Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elég durva pletyka (szerintem kamu egyébként)

- Meetingen bejelentik a NEO-t és azonnal kapható is lesz. o.O

___

Ez viszont tuti kamu:

PS4 Elite Controller

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#202) Madwe válasza oriic (#201) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ez valami kegyetlen gány munka, azért kicsit elgondolkodnék a készítője helyében arról, h ezt hogy mertem létrehozni :D Fogta az xbox elite controllert s kopipésztelte, grat...

(#203) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

SSD-re várni egy olyan fillérbaszó cégnél, mint a Sony, aki lehagyja az optikai kimenetet, hogy spóroljon pár centet gépenként... :D Meg hát Sata 2 még mindig ugyebár...

The Truth is out there...

(#204) boost


boost
addikt

Szerintem kizárt az SSD. Teljesítményben nem tesz hozzá, árban viszont jelentős. Inkább egy 1TB HDD változatnak több értelme lenne, mint 512GB SSD-nek.

(#205) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Csak én érzem furcsának,hogy semmi komolyabb infó vagy megerősítés nem derült ki a megjelenés közelében a Neo-ról?...Slimról képek, szinte minden,Neo-ról semmi. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#206) boost válasza Petya2900XT (#205) üzenetére


boost
addikt

Ezért fogják csak megemlíteni, szerintem.

(#207) tDr1v3r válasza Petya2900XT (#205) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem is tudjuk, hogy mikor fog megjelenni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#208) Def26 válasza Petya2900XT (#205) üzenetére


Def26
félisten

Már olvastam olyat is, hogy a slim lesz a neo és a cloud power lesz a töbnlet erő. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#209) boost válasza Def26 (#208) üzenetére


boost
addikt

az az MSnek se jött be igazán. Talán egy játék van, ami kihasználja.

(#210) Def26 válasza boost (#209) üzenetére


Def26
félisten

Ms bármit talál ki, mindent lehurrognak még, ha életképes akkor is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#211) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Újabb rajz. :D

The Truth is out there...

(#212) bulikavagyok válasza oriic (#201) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#213) Madwe válasza Def26 (#210) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez így van, de mind a cloud power egy elvetélt nagy baromság, látjuk mennyire használják ki, arra volt jó h megjelenésig minden agyhalott írta h majd azzal 4kban 60fpssel futnak a játékok (lol). A digital only történetnek lettek volna előnyei is, ennyi.

(#214) mrc4y


mrc4y
tag

Sziasztok! PS3 Super Slim 500GB vásárlás előtt állok, használt gépről lenne szó. Szerintetek pár hónap múlva mennyiért tudnám eladni, ha egyáltalán még van rá kereslet? 10db játék van hozzá: prototype 2, god of war 3, batman arkham origins, gta 5, assassins creed 3, mortal kombat komplete edition, spyro, lord of the rings conquest, gran turismo 5, south park the stick of truth

(#215) boost válasza mrc4y (#214) üzenetére


boost
addikt

szerintem kb annyiért, amennyiért megveszed, ha normális, piaci áron veszed. Ma már nincs rá kereslet, és pár hónap múlva sem lesz.

(#216) mrc4y válasza boost (#215) üzenetére


mrc4y
tag

köszi a gyors választ

(#217) Def26 válasza Madwe (#213) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de szerintem nagyobb a várakozás mint az e3 -on volt. Eszméletlen, hogy akármerre megyek a neten mindenhol ez a konferencia van a központban. Visszaszámolás, találgatás stb. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#218) Tegla80 válasza Def26 (#217) üzenetére


Tegla80
addikt

Hol ,ki ès miről? Nemá,már megint a Sony®…………

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#219) Petya2900XT válasza Def26 (#217) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Annyira megy már a találgatás,hogy majd meg se tudnak lepni...régebben tudtam őrülni egy bejelentésnek,ma már egy héttel előtte szinte mindent tudni.
Jó lenne ha a szivárogtatás nem lenne egyenértékű a bejelentéssel :/

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#220) Def26 válasza Petya2900XT (#219) üzenetére


Def26
félisten

Az is lehet, hogy nagy pofára esés lesz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#221) Madwe válasza Petya2900XT (#219) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem kell minden szart elolvasni, s lesz meglepődés:) Mindig irigylem barátaim, akik semmi pletykáról nem tudnak, de nyilván aki mondjuk ph-n fórumozik, az ezt nem nagyon tudja elkerülni :D

(#222) Madwe


Madwe
nagyúr

Friss pletyka, remélem kamu :D

[ Szerkesztve ]

(#223) oriic válasza Madwe (#222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kamu. közben már kiderült.

