Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Killing Floor

Hozzászólások

(#1001) rt06


rt06
veterán

megint elnek a (whitelist) szervereim, ha esetleg erdekel valakit

ha esetleg valaki megnezi, halas lennek a visszajelzesert

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1002) kicsitrash válasza rt06 (#1001) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

fel is vettem :)

este teszt

(#1003) bognar110 válasza rt06 (#1001) üzenetére


bognar110
őstag

thx :R

(#1004) rt06 válasza kicsitrash (#1002) üzenetére


rt06
veterán

favorites-be fevetel nem a legjobb megoldas, ugyanis idonkent valtoznak az ip cimek

vagy a fenti oldalt tedd el valahova, vagy jmk.hu cimen es az alabbi port-okon tudsz csatlakozni
normal: 7707 (alap port)
hard: 7807 (+100)
suicidal: 7907 (+100)
hoe: 8007 (+100)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1005) Diablo50


Diablo50
tag

Ma KicsiTrash és H4T3C0R3 toltuk Suicidal Biotics Lab-on segíteni akartam nekik megszerezni az acsit mert még nem volt meg nekik és tök lazán,könynen elmentünk Patri-ig és ott elrontottuk :( mert nemhallotam én se meg a többiek se hogy hátulról jön és Én kb a pipeokba haltam többieket meg szétlötte :S pedig simán meglett volna csak későn halltuk meg :(

(#1006) rt06


rt06
veterán

juteszembe, olyannal talalkoztatok mar, hogy a patriarch meghulyult, es nem akart elojonni cloack-bol?
par napja esett ez meg velem meg par haverral, bioitcslab, patriarch ketszer gyogyitott, aztan eltunt
hallani lehetett, hogy valahol a kozelben trappol, meg neha at is sunaht a kepen, de semmi

aztan nemi kaszalas utan eltalaltuk, utana elojott, de elotte legalabb masfel-ket percig nem csinalt semmit, csak lathatatlanul szaladgalt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1007) Diablo50 válasza rt06 (#1006) üzenetére


Diablo50
tag

Nekem 1x Manoron volt olyan hogy Somával toluk HOE-n és kevés volt a hpja elmenekült és nemjött elő és lentről én kimentem a barlangból föl a lépcsőn és bal oldalt futkározott összevissza de csak kicsihelyne szóval pár lépés jobra pár lépés balra mintha beakadt volna oda és végig cloak volt,bele löttem 1 et és egyből meghalt

(#1008) Benjament


Benjament
tag

velem is előfordult már , hogy láthatatlanként eltűnt vagyis inkább beakadt valahova.
Ha jól emlékszem a Crash pályán volt

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#1009) Benjament


Benjament
tag

szerintem nem is lesz nyári event :D

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#1010) ptrksen válasza Benjament (#1009) üzenetére


ptrksen
csendes tag

Elvileg ahogy steamen volt a vidibe 30.-n lesz az event
Remélem hamarabb lesz de már csak 3-t kell aludni :) :DD

THIS IS SPARTA!!! :X

(#1011) Diablo50 válasza ptrksen (#1010) üzenetére


Diablo50
tag

a karácsonyi event 2 előbb volt mint az 1 pár nappal de a summer 2 az tuti nem lesz előbb sőt biztos később lesz hát még se képet se videót se információt nem adtak ki róla...

(#1012) medvezsolt válasza Benjament (#1000) üzenetére


medvezsolt
senior tag

elvitt a Diablo 3 a pokolba, azért vagyok eltünve:P

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1013) k.soma válasza medvezsolt (#1012) üzenetére


k.soma
senior tag

Előfordul :P ;]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1014) Benjament válasza medvezsolt (#1012) üzenetére


Benjament
tag

észrevettem ha lehet akkor ne júli 1.-én legyen a summer event mert vasárnap búcsú lesz nálunk és akkor tuti nem leszek beszámítható állapotba, és nem szeretnék lemaradni:D

