Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) piqla válasza fokukac (#41) üzenetére


piqla
őstag

Gergényi Péternek hivjak. Nem tudom hol laksz, en nagyon nem latok tul sokat. De tudod mit? Nem is kell, hogy lassam, eleg lenne az, hogy ha hivom oket, akkor ne kelljen 20 percet varnom a kierkezesukre.

Egy pelda egy videki varosbol: mellettem gazolt el egy faszparaszt szar egy kutyat. Hivom a rendorseget, mondom neki ez a helyzet, ha nincs eppen emergency (es ez amugy miert nem lehetett volna az?!) akkor kuldjon ki egy autot, es vigyek be az allatorvosiba.
''Azt nem lehet.'' Miert nem?
''Majd ertesitem az allatmentoket''. Koszonom.

Kb. 2 perc mulva egy rendorauto ment el mellettunk, nem vett eszre az egy dolog, de nem ugy tuntek, mint akik baromira el lennenek foglalva. Siman elvihettek volna a kutyat...
Szar pelda, de most ezt hoztam fel.

Amikor megvalasztottak Gergenyit, akkor egy ideig-oraig valoban ugy tunt, hogy hu, na itt most reformok lesznek. Egy hetig tarto, fokozott kozuti-ellenorzesek voltak... Elkaptak par keresett embert. Miert nem lehet ezt tovabbiakban is csinalni?

Blaha, aluljaro. Ott a sok pudvas csoves, rendorok egyik sarokban beszelgetnek (az amugy szemrevalo) eladokislannyal. Miert nem rugdaljak ki onnan a hajlektalant?

Nyugati, este. Ez azt hiszem, no comment.

Szerk.: Egyebkent nem tul jo otlet osszehasonlitgatni ilyenekkel a dolgot, hogy itthon 6 diploma -> talan allas, odakint erettsegi -> havi 1000 euro plusz jo egeszsegugyi ellatas. Manapsag mar nem lehet igy osszehasonlitani, teljesen mas minden. Abbol kellene kiindulni, hogy itthon mik lehetnenek az elvarasok (termeszetesen a racionalitas talajan maradva).

Jah, es nem er, hogy az elvarasom 8 altalanos utan havi 400k :)



[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.