Live-Die-Respawn

(#224) Petya2900XT válasza Madwe (#221) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Sose voltam az a fajta aki meg bírja állni,hogy ne nézzen bele. :DDD
Nem baj ma nálunk gyereknap...A két legmeghatározóbb gyártó termékei jelennek meg...chips,kóla bekészítve asszony meg behűtve,h ma nem vagyok ;]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#225) Def26 válasza Petya2900XT (#224) üzenetére


Def26
félisten

+1. :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#226) Madwe válasza Petya2900XT (#224) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne is mond. Nekem meg sikerült rászerveznem a mai estére egy magyar kickstarteres társasjáték tesztelését :W :U

(#227) SenorDave


SenorDave
tag

Azért ez durva húzás a SONY részéről ,hogy nagyon sokan amivel rendelkeznek konzol még 2 éves sincs belevágtak 110-120 at (576 ba annyi) és most kicsivel drágábban kidobnak egy erősebb gépet ami :
a, SP be 1080p 60 fps de akkor multiban ugyan úgy marad a 30 fps
(itt viszont egy gamer részéről a szebb kép megint előny pl: Battlefield mert egy sniperesnek igen is nagy előny a szebb kép,főleg 500-1000m nél hogy pixelt vagy embert néz)
b, SP 1080p 60fps ,mp: ugyan olyan kép és 30 fps

Na de, akkor csak az sp játékok miatt (jó VR nél tény hogy előny) sok értelmét nem látom a váltásnak .

Az ár kedvező ami miatt vegyesek is az érzések .

Ami biztos, hogy 1 -1,5 évig nem szándékozom váltani .

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#228) body007 válasza SenorDave (#227) üzenetére


body007
addikt

Én 120-ért vettem januárba. Most eladom 60-70-ért, kipótlom még egyszer annyival és van egy új gépem. Nem mondom, h nem tudnám másra elverni a pénzt, de nekem ez kell :DDD
4k (még) nem érdekel - tv-t is decemberben cseréltem, ezt most pár évet használni szeretném -, hdr se. A drop mentesebb WoT az annál inkább ;)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#229) SenorDave válasza body007 (#228) üzenetére


SenorDave
tag

Azért az "eladom" mal vigyáznék :DD
Mert ha 10 ből 6 gamer ugyan így fog vélekedni ami szinte biztos bőven tele pakolják a használt piacot majd gépekkel.Én kb 4 -5 hónapja próbáltam eladni a 3ss-t játékokkal mindennel 35 ért(2 éves gép) felhívott 3 ígérgető azóta is a dobozában pihen :)

Másfelől inkább mp lövöldés vagyok mint sem sp exclusive gamer. Viszont ha kapnék egy 60fps multi részt egyértelműen megvenném :C

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#230) Madwe válasza SenorDave (#227) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sok dologban nem értek veled egyet, de amin fennakadt a szemem, az az, h szerinted a szebb részletesebb grafika előny multiban. Namármost pcn sem véletlen minimum grafika körül játszanak a prok. S nem is csak az fps miatt, sokkal jobban kiszúrod az ellent, ha nincs sok "zaj" a képen. Ami valóban előny, az a 4k, nagyobb felbontáson több adat, így kb messzebb látsz pontosan.

