Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) PirosHello válasza Snoop27 (#100) üzenetére


PirosHello
senior tag

Persze, a szemem sem bírná egész nap :DDD
Napi 1-1,5 óra átlagosan talán meg van a Kritikával.
Nekem tetszett a Darknessben a 3-3 elleni harc, kár hogy itt nem csinálták meg (kb. 3-3 egyforma erejű játékost szabad persze csak összerakni)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#102) Snoop27 válasza PirosHello (#101) üzenetére


Snoop27
őstag

En jelenleg 2 masik jatekot jatszom, azok is tetszenek, gondoltam ra, hogy visszaterek a Kritikaba, de mikor lattam mennyire el vagyok maradva a tobbiektol elment a kedvem tole :U

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#103) PirosHello válasza Snoop27 (#102) üzenetére


PirosHello
senior tag

Attól függ, mit szeretnél: játszani saját szórakoztatásodra, vagy olyanokkal lépést tartani, akik éjjel-nappal ezt játszák, és még zsét is tolnak bele :U
Az előbbire jó, az utóbbival meg nem érdemes foglalkozni :K

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#104) Snoop27 válasza PirosHello (#103) üzenetére


Snoop27
őstag

Ez is igaz, csak tudod az emberben benne van a versenyszellem :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#105) PirosHello válasza Snoop27 (#104) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ezt tudom, de az néha sajnos kevés. A versenyért tenni is kell :U
Versenyezni csak azonos kategóriában (súlycsoportban) érdemes.
Különben a versenyt már akkor elvesztetted, mikor még el sem kezdődött :W

Bennem is van versenyszellem, mégsem próbálom olyanokkal felvenni a versenyt (vagy hasonlítani azokhoz), akiknek ez a játék tölti ki az idejüket, és láthatóan rengeteg pénzt ölnek bele.

Max arra jó a versenyszellem, hogy az ember megpróbálja utolérni azokat, akikkel "versenyben szeretne maradni" :DDD Aztán ha nem sikerül, akkor levonja a konzekvenciát :O

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106) Snoop27 válasza PirosHello (#105) üzenetére


Snoop27
őstag

Legtobbszor nem sikerul versenyben maradni, de talan igy a jo, mindent a helyen kell kezelni. Vannak ujdonsagok a jatekban? Meg elvezheto?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#107) PirosHello válasza Snoop27 (#106) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az elite pályákon és az új karakteren kívül nincs (Burst Breaker).
Nekem ez az új figura tetszik, már 760e CP-nél tartok vele, és természetesen ő az 5. awa figurám :U

Sajnos a bapho-val nem tudok 15-ös szintnél feljebb menni, mert ahhoz még egy bapho kell, és kb. 1/2 évente gyűlik össze az awa pethez a 20 ticket, és még akkor sem biztos, hogy bapho-t fog dobni :O
Úgy hogy már csak "játszogatok", főleg az új figurákkal. A régiekkel már a "daily dungeon"-t sem csinálom meg, csak a haveroknak küldöm a csókokat, és a guild-ben kötelezően ütöm a boss-t.

Már azon is gondolkodtam, hogy még 1-2 embert összegyűjtve ennyi karakterrel lassan saját csapatot alakítok (5 awa, két lvl70-es egy lvl 65-ös és egy lvl 25-ös karakter).
Aztán az ottani eredmény már a "saját öröm".... :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#108) Snoop27 válasza PirosHello (#107) üzenetére


Snoop27
őstag

En meg nem probaltam az uj karit, de lehet csinalok egyet, teljen az ido :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#109) Snoop27


Snoop27
őstag

Elkezdtem en is egy uj karit, egesz jo, mar 70es, most kezdem az awa questeket. Jo idotoltes :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#110) Snoop27


Snoop27
őstag

Lenne nehany amator kerdesem : 1. hogy is kell socketelni? 2. ekezetes nevet adtam a karimnak, kinek kell irni, hogy kicsereljek? Sajnos igy nem jelennek meg a kommentek.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#111) PirosHello válasza Snoop27 (#110) üzenetére


PirosHello
senior tag

Socketelni?
Már mint hogy követ vagy opált beletenni a cuccokba?
Ha ezt érted rajta, akkor a cuccosban egy ugyanolyan cuccossal az inventory-ban 5-10 milla golddal először üres socketet kell létrehozni, majd a Gems menüben az Equipment fülön található tárgyakat tehetsz be a cuccba (nyaklánc, gyűrű fülbevaló->skill, vagy special opalokat, a többibe köveket).
Név megváltoztatást gondolom a Gamevil ->Kritika fórumon kérhetsz az admintól.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#112) Snoop27 válasza PirosHello (#111) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi, megtalaltam. Irtam a suportnak is, azt kertek kuldjek egy kepet a chat-rol, ami nem sok mindent fog tartalmazni, mivel mindig ures.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#113) PirosHello


