Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Közlekedés

Hozzászólások

(#1) BosX


BosX
aktív tag

Bátorkodom megnyitni a témát, hogy ne a benzines és a ringtopic legyen szétoffolva.
Tehát itt lehet beszélgetni a közlekedés minden vállfajáról, autó,busz,villamos,repülő,hajó stb.:)

Mivel jársz dolgozni/tanulni, miért,mennyiért, elégedett vegy-e vele,
hogy javítanál a közlekedésen, bármi jöhet:D

mentality, tradition, history. these things never change.

(#2) BosX


BosX
aktív tag

Bővebben: link

scang: én is így vettem észre, 99ben kezdtem el Pestre bejárni busszal, és kb félévig nem volt dugó, utána mindig bedugult reggel a bevezető út.
Aztán csináltak egy másik elterelőutat, így mostmár a faluszélén van reggelente sor.
Az újautóeladási statok is ezt támasztják alá szvsz..

A legkritikusabb napok a hétfő,csütörtök,péntek.

mentality, tradition, history. these things never change.

(#3) Lord Zero válasza BosX (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

most az történik, h kb 10 elszánt user nyüstöli a keresőt, h találjon egy olyan topicot, ami (minő csoda) pont erről szól, és nyomhassák a bővebben:linkeket :D

on: gyűlölöm a pesti forgalmat
ki nem?

nem, mindegy

(#4) Arhquis válasza Lord Zero (#3) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Mindenki Vladimirr kenyerére pályázik :D

Amugy télleg elég szánalmas pesten a közlekedés. Nagy dugók, meg ilyenek.
De én inkább szegeden tudom, milyen rossz ez.

Délutánonként az Izabella hídra vezető úton vagy 200 kocsi vár a szegény jelzőlámpára.
Még jó, hogy a villamos pályára nem lehet ráhajtani ott!

(#5) BosX válasza Lord Zero (#3) üzenetére


BosX
aktív tag

Hát én is megnéztem a keresőt, mielőtt megnyitottam, és pl. közlekedés/tömegközlekedés szóra semmi nem adott ki, volánbuszra/bkv-ra se semmi érdemlegeset, ezért bátorkodtam nyitni egyet:)

De persze ez nem jelenti azt hogy Vlad nem linkel be hamarosan 25millió hszes közlekedési topikot:D

On: Én javarészt gyorsan tudok mozogni a belvároson belül bkvval, jobban bejön mint a várjunk órákat a sárgabuszra...

De városban is főleg a kötöttpályás dolgok működnek a legjobban, villamos, metró...

mentality, tradition, history. these things never change.

(#6) micro


micro
addikt

Csak annyit mondok, hogy bicikli, és Bővebben: link

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#7) BosX


BosX
aktív tag

Miért nincs összekötve a ráckevei és a csepeli HÉV:F

mentality, tradition, history. these things never change.

(#8) ngabor2 válasza BosX (#7) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Mert ha össze lenne kötve, akkor nem kellene még egy jegy a kettő között...

(#9) Yutani


Yutani
nagyúr

Nem akartam nyitni a témának új topicot, így ide írom:

Botrányos a közlekedési helyzet Budapesten!

Bár ezt mindenki tudja, aki kocsiban ülve áll a dugóban reggeltől estig, még hétvégén is. Sajnos ott tartunk, hogy egész nap erős forgalom van a városban.
Most ráadásul több helyen útfelújítás is folyik. De ez nem elég, a budai alsórakpartot is lezárták a Lágymányosi és a Petőfi híd között, ezért a budai rakpart most már végig bedugul.

Mikor lesz itt rend???

SOHA.

#tarcsad

(#10) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Én azt nem értem hogy miért kell évente 2*felújítani a Szentednrei hévet?és ráadásul 3hónapos egy felújítás:(((

Original's never fit - Socket 370

(#11) sky77 válasza Yutani (#9) üzenetére


sky77
aktív tag

Ez a botrányos érthető a tömegközlekedésre is. Ma Tímár utca és Szépvölgyi út között úgy 10 percet ácsorgott a hévpótló, mert meg kellett várni, amíg leaszfaltozzák előtte az utat. Pompás. Aztán a delikvens eljut mondjuk Batthyány térre, ahol ugye nincs metrómegálló, bla-bla-bla... Grat. Ilyen viszonylatban lehet hogy drága egy kicsit a BKV...

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#12) crab válasza BosX (#1) üzenetére


crab
senior tag

hát én busszal jártam suliba, napi 60 km-t. az egyetlen problémám az az, hogy az ikarus c56-on kívül nincs olyan busz amiben elférek, pedig nem vagyok túl magas, 180 valáhány cm. ezt úgy kell érteni, hogy ilyen magzati pózt kellett felvennem, hogy ne szoruljak be a két ülés közé és fel is tudjak állni mikor megérkezek.
egyébként szerettem buszozni.:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Közlekedés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.