Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#381) SztiviVander válasza LLKobe (#347) üzenetére


SztiviVander
őstag

"Én egy dolgot nem értek: miért nem értik már meg az emberek hogy a mobil net nem torrentezésre való? Fogadjátok el."
Megértettük, tudjuk, köszi. Kutya nem torrentezett, de ne törődj vele.

"A mobilnettel böngészni, levelezni, youtube-ot nézni kell. Úgy garantáltan beleférsz a 15 gigába."
Majd azt én eldöntöm mire akarom használni, speciel vpn-rdp kombó a nagyja. És garantáltan nem férek bele, főleg ha nem tudom előre mennyibe kell beleférni mert a "korlátlan" -t nehéz számszerűsíteni. Egész addig amíg meg nem tudod onnan hogy használhatatlan lett a neted.

"Merthaugye FTP-ről szedsz, az nem számít bele."
Ha elolvastál volna egy sort is akkor tudnád hogy de bizony beleszámít. Sőt a levelezés is. Meg a youtube főleg. Meg bármi ami adatforgalmat generál.

"Szerintem a szolgáltatók részéről is érthető z a lépés, mert a mobil netnek vannak korlátai."
Jah, érthető lenne ha ezt közölnék is nem csak a hűségnyilatkozatot íratnák alá buzgón.

"Ha nekem lenne, én se örülnék ha lenullázódna a sebességem azért, mert pár f*sznak most jutott eszébe leszedni az új GTA-t."
Egy éve van mobilnetem és még sose volt olyan gondom hogy lenullázódott volna a sebességem és nem tudtam volna letölteni egy fontos levelet pedig ezidő alatt valszeg előfordult hogy pár f*sz épp GTA-t vagy bármit töltött le.

"Ennyi. Ha torrentezni akarsz akkor köttess kábelt vagy dsl-t. Pont."
És ha ott extrém nagy forgalmat generálsz p2p akkor felbontják a szerződést. Pont.

És nem haragszom meg hogy nem kell olyannal kommunikálnom aki előbb kezd el beszélni valamiről aztán utána nézi meg miről is szól a téma amiről beszél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.