért és guild check-ért lépek be. A karim 3,6 milla CP-s, arra elegendő, hogy külön pénz fizetés nélkül ellegyek vele mind a guild-ben, mind pedig a spec pályákon.
A HIT-ben mindkét karim fejlesztem, a Hugo-t egy kicsit jobban, a Lénát kevésbé. Persze előbb-utóbb a Léna is utoléri a Hugo-t :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#176) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én kb egy hete kezdtem a kritikát, és úgy látom ti kenitek vágjátok a témát.
70et elértem a Berzivel..kb 700K CP-m van,
1 itemet leszámítva minden Ether, a fegyver hála az ajándéknak Ether+. Azt az egy legend itemet is lecserélem ma, ha megkapom az ajcsi Karatot.
Kérdésem hogy mégis mivel lesz ebből 3-4 meg 4-5M CP? :DDD

Illetve merre induljak? Mert ugye most vagyok azon a ponton ahol már nem tudok fejlődni, csak nagyon lassan. Szépen csinálgassam a küldiket, fejlesszem a master lv-t meg farmoljak, aztán majd lesz valami, vagy van valami recept? Nem akarok 2 hét alatt TOP karit, tisztába vagyok vele hogy nem is lehet, csak érdekelne a véleményetek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#177) Snoop27 válasza PirosHello (#175) üzenetére


Snoop27
őstag

A HIT-ben ha teheted a phantasma sziget utolso 2 palyajan fejlodj, nagyon gyors exp, s majd utolag vegig csinalod a tobbi palyat is mikor mar 70 korul leszel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#178) PirosHello válasza Sirandrish (#176) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia,
ami sokat dob a karin:
- olyan meteor, amelyik mindegyik meteorhoz tud adni pl physical attack %-ot, természetesen azok is lehetőleg ethereal szintűek legyenek :D
- a pet, lehetőleg ethereal, lvl 20 felett, baphonet támadáshoz, alice védekezéshez,
- erős klán, amely már minden skilledet többszáz százalékkal megdobja,
- specko skill gems, pl damage decrease, illetve ami a skilleket erősíti, amiket használsz. Ezek lehetőleg lvl.50-60 felettiek legyenek, és minden eszközhöz (ruhához-fegyóhoz lehetőleg ruby ATK növelő gems, ékszerbe skill növelő gems).
- ethereal +-os cuccok, még ha csak első szintűek is
- lvl 40-50-es szintű skill gems-ek, cuccokba beolvasztva

Ezek, amelyek jelentősen dobnak a CP-n (3-4 milla között). E felett már minden meteor ethereal 5-ös szintű, pet 25-ös szintű, nagyon erős klán, 100-110 körüli spec gems-ek és persze Ethereal+ os fegyók lvl 30-on és mindegyik legalább 5-ször egybeolvasztva ugyanolyan, ethereal+-os lvl 20-as cuccal Ez kb.5-6-8 milla CP :U

Én 1,5 éve játszom, nem könnyű a fejlődés egy idő után (lásd az okát a "Darkness Reborn" topic utolsó hozzászólásomat), na meg az ember meg is unja :W

További jó szórakozást és kitartást kívánok!

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#179) Sirandrish válasza PirosHello (#178) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jézusom! :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#180) Snoop27 válasza Sirandrish (#179) üzenetére


Snoop27
őstag

Probald ki a HIT-et, lehet jobban fog tetszeni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#181) Sirandrish válasza Snoop27 (#180) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Kritika is nagyon bejön, csak szerintem rettentően el van túlozva.
Játszottam már pár MMO-val, de itt sokmindent túlzásnak érzem. Persze értem én hogy perkálni kéne, de hogy ennyire? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#182) Snoop27 válasza Sirandrish (#181) üzenetére


Snoop27
őstag

Emiatt hagytam abba jo 1 evvel ezelott, a legnagyobb magyar klanban voltam a legerosebbek kozott de a sok hulyeseggel annyira elrontottak, hogy teljesen elment a kedvem tole, par hete ujra elkezdtem de csak szorakozasbol, klant nem is kerestem, mert az mar kotelezetsegekkel jar.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#183) Sirandrish válasza Snoop27 (#182) üzenetére


