Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Def26 válasza Tegla80 (#97) üzenetére


Def26
félisten

Résen kell lenni, mert egy bizonyos árnál nem lehet drágább. Simán el tudom képzelni, hogy a sony még éppen a kritikus ár alatt tartja a neo -t és ezzel megint csak agyonveri az ms -t eladásokban.
Ms -nél azt látom, hogy a hiperszupermaxit akarják kihozni és ennek érdekében mindent leszarnak. Ezért mondták, hogy 4k tv kell a skorpióhoz. Igazi csőlátás, csak a cél de szerintem ezzel basszák majd el.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#102) Madwe válasza Def26 (#101) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért mondják hogy 4k tv kell a skorpióhoz, mert különben nagyon visszaesne a sima kereslete addig amig nem jelenik meg, szerintem :D Mert az 1080p60fps upscalingelt képnek Fullhdn is van értelme, bőven. Persze ha rohadt drága lesz, nem feltétlen éri meg csak azért :D

(#103) he7edik. válasza Def26 (#101) üzenetére


he7edik.
addikt

Igazuk is van. Mindenkinek a "hipermaxi" kell és aki tudja az meg is fogja fizetni. Köztük én is.

Égő szöveg a flém vázon

(#104) Madwe válasza he7edik. (#103) üzenetére


Madwe
nagyúr

600.000 -1.000.000 forint egy konzolért:D?

[ Szerkesztve ]

(#105) he7edik. válasza Madwe (#104) üzenetére


he7edik.
addikt

Jó lesz az 600$-ért is.

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#106) Madwe válasza he7edik. (#105) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az messze van a hipermaxitól 4kra! :D

(#107) he7edik. válasza Madwe (#106) üzenetére


he7edik.
addikt

Ilyen 6TFLOPS-os teljesítményt egy 200-250$ VGA fog hozni jövőre. Nyilván PC-n ez közép-kategória és sok köze nincs a 4k- hoz de konzol színten ez brutális teljesítmény.

Égő szöveg a flém vázon

(#108) Def26 válasza he7edik. (#103) üzenetére


Def26
félisten

Én is meg tudom fizetni (kopp-kopp-kopp) de kérdés, hogy pl. battlefield 1 -ben mennyi játékost és szervert találok. Vajon a többség vált vagy megelégszik a jelenlegi generációval, én meg majd pár hozzám hasonló emberkével malmozok a sarokban, mert nincs meg a kellő létszám a multihoz? Ezért írtam, hogy valahogy be kell lőni a max. árat amit még meg bír fizetni a többség.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109) oriic válasza Def26 (#108) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Vajon a többség vált vagy megelégszik a jelenlegi generációval, én meg majd pár hozzám hasonló emberkével malmozok a sarokban, mert nincs meg a kellő létszám a multihoz? "

Tök mindegy, mert ugyanazokon a szervereken játszotok majd.

Live-Die-Respawn

(#110) Def26 válasza oriic (#109) üzenetére


Def26
félisten

Ahh, ezt nem tudtam. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111) Madwe válasza oriic (#109) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ami itt kérdéses számomra, hogy van aki 30 s van aki 60fpsen tolja, vagy pl hoznak olyan ökölszabályt, h a multiban azonos fps kell h legyen? felbontás is kis + ha nagyobb... Nyilván pcn ez tök alap h aki többet áldoz rá előnyben van, de kérdés konzolon is így lesz e, illetve mit szól hozzá a nép?

részemről limitellenes vagyok, amit bír a gép azt nyomja is ki magából :D

(#112) Def26 válasza Madwe (#111) üzenetére


Def26
félisten

Ja, én pl. konzolon is engedélyeznék egy grafikai menüt, amiben úgy variálom a részletességet ahogy akarom. Cserében nőne az fps.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#113) boost válasza Def26 (#112) üzenetére


boost
addikt

Ezért lesz multiknál fix fps és különböző felbontás.

(#114) he7edik. válasza Def26 (#108) üzenetére


he7edik.
addikt

Ölni fogják egymást az emberek érte meg a Neo-ért is. Senki nem akar 900p nyomorogni még évekig.

