Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) F_Balazs válasza Frozen (#80) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

OK., beletolok mindent. :P ;]

(#82) Zoli-bácsi válasza Frozen (#80) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Hamarosan?

Már alig van benne valami, kb kuka az egész. :D

(#83) Frozen válasza Zoli-bácsi (#82) üzenetére


Frozen
őstag

az akkor lesz mikor már az az 1-2 holder is kifogja venni az utolsó hasznot is a kezdeti tökéhez képest és az alá fog menni az árfolyam ,aki a csucsok közelében vásárolt az szerintem mind bukta és még hisz benne erősen hogy ez még mennyi fog szerintem ezek vásárolnak csak napközben hogy minimalizálják a veszteséget csak utána jön nekik a leves mikor tovább megy az eladás lefele.Föleg ugy hogy alacsony ár miatt már szinte ada is csak csepeghet talán

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#84) Zoli-bácsi válasza Frozen (#83) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Kb a tizedére esett, szerinted ez még nem beszakadás? :D

(#85) #49155328 válasza Frozen (#83) üzenetére


#49155328
törölt tag

Meddig foglalkoztat ez még téged :F
Mit akarsz egy shitcointól?
Azóta már a 10-et, kukáztam. ;]

(#86) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Ugyan tudom, hogy már van shitcoin-os jósos projekt, viszont a múltkor megköszöntem az infót a gypsy miatt (20x) ezért most megosztanám veletek. Nemrég kaptam a tippem a Gypsy TG moderátorától, hogy új gypsy token indul, ahol már van valamennyi botvédelem. Egyenlőre jól néz ki :) :
https://poocoin.app/tokens/0xc5e31f30f645b84f7a324cb5ec82797a5b639476

(nem garancia, hogy ez is megy 20x-et és biztosan nem rug, egyenlőre jónak nézki, mindenki saját felelőlésgre vásároljon, amennyiért amennyit nem sajnál!)

(#87) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

37k-n volt a BTC-nek egy nagyon erős támasza, ha a bálnák is úgy akarják lemegyünk addig. :P

(#88) GuMipOkE válasza F_Balazs (#87) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Simán lehet, de valószínűbbnek látom, hogy ha az S&P500 hétfőn összeszedi magát, akkor felfelé fog menni az irány. Az elmúlt 4 napban rossz volt nézni az indexet, és ennek megfelelően dobálták el a tokeneket is. Most, hogy weekend van és a tőzsdék zárva, kicsit nyugszanak a kedélyek a kripto piacon (pl a harmony ATH-ra ment).

(#89) Hory84


Hory84
tag

STEP

Thank me later.

(#90) F_Balazs válasza GuMipOkE (#88) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Igen, úgy tűnik össze fogja szedni magát a kripto-piac. Persze nem tudni, hogy a következő gyomros honnan és mikor jön. :P ;]

(#91) GuMipOkE válasza Hory84 (#89) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Nekikészültem, de aztán mégsem. Egyébként miért gondolod? A chart most elég kutyául néz ki, de ezt leszámítva.

(#92) Fecogame


Fecogame
veterán

Zuhanás :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#93) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Úgy tűnik megint remek hetet nyitottunk. ;]

(#94) tisztelturam válasza F_Balazs (#93) üzenetére


tisztelturam
tag

Egyszer úgyis minden visszaáll és rekordot dönt. Most lehet addig stakelni, bár alíg hoz valamit ,de legalább több lesz minimállal a coin dbszám

(#95) F_Balazs válasza tisztelturam (#94) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Egyszer vissza, bár nem tudom hogy ez most megint a klasszikusan gyenge szeptemberek számlájára írandó-e. Mármint az elmúlt 1 hét.

(#96) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Mi a búbánatos lóhere van a kriptopiacon már megint ?! :D Ideje lenne már egy fellendülésnek :)

(#97) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Komoly piros dildó van ma is! :Y

(#98) acsati


acsati
aktív tag

Litecoint mi lelte?

(#99) hard74 válasza acsati (#98) üzenetére


hard74
senior tag

Kilőtt erősen!
Sikerült elkapnom csúcsát, legalábbis eddig úgy tűnik.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#100) BaLee válasza hard74 (#99) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Okát tudod? Mert ilyenkor vétek eladni, ha olyan hír miatt ugrott akkor fog az menni még tovább. Litecoin volt már közel 400$ is.

Csak mert párszor már jártam így, hogy 2$ körül gyengélkedett valami, felugrott nagyon hirtelen 2.7$-ra, eladtam nagy örömömben, 2 nap múlva már 4$ volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.