Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GuMipOkE válasza F_Balazs (#50) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Nem az a kérdés, hogy mennyi idő, hanem az, hogy "milyen" idő. Tavaly december és május 12 között 10x-es árra futott. Ha az intézményi befektetők még jobban meglódulnának, akkor extrém esetben az sem lenne elképzelhetetlen.

(#52) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Solana egy állat.... :)) Minden döglődik, az meg most estére felkúszott 198-ig is, amit láttam :D

(#53) BeLucZ válasza BeLucZ (#52) üzenetére


BeLucZ
addikt

SOL 215 wtf :D

(#54) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Megsüvegelendő, amit a SOL művel ezekben a háború sújtotta napokban... :DDD

(#55) BeLucZ válasza F_Balazs (#54) üzenetére


BeLucZ
addikt

<3 SOL <3

(#56) hard74 válasza F_Balazs (#54) üzenetére


hard74
senior tag

Az ALGO is jól nyomja.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#57) F_Balazs válasza hard74 (#56) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Viszont érdekes, hogy a szélhámos Cardano esetén árfolyam szempontjából semmi jele annak, hogy pár nap múlva hard fork / smart contract élesítés... senki nem akarja megpumpálni már.

(#58) Frozen válasza F_Balazs (#54) üzenetére


Frozen
őstag

pontosan a napokban aztán majd jön a meglepetés ,jól látszik pár napja hete hol volt az árfolyam :))

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59) tisztelturam válasza F_Balazs (#57) üzenetére


tisztelturam
tag

Ment fel majd 1.5$-t ez nem elég neked? Nem mellesleg a coinok már csak ilyenek hírre tervre ugranak majd mikor ezek megvalósulnak már semmi hatása a dolognak

(#60) F_Balazs válasza Frozen (#58) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Nem törvényszerű ám, hogy ötödölődni fog az árfolyam. :)

(#61) F_Balazs válasza tisztelturam (#59) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Csak azt nem vette senki számításba, hogy az ada smart contract update-je nem egészen hiba nélküli. :D Egyből meg is torpant a vevői lendület.

(#62) Frozen válasza F_Balazs (#60) üzenetére


Frozen
őstag

Ez kb olyan álom ,mint az hogy annyi már nem lesz...
Azt kell megérteni ezek nem stabil coinok és bármikor lehet váratlan kilengés és nagyobb rá az esély hogy lefelé fog menni mint az hogy felfelé.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#63) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Mióta bekapta a BTC (meg persze szinte minden más coin is...) a gyomrost, azóta a piac feltünően petyhüdt, enervált. Pikk-pakk megtörték a korábbi bikapiaci hangulatot.

(#64) GuMipOkE válasza F_Balazs (#63) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Szerintem csak kivárnak a befektetők (legalábbis egy része), hogy milyen irányba mozdul, folytatódik-e a saleoff.

(#65) koxx


koxx
MODERÁTOR

Solanat meg vettem 205 korul, aztan felugrott 210 fole, de az is megtorpant kicsit. Sebaj elfer addig a tarcaban amig 5000 nem lesz :))

(#66) F_Balazs válasza koxx (#65) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Én nem vagyok nagyravágyó, már a 220$-nak tökéletesen örülnék. :DDD

(#67) syIex válasza koxx (#1) üzenetére


syIex
veterán

Ismét érdekes lehet! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#68) koxx válasza syIex (#67) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:C

(#69) #49155328 válasza F_Balazs (#63) üzenetére


#49155328
törölt tag

Zoomolj ki Balázska! Aztán relax!

(#70) OPiiPO válasza #49155328 (#69) üzenetére


OPiiPO
addikt

szuszá :)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#71) Frozen válasza F_Balazs (#66) üzenetére


Frozen
őstag

jó lesz az 120 dollárnak is meg 20 dollárnak :))

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#72) F_Balazs válasza Frozen (#71) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Ez nem a Charles token, hogy földbe álljon! :DDD

(#73) BeLucZ válasza Frozen (#71) üzenetére


BeLucZ
addikt

Olyan negatív vagy mindig, de sajnos sokszor kíméletlenül fájdalmasan reális :D Reméljük azért 20 dolcsira nem köhög már vissza, mert tud valamit a sol, amit a többiek nem.

(#74) Frozen válasza BeLucZ (#73) üzenetére


Frozen
őstag

én mindig azt nézem meg mi honnan indul el azaz a kiindulási pont a bull előtt és általában több hetes vagy havi ciklust nézek, a tűske ha egy rövid ideig volt csak egy pont felett és a több helyen meg a béka feneke alatt az nem jó befektetés lehet játszani a 10-20% os ugrással meg lehet többet is szakitani ,de a nagy buko is benne van mindig. És a kripto 1x megpihen akkor a sok noname el fog tünni vag yugy beesik mint amit nem vár senki kb ott a dog meg a shiba nézd meg tartja még magát de lesz az még ettől is lényegesen akcios.
A nagyon is vissza fognak kuszni idővel

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#75) BeLucZ válasza Frozen (#74) üzenetére


BeLucZ
addikt

na jó a doge egy mémcoin kvázi nulla valós értékkel, Solana meg egy világverő gyorsaságban és képességekben, nem egy kategória szerintem :)

(#76) Frozen válasza BeLucZ (#75) üzenetére


Frozen
őstag

csak az nft miatt van felkapva,
indulj ki abból a btc is közel majdnem 30-50% ot ingazodik és még tél sincs

solona is nézd meg miket leng ki na meg majd amikor eljön a pihenő :D

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77) BeLucZ válasza Frozen (#76) üzenetére


BeLucZ
addikt

te hova jósolnád a maximum árfolyamát ?

