Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Killing Floor

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Killing Floor

Megjelent vegre ez a jo kis horror game,de a left4dead egyeduralkodasat kepes lesz megtorni?6szemelyes nem csak 4,fegyverekbol is van boven,16fele langszoroval fuszerezve.Ime egy kis video
Engem meggyozott.
Kellemes forumozast mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) mad1


mad1
veterán

A zombik nem rohangalnak es a headshot itt mar ervenyes...
Viszont nincs celkereszt,csak celzott loves.
Kinezetre siman veri a l4d t.
Hangulat majd kiderul a haverokkal,soloban nem a legjobb.
Emlexem amikor 5en vagy 6an szerettunk volna l4d ezni,akkor az erossen korlatozott volt emiatt,hogy nyomjuk e.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) Sirandrish válasza mad1 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem tünik rossznak...érdekes kis game lesz ez szvsz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) mad1 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


mad1
veterán

Nem rosz,en epp nezegetem,tesztelgetem,de egyre jobban az az erzesem,sok ez a mennyisegu zombi 1 szemelyre.Mert coopban vannak csak tarsak.Bar botokat meg nem neztem,remelem lehetoseg van arra is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#5) Sirandrish válasza mad1 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Honnan szerezted?
COOP hogy megy? mi kell hozzá?
hamachin megy?
vagyis hát ezt még nem tudtad megnézni

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) mad1 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


mad1
veterán

Ez amolyan probaverzio...erted...Ha bejon tuti megvesszuk a haverokkal.Mint a cod4et,cs-t,es a l4d et is megvettuk. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Sirandrish válasza mad1 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

hamachin azért csak meg kéne skubizni:)
me ha tuti game akkor beszerezzük

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) mad1 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


mad1
veterán

Teszteld, varom a velemenyed :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) Sirandrish válasza mad1 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah kipróbáltam:)
Elég jónak néz ki..persze ez tényleg coop-ban lenne az igazi :K
de azért majd holnap megnézegetem az össze mapot

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) BandiHUN


BandiHUN
veterán

szerintem nem rossz kis játék,én már nyomtam pár órát...de ami bosszant,hogy a szinteknél hol hozzáirja a játékot,hol nem,van,ami egyáltalán nem akar menni sehová,pl.a gyógyitás,nomeg felmentem egy szerverre,ahol 15 körös volt a menet,heggesztettem direkt egy csomót,és nem adott hozzá semiit,a shotgunt szintén nem,a handcannont,a lángszórót és a láncfűrészt meg igen :Y pár hibajavitás és fantáziadúsabb pálya elkellene,remélhetőleg lesz tunningja a dolognak.kicsit zavaró a sok csak éjszakai pálya,a házakba meg olyan pályán,ahol vannak nyilt terek,teljesen felesleges bemenni.meg talán a lángszóró sikerült egy kicsit viccesre,sajna nem lehet pl.tűzfalat a földre varázsolni,és olyan lövedékesen hat inkább,ha valaki mellé megy,már negyújtja fel.de egyébként hogy úgy mondjam,komolytalankodni nem rossz :) meghát sajna hátrány,hogy gyengébben az első kör után megvehetsz bármit,nagyon el kell bénázni,ha nem,hardon meg afelett már az első kezdőkörben elfogy mindenki lőszere,hiába van x pontja,és a kés nem sokat segit.de azért nyomni fogok még vele jópár menetet,az tuti,én nem bántam meg érte a 12 eurót :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11) mad1 válasza BandiHUN (#10) üzenetére


mad1
veterán

Hogy erted hogy heggesztettel?Olyat is lehet? :)
Sirandrish:Ahol epp vagyok ott nincs fel mega a net igy nem laggolok ra...majd 7vegen ragyurunk a haverokkal 20megas neten.

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) BandiHUN válasza mad1 (#11) üzenetére


BandiHUN
veterán

amikor tekered a görgőt,ott a jobb legszélen van felül a gyógycucc(csapattársat lehet gyógyitani vele,kereszt emblémás),és alatta a heggesztő,becsukod az ajtót,és nyomod rajta a jobb gombot...olyankor is lehet,ha kivülről valaki döngeti.ha mégis ki akarod nyitni az ajtót,akkor alaphelyzetben a görgőt nyomod be,azzal kinyitja.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13) keIdor válasza mad1 (#6) üzenetére


keIdor
titán

Én is nagyon agyalok a játékon, CoD4-5, Left 4 Dead nagyon megy még a mai napig haverokkal.... régebben a CoD: UO-2, Crysis Wars, CS: Source is nagyon ment. Jó lenne valami ingame videó!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) mad1 válasza keIdor (#13) üzenetére


mad1
veterán

Persze akad az is.[link] ;)
UO-2,az minek is a roviditese? :B

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) Sirandrish válasza mad1 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

szvsz az cod uo és cod 2 nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) mad1 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


mad1
veterán

United offfensive 2 re gondoltam,de mondom mi van? :DDD
Most mar kezd kitisztulni a kep.