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#1015) Benjament


Benjament
tag

remélem bedobnak 1-2 új szörnyet is és nem csak a skinjük változik meg

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#1016) medvezsolt válasza Benjament (#1015) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát az a baj, hogy nyomokban sincs hír róla hogy egyáltalán lesz-e. Új szörnyek meg (sajnos) eddig se nagyon voltak. 1 új pálya és acsikon kivül nem sok újítás szokott lenni. Igaz a skinek cseréje nagyon mókás szokott lenni, de tényleg jó volna valami vérfrissítés. (Azt is remélem, hogy nem ugyanazokra a skinekre cserélnek amikre mindig...)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1017) k.soma válasza medvezsolt (#1016) üzenetére


k.soma
senior tag

Pont ezt mondtam tegnap Diablo-nak :) Nem ártana a vérfissítés a KF-nek. Akár még egy KF2-t is elviselnék ilyen célból. ;]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1018) Diablo50 válasza Benjament (#1015) üzenetére


Diablo50
tag

Még régebben a Husk-sem volt Ő is egy patchel jött be de Én nem reménykedem új szörnyekben,inkább dobjanak be több pályát ne csak 1 et , új nehézségi szintet , új perk szintet ( level 7 ) , lehessen megszerezni a tavalyi summer acsikat és jöjjenek új summer acsik , új fegyók is jöjjenek ha fentebb néztétek amit linkeltem ott volt új fegyó kép 3 db is Dragons Breath , Mosin Nagant , Medic Nade

meg amikor
Somával vettük a kfet Januárban 85% akcióban rá egy hétre volt egy szavazás tripwire forumon amit Josiro indított hogy mienek legyenek az új fegyók mert akarnak majd még többet berakni és 8-9 féle témából lehetet választani és a legtöbb szavazatot a TÁKOLT fegyók kapták ( ragasztó szalag és szigony ) így volt írva az a fegyver csoport amit megszavaztak de azóta semmi hírt se adott róla a tripwire + a dragon breath nekem nem tűnik tákolt fegyónak és szerintem a summer event tuti nem jön 30.án és még talán 1. se eggyáltalán nem foglalkozik a tripwire a KF-el csak a s**r RO2-vel -.- foglalkoznak

pedig 1x volt egy audió beszélgetés ahol a KF eggyik Atyja arról beszélt hogy nagyon sok mindent tartogatnak ebben az évben a KF-hez új skinek,új free dlck , új fegyók , új pűlyák , új eventek és több eventet is akarnak azt is mondták.......aztán mivan ? sehol semmi :((( :W

(#1019) Diablo50 válasza k.soma (#1017) üzenetére


Diablo50
tag

áá nekem nem kell KF 2 az nem lenne oylan jó mint az 1 az 100% és több ilyen fórum topicot is találtam már régebben és mindenki azt írta hogy nem akarnak KF 2 öt hanem a sima KF 1-hez akarnak sok új dolgot mert ennek jó a fizikája meg minden a vér..stb az új az tuti nem lenne ilyen jó + Tripwire is azt mondta hogy még eggyáltalán nem gondolkoznak a KF2-ben mert még a nép eszi az 1-et és még sok tervük van a 1 hez

több gameval toltam már ami szép meg hú mien grafika meg effect és még is hamarabb meguntam mint a régi részeit szóval KF2 is ez lenne hogy jaj de szép de még se az igazi

[ Szerkesztve ]

(#1020) k.soma válasza Diablo50 (#1019) üzenetére


k.soma
senior tag

Én csak a jobb graf miatt vágyom rá. :P Esetleg egy új játékmotor még több lehetőséget tartalmaz amit hasznosítani lehetne a zombik írtása szempontjából :P Ahhoz képest, hogy ezt preferálja a Trip. is nem nagyon foglalkoznak a játékosokkal szerintem.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1021) Diablo50 válasza k.soma (#1020) üzenetére


Diablo50
tag

ez igaz hogy nem nagyon foglalkoznak mostanában a játékosokkal pedig az audio beszélgetés ben meg steamon elvoltak telve maguktól hogy jaj 1 millios eladás és akkor ezt folytatni kell meg sok tervük van...