Égő szöveg a flém vázon

(#115) Def26 válasza he7edik. (#114) üzenetére


Def26
félisten

Úgy legyen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116) boost válasza he7edik. (#114) üzenetére


boost
addikt

4K tévém nincs, 1080p meg 920p között minimális a különbség. Nem hiszem, hogy lecserélem, kivéve, ha lesz FPS emelkedés mondjuk a single player játékok esetében.

[ Szerkesztve ]

(#117) he7edik. válasza boost (#116) üzenetére


he7edik.
addikt

Ezer százalék hogy bőven lesz különbség a PS4 és a Neo között nem csak fps-ben.
Amúgy már idén is az új tv modellek túlnyomó többsége UHD felbontású.

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#118) boost válasza he7edik. (#117) üzenetére


boost
addikt

Ha megéri, veszek. :D Naná. Ha nem, nem.

(#119) body007 válasza boost (#116) üzenetére


body007
addikt

1080p meg 920p között minimális a különbség - csak, h natív 920p-s tv nincs ;)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#120) Akra_hu


Akra_hu
tag

Tudom,hogy hivatalos specifikációs adat még nincs,de a pletykált konfig mi lenne NEO esetében? 1080/60 meglesz vagy álom marad? :R

(#121) he7edik. válasza Akra_hu (#120) üzenetére


he7edik.
addikt

[link]

Égő szöveg a flém vázon

(#122) Sirandrish válasza Akra_hu (#120) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az lenne a minimum, hisz mi értelme az új gépnek ha nem is erősebb vagy csak minimálisan?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#123) ldave válasza Sirandrish (#122) üzenetére


ldave
félisten

Sony esetében még termékkapcsolásról is lehet szó, hisz maguk is gyártanak és árulnak 4K TV-ket, amiket elég nehéz eladni, ha nincs rá tartalom.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#124) Sirandrish válasza ldave (#123) üzenetére


Sirandrish
legenda

4K. Nekem pont ma jött még a TV-m...persze csak FHD de én most értem el ide. Nah a FHD már megvolt, de eddig csak az alja ami a TVket illeti...most azért már egy szep darab tulajdonosa vagyok :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) body007 válasza Sirandrish (#124) üzenetére


body007
addikt

Én is nemrég cseréltem le a TV-m (decemberben) de maradtam a FHD vonalon. Ez a 3. ilyen felbontású TV-m, csak a méretük és funkcionalitásuk nőt. Aszem a kövi azért már 4K lesz, de az még olyan 3 év.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#126) Sirandrish válasza body007 (#125) üzenetére


Sirandrish
legenda

En is vagyok vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127) he7edik.


he7edik.
addikt

"It's also worth noting that - clock-speeds and resultant TFLOPs aside - the specs for RX 480 are point-for-point a match for the GPU in Sony's upcoming PlayStation Neo, all but confirming that the Sony mid-gen console refresh uses both Polaris technology and the new 14nm FinFET chip manufacturing process."

Égő szöveg a flém vázon

(#128) body007 válasza he7edik. (#127) üzenetére


body007
addikt

Es ez jot jelent nekunk? Mar azoknak akik tervezik egy uj gep vasarlasat. Azert kerdesem mert tobb eve nem pc-zek (utolso vga-m egy hd4850 volt, azutan csak notikat, tabot hasznaltam (nem jatszottam). Szoval ez milyen eros cucc? Olvastam a ph!-s tesztet, nem tunik rossznak.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#129) he7edik. válasza body007 (#128) üzenetére


he7edik.
addikt

1,84Tflops-ról felmegy a grafikai számításiteljesítmény 5,5Tflops-ra. Magyarul egy 3x erősebb lesz grafikailag a PS4K. Azért az igencsak komoly előrelépés.

Égő szöveg a flém vázon

(#130) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy ne csak XO meg PS legyen:

Na ez vajon micsoda? (elvileg új Nintendo szabadalom)

Live-Die-Respawn

(#131) ldave válasza oriic (#130) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom, de ezt a játékot akarom, azonnal :)

A Slime draws near! Command?

(#132) Def26


Def26
félisten

Kis playstation Neo információk. :) Nem tudom igazak e, de pletykának is jó. :D





Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#133) oriic válasza Def26 (#132) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Mondjuk ez elvileg már régi dokumentum, egy hónapja kiszivárgott:

[link]

Live-Die-Respawn

(#134) bandi0000


bandi0000
nagyúr

jelen pillanatban hogy állunk a pletykákkal? szeptemberbe bejelentés október a polcon talán?