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) ricsiv92


ricsiv92
tag

Mi ketten nyomjuk haverral hamachin. Normálon gond nélkül eljutunk a bossig, csak 2en nem bírunk vele. Ha lenne valakinek kedve jáccani, az dobjon meg 1 PÜ-vel.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#18) mad1 válasza ricsiv92 (#17) üzenetére


mad1
veterán

Beginneren 2en mar le lehet gyakni.

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) ricsiv92 válasza mad1 (#18) üzenetére


ricsiv92
tag

Oh, beginneren egyedül kinyírtam, mert haver megmurdelt kapásból :)
Az nem kihívás:D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#20) keIdor


keIdor
titán

Néztem Gameplay-t. Ez tetszik :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) GabN73


GabN73
addikt

beginneren sebesülés nélkül végig lehet tolni 2-en :DDD
most léptem ki belőle (lanon játszunk pssszt :) vagyis khm... )
este go hamachi,ventri tolhatunk 6-an 1-et :)

(#22) wesker24


wesker24
senior tag

Szerintem is nagyon jó játék nekem is tetszik ! Simán lealázza az L4D-t !

Meg aztán tényleg multiba jó amikor vagyunk már 4-5-en !

Eddig 12 uj mappot szedtem le hozzá nagyon ott vannak ! Nagyon brutálak !

Köztük is a kedvencem a Resident Evil 1 The Hive mappa ma egész éjjel azzal nyomtunk de a végére leamortizálodtunk a nagy zombi roham miatt !

Na meg aztán simán lehet nyomni Lan-ba is hamachin keresztül is meg Steamen keresztül is !

Jah és lehet benne hegeszteni is meg vissza hegeszteni is én azzal szórakoztam hogy bezártam az ajtót és behegesztettem igy nem tudtak bejönni és magukra maradtak a sok zombi ellen ! :DDD

Na meg persze tetszik ez a kereskedős dolog is ! Nálam alapban ezek szoktak lenni !

Dupla 9mm Dupla Desert és Bullpup/Shotgun van amikor flamethrower van amikor RPG de már a láncfűrészt is kipróbáltam !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#23) @rglaaf


@rglaaf
veterán

mi eddig hamachin toltuk hát elég brutál eddig viszont egy a lényeg szűk folyosókon ne maradjon senki mert akkor reszeltek :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#24) wesker24 válasza @rglaaf (#23) üzenetére


wesker24
senior tag

Ahogy mondod !

Amugy Beginer fokozaton egyedül végigtolom Normal fokozaton már haverral is sikerült végigtolni ! Na de Hard fokozaton csak a 2 menetig jutottunk el !

Akkor már bele se merek gondolni milyen a Suicide nehézség ? :DDD

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#25) GabN73


GabN73
addikt

3 ember kell még az éjszakai gyakásra :R
ha megleszünk küldöm priviben a cuccost

//akinek nincs az szedjen le ventrillo 2.1.4-es verziót :R //

(#26) @rglaaf válasza wesker24 (#24) üzenetére


@rglaaf
veterán

nah igen hardon mi is 3 körnél nem jutottunk tovább, és az a rohadtság hogy ahogy jönnek a körök annál messzeb rakja a büfét az ugy mond belátható és bitonságos helyektől ,tehát a vége fele tuti nem fogsz vissza érni valami nyitott helyre hogy láss is valamit hanem helyette beszorulsz lépcsőházakba ,szűk folyosókra de hát ez benne a para ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#27) wesker24 válasza @rglaaf (#26) üzenetére


wesker24
senior tag

Visszatérve az uj mappokra a Resident Evil 1 The Hive Map az még ennél is nehezebb !

Ott ugyanis Infinite zombi roham van sosem fogynak ki ahogy a filmben se csak még többen lesznek !

Egyedül totál esélytelen 2-en próbáltuk ugyse jött össze na de amikor már 4-5-en próbáltuk akkor már egész jól ment csak elöször nem tudtuk hova kell menni és jól megszivtuk ! Mindenkinek kifogyott a löszere és gránátja csak kése maradt a több száz zombi ellen ! ;]

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#28) Mozso26


Mozso26
senior tag

Akinek van kedve jöjjön most hamachi szobára.
FHNév: mozso666
PW: pitypang

Nekem xp-m van , hamachi verzio 1.0.1.5.

(#29) gyuri00


gyuri00
aktív tag

hali most láttam a topikot és kedvet kaptam a játékhoz de én nem igzán szoktam hamachizni:S

láttam hogy a játékhoz már van update is aszt is letöltsem???

hamachi verziószámának egyezni kell hogy tudunk együtt játszani???

gondolom ti is azért toljátok hamachin mert nektek is torrentről van

(#30) wesker24 válasza gyuri00 (#29) üzenetére


wesker24
senior tag

Hát attól függ hogy akarsz játszani !

