Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#854) Gab130


Gab130
tag

Sziasztok! Szeretnék egy kicsi segítséget kérni. A problémám több dologból áll össze.
Tehát, használok egy M8 (2G/8G) boxot már kb egy éve. Gyári KODI (14,2) van rajta, egészen idáig nem is volt vele problémám. Használom Little Shark féle add-onokat. Ami a gondom, hogy TV-t csak neten keresztül tudok nézni, mert hogy külföldön élek. Van egy szolgáltatóm, akinél Stalkeren (Mag 250 Emulátor) érem el a műsorokat, ami számomra nem túl felhasználóbarát. A szolgáltató utasítására a Stalker VLC playert használ, mert mert a Hd tartalmakat csak ezen futtatja.
most feltettem a Kodira egy Stalker add-ont, ami müködik is, csak éppen a HD szaggat a KODI saját lejátszójával. Valahol olvastam, hogy a Kodiba is lehet integrálni más lejátszót, amire később rákérdez, de sehol nem találom ennek a menetét.
Tehát a kérdésem az lenne, hogy ez hogy megoldható, illetve gondolom, hogy talán a Kodit is lehetne újabbra frissíteni, de nem igazán tudom, hogy melyikre.valamint hogy a gyári Kodinál jobbat kapok-e, hiszen ez elméletileg a hardwerre van optimalizálva. (Ezt is itt olvastam)
Még ami fontos lehet, hogy mindössze 8 megás netem van, ami valójában 6-nál többet nem tud. És nem, sajnos nincs lehetőségem gyorsabbra - helyi adottság.
A segítséget előre is köszönöm! Ha nem ebben a topikban kellett volna érdeklődnöm, akkor pedig elnézést kérek!

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.