Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Killing Floor

Hozzászólások

(#551) cskamacska válasza kicsitrash (#550) üzenetére


cskamacska
addikt

Ne hogy azt hidd.. Teljesen megszokott hogy a "lvl4 or higher" feliratú hard/hoe/suicidal szerverekre nullás szintű pistikék úgy sereglenek mintha csak kötelező lenne. :DDD
A vicc az, hogy játszottam már együtt olyan kissebb szintű játékossal aki igen profin játszott, de mivel nem grindolt eleget sima módban(minthogy én is a nagy szervereket kutatom, ott nem lehet fejlődni, ezért majd két év után lettem csak hatos szintű mesterlövész :B ), így az alacsony szintjével visszahúzta a csapatot. Nna ezért is utálom a hülye szintlépkedős perkrendszereket. :W

De a Tripwire ráfázott már erre(jó, nem csak erre, de feltétlen segített), a Red Orchestra 2-be is beletették a szintlépkedést, így nem csak a szokatlan játékmechanizmusok(és bugok) szivatják az új játékosokat, de az is, hogy olyan fegyverrel lövik le őket már huszadjára a profibb veteránok, amiket jobb esetben két hónap alatt tudnának megszerezni az újoncok. Mert még Killing Floor-ban elmegy a dolog, ott max a dögöket tudod írtani könnyebben, de a RO2-ben nagyon nem mindegy, hogy egy játékba beleszokott MKB42-vel felszerelt baka egy féltucat újoncot le tud darálni úgy, hogy azok észre sem veszik, vagy legalábbis nem tehetnek ellene semmit.
Igen jó játék a Red Orchestra 2(sőt 2011 egyik legjobb lövöldéje), de ez a @&$ szintb@z@lás még annyira sem kellett volna bele, mint a Killing Floor-ba. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#552) kicsitrash válasza cskamacska (#551) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Na, a ma reggeli menetem is felemásra sikerült...

L2 supporttal 6. körben léptem be, Farm pálya. Kedves társak nem szántak meg egy petákkal sem, úgyhogy maradt a lever action rifle.

Közben lettünk 5-en, pár percen belül kihaltak... köv. hullámban nem volt 1 perc, hogy ledarálja őket 1 fp :) . Maradtam egy riflével meg egy shotgunnal 150 spéciménre. Összejött (no meg közben a l3 supp is) :)

10-et kivittük egy sráccal, jött patrik... Áttolok neki 2000 fontot, mondom jöjjön, leteszem a pipe-okat, aztán lesz valami... hátranézek, sehol senki... irok neki, nincs válasz.

patrikot lesebzem első gyógyitásig, itt haltam bele. Ő meg egy épületben bezárkózva figyel (az épület alatt haltam meg...).

Egyet nem lőtt (láttam volna, mert gránátvetővel rohangált...) Nooormális? :))

(#553) Sonja válasza kicsitrash (#552) üzenetére


Sonja
veterán

Erről jut eszembe, hogy nekem az a hang úgy tetszik, mikor szórja az ellen a pénzt és közben meg mondja, hogy "Money, money, money."! :DDD Azt nagyon eltalálták. :DD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#554) rt06 válasza Sonja (#553) üzenetére


rt06
veterán

ugy altalaban az osszes beszolas elegge el van talalva
nekem a jatekosok es a zombik sertegetesei jonnek be leginkabb
pl.: my grandmother shoots better than you
vagy pl: you call yourself a bloody zombi?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#555) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

van valami infótok a brute nevű enemyről? Én tegnap találkoztam vele először.
Hát mit ne mondjak, nem kedveltem meg. :)

(#556) rt06 válasza kicsitrash (#555) üzenetére


rt06
veterán

moddolt szervereken fordul csak elo, a hivatalos jatekban nincs benne
ebben kb ki is merul a tudasom, mert csak whitelist-es szervereken szoktam jatszni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#557) cskamacska válasza kicsitrash (#555) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a különlegessége, hogy elölről nem lehet megsebezni(talán csak lángszóróval) csak támadás előtt és után egy ideig, mikor leengedi a karjait. Támadása egyébként elég kellemetlen, mert ugyan csak ritkán üt, és nem is sebez borzasztó nagyot, de akkor ellök pár métert, és maga a dög is elég gyors, szóval az egymás mellett kempelő társaságot nagyon szépen szét tudja ugrasztani, ekkor persze mindenki rá figyel és a többi dög meg jól lerohan.