(#78) Frozen válasza BeLucZ (#77) üzenetére


Frozen
őstag

sehova maximum értéket nem szoktam , ez minig attól függ a piac hogy kapja fel és mekkora a hype körülötte

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#79) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Mi folyik itt gyerekek? Lassan ETH is vissza lesz rugdosva 3000 alá? :DDD
Gyanúsan hasonlít nekem ez idén áprilishoz-májushoz.

(#80) Frozen válasza F_Balazs (#79) üzenetére


Frozen
őstag

akkor vásárolj be jó sokat :D

Charlesből lassan nem lesz senki aki vásárol mindenki csak elad jól befog szakadni hamarosan :D :)) Remélem senki nem fürdött be vele innen

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#81) F_Balazs válasza Frozen (#80) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

OK., beletolok mindent. :P ;]

(#82) Zoli-bácsi válasza Frozen (#80) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Hamarosan?

Már alig van benne valami, kb kuka az egész. :D

(#83) Frozen válasza Zoli-bácsi (#82) üzenetére


Frozen
őstag

az akkor lesz mikor már az az 1-2 holder is kifogja venni az utolsó hasznot is a kezdeti tökéhez képest és az alá fog menni az árfolyam ,aki a csucsok közelében vásárolt az szerintem mind bukta és még hisz benne erősen hogy ez még mennyi fog szerintem ezek vásárolnak csak napközben hogy minimalizálják a veszteséget csak utána jön nekik a leves mikor tovább megy az eladás lefele.Föleg ugy hogy alacsony ár miatt már szinte ada is csak csepeghet talán

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#84) Zoli-bácsi válasza Frozen (#83) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Kb a tizedére esett, szerinted ez még nem beszakadás? :D

(#85) #49155328 válasza Frozen (#83) üzenetére


#49155328
törölt tag

Meddig foglalkoztat ez még téged :F
Mit akarsz egy shitcointól?
Azóta már a 10-et, kukáztam. ;]

(#86) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Ugyan tudom, hogy már van shitcoin-os jósos projekt, viszont a múltkor megköszöntem az infót a gypsy miatt (20x) ezért most megosztanám veletek. Nemrég kaptam a tippem a Gypsy TG moderátorától, hogy új gypsy token indul, ahol már van valamennyi botvédelem. Egyenlőre jól néz ki :) :
https://poocoin.app/tokens/0xc5e31f30f645b84f7a324cb5ec82797a5b639476

(nem garancia, hogy ez is megy 20x-et és biztosan nem rug, egyenlőre jónak nézki, mindenki saját felelőlésgre vásároljon, amennyiért amennyit nem sajnál!)

(#87) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

37k-n volt a BTC-nek egy nagyon erős támasza, ha a bálnák is úgy akarják lemegyünk addig. :P

(#88) GuMipOkE válasza F_Balazs (#87) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Simán lehet, de valószínűbbnek látom, hogy ha az S&P500 hétfőn összeszedi magát, akkor felfelé fog menni az irány. Az elmúlt 4 napban rossz volt nézni az indexet, és ennek megfelelően dobálták el a tokeneket is. Most, hogy weekend van és a tőzsdék zárva, kicsit nyugszanak a kedélyek a kripto piacon (pl a harmony ATH-ra ment).

(#89) Hory84


Hory84
tag

STEP

Thank me later.

(#90) F_Balazs válasza GuMipOkE (#88) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Igen, úgy tűnik össze fogja szedni magát a kripto-piac. Persze nem tudni, hogy a következő gyomros honnan és mikor jön. :P ;]

(#91) GuMipOkE válasza Hory84 (#89) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Nekikészültem, de aztán mégsem. Egyébként miért gondolod? A chart most elég kutyául néz ki, de ezt leszámítva.

(#92) Fecogame


Fecogame
veterán

Zuhanás :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#93) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Úgy tűnik megint remek hetet nyitottunk. ;]

(#94) tisztelturam válasza F_Balazs (#93) üzenetére


tisztelturam
tag

Egyszer úgyis minden visszaáll és rekordot dönt. Most lehet addig stakelni, bár alíg hoz valamit ,de legalább több lesz minimállal a coin dbszám

(#95) F_Balazs válasza tisztelturam (#94) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Egyszer vissza, bár nem tudom hogy ez most megint a klasszikusan gyenge szeptemberek számlájára írandó-e. Mármint az elmúlt 1 hét.

(#96) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Mi a búbánatos lóhere van a kriptopiacon már megint ?! :D Ideje lenne már egy fellendülésnek :)

(#97) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Komoly piros dildó van ma is! :Y

(#98) acsati


acsati
aktív tag

Litecoint mi lelte?

(#99) hard74 válasza acsati (#98) üzenetére


hard74
senior tag

Kilőtt erősen!
Sikerült elkapnom csúcsát, legalábbis eddig úgy tűnik.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#100) BaLee válasza hard74 (#99) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Okát tudod? Mert ilyenkor vétek eladni, ha olyan hír miatt ugrott akkor fog az menni még tovább. Litecoin volt már közel 400$ is.

Csak mert párszor már jártam így, hogy 2$ körül gyengélkedett valami, felugrott nagyon hirtelen 2.7$-ra, eladtam nagy örömömben, 2 nap múlva már 4$ volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.