PirosHello
senior tag

Mivel kaptam egy tabletet ajándékba, elkezdtem játszani a "Mage and minions" játékkal, egészen szórakoztató :K

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#114) Snoop27 válasza PirosHello (#113) üzenetére


Snoop27
őstag

Es hogy tetszik? Elvezheto? Gyors a fejlodes?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#115) PirosHello válasza Snoop27 (#114) üzenetére


PirosHello
senior tag

Élvezhető, viszonylag gyors a fejlődés is.
Persze sokkal gyorsabb lenne pénzért :W , de még a havi csomagot sem veszem meg, mert úgy szórakoztatóbb :R

Telón nem tudnám játszani. mert nagy a "harcmező", más az irányítás is, különböző képernyőre rajzolt betűkkel (V, O, fordított V, stb.) lehet a skilleket előhívni, sztem csak tableten élvezhető.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#116) Snoop27 válasza PirosHello (#115) üzenetére


Snoop27
őstag

AKkor nekem felejtos, mivel telorol jatszom (Note 5).

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#117) Snoop27 válasza PirosHello (#115) üzenetére


Snoop27
őstag

Esetleg probald ki a HIT jatekot is, egy ideje ezzel szorakozom (a Crasher mellett) es nagyon tetszetos.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#118) PirosHello válasza Snoop27 (#117) üzenetére


PirosHello
senior tag

A HIT valóban jó, de nagyon "Kritika" séma (még a kezdőképernyőn a menük is szinte azonosak), csak más grafikával.
Amíg még kitartok a Kritika mellett, másik ugyanolyat nem kezdek el. :R
Igazából még mindig a DR nálam az etalon, függetlenül attól,hogy bannoltak :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#119) Snoop27 válasza PirosHello (#118) üzenetére


Snoop27
őstag

Valoban hasonlo viszont sokkal nyugisabb jatek, legalabbis szamomra :) A DR-t nagyon reg nem raktam mar fel, nagyon elment tole a kedvem, ahogy a Kritikatol is, egy ido utan nagyon sablonossa, monotonna valik az egesz, kotelessegnek erzed, hogy belepj a jatekba, mintha o iranyitana engem es nem en ot.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#120) PirosHello válasza Snoop27 (#119) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1 :K

Az a baj, hogy túlságosan is kitartó vagyok (az átlagnál is jobban), és "sajnálnám" veszni azt a sok "eredményt", amit már elértem.

Persze ha csak játékként tekintenék rá, és bevenném a lexarom tablettát, abba tudnám hagyni, viszont újat nem kezdenék jó szívvel, mert mindig ott motoszkálna bennem a "bűntudat", hogy miért hagytam elveszni az egy év alatt elért eredményeket?

Ez egy "ördögi kör", inkább nem hagyom abba, viszont már csak a napi betevőkért, na meg a néha megjelenő újdonságokért (karikért, pályákért) játszom. Ez még mindig jobb (játékkal töltött idő szempontjából), mintha újat kezdenék, mert akkor ismét több időt töltenék játékkal, és azt már nem szeretném.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#121) Snoop27 válasza PirosHello (#120) üzenetére


Snoop27
őstag

Egyetertek veled. Kb. 15 evet MMO-ztam, sok jatekot kiprobaltam (WoW-on kivul), s lassan fuggove is valtam, volt mikor ejjel is felkeltem, mert volt vmi idiota csata, stb. s talan emiatt is lett elegem az ilyen tipusu fuggosegbol (bar hallottam olyan 50 evest is aki WoW-ozik evek ota es nem bir leallni). Ezt ereztem, a Kritikanal is, mar reggel az volt bennem, hogy lepjek be, s meguntam. Amig elvezel valamit es szorakoztat jatszd, de mikor mar kotelessegednek erzed akkor kell abba hagyni, de egy csak sajat velemeny :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#122) PirosHello válasza Snoop27 (#121) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én is csak 1-2 hónapja "szereztem vissza az irányítást" a játék felett.
Napi 1/2-1 órát játszom, és amint untat abbahagyom.
De ha nincs kedvem, be sem lépek.

Talán már ezért sem kezdek újat. A tableten most inkább filmeket nézek, nagyon jó online filmek vannak fennt a neten :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#123) Snoop27 válasza PirosHello (#122) üzenetére


Snoop27
őstag

Nagyon helyes :) Mi legalabb mar kigyogyultunk, de latod te is, hogy egyre inkabb ez a fuggoseg jellemzo az uj generaciora is. En csak ezt a 2 jatekot jatszom napi 1-2 orat (HIT, Crasher), keves a napi kuldi, es automatikusan öl, a kisfiam mar egyre nagyobb, szoval hamarosan mar csak vele fogom jatszani es a telot elasom jo melyre :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#124) Snoop27 válasza PirosHello (#122) üzenetére


Snoop27
őstag

Mi ujsag feled? Megy meg a jatek? En meg mindig a HIT-et jatszom, nehezebb megunni mint a tobbit :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#125) PirosHello válasza Snoop27 (#124) üzenetére


PirosHello
senior tag

Kb. ugyanaz, mint pár hónapja: néha játszom, néha hanyagolom.
Azért ez eventeken (no meg a napi betevőként) kapott ajándékokkal lassan 2 millio CP fölé kúsztam a főkarival, de már "nem hoz lázba".
Sniper Fury-val (mesterlövész játék) kötöm le magam tableten, (tök jó a grafikája), meg a Mage and Minions játékot nyomom ((szintén tök jó graffal). Na ezekkel játszom.
Más újság nincs. Mindenütt csend és hullaszag :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#126) Snoop27 válasza PirosHello (#125) üzenetére


Snoop27
őstag

A Sneper Fury nekem is nagyon tetszett, le is toltom ujra :D Kritikaban meg magyar klanban vagy? Ott is nagy a csend?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#127) PirosHello válasza Snoop27 (#126) üzenetére


PirosHello
senior tag

Már régen nem magyar klánban vagyok.
Megváltoztak a tagok, akik maradtak azok kidobtak.
Most egy tök idegen csapatban vagyok, de amúgy sem szoktam chat fórumon beszélgetni.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#128) Snoop27 válasza PirosHello (#127) üzenetére


Snoop27
őstag

Azt hiszem le fogom tolteni es megnezem mi ujdonsag van a jatekban, bar tuti nem fogom annyira elvezni mint regebb, elment a varazsa.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#129) Snoop27


Snoop27
őstag

Kb. 10 percig jatszodtam es le is toroltem :) Valahogy mar nem jon be igazan, a HIT-nek sokkal jobb grafikaja van, bar neha mar azt is unom :K Lehet ez a korral jar.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#130) PirosHello válasza Snoop27 (#129) üzenetére


PirosHello
senior tag

Egy idő után minden játékot meg lehet unni.
A játékkészítőknek kihívás, hogy ez az időpont minél később következzen be.
Addig pedig lehetőleg fizess is, mert amíg nekünk szórakozás, nekik pusztán üzlet.

Sajnos minden játékra utóbb ráunnak az emberek, és akkor már nem igazán fejlesztenek a játékkészítők (kevés a befizetés). Ekkor dobják be a korábban kifejlesztett XY 2 nevű játékot, amely jobb graffal, kicsit újragombolt játékmenettel ismét tömegeket vonz, mert akkor már a márkanév (pl. Kritika) garancia is egyben.
És ismét dől a lé.

És ez így megy a végtelenségig.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#131) Snoop27 válasza PirosHello (#130) üzenetére


Snoop27
őstag

Teljesen igazad van, viszont ugy erzem ezt mi is igy csinalnank :) Adj meg egy eselyt a HIT-nek, ma jelent meg az uj karakter, az ijjas, tetszene neked a jatek, par napot szanj ra sztem :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#132) Snoop27 válasza PirosHello (#130) üzenetére


Snoop27
őstag

Gyere HIT-beeee! :D Most csinalunk uj magyar klant, Tetszeni fog a jatek, van magus, ijjas, dual blade-es es kardos. Ami a legfobb, hogy auto battle van, vagyis magaban oldokol, nem kell klikkelgetni naphosszat.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#133) PirosHello válasza Snoop27 (#132) üzenetére


PirosHello
senior tag

Áááá, éppen elég az a 3 játék, amivel most játszo(gato)k. A HIT nem jön be amúgy sem, pedig kipróbáltam.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#134) Snoop27 válasza PirosHello (#133) üzenetére


Snoop27
őstag

Pedig jo lett volna, nekem bejon :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#135) mf5113


mf5113
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem! :/
El kezdem játszani ezzel a fantasztikus játékkal és már elértem az első karimmal a lvl45-öt :)
De a map mikor beléptem újra a fiókomba eltünt minden :/
Hogy ha átállítom a nyelvet vagy a billentyűzet nyelvét akkor átrak egy másik szerverre vagy mi ? :(
Hive fiókot használok, esetleg ha facebook szinkronizálást választok vagy google play játék fiókot akkor nem fogja ezt csinálni? Kérlek segítsetek mert nem tudom most mit tegyek.

(#136) Snoop27 válasza mf5113 (#135) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia. Oszinten nekem fogalmam sincs, nekem nem volt ilyen problemam. Nem emlekszel legeloszor google vagy fb konton kapcsolodtal? Mert ha ujra belepsz akkor ujra megjelenik a karaktered. Ha mar ugyis eltunt akkor esetleg megprobalhatod hogy belepsz google es fb konttal is, s meglatod megjelenik-e a karakter, mar ugysincs mit veszits.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#137) mf5113 válasza Snoop27 (#136) üzenetére


mf5113
csendes tag

Hive fiókot használtam eddig csak, de nem hozzam mindig a másik szerverre lök át :S 1x sierült behoznom mikor a billenyűzet nyelvélt átállítottam angolra, de most már akkro se hozza be :(, az baj így meg nem merek új karaktert se kezdeni mert mi van ha az is eltűnik. Emulátort használok "bluestacks"-ot.
Ezen a másik szerveren csináltam kíváncsiságból 2x karit, és azokat mindig behozza de a másikat nem :/ nem tudom mit tegyek.

[ Szerkesztve ]

(#138) Snoop27 válasza mf5113 (#137) üzenetére


Snoop27
őstag

Probalj rairni PirosHello-ra, sztem o tud neked segiteni, a kozelmultban is jatszodta meg, en mar eleg reg nem leptem be.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#139) mf5113 válasza Snoop27 (#138) üzenetére


mf5113
csendes tag

okész köszi :)
Na de közben elkezdem egy új karit, remélem ez megmarad :S,
A Magic Def meteorit mit csinál ? csak már ami pshyihikal skill volt most az egész magic lett a hatására.

(#140) PirosHello válasza mf5113 (#137) üzenetére


PirosHello
senior tag

ment p.ü. ;)

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#141) PirosHello válasza mf5113 (#139) üzenetére


PirosHello
senior tag

Másik kari (vagy csapat torony leütése, napi monster wave) magic ATK-ja ellen véd.
Mindig ott van az ellennél, hogy ha "high magic ATK", akkor ezzel a meteorral tudsz védekezni.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#142) mf5113 válasza PirosHello (#141) üzenetére


mf5113
csendes tag

És a VIP lvl-t érdemes fejleszteni? sokat ad? csak mert elég drága.

(#143) Snoop27 válasza mf5113 (#142) üzenetére


Snoop27
őstag

Erdemes, viszont ahhoz penzt kell kolts a jatekra. Ha van mibol akkor hajra, ha nincs akkoris tudsz fejlodni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#144) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

lol azt hittem, hogy ez a játék kritikája lesz... kellett pár google search mire rájöttem, hogy a kritika szó a játék nevében van benne

(#145) Snoop27 válasza Mad_Wolf (#144) üzenetére


Snoop27
őstag

:) A jatek neve a Kritika :) Jol el lehet vele szorakozni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#146) PointMan


PointMan
újonc

Sziasztok! Most töltöttem le a Kritikat, eddig Darkness Reborn párti voltam, de kisse alabbhagyott mar a lelkesedes... :D Tudnátok tanacsot adni, hogy melyik karaktert valasszam?

(#147) PirosHello válasza PointMan (#146) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia,
az új karakterek közül az Ice Warlock és a Burst Breaker jól sikerült (nekem elsősorban az IW jött be). :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#148) Snoop27 válasza PirosHello (#147) üzenetére


Snoop27
őstag

En nem is hallottam meg az uj karakterekrol, lehet teszek egy probat :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#149) PirosHello válasza Snoop27 (#148) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mióta nem vagy aktív, elég sok változás történt más téren is (meteoritok, pet, felszerelés, stb. fejlesztésében).
Annyi féle fejlesztési lehetőség van már, hogy az igazi "nagyágyúk" 8-11 milla CP-vel rendelkeznek :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#150) Snoop27 válasza PirosHello (#149) üzenetére


Snoop27
őstag

Hogy mennyivel??? :Y Atya eg. Igy mar kedvem sincs jatszani ha bele gondolok mennyire le lennek maradva toluk :) Ismeros nevek meg vannak a regi magyar klanbol vagy lebtobben ujak?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.