Ellene úgy lehet legjobban védekezni, hogy nem tömörültök, oldalról/hátulról elég gyenge ellenfél, viszonylag gyorsan elesik(kb husk szinten van), elölről meg ki kell várni míg támadni akar(ami elől egyébként el lehet ugrani, hátralendíti a karját mielőtt megütne), és akkor kell beleereszteni a tárat lehetőleg fejre.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#558) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Még 4-5 óra játék, és megvan az első ötös szintű perkem :)

Az a legszebb, hogy nem is játszom szinte mesterlövésszel, csak kiegészitő fegyverként állandóan van nálam egy rifle :) ár-érték arányban verhetetlen.

(#559) chatran válasza kicsitrash (#558) üzenetére


chatran
őstag

Én a Medic-kel vagyok így, már 4-es szinten vagyok vele, pedig alig játszottam ezzel a perkkel pár órát.
5-ös szinttől már alapból meg fogod kapni a winchestert, ha mesterlövésszel vagy. Nekem is nagy kedvencem a fegyver, valahogy célzás nélkül is könnyen osztogatom vele a fejlövéseket.

(#560) iWild


iWild
csendes tag

Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon.

Első körben keresek valakit, aki jártas a szerver beállításokban, és tud arra nekem válaszolni, hogy létezik-e mutator, vagy valamilyen más megoldás egy welcome/join sound elhelyezésére a szerveren? Illetve van-e lehetőség a lobbyban való várakozás (na nem mintha olyan sokáig tartana, de mégis) alatt egy saját audio lejátszására?
Keresgéltem sok helyen, de nem találtam semmi célravezetőt :(

Másrészt viszont keresek néhány új ismerőst KF-ezni, mert a haverok abbahagyták :)
Csak az L4D és COD megy.. :) Viszont én szeretem ezt a játékot, és jobb lenne a külföldi hülye gyerekek helyett ismerősökkel játszani.
Elsősorban HoE vagy Suicidal.
(Van saját local szeró gyors nettel, fastdl-el + 1-2 aprósággal)

Pl ezt ajánlom mindenkinek figyelmébe, aki hostol:

http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=51041

Sajnos nem hivatalos, de whitelisted, és a minőségét tekintve akár lehetne official is.
Iszonyat jó!

Köszi a válaszokat
Üdv

(#561) iWild válasza rt06 (#556) üzenetére


iWild
csendes tag

A Brute már whitelisted.

(#562) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Gyorsan összelőttem ma reggel 500 headshotot :) Megvan az első 5-ös szintű perkem

(#563) Źşë'


Źşë'
addikt

kiadhatnának pár új mapot a játékhoz, új extra acsikkal együtt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#564) kicsitrash válasza Źşë' (#563) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Felesleges... még a régiek sincsenek meg ;) Van vagy 50-60 talán? :)

(#565) Źşë' válasza kicsitrash (#564) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem megvan 1 kivételével mind, az is azért mert inaktív a 70Ks krumpli
és tavaly dec végén vettem meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#566) cskamacska válasza Źşë' (#563) üzenetére


cskamacska
addikt

Új pályák naponta érkeznek, maximum nem kerülnek fel a whitelistre, és nem lehet rajtuk fejlődni.(éés ezért a szerver adminok nagy része toszik felrakni bármit a tucat alap pályán kívül :((( )
"Acsi" vadászás céljából meg zikszboxot javaslok, az ottani játékokban szépen megjutalmaznak minden megtett méterért. :P Sőt, egyesek már odáig jutottak, hogy nem is csinálnak olyat a játékban, amiért nem kapnak pontot! :Y Azért hogy degenerálódhattunk idáig.. :O

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#567) rt06 válasza cskamacska (#566) üzenetére


rt06
veterán

miert degeneracio az, ha masnak mas jelent kihivast, mas szorakoztatja?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#568) Źşë' válasza cskamacska (#566) üzenetére


Źşë'
addikt

az oké h vannak konzolos acsik, de nekem nem konzol kell hanem kf plussz kihívás amit új pályákban és acsikban tudok elképzelni ^^

sztem jó h vannak ösztönző, motiváló dolgok egy programban, nem csak azért játszol vele mert van, hanem ha már beletoltál 500~~ órát akkor legyenek + dolgok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#569) cskamacska válasza rt06 (#567) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha valaki csak azért játszik egy játékkal, hogy acsikat gyűjtögessen, mikor maga a játék totál hidegen hagyja, tán rühelli is, nos az már régen rossz szerintem. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#570) Źşë' válasza cskamacska (#569) üzenetére


Źşë'
addikt

én még olyanról nem hallottam h valaki csak azért játszik mert látja a felvillanó teljesítmény cédulákat, lehet h van ilyen de az az illető egyértelműen agybajos... amúgy te picit most általánosítasz, úgy érzem, lehet van egy ismerősöd aki ilyen és akkor már a többség is :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#571) kicsitrash válasza cskamacska (#569) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Azért válasszuk külön a dolgokat... van a hack&slash... pl. 1000 specimen a scar-ral, vagy hasonló... Azt ki lehet tolni, csak kitartóan csinálni kell.