(#231) KaitouP


KaitouP
veterán

krx21:

Elmagyarázom, már látom nem akarod érteni. Konzolt az egyéb kényelmi funkciói miatt a következőkért veszel:
-Hosszabb futási idő, jellemzően 5-6 év. (Prev gen kivétel volt, de volt/van is bennük erő.) Az user nem szeretne 2 évente videókártyát cserélgetni egy pc- ben, ezért konzolt vásárol, hogy a hardvercserére ne legyen, ahogy mondtam egy 5-6 évig gondja. (Azt hiszem, ez egy reális idő.) Ugyanakkor elfogadja az ezzel járó kompromisszumokat, ugyanis: a konzol nem az ultramagas grafikai beállításokról, folyamatos 60 FPS -ekről, hatalmas felbontásokról szól. SOHA nem szólt erről, sem PS1, sem PS2, sem PS3 idejében.
-Tehát a fent említett dolgok értelmében megveszi az user a konzolt, mondjuk nem day one, mert várni akar vele, a tapasztalatokra, a játékok mennyiségére és minőségére (utóbbi nem egyenlő a konzol felszereltségével minden esetben) stb. Szóval a user mondjuk megveszi a - szóban forgó - PS4 -et, mondjuk két évvel a megjelenése után, így nagyjából 3-4 évig még nincsen gondja, és élvezheti a generáció jobbnál jobb címeit. (Itt enyhe irónia van.) Hazamegy új szerzeményével, vett mondjuk hozzá egy játékot, meg PS+ -t, mert most már ahhoz is fizetni kell hogy online játssz, elköltött így 150K -t, de megérte, hisz új konzolja még jó darabig aktuális lesz. Gép elindul, játszik. Boldog és elégedett. Lehet, hogy a cím amivel játszik nem éppen fut 60 FPS -el, talán nem is Full HD, de a játék története egyszerűen fenomenális, a gameplay nagyszerű, minden passzol ami egy jó játékhoz kell, ennek fényében meg a kutyát se érdekli, hogy technikailag nem csúcs, nem is arra való a konzol, meg ennyi pénzért amúgy is megérte.

Na de. Nemsokára elkezdenek pletykálgatni. "Nem elég a jelenlegi gép, erősebb verzió jön!" Majd egy évre rá, hogy megvette konzolját, megjelentetik az új, erősebb verziót, a HARDCORE gépet, ami aztán sokkal jobb, mint az alapgép, és csak akkor vagy jampi meg HARDCORE gamer, ha neked is erősebb verziód van, ráadásul alig több pénzért, mint amennyiért ő az alapgépét vette. Hozzá tesszük még azt is, hogy a user nem 200-300K -s fizetésből él, van még millió kiadása, de talán nem is lényeg ez ennyire.
A baj az, hogy ő amennyit adott a gépéért, elvárta volna, hogy a konzol addig fusson, ameddig egy konzolnak kell, hogy fusson, ráncfelvarrott hardkór gép nélkül. Hogy 5-6 évig nyugodtan játszon. Mert nem mondta neki a kedves Sanyi, hogy 3 év múlva jön az erősebb gép, gondold meg a vásárlást.

És ez itt a baj. Lehet hogy te megteheted, hogy úgy cserélgesd a dolgaidat mint én az alsógatyámat, de vannak akik nem, illetve vannak, akik igen, de nem akarják, mert nem azért vettek konzolt, hogy 3 év múlva menjen a kukába. (Ja, tudjuk hogy az alapgép nem fog a kukába menni... Sony megígérte. Betartják a szavukat.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#232) Madwe válasza KaitouP (#231) üzenetére


Madwe
nagyúr

De futni is fog. Csak nem 4kban, de a fat sose volt 4ks konzolként hirdetve. Ha meg van többszázezres milliós 4k tvje, akkor 60kt rá tud áldozni a cserére. Amit megvett ugyanazt tudja mint eddig, s ugyanúgy támogatva lesz a ciklus végéig. Csak kijött egy 4ks változat is. Hol itt a gond?

(#233) KaitouP válasza Madwe (#232) üzenetére


KaitouP
veterán

És te el is hiszed ezt a Sony -nak? :U Mesének jó.

A gondot meg majd hamarosan meglátod az alapgépen futó játékoknál, 1-2 éven belül.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234) Madwe válasza KaitouP (#233) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, legjobb üzletpolitika egy sikeres, 40 milliós tábort átbaszni, mert el akarnak adni egy új hw-t, amin veszteségük van. Komolyan olyan üldözési mánia/gonoszmulti/üzleti érzéke van egyeseknek.