A hamachi verzió számnak asszem egyeznie kell ! És lehet játszani patch nélkül is meg patchel együtt is !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#31) Mozso26 válasza wesker24 (#30) üzenetére


Mozso26
senior tag

jah de nem egyszerü. :(

(#32) ricsiv92


ricsiv92
tag

Hali
Továbbra is várjuk a játékosokat!
Név: mozso666
PW: pitypang
Hamachi!
Eddig, (ha mindenki online) 3an vagyunk ;)
Üdv.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#33) ricsiv92


ricsiv92
tag

Indítottunk egy új oldalt, ahol szeretnénk minél több játékost összegyűjteni minél több multimókára. Jelenleg a killing floor-al toljuk, ezért írok ide. Várjuk a kedves érdeklődőket. MgP :R

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#34) BandiHUN válasza ricsiv92 (#33) üzenetére


BandiHUN
veterán

kár,hogy nem origis a dolog...egyébként irtó zavaró az állandó zene,sokakat zavarhat.én pl.a gépen tévézek,megörültem a beüvöltő bömbölő zenének...de egyébként gratula az oldalhoz.esetleg aki origivel tolja,az is adhatna életjelt... :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#35) ZweiTiger


ZweiTiger
tag

[B]Hi all!

Szeretnék egy nagy lan party-t létrehozni... Hamachin persze ;)

Max 256 tag

Killing Floor játékra...

és íme a szoba neve: KillingFloorLanParty jelszó: nincs[/B]

Gyertek minél többen ;)

5GB SSD Webtárhely / CloudLinux / Directadmin / 10000/év bruttó http://spaceweb.hu/ - MINDEN KORLÁTLAN! -

(#36) mad1


mad1
veterán

Az miert van hogy ha beszall egy negyedik szemely hostomba es kifagy a jatek?
Megprobaltuk mar ugy hogy mas a server de ugy is. :W :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#37) j0nNyKa


j0nNyKa
csendes tag

Sziasztok!
Indítottunk kísérleti jelleggel egy magyar tört szervert, egyelőre alap pályákkal, és 6 playeres limittel. Meglátjuk, mennyire van rá igény, ha pörög a dolog, emelünk a limiten. A szerver 24/7 online!

A szerver 0.4es verzión fut, nem tudom, hogy az alapverzióval mit kezd. Valószínűleg kompatibilis, csak le akarja majd tölteni a pályákat, ami sok idő. Kérésre mehetnek fel nem alap pályák -akár beta verziósak- is.

IP-t leírom, hogy könnyű legyen kimásolni: 80.249.173.233

[ Szerkesztve ]

(#38) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hát gyerekek mikor fogunk eljutni a 8. körig ? :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#39) ricsiv92 válasza @rglaaf (#38) üzenetére


ricsiv92
tag

Milyen nehézségi fok megy a szerón?
Haverral sok-sok gyakorlás után normal-ban 2en legyaktuk a boss-t.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#40) mad1 válasza ricsiv92 (#39) üzenetére


mad1
veterán

Jo par ora gyakorlas mi?

Ne szemetelj ! = Steam

(#41) j0nNyKa válasza ricsiv92 (#39) üzenetére


j0nNyKa
csendes tag

Szia!
Normal fokozat van a szerveren.
Minden infót megtalálhatsz a szerverről, telepítésről, csatlakozásról itt:
http://killingfloor.frogz.hu

[ Szerkesztve ]

(#42) ricsiv92 válasza mad1 (#40) üzenetére


ricsiv92
tag

Jó pár nap gyakorlás :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#43) mad1 válasza mad1 (#36) üzenetére


mad1
veterán

Xp n szarabbul fut.A 4. karakter connectnel kidob hibauzivel,vin 7en meg tokeletes.lol.

Ne szemetelj ! = Steam

(#44) keIdor


keIdor
titán

Megvettem, kipróbáltam, megbántam.:( Nem jön be.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) mad1 válasza keIdor (#44) üzenetére


mad1
veterán

Forditva kellett volna. :DDD
Mennyibe fajt?
Sharpshootert probald ki a riflevel es a fejesekre menj.Nekem kiba bejott. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#46) keIdor válasza mad1 (#45) üzenetére


keIdor
titán

15€

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#47) mad1 válasza keIdor (#46) üzenetére


mad1
veterán

Gondolom steam,mi mas.5re nincs kedvezmeny? :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#48) keIdor


keIdor
titán

Ma adtam neki még egy esélyt. Elmegy kategória nálam, azért Left 4 Dead közelébe sem ér szerintem.
El lehet ajándékozni Steam-en a játékot? Mert ha igen, akkor eladó 2500Ft-ért, vagy csere egy másik játékra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) mad1 válasza keIdor (#48) üzenetére


mad1
veterán

Nekem az nem jon be benne hogy mindig ugyanaz a foellenseg.Ezert bizonyara a l4d kiegig nem biztos hogy kihuzzuk a spanokkal,de ha ok is megveszik a heten,lehet h igenyt tartanek ra.

Ne szemetelj ! = Steam

(#50) keIdor válasza mad1 (#49) üzenetére


keIdor
titán

Hát nem vagyunk egyformák, nekem az L4D-nek valahogy a légköre jobban megfog. Nekem ez nem adja.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Killing Floor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.