Viszont van, ami kiván némi ügyességet, és változatos is: pl. sorozatos fejlövések, vagy patrik különféle eliminálása... Engem az utóbbi vonz, mert van benne valami kihivás...

(#572) cskamacska válasza Źşë' (#570) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem, itt kutyulás nálatok van(én max helikopter vagyok :DDD ), én említettem hogy a box az kiváló platform acsik gyűjtögetésére, és annyira így van ez, hogy egyesek ott igencsak túlzásba is viszik. Ennyi a történet, nem kell mást belelátni. :R

De megmondom őszintén tényleg volt, hogy az achievement whore-ok az agyamra mentek. Amikor játszunk egy játékot, de a jóember kilép menet közben, mert összejött neki az ünnepi eredmény, és otthagy pár Scrake és Fleshpound szerető társaságában, akkor bezony a ***-be kívántam az egész bohócságot. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#573) rt06 válasza cskamacska (#569) üzenetére


rt06
veterán

ki mondta, hogy csak azert jatszik?
en pl szeretem gyujteni az achi-kat, a hard/suicidal/hoe palyak kivetelevel (amihez meg kell nemi ido es kitartas) mar csak ketto hianyzik (10 zombi, ami a csapattarsam eszi es 1000 zombi csobombaval)
de mas jatekban is szeretem csinalni, mert en kihivast latok benne (tobbnyire, mnert van, ahol ertelmetlenul allitjak ossze, de szerencsere, amikkel jatszok, nem ez a jellemzo)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#574) kicsitrash válasza rt06 (#573) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Most toltam ki a hospital-horrorst... és a végén, a jól végzett munka elismeréseként hiányzott a jobb alsó sarokból az elismerés... megnéztem, már megvolt :)

De akkor is... jól esik a "jutalomfalat"

(#575) kicsitrash válasza kicsitrash (#574) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ma meglett 2 új pálya normálon. Még 1600 headshot, és 6-os szintű a mesterlövész :)

(#576) kicsitrash válasza kicsitrash (#575) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Valakinek nincs kedve normál fokozaton este /holnap reggel 4-5 körül végigtolni velem a bedlam szanatóriumot?

Vagy valaki mondja el nekem, miért nem lehet találni 3-4 olyan népet, aki megérti, hogy maradjunk a hosszú folyosón, és 2 lövész szedjen le mindent, ami mozog... oldalról meg a support és a zerk vagy commando fedezzen...

Vagy én gondolkozom rosszul? Legutóbb ketten elvittük szinte karcolás nélkül patrikig, ott meg elbénáztam. Saját pipe-om ölt meg :)

(#577) medvezsolt válasza kicsitrash (#576) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Én szívesen jelentkezek játékra. Zsével toltuk sokat ill. most is még. Habár a Normal fokozat nekem már alacsonyka. Mondjuk a demo és a firebug csak 4es, azokkal el lehet hülyülni normalon is.

vpmac vagyok steamen. Akkor játszok amikor ráérek, nem vagyok egy éjjel nappal csak játszó vérpista:) (csak gondoltam tisztázom:P)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#578) medvezsolt válasza Źşë' (#563) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Igen, egy 4-6 teljesen új white list-es map elférne. De egyébként most kaptunk új fegyókat és a jégbarlang pályát. Bár tény, hogy az új mapok sokkal hívogatóbb:P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#579) kicsitrash válasza medvezsolt (#577) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én kb. napi 2 órát játszom, ha tehetem...

Egy gyors kör reggel (4-6 között), egy-kettő meg este, miután hazaértem (8-9)

trashman néven futok :)

(#580) Benjament


Benjament
tag

csak nehogy nekiálljak és csináljak egy mapot:D

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#581) kicsitrash válasza Benjament (#580) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én pont most fejeztem be :)

(#582) Źşë' válasza Benjament (#580) üzenetére


Źşë'
addikt

na, várjuk szeretettel, meg téged is már! Rassid üdvözöl! :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#583) Benjament válasza Źşë' (#582) üzenetére


Benjament
tag

Csókoltatom:D
Van 1 jó és egy rossz hírem:D

A jó hír az, hogy nemsokára ismét játszok, a rossz hír pedig az, hogy mindjárt elfogynak az odaát részek:D

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#584) apollo12


apollo12
veterán

heló hogy tok szervert csinálni

megcsináltam a portot meg minden de nem tudnak feljönni a szeróra senki

(#585) Źşë' válasza Benjament (#583) üzenetére


Źşë'
addikt

átadom :DD pályának nekiálltál már? kiv lennék rá :)) lehet én is bevállalnék egy editet majd :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#586) kicsitrash válasza apollo12 (#584) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Steames? Nekem semmilyen portot nem kellett nyitnom, a routerem upnp-s, gondolom kitalálta :)

(#587) apollo12


apollo12
veterán

igen steamos

de akkor miért nem tudnak feljönni a szerveremre?