Biztos csak kamuból kötötték ki a fat támogatását, azt is, ja.

(#235) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ha van időtök, egy szép hosszú cikk a windows central-on, hogyan nyerte meg a konzolháborút a MS.
(S)Csak a linket nem tudom berakni erről a kiváló mobilról...(/S)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#236) Def26 válasza koncsik (#235) üzenetére


Def26
félisten

LOL. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#237) KaitouP válasza Madwe (#234) üzenetére


KaitouP
veterán

Láttunk már érdekes dolgokat. Sony -t meg az üzlet és a pénz érdekli, ilyennek meg nem hiszek, pláne egy ilyen lépés után.

A többit majd... meglátjuk. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#239) SenorDave


SenorDave
tag

PlayStation 4 Pro games look amazing, but don't expect real 4K

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#240) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#241) ldave


ldave
félisten

Szóval én azon gondolkozom, hogy eddig 6-7 évente jöttek Sony-tól az új gépek. A PS4 megjelenése óta lassan 3 év telt el, vagyis valahol félidőben vagyunk, szóval valamikor 2019(+/-1 év) körül várható a PS5.

A PS4 mellé most megérkezett a PS4 Pro, így a félidőben. Vajon mi lesz ennek a sorsa a PS5 eljövetelével? Átlényegül egy PS5 Light géppé, ami már kaphat majd olyan játékokat, amik az alap PS4-en nem mennek majd? Vagy a PS4-gyel együtt a Pro életcikulusa is véget ér 2019-ben?

A Slime draws near! Command?

(#242) Def26 válasza ldave (#241) üzenetére


Def26
félisten

Én remélem, hogy 2018 elején kapunk ps5 -öt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#243) oriic válasza Def26 (#242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizártnak tartom hogy alig több mint egy évet adnak csak PS4 Pro-nak. 2019-2020 lesz mire jön a PS5. Ha jön.

Live-Die-Respawn

(#244) Def26 válasza oriic (#243) üzenetére


Def26
félisten

Te azt se hitted el, hogy idén jön a ps4 pro. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#245) KaitouP válasza oriic (#240) üzenetére


KaitouP
veterán

Szóval még fizetni is kell a HARDKÓR -rá tévő peccccssssért..
Gratula Sony. :) Remélem az alapjáték árának a felét kérik el majd érte. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#246) Def26 válasza KaitouP (#245) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem nincs ebben semmi rossz. Dlc -ért is fizetni kell, sony is pénzből él. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#247) oriic válasza Def26 (#244) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, én azt mondtam hogy a Neo nem jön idén. ;] :DDD

Live-Die-Respawn

(#248) KaitouP válasza Def26 (#246) üzenetére


KaitouP
veterán

Már a DLC intézménye is rossz (van kivétel persze, és olyan DLC, ami megéri az árát), a mikrotranzakcióról nem is beszélve, és akkor még pénzt kérnek a - most random elnevezem - magasabb felbontás/textúra pakkért is? :U Azért ez így tényleg sok. Még ha az új megjelenő címek max. 15K -ba kerülnének, elnézném, de így. Akkor ha alapul veszek egy CoD -ot vagy BF -et: alapjáték megjelenéskor 20K, plusz Season Pass 15K + PS4 Pro pakk, ami talán megáll max. 5K -nál. Az kemény 40 rugó. Persze a fejlesztőkön múlik, ha jól olvastam, de pl. az EA -t Activison -t ismerve... pedig azért a maximális egyet nem értésem ellenére jövő nyáron beruháztam volna egy Pro -ra, mert rákényszerítenek de így hogy a Pro pakkért is fizessek (ha kell)...

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#249) keIdor válasza Def26 (#244) üzenetére


keIdor
titán

Vagy 3 évente lépegetnek kissebb lépésekkel előre, az se biztos, hogy a PS5 ilyen néven jön.
Lehet megint egy PS4 Pro upgrade jön inkább, nem tudhatjuk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#250) Madwe válasza oriic (#243) üzenetére


Madwe
nagyúr

18ban mar 5 eves lesz a fat es 2 a pró, beleférhet, főleg ha esetleg sikeres a scorpio, akkor biztos előbbre hozzak mint szeretnek szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.