Xbox One: bandymnc

(#135) Def26 válasza bandi0000 (#134) üzenetére


Def26
félisten

Idén max a slim gépek lesznek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#136) bandi0000 válasza Def26 (#135) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ennek nem sok értelme van, vagyis megvetetnének velünk egy slimet, aztán fél év mulva meg az erősebbet?

Szerintem akár egyszerre is jöhetne karácsonyra

Xbox One: bandymnc

(#137) Def26 válasza bandi0000 (#136) üzenetére


Def26
félisten

Jöhetne de sajna nem jön. Az új xbox valamikor 2017 második felében és a ps neo is az körül.
Legalább tudtok rá gyűjteni, mert szerintem borsos ára lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#138) bandi0000 válasza Def26 (#137) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én azért örültem volna neki most mert még azért 70k körül el lehet adni a ps-t de ha jön a slim és jön az új akkor be fog esni az ára rendesen

Xbox One: bandymnc

(#139) Def26 válasza bandi0000 (#138) üzenetére


Def26
félisten

Én nem váltok slimre. Új konzolt akkor veszek, ha megjelenik a ps4 neo. Mellette meg pc -t fejlesztek, hogy xbox exkluzív címekkel játszhassak. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140) Akra_hu válasza bandi0000 (#134) üzenetére


Akra_hu
tag

Egyenlőre annyi biztos,hogy szeptemberben lesz a TGS és ott lehullik a lepel. Szerintem a VR megjelenésekor jönni fog a NEO is. Sony okos, nem 4k-t erőlteti játékosokra,mert senkit se érdekel. 1080/60fps kell a népnek. Ezt ők is jól tudják.

(#141) Def26 válasza Akra_hu (#140) üzenetére


Def26
félisten

"Sony okos, nem 4k-t erőlteti játékosokra,mert senkit se érdekel. 1080/60fps kell a népnek. Ezt ők is jól tudják."
Ebben egyet értek. MS meg szerintem pont átesik a másik oldalra, kurva erős konzol, drágán. A játékkosszám meg alacsony lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#142) oriic válasza Akra_hu (#140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyenlőre annyi biztos,hogy szeptemberben lesz a TGS és ott lehullik a lepel. "

Ez egyáltalán nem biztos, nem tudni még hivatalosan mikor lesz a bemutató. Simán lehet a Paris Games Week-en, vagy TGS-en, de akár az is lehet hogy saját előadást kap a gép, vag csak év elején jelentik be. Semmi biztosat nem tudunk.

Live-Die-Respawn

(#143) ldave válasza Def26 (#141) üzenetére


ldave
félisten

Azért ezt várjuk ki. A Sony nagyon is érdekelt abban, hogy a 4K-s TV piac felpörögjön.

A Slime draws near! Command?

(#144) belan


belan
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=vLyU_SqD_MQ itt egy friss videó ,ps4 neo hogyan mennek 4k ba játékok meg QHDba stbi meg menyi fps el

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#145) Def26 válasza belan (#144) üzenetére


Def26
félisten

Ez pc? Mert akkor ennél gyorsabb lesz konzolon. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#146) oriic válasza belan (#144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nem egészen.

"AMD Polaris 10 at PlayStation Neo Spec! Full Benchmarks"

Lényegében összeraktak egy PC-t, amiben próbáltak egy PS4-hez/NEO-hoz legközelebb álló rendszert összehozni R480-al.

Az a gond, hogy ez tök okés, csak PC-ről van szó, konzolnál meg ugye célhardver miatt egyáltalán nem biztos hogy hasonló eredményeket kapunk. (valszeg jobbakat majd)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#147) Def26 válasza oriic (#146) üzenetére


Def26
félisten

Egyébként ahhoz képest is szépen tartja magát, hogy pc. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#148) belan válasza oriic (#146) üzenetére


belan
addikt

értem

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#149) body007 válasza oriic (#146) üzenetére


body007
addikt

Nem két pc-t raktak össze? Az egyik a sima ps4-hez közeli a másik a neo-hoz.
Egyébként az leszűrhető, h a neo gyorsabb lesz 2592 x 1920-as felbontásban mint a régi fullHD-ba

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.