[ Szerkesztve ]

(#588) kicsitrash válasza apollo12 (#587) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

7707 UDP/IP (Game Port)
7708 UDP/IP (Query Port)
7717 UDP/IP (GameSpy Query Port)
28852 TCP/IP and UDP (Allows your Server to Connect to the Master Server Browser)
8075 TCP/IP (Port set via ListenPort that your WebAdmin will run on)
20560 UDP/IP (Steam Port)

Another setting you might have to deal with when hosting a listen server in your killingfloor.ini is:

ServerBehindNAT=False Set it to True

Ezt irja a készitő fóruma

[ Szerkesztve ]

(#589) apollo12 válasza kicsitrash (#588) üzenetére


apollo12
veterán

ez oké ezeket a protokat megnyitottam, de ugyan úgy szar

(#590) kicsitrash válasza apollo12 (#589) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Routered is van? Vagy csak a windows tűzfalán?

Ma frissült a steam kliens. Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#591) apollo12 válasza kicsitrash (#590) üzenetére


apollo12
veterán

ruterben állítottam be meg a win 7 ben is

(#592) Źşë' válasza apollo12 (#589) üzenetére


Źşë'
addikt

próbáld meg azt h ezekre a portokra nem azokat a protokollokat lövöd be amit írnak hanem ha van olyan lehetőség h ALL akkor azt (tehát per portra mindnél legyen mind a kettő)
és ezek után Listen szervert kreálj

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#593) apollo12 válasza Źşë' (#592) üzenetére


apollo12
veterán

hát be tom állítani 7707-tól 28000-ig akár

(#594) Źşë' válasza apollo12 (#593) üzenetére


Źşë'
addikt

picit félre értetted amit írtam sztem

port-->7707

protokoll-->TCP,UDP

per portra legyen az a lehetőség h ALL - azaz UDP és TCP egyszerre

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#595) apollo12 válasza Źşë' (#594) üzenetére


apollo12
veterán

meg lehet

de win 7 ben is kell ?

(#596) Źşë' válasza apollo12 (#595) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt nem oprendszerben állítod hanem routerben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#597) kicsitrash válasza apollo12 (#595) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Még egy kérdés: nem is látnak a listában, mint szerver, vagy csatlakozni nem tudnak?

Vagy direkt ip-cimmel adtak hozzá?

(#598) apollo12 válasza kicsitrash (#597) üzenetére


apollo12
veterán

nem tudnak csatlakozni

Źşë'

ruterban meg van nyitva

(#599) medvezsolt válasza kicsitrash (#597) üzenetére


medvezsolt
senior tag

De szerintem ne is a listában keresgéljenek téged. Hanem vedd fel friendbe Öket Steamen és ott csatlakozzanak rád. Ha a fentebb említett portokat kinyitod a routeren, akkor mennie kell!. (A win7 szoftveres tüzfalával ne fáradozz, az még a legádázabb vírusokat is átengedi, akárhogy állítod:P. Le is tilthatod a vezérlőpultban). A router tűzfala jobb. Tehát a routerben Port Forwardingnál vagy Virtual Servernél kell ezeket megnyitni. Vagy kikapcsolod a tüzfalat a routerben. Ha ezek után nem tud rád csatlakozni senki az fura.

De a játékon belül nem is biztos, hogy megjelensz ám az összes szerver között. Az nem feltétlen jelenti, hogy szar. Csatlakozzanak rád Steamből.

Szerk.: Közben nagyából megválaszoltad az én hsz-emre is. Akkor Passz:)
Max annyi még hogy ha warezos verzióval rendelkeznek a rád csatlakozók, akkor se fog menni, de ez nem biztos:)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#600) kicsitrash válasza medvezsolt (#599) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ezt egyébként meg lehet próbálni...

kikapcsolt tűzfallal...

megjegyzés: azért nem is a tűzfalnak kell fognia a virusokat :)

a szerver és a kliensek oprendszere mind ugyanaz? (tegyük fel win7)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Killing Floor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.