Sirandrish
legenda

Általában ha eléri az ember a max szintet akkor megnyílnak a lehetőségek, de itt ezt nem érzem.
Hiába a full Ether set (az már megvan), de egy Hell mapot sem bírok farmolni rendesem. Az utolsó map pályáit még easyn sem nagyon bírom. Értem én hogy messze nem maxos még a kari, de kezdő 70esnek nagyon nem rossz szerintem...mégsem lehet vele boldogulni.Persze lehet csak én vagyok bamba :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#184) PirosHello válasza Sirandrish (#183) üzenetére


PirosHello
senior tag

Teljesen egyedül nem is fogod tudni ezeket a pályákat megcsinálni, kell egy erős "barát", aki a végén szinte kivégzi a boss-t.
Az erős baráton 6-8 milla CP-vel rendelkező embert értek 1 milla CP alatti karival (persze a boss-ig el is kell jutni :U )
2 milla körüli CP-vel már egy 3-4 millás baráttal is végig tudsz menni.

Ha végignyomtad a pályákat, megnyílik a lehetőség az Elite Stage-ekhez (14 különböző erősségű szint). Itt már nincs barát, egyedül kell legyűrnöd a bivalyerős ellent 1:30-on belül. Ráadásul itt már az sem mindegy, hogy milyen skilleket milyen pettel használsz....Viszont itt van lehetőség egyből ether cuccot kapni :R
Egyébként ha végignyomtad a pályákat, ez az elit szint már nehezebb kihívás, amit kb. fél év aktív játék után, pénz ráköltésével tudsz csak megcsinálni.
Végül is minden játékfejlesztőnek ez a célja: lehetőleg fizess :W , ingyen nem adnak sokat....Ő belőlünk él, ez a munkája :D

Ja, és nekem van még a főkarin kívül 5 db 1,1-1,7 milla CP közötti figurám :D , ami a "csapatjátékokhoz" jól jön....Na ez már valóban hosszabb időt vesz igénybe, 1 karival igazán semmire sem mész :Y

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#185) Sirandrish válasza PirosHello (#184) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van pár ilyen a friendlistámon, de ugye csak egyszer jöhetnek egy nap. Meg megmondom a frankót, nem is igazán érzem sikernek a sikert, ha a boss felét "más" üti le nekem.

Most kis szegényként a socketekkel próbálkoztam..sikerült is elvernem 45M-et (3 próba) hogy kapjak 1szer topázt meg 2szer zafírt...a két legszarabbat...köszike gondoltam magamban :D
Nah nem baj...hamar bisszajön...csak 40-50 instát (ami nem ad semmit) kell mennem ahhoz hogy kapjak annyi zafírt amivel kitudom farmolni majd megint :D

Karineveket mondhatnál hogy felvegyelek "segítőnek" :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#186) PirosHello válasza Sirandrish (#185) üzenetére


PirosHello
senior tag

Giant69, ....691,.....692, .....693, egészent a Giant698-ig (asszem). Nézd meg, mert ebből van 3, amelyik nem awa, csak lvl 70-es, azokat ne jelöld be.
Viszont a Te nickedet is írd meg, mert manapság a 2 milla alattiakat élből elutasítom..... :B :B

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#187) Snoop27 válasza PirosHello (#186) üzenetére


Snoop27
őstag

Ezek szerint te is kiprobaltal minden karit.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#188) PirosHello válasza Snoop27 (#187) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, a mostani újak kivételével mindet.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#189) Sirandrish válasza PirosHello (#186) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sirandrish és Skippee lesz a két karim :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#190) PirosHello válasza Sirandrish (#189) üzenetére


PirosHello
senior tag

Bocsi, a Skippee 2 karinál kinyomtam, oda küldtem invitet én 😶

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#191) Sirandrish válasza PirosHello (#190) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben, Köszönöm:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#192) Snoop27


Snoop27
őstag

En a HIT miatt robbanok neha, foleg mikor guild war van, engem celoznak meg elsore s alig birok elmenekulni. Hiaba van nagy def-em. Sajnos ez a baj az ijjassal, mindenki ra ugrik. Ha ujra kezdenem tuti kikit csinalnek, bar most van egy lvl 81es lucas-om is, az nagyon oda csap, ha az ellenfel csapataban van 1 akkor szinte biztosra veheto a vereseg.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#193) Snoop27 válasza PirosHello (#190) üzenetére


Snoop27
őstag

Hogy haladsz a jatekokkal? A Kritikaba mar jo par napja nem leptem be, a HIT_ben pedig most vezettek be ujra a Phantasma island-ot, ott fejlodj majd, mert nagyon gyorsan fogsz haladni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#194) PirosHello válasza Snoop27 (#193) üzenetére


PirosHello
senior tag

A Kritikába csak a kötelező (napi ajándék+guild check) lépek be, mert a HIT-et nyomom ezerrel :B :U .
Nem szeretnél egy HIT topikot is nyitni ? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#195) Snoop27 válasza PirosHello (#194) üzenetére


Snoop27
őstag

Itt is van [link]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#196) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok ! :)

Habár még új vagyok a játékban nagyon tetszik.
Jelenleg egy Dark Valeryie és egy Cat Acrobatom van ami AWA-s de a sebzései biztos, hogy nem a legjobbak a szintejikhez képest. Továbbá most egy Blood Deemont kezdtem el felhúzni.
Az AWA guideokat most kezdtem el értelmezgetni és fordítgatni (első körben magamnak hiszen nagyon minimális az angol tudásom). Ha készen lesz akkor valakinek van igénye arra, hogy ha az kész van akkor megosszam veletek ? :) (Ha már 1 ember igent mond akkor már megérte :P )

Illetve Ti tudtatok erről ?
Kritika Online - PC

Sajnos teljesen különálló mint a mobilos verzió (sajnos) de egyelőre tetszetős a videók alapján.
Most fogom telepíteni.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#197) PirosHello válasza Roxkex (#196) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!
Nem tudom, ismered e a BlueStacks nevű PC-s programot, amivel Androidos játékokat tudsz PC-n is játszani, így a Kritikát is (az eredetit, az eddig megszerzett karaktereiddel).
Ha ismered, elnézést :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#198) Roxkex válasza PirosHello (#197) üzenetére


Roxkex
senior tag

Igen ismerem a programot.
Amióta a BS3 van azóta kicsit furán viselkedik mert kicsit késve reagál a gombokra érdekes módon.
De a régebbivel tökéletes volt nyomni a Kritikát de ezzel már így szinte élvezhetetlen és egy nehezebb stage-t le se tudok vele hozni. Ha ez még nem volna elég akkor ott van az is, hogy folyton kidobál, hogy "hack detected" -.-"

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#199) PirosHello válasza Roxkex (#198) üzenetére


PirosHello
senior tag

OK, akkor jó.
A "hack detected" figyelmeztetést akkor dobja, ha chrome fut a háttérben.
Nekem egyébként 6 db awa és 3 db lvl 70-es karim van, de már nem vagyok aktív.
Én már a HIT-et (Heroes of incredible tales) nyomom lassan egy éve.

A Kritika után nehéz volt megszokni, de most már jobban tetszik (többféle PvP lehetőség van benne, míg a Kritika gw-je 1vs1 elleni "automata" csak, nem Te irányítod).
A HIT-ben viszont a gw is 3vs3 elleni (csak a guild-ből az általad választott 2 emberrel mész), míg a 3vs3 PvP battle véletlenszerűen sorsol melléd 2 embert.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#200) Roxkex válasza PirosHello (#199) üzenetére


Roxkex
senior tag

Az poénos mert nekem a telefonomon fent sincsen a chrome :D
A gépemen meg főleg nincsen fent. Habár chromium alapú (ha nem tévedek) Opera (másodlagos böngi) fent van a gépen de nem feltétlen szokott futni a háttérben de akkor majd meglessük lehet az a gond :)

Néztem a HIT-et is de azért a Redmi 3 PRO nem bírja el olyan jól, hogy biztonsággal tudjak vele játszani a nélkül, hogy zavarna az akadozás. :(

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.