Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Snoop27 válasza PirosHello (#49) üzenetére


Snoop27
őstag

Ha kilepsz elveszted, csak akkor marad meg ha kidobnak.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#52) PirosHello válasza PirosHello (#49) üzenetére


PirosHello
senior tag

Meg is van a válasz. Nyilvános klánból kilépve nem veszi el a GSP-ket. :R :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#53) Snoop27 válasza PirosHello (#52) üzenetére


Snoop27
őstag

Jo, hogy irtad, ezt nem is tudtam :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#54) Snoop27


Snoop27
őstag

Meseljetek fiatalok, hogy haladtok a jatekban? En mostanaban kezdem kicsit unni, de nem tervezem, hogy abba hagyom. A peteket huzom lassan, alice 20as, bapho 17es, a tobbivel nem foglalkozom.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#55) PirosHello válasza Snoop27 (#54) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem van még hova fejlődnöm :)
A főkarim 1,1M CP-s, de az a pet, amit a klában lehet megvenni 5k+125k GSP-ért, még csak 11-es szinten van, és a cuccaim is többnyire még lvl 20 alattiak.
A meteorok 1 karihoz meg vannak, 5-ös arany szinten van mind. A kövek is többnyire 10-esek és 9-esek, ott sem állok rosszul.
Másik két karakterrel most léptem be Tücsihez, azok még nagyon gyenguskák :W .
Annyi időm nincs, hogy mindennap minden karival foglalkozzak.....

Néha már én is unom.....

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#56) Fecokn válasza Snoop27 (#54) üzenetére


Fecokn
csendes újonc

Nekem főleg az időhiány a gond. Most az új karit tolom. Nemsokára 1,2M cp. De van még mit csinálni rajta. Főleg awa. Jó lenne mindent feltolni maxra és még 400-500 pontot összekapni , mire skillek is awa képesek lesznek. 😊

Tucsi

(#57) PirosHello válasza Snoop27 (#54) üzenetére


PirosHello
senior tag

Csak egy kérdés: Miután minden charakter skillem a főkarinál awa szinten fullon van, minek ad még mindig awa küldetéseket?
Tudom később esetleg használni még az awa stone-okat valamire?

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#58) Snoop27 válasza PirosHello (#57) üzenetére


Snoop27
őstag

Valoszinuleg a jovoben feljebb toljak a skillek hatarat, vagy pedig ujabb skilleket vezetnek be, s akkor hasznos lehet. Nekem is van mar 800-900 pontom pluszban, de nem zavar, megfer ott :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#59) PirosHello válasza Snoop27 (#58) üzenetére


PirosHello
senior tag

Köszi az infót, akkor nyugi van :R
Már azt hittem, valami még elkerülte a figyelmemet :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#60) Snoop27 válasza Fecokn (#56) üzenetére


Snoop27
őstag

En nem allok annyira jol cp szempontjabol, a mainemnek is csak 1.84 mila cp-je van, bar volt mar 2.3 is, de alice petemet ujra kellett optoljam defre (hp, def, dmg red), igy bar kevesebb a cp-m az arenaban 3.5 milasokat csapok le, szamomra ez a lenyegesebb :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#61) PirosHello válasza Snoop27 (#60) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mi történt veled?
Egyszer csak azt látom, hogy már nem zserbo a klán vezetője, Te és Zoli90 nincs a guildben, sőt, napok óta be sem léptek :F :F
Mi történt, csak nem bannoltak? (remélem nem, de akkor mi van?)

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#62) Wucky


Wucky
senior tag

Pedig Zolit láttam tegnap fent.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#63) PirosHello válasza Wucky (#62) üzenetére


PirosHello
senior tag

Tücsinél lehet, de Zserbónál (bocs, már Puncavera) a LegendsofHungary-ban már nincsen :N

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#64) Wucky válasza PirosHello (#63) üzenetére


Wucky
senior tag

A global chaten láttam. :K

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#65) Snoop27 válasza PirosHello (#61) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem tortent semmi kulonos csak kicsit elment a kedvem a jatektol es szunetelek kicsit, s addig megkertem zserbot tegyen ki, legyen hely masoknak. Ki lett a klan vezer? Ugy tudom csaladi gondjai vannak s emiatt nincs ideje a jatekra.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#66) PirosHello válasza Snoop27 (#65) üzenetére


PirosHello
senior tag

A klán vezetője Puncavera lett.
Remélem kis pihenő után visszatérsz majd a játékhoz :)

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#67) Snoop27 válasza PirosHello (#66) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia. Igen, ugy tervezem, hogy mindenkepp vissza fogok meg terni. Jelenleg az Order and Chaos Online-t jatszom neha, regebb meg szorakoztam vele, most ujra megtetszett :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#68) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok! Mi ujsag feletek? Csalad, gyerek? :DDD A jatekkal hogy haladtok? En meg mindig az Order and Chaos Online-t jatszom mikor idom engedi (Observer`s market szerver, probaljatok ki, megeri). Penteken kezdem el hordani a kicsit bolcsibe, szoval van programom :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#69) PirosHello válasza Snoop27 (#68) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mi már 6 osztályos gimibe járunk :DDD
Még mindig nyomom a játékot, már a Demon Blad-em is awa :)) Mivel még csak 650 000cp, ezért Tücsi még nem rakott be céhes harcba, majd ha erősödök :U
Most egy Pet szintet ugranék karátért (2100), de megvárom az event-et, mert 58% esélyre nem merek ennyit kockáztatni :W
Várunk vissza a bölcsiből a játékba :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#70) PirosHello


PirosHello
senior tag

Úgy döntöttem, kilépek a LegendsofHungary klánból. 1,5 m CP-s karimat nem hajlandó Puncavera berakni céhes harcba támadónak, csak védőnek.
Hiába írtam a guild chatre, oda se bagóznak :W
Lehet, hogy ha kiléptem, akkör Tücsihez kérem majd a felvételemet, 2 karim már úgy is nála van :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#71) Snoop27 válasza PirosHello (#70) üzenetére


Snoop27
őstag

Miert fontos neked annyira, hogy tamado legyel? Ugysem kapsz pontot a szezon vegen, nincs ertelme idegeskedj emiatt, 1 gonddal kevesebb :)
Azt nem tudod veletlenul itt a forumban hogy lehet mas kepet betenni avatarnak a valaszthatokon kivul? El kell erni egy bizonyos komment szamot?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#72) Wucky válasza PirosHello (#70) üzenetére


Wucky
senior tag

Tücsi jelenleg 8 napja inaktív. Sok melója van.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#73) PirosHello válasza Snoop27 (#71) üzenetére


PirosHello
senior tag

itt olvass utána
Én is így kaptam.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#74) Snoop27 válasza PirosHello (#73) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi, akkor nekem felejtos, mivel nem vagyok senior tag :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#75) PirosHello válasza Snoop27 (#74) üzenetére


PirosHello
senior tag

még gyorsan szólj hozzá 10 szakmai topikhoz, és az leszel :R
[link]

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#76) Snoop27 válasza PirosHello (#75) üzenetére


Snoop27
őstag

Sosem amiatt szoltam hozza valamihez, de majdcsak osszejon, nem surgos :) meg jatszol a Kritikaval? Hogy haladsz?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#77) PirosHello válasza Snoop27 (#76) üzenetére


PirosHello
senior tag

Természetesen :D

1,52 m CP-s Cat főkari, 2 db (demon blade 900 eCP, eclair 760 eCP) awa kari, 1 db 400eCP-s berseker, + apróságok.
Most is a pettel "szenvedek", mert ugyan "Ő még csak most 14", de awa pet kellene a reális fejlesztéséhez (legendary-ra már túl kics esélyt ad).
Sztem most fogok "belassulni", azaz nem túl látványosan tovább fejlődni.
Nem baj, ráérek.... :B

Zserbónál és Tücsinél nem dőlnek a tornyok, mert nagyon kevesen ütik Őket, ráadásul ide már kellenének az erős karik is. Úgy hogy egyelőre guild szinten is megrekedtünk :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#78) Snoop27 válasza PirosHello (#77) üzenetére


Snoop27
őstag

De legalabb kapod a + statokat a klan utan, az is sokat szamit. zoli90 es zserbo mar nem aktivak?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#79) PirosHello válasza Snoop27 (#78) üzenetére


PirosHello
senior tag

Zoli90 már nincs a klánban (zserbótól kilépett), zserbó pedig nem túl aktív. Bizonyára a korábbi problémája még mindig fennáll.
Puncavera pedig nem tudja összefogni a csapatot, nem igazán foglalkozik vele.
Van úgy, hogy 2 nap alatt nem jön össze 1 "képernyőnyi" guild chat, pedig régebben az is pörgős volt. Most "halott".

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#80) PirosHello válasza Snoop27 (#78) üzenetére


PirosHello
senior tag

egyébként már senior tag is vagy. gratula :C

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#81) Snoop27 válasza PirosHello (#80) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi :) Ha jol ertettem be kell irjak a forumba, hogy szeretnek avatart cserelni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#82) PirosHello válasza Snoop27 (#81) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ment p.ü.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#83) PirosHello válasza PirosHello (#79) üzenetére


PirosHello
senior tag

Már Tücsi sem túl aktív.
A guildek kezdenek "szétesni", alig van valaki, aki napi szinten üti a bossokat.
Már ha van, aki egyáltalán elindítja :W .

Úgy látszik, hogy:
- többen megunták, vagy
- változás következett be a magánéletükben (család, munka, egyéb problémák). :F

Bár egyik játék sem "örök", csak túl hirtelen hagyták abba többen is.
Még egy-két hónapot adok neki, azután valszeg én is abbahagyom.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#84) Snoop27 válasza PirosHello (#83) üzenetére


Snoop27
őstag

:( En jelenleg egy EvilBane nevezetu jatekot jatszom, egeszen jo, s a grafikaja is remek, probald ki ezt is, hatha lefoglal :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#85) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok! Ujra visszaterek a jatekba. Ezeket az elite palyakat erdemes megcsinalni? Adnak jo cuccokat? Van meg mas ujdonsag is amirol tudnom kellene? Koszi.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#86) PirosHello válasza Snoop27 (#85) üzenetére


PirosHello
senior tag

Változások:
- a "Combine" menüpont alatt most már van "Ethereal +" funkció, amellyel a cuccokat 35-ös szintig lehet feltolni
- a "Hell" pályákaért általában egy legendary ticketet ad (ha sikeresen megcsinálod)
- ha a World Map-on a 10. (Crater of the pure ore) pálya végéig (azaz a Boss-t is legyőzöd) Hell módban, akkor megnyílnak az "Elite" pályák is (odáig még nem jutottam el).

Többen a régiek közül átmentek Zolihoz egy másik 50-es magyar klánba.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#87) Snoop27 válasza PirosHello (#86) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi, valoban eleg sok a valtozas, s az utolso elit palyak mar nagyon nehezek. Jelenleg 2 jatekkal jatszom mikor van idom, de mar egyre kevesebb a kedvem es idom is ra (ami nagy mertekben a fiamnak is koszonheto) viszont ezek az ujitasok a jatek javara valtak.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#88) Snoop27


Snoop27
őstag

Uj karakterrol lehet tudni valamit? Milyen tipusu lesz, s mikortol lesz bevezetve?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#89) PirosHello válasza Snoop27 (#88) üzenetére


PirosHello
senior tag

Passzolom.
Egyelőre a meglévőkkel sem bírok :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#90) Snoop27 válasza PirosHello (#89) üzenetére


Snoop27
őstag

Tul sok van es keves az idod? :) En csak 3-mal jatszom, a tobbi 5-ot csak penzgyujtesre hasznalom.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#91) PirosHello válasza Snoop27 (#90) üzenetére


PirosHello
senior tag

Valahogy úgy :D
Más: a hétvégén a guild master "csak úgy" kitett a LegendsofHungary klánból, pedig minden nap csekkoltam a klánt.
Tornyot már régen nem ütöttünk, mivel reménytelen volt (teljesen szétesett a társaság).
Nem is bánom hogy kiraktak, majd ha egyszer elég erős leszek mind a hét karakteremmel, alapítok egy saját csapatot.
Addig elvagyok 50-es szintű nyitott klánokban.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#92) Snoop27 válasza PirosHello (#91) üzenetére


Snoop27
őstag

Szolj ha erdekel es beteszlek a Gojszlik-ba, ott egy karim de nem jatszom most vele, megmondom vegyenek fel ahelyett ha erdekel a dolog. Az valoban aktiv klan, minden tornyot ledontenek, 3.5 mila cp-vel nem is csoda.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#93) PirosHello válasza Snoop27 (#92) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az jó lenne.... :R (persze csak ha nem gond, nekem jelenleg a játék öröme miatt a jelenlegi helyzetem is megfelel).
Mivel a Giant69-es főkarimmal mindennap játszom, azért nem lenne rossz egy erős klánhoz tartozni vele, tornyokat is ütni (na nem mintha marha erős lennék :DDD ).
Látom ott Zoli a klán gazda, ezek szerint a LOH guildből átment, és átcsábított néhány régi ismerőst is oda?

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#94) Snoop27 válasza PirosHello (#93) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, szinte minden nagy kari oda ment at, zserbo is ott van pl.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#95) PirosHello válasza Snoop27 (#94) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen tudom, mert zserbo még mindig benne van az 50-es baráti listámban :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96) Snoop27 válasza PirosHello (#95) üzenetére


Snoop27
őstag

Mi ujsag fiatalok? Sajnos nagyon kihalt lett ez a topic, mar nem jatszik senki Kritikat? :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#97) PirosHello válasza Snoop27 (#96) üzenetére


PirosHello
senior tag

Már hogy a csodába ne :D
Csak 5 db awa karakterrel + 3db még nem awa karakterrel kicsit lassú a fejlődési lehetőség (no meg persze cash nélkül :DDD ) ..... :R
Én majdnem minden nap nézem a totyikot, de rajtunk kívül senki sem ír ide :((( Pedig biztosan sok magyar játszik (már ami a guild csatornán megy duma, abból gondolom :D)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#98) Snoop27 válasza PirosHello (#97) üzenetére


Snoop27
őstag

Azta, jol haladsz, meg gyozod idovel? :) Igen, tuti sok magyar jatszik csak lehet nem hasznaljak ezt a forumot, lehet nem is tudnak rola.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#99) PirosHello válasza Snoop27 (#98) üzenetére


PirosHello
senior tag

Idővel és türelemmel egyre kevésbé.
Van, hogy egy nap csak a napi guild check-et csinálom meg+életeket küldök a haveroknak, hogy ki ne rakjanak.
Viszont van olyan nap, amikor kézzel fogható a fejlődés (awa skillek, meteoritok) a sub karaktereknél.
Ez jobb, de nem lehet minden nap ilyen :W .

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#100) Snoop27 válasza PirosHello (#99) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem kell tulzasba sem esni, mint pl. zoli90, o egesz nap bent van, nem szabad elfelejteni, hogy csak egy jatek.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.