(#1022) chatran


chatran
őstag

Mivel bekrepált a GTX460-asom, kénytelen vagyok az integrált Intel HD4000-et használni. AF, AA kikapcsolva. minden beállítás high-on 1920x1080-ban egész szépen fut a játék. És ami meglepett, hogy alig látni minőségromlást a grafikában a maximális beállításhoz képest. A KF igen jól skálázható játék. :C

(#1023) k.soma válasza chatran (#1022) üzenetére


k.soma
senior tag

Igen, elég jól skálázódik, csak az a baja, hogy nem használja ki a több magos rendszereket illetve az erősebb VGA-kat megfelelően.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1024) Erdei88


Erdei88
veterán

Ezt az új Portalos tradert vissza lehet állítani valahogy? Meddig lesz ez így?

(#1025) k.soma válasza Erdei88 (#1024) üzenetére


k.soma
senior tag

Addig amíg egy új patch-el felül nem írják.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1026) kicsitrash válasza chatran (#1022) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nálam i5-ös notebookon szalad az integrált apuval...

Sima hd felbontás, erős közepes beállitások, kivéve aa-af. Igy folyamatos. Lehet, jó lenne magasabb részletességgel is, de igy most jó, nem akarok hozzányúlni :)

(#1027) medvezsolt válasza k.soma (#1023) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát egy ilyen "régi" játék nem is fogja rendesen kihasználni a több magot. Egy későbbi peccsel sem érdemes ezt orvosolniuk mert az már sok munka lenne. Mindegy. Jó ez így is :D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1028) Benjament


Benjament
tag

na na nem kell ehhez hozzányúlni, mert különben nem vinné el a masinám:D

"Ideje élni vagy halni hagyni"************* Azért küzdj, hogy győz, ne azért, hogy ne veszíts!

(#1029) Erdei88 válasza k.soma (#1025) üzenetére


Erdei88
veterán

Megtehetnék már igazán, mert nagyon idegesítő

(#1030) Źşë' válasza Erdei88 (#1029) üzenetére


Źşë'
addikt

addig csináld meg az aranykrumplis acsivementet, amíg lehet :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1031) chatran válasza Źşë' (#1030) üzenetére


chatran
őstag

Én csinálnám, de túl bonyolult. Inkább hagyom a francba. Holnaptól állítólag jön az új event.

(#1032) kicsitrash válasza chatran (#1031) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

azért nem olyan bonyolult :)

(#1033) chatran válasza kicsitrash (#1032) üzenetére


chatran
őstag

A múltkor próbáltam megcsinálni azon a nagy templomos pályán, ahol időközönként pénzt ad az egyik terem. 2x is nekiálltam, de alig jött össze 25 ezer. A többiek állandóan lenyúlták a pénzt.

(#1034) Diablo50 válasza chatran (#1031) üzenetére


Diablo50
tag

Te honnan veszed azt hogy holnap jön az új event ? Mert csak úgy mutatnám hogy a RÉGIT 23.-án hírezték a Killing Floor hivatalos oldalán hogy majd jön 30.-án.Ismétlem ez a régi és 1 héttel a tényleges megjelenés előtt hírezték :

http://www.killingfloorthegame.com/2011/06/23/killing-floor-summer-sideshow-event/

Június 23.-án jött a gamespot-ton is a summer trailerje is

Most meg még se hír , se kép , se trailer

Amúgy a 2 krumplis acsi tényleg könnyű :DD

[ Szerkesztve ]

(#1035) Diablo50 válasza chatran (#1031) üzenetére


Diablo50
tag

A Karácsonyi event 2-t meg Facebookon November 29.-én hírezték pár képpel de itt mondjuk a fegyókat mutatták vagyis mindig kicsit többet mutattak belőlük

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.304039482951432.71206.148119008543481&type=3

A hivatalos KF oldalon meg mondjuk 6.-án rakták ezt ki :

And Christmas is (almost) here!
by [TW]Wilsonam on Dec.06, 2011, under News

és 7.-én jött a karácsonyi event 2 szóval itt 1 nappal előtte hírezték de viszont a FB-on meg a fegyókat már Novemberben mutogatták.

Szóval ha ma nem kapunk róla hírt akkor szerintem holnapra senki se várja az új eventet ha még se kép se trailer se hír nincs róla vagy ha ma nem lesz. :( :F

(#1036) kicsitrash válasza chatran (#1033) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

próbáld úgy, ahogy kb. 1 hete beszéltük...

berzerk vagy firebug, beginneren, mutatorral. 35-40 perc alatt megvan, soloban.

(#1037) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

egyébként kb. 1 órája kötötték be a upc-s netet. Eddig Digi volt, s olyan 30-40 körüli időkkel is tudtam játszani (orosz, cseh, valamint magyar szerókon). Most 50 alatt nem láttam (még a magyar is 55 körüli). Remélem, ez csak átmeneti elmezavar. Tapasztalat?

(#1038) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

nem is lesz itt event. Figyeljétek meg:))

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1039) Erdei88 válasza Źşë' (#1030) üzenetére


Erdei88
veterán

A 70k krumpli mit tud?

(#1040) rt06 válasza Erdei88 (#1039) üzenetére


rt06
veterán

eltunni a vasarlas pillanataban, illetve elso vasarlaskor ad egy achievement-et

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1041) kicsitrash válasza Erdei88 (#1039) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

lehet vele menőzni a lányok előtt :)

(#1042) Diablo50 válasza rt06 (#1040) üzenetére


Diablo50
tag

:)) tényleg csak ennyit tud :))

(#1043) Diablo50 válasza medvezsolt (#1038) üzenetére


Diablo50
tag

szerintem se lesz event :K már nem foglalkoznak a játékosokkal és a KF-el csak a RO2 -.-

(#1044) kicsitrash válasza Diablo50 (#1043) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

meg is tudom érteni... gondolom több bevételt tudnak realizálni a ro2-ből, mint amennyit a kf hoz

(#1045) Diablo50 válasza kicsitrash (#1044) üzenetére


Diablo50
tag

hát de még karácsony után elvoltak magukkal telve hogy 1 milliós eladása van a KF-nek...meg ha adnának ki hozzá új pályákat meg sok új dolgok akkor sokan vennék és játszanák a KF-et

(#1046) kicsitrash válasza Diablo50 (#1045) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

én valami 3 ojróért vettem. szerintem az elmúlt évben 15-ért senki nem vette meg :)
Az az igazság, hogy nem is ér annyit. csak egy több éves játékról beszélünk... amit ki tudja mikor vesznek le a steam teritékről?
a ro2-nél szerintem az első pár hónapban lesz kb. 100-200e eladott példány (ha akciósan 20 eur lesz, akkor az már szép bevétel...). Amikor kijavitják a kezdeti hibákat, akkor majd ráérnek kf-ezni. aki függő, megvárja :)

(#1047) rt06 válasza kicsitrash (#1046) üzenetére


rt06
veterán

mennyi jatekorad van benne? azzal oszd le a 15 euro-t, s ugy mondd, hogy nem eri meg (mert bar en is kb 4 eurot oltem bele a jatekba es dlc-jeibe, nalam ez orankent kb 1 c-re jon ki)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1048) Erdei88 válasza rt06 (#1040) üzenetére


Erdei88
veterán

Hol tudok ennyi pénzt összeszedni?

(#1049) chatran


chatran
őstag

A krumplizásnál a Sandbox opciót nem lehet használni? Én azzal próbáltam megcsinálni, össze is jött 77 ezer font, körönként 170 monsta, de mikor meg akartam venni csak kattogott, semmi nem történt. Még a pénzt se vonta le. 1 órát b@sztam el rá. :(((

(#1050) rt06 válasza Erdei88 (#1048) üzenetére


rt06
veterán

en a fakedplayers mutator segitsegevel csinaltam meg
ezela mutatorral be lehet allitani, hogy annyi zed jon, mintha X jatekos lenne
a kedvenc palyadon csinalsz egy beginner long jatekot, legalabb 20 jatekosnyi zombival, es igy kb fel- haromnegyed ora alatt osszeszedheto

fontos, hogy csak whitelisted mutator es palya hasznalhato (chatran: sandbox mode sem), mert maskulonben nem adja meg az achievement-et (ez el minden mas achievement-re is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